Jump to content

דניאל פרץ

Omer

Recommended Posts

לפני2 שעות , Mentel said:

הכדור החופשי זה מצב שבדרך כלל לשןער נשאר רק להתפלל שהכדור יפגע בחומה.

מצב כזה שאומרים אם זה במסגרת זה גול.

90% מהשוערים באר מלווים את הכדור במבט מהמקום, אפילו לא מנסים לזנק

הצלה מדהימה אבל זה לא כדור שבלתי אפשרי לקחת, היה בערך מטר מהקורה.

3 דקות לפני, Keano said:

הצלה מדהימה אבל זה לא כדור שבלתי אפשרי לקחת, היה בערך מטר מהקורה.

הצלה גדולה,אין ספק שאם זה היה בחיבור אין לו סיכוי,אבל מצב כזה עד שאתה רואה את הכדור זה כבר יכול להיות ברשת.

On 19.9.2021 at 01:06, Raumdeuter said:

הפתרון הכי טוב לדעתי זה מה שעשו ריאל בזמנו(לופז בליגה וקסיאס בגביעים או משהו דומה).

למה שלא יעשו פשוט משחק-משחק?

On 20.9.2021 at 12:22, DeepSpace said:

למה שלא יעשו פשוט משחק-משחק?

בעייה לבנות תיאום עם ההגנה ככה+ייתן שקט נפשי לשניהם מהפחד שעל טעות אחת הם יעופו לספסל(שוער רגוע ובטוח בעצמו=שוער טוב).

לא רואה סיבה לעשות רוטציה (חוץ מבמשחקי גביע). עם כל האהבה לטננבאום, פרץ הראה יכולת טובה יותר עד עכשיו ורק לאחרונה חגג 21. 

על פרץ אפשר לעשות אקזיט רציני, על טננבאום פחות. 

אני מקווה שנדע לשמור על טננבאום במערכת, לפי איך שאני מבין השאיפות של פרץ זה אירופה אז בוא נגיד שהוא יתן פה שנתיים אולי 3 במקרה הטוב.

טננבאום יכול להיות פה עשור בכיף אם לא יתעסק עם קטינות.

נותן לברזילאי בכיף לפתוח באירופה וגביע כדי לשמור עליו במערכת.

מה שאני אוהב אצל טננבאום שהוא מטאטא את הסכנה עוד לפני שהיא התחילה סטייל ראייקו, הוא יוצא מרחבת ה-16 לא פעם על מנת למנוע מצבים מסוכנים בנוסף על אחד על אחד טוב

1 hour ago, פנחס שוף said:

אני מקווה שנדע לשמור על טננבאום במערכת, לפי איך שאני מבין השאיפות של פרץ זה אירופה אז בוא נגיד שהוא יתן פה שנתיים אולי 3 במקרה הטוב.

טננבאום יכול להיות פה עשור בכיף אם לא יתעסק עם קטינות.

נותן לברזילאי בכיף לפתוח באירופה וגביע כדי לשמור עליו במערכת.

מה שאני אוהב אצל טננבאום שהוא מטאטא את הסכנה עוד לפני שהיא התחילה סטייל ראייקו, הוא יוצא מרחבת ה-16 לא פעם על מנת למנוע מצבים מסוכנים בנוסף על אחד על אחד טוב

אירופה זה המקום בשביל פרץ להרשים. אם הוא ירשים שם הוא ימכר מהר יותר בסכום גבוה יותר. אם הוא לא יפתח באירופה זה עלול להרתיע מתעניינים. 

On 22.9.2021 at 15:39, מכביסט לעד said:

אירופה זה המקום בשביל פרץ להרשים. אם הוא ירשים שם הוא ימכר מהר יותר בסכום גבוה יותר. אם הוא לא יפתח באירופה זה עלול להרתיע מתעניינים. 

מי בכלל רוצה שימכר ? 

שוער ישראלי שגדל בנוער אם הוא טוב ויהיה שוער נבחרת אז הלוואי ויישאר במכבי כל הקריירה. חוסך לנו לעשור קדימה תחלופת זרים שאפשר ליפול בה חזק.  

דווקא באירופה הייתי פותח עם טננבאום, לא מגיע לו להתייבש. 

16 דקות לפני, קאוביין said:

מי בכלל רוצה שימכר ? 

שוער ישראלי שגדל בנוער אם הוא טוב ויהיה שוער נבחרת אז הלוואי ויישאר במכבי כל הקריירה. חוסך לנו לעשור קדימה תחלופת זרים שאפשר ליפול בה חזק.  

