Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | ואוו! ניצחון אדיר שמכניס אותנו לעונה!

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, wddani said:

תשמע כך בחשבון שגולסה כשיר ל15 משחקים גג בעונה, עכשיו צריך להחליט מתי לזרוק אותו למערכה

5 משחקים בעונה הייתי אומר

תבדוק נתונים

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה הקטע שתוקפים ל-11 מחצית ראשונה? מבאס אבל נחיה עם זה בזכות הניצחון

מוזר, ייני ניצח בהטלת המטבע, בחר לתקוף ל-11. השופט היה מבולבל

31 דקות לפני, אלק נילאש said:

אין ספק שפטריק הפתיע את כולם ואת בכר. אגב, לא בפעם הראשונה. אני בטוח למשל שאם בכר היה יודע מי זה קוואס הוא היה דואג לסדר עזרה למנחם. עדיין, פעם ראשונה שבכר קיבל בעידן חיפה הזדמנות לחנוק את מכבי ולהרוג את האמצע, והוא החליט להתחכם. מילא זה היה במגרש הביתי שלו עם התמיכה של הקהל, אבל בבלומפילד? נרקסיסטיות ויהירות. מגיע לו שבעטנו לו בתחת.

אם היה יודע כמה האגפים שלנו השתנו ואיך, היה שם עוד קשר גם כדי לחנוק את המגרש וגם כדי לתת עזרה לאגפים שלו. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אם היה יודע כמה האגפים שלנו השתנו ואיך, היה שם עוד קשר גם כדי לחנוק את המגרש וגם כדי לתת עזרה לאגפים שלו. 

ואז היה מסרס את משחק ההתקפה שלו, בפרט כשדוניו הוא החלוץ שלו. נחמד לראות שגם קבוצות אחרות סובלות מבעיית השמיכה הקצרה :)

41 דקות לפני, אלק נילאש said:

אין ספק שפטריק הפתיע את כולם ואת בכר. אגב, לא בפעם הראשונה. אני בטוח למשל שאם בכר היה יודע מי זה קוואס הוא היה דואג לסדר עזרה למנחם. עדיין, פעם ראשונה שבכר קיבל בעידן חיפה הזדמנות לחנוק את מכבי ולהרוג את האמצע, והוא החליט להתחכם. מילא זה היה במגרש הביתי שלו עם התמיכה של הקהל, אבל בבלומפילד? נרקסיסטיות ויהירות. מגיע לו שבעטנו לו בתחת.

מה שבכר עשה בעניינו של קוואס זה שרוב ההתקפות של חיפה הגיעו מהאגף שלו. זה היה מאוד בולט. הוא כנראה הניח שמבחינה הגנתית זאת נקודת התורפה שלנו. לדעתי הוא גם צדק.

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ואז היה מסרס את משחק ההתקפה שלו, בפרט כשדוניו הוא החלוץ שלו. נחמד לראות שגם קבוצות אחרות סובלות מבעיית השמיכה הקצרה :)

טוב לו גם נקודה. אם איביץ מאמן אותם, ככה הוא היה עולה ומנצח בסבירות גבוהה. תמיד אפשר לעבור למוד התקפי.  

3 דקות לפני, קמאנן said:

מה שבכר עשה בעניינו של קוואס זה שרוב ההתקפות של חיפה הגיעו מהאגף שלו. זה היה מאוד בולט. הוא כנראה הניח שמבחינה הגנתית זאת נקודת התורפה שלנו. לדעתי הוא גם צדק.

נכון. ג'ראלדז היה נהדר. קוואס ינוח תוך כדי המשחק ולא יהיה משמעותי הגנתית. נצטרך לדעת להכיל את זה. 

26 דקות לפני, דקסטר said:

אמרו אוקטובר, מניח שמכוונים לאחרי פגרת הנבחרת השניה (הסופש של 09/10) = אולי יקבל דקות מול נתניה.

אוף :(

עד שהוא יחזור בטח יהיו לנו פצועים אחרים ולא נספיק לראות הרכב של גלזר, גולסה, ביטון, גבי, קוואס ופריצה.

תכלס, ישבתי ושמעתי את התקשורת ואני חייב להגיד שיישרתי קו, אין ספק שחיפה קבוצה טובה יותר ממכבי.

למרות שבמשחק אתמול, היה נדמה לי שדווקא למכבי תל אביב... יש חלוץ יותר חד מזה של חיפה.

ושמעתי גם שג'וש כהן שוער טוב יותר, אבל פרץ תפס