דווקא באירופה הייתי פותח עם טננבאום, לא מגיע לו להתייבש. 

הוא ירצה להתקדם ואם הוא יממש את הפוטנציאל שלו אפשר לקבל עליו מחיר טוב. 

לפחות ממה שראיתי עד עכשיו פרץ טוב מטננבאום. לא רואה סיבה לעלות עם השוער הצעיר פחות והמוכשר פחות באירופה. 

זה צובט לחשוב על טננבאום עכשיו כי הוא שוער מרגש והדרך שבה הוא הגיע להיות שוער ראשון מדהימה, אבל כמו שריקן אמר מכבי זה ביזנס. 

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפחות ממה שראיתי עד עכשיו פרץ טוב מטננבאום. לא רואה סיבה לעלות עם השוער הצעיר פחות והמוכשר פחות באירופה. 

זה צובט לחשוב על טננבאום עכשיו כי הוא שוער מרגש והדרך שבה הוא הגיע להיות שוער ראשון מדהימה, אבל כמו שריקן אמר מכבי זה ביזנס. 

כמה כבר שוער ישראלי יכול להצליח להתקדם באירופה. 

Just now, מכביסט לעד said:

כמו ששחקן ישראלי יכול להצליח 

ממש אל תשווה תקרת זכוכית של שוער ישראלי ושחקן שדה ישראלי. 

19 דקות לפני, הנדון said:

ממש אל תשווה תקרת זכוכית של שוער ישראלי ושחקן שדה ישראלי. 

למה לא? אני לא זוכר שוערים ישראלים שנותנים הופעות כמו של פרץ בגיל כזה. אם הוא ממשיך ככה הוא יכול להגיע רחוק. 

58 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא שבאמת ישימו על פרץ בינואר 5 מיליון יורו כי הוא דפק הצלות מול החוטבי עצים בפינלנד ומתקיני פרגולות בארמניה ומהלינצ'ים בליגה של הזונה של זהבי.

אני רוצה שטננבאום ישחק באירופה לא בגלל עניין רגשי, אלא כדי לשמור אותו בעניניים לטובת הקבוצה שם תהיה הרחקה,פציעה או פאדיחות לחץ של פרץ אז שלא נקבל דחליל מנותק וממורמר. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה לא? אני לא זוכר שוערים ישראלים שנותנים הופעות כמו של פרץ בגיל כזה. אם הוא ממשיך ככה הוא יכול להגיע רחוק. 

עדיף לו להישאר שוער ראשון במכבי במקום להתחיל להמר על חו"ל גם בניגוד לשחקן שדה שיכול ללכת לאירופה ומקסימום יחזור חזרה אחרי שנה לשוער ממש לא בטוח שיהיה לאן לחזור אם יעזוב.

2 דקות לפני, קאוביין said:

זה לא שבאמת ישימו על פרץ בינואר 5 מיליון יורו כי הוא דפק הצלות מול החוטבי עצים בפינלנד ומתקיני פרגולות בארמניה ומהלינצ'ים בליגה של הזונה של זהבי.

אני רוצה שטננבאום ישחק באירופה לא בגלל עניין רגשי, אלא כדי לשמור אותו בעניניים לטובת הקבוצה שם תהיה הרחקה,פציעה או פאדיחות לחץ של פרץ אז שלא נקבל דחליל מנותק וממורמר. 

לא בינואר ולא 5 מיליון, אבל בינתיים פרץ נותן כמעט בכל משחק הצלות לקלטת. אירופה זאת במה יותר גדולה, גם אם אלה חוטבי עצים. 

1 דקה לפני, הנדון said:

עדיף לו להישאר שוער ראשון במכבי במקום להתחיל להמר על חו"ל גם בניגוד לשחקן שדה שיכול ללכת לאירופה ומקסימום יחזור חזרה אחרי שנה לשוער ממש לא בטוח שיהיה לאן לחזור אם יעזוב.

כמעט כל שוער ישראלי שנחשב ״בכיר״ רצה לטעום אירופה (מרציאנו, הרוש, אוואט וכו׳). 

Just now, המכבייה said:

ילד פנומן. מכבי הרוויחה פה שוער לשלוש שנים. כשצריך לתת קרדיט- נותנים אותו. דניאל נפלא פשוט. 

אולי אני מפריז מדי אבל יש לי תחושה ששחקני ההתקפה של היריבות יתחילו לפחד ממנו עם הזמן ברמת האניימה(הוא תכלס ההגנה שלנו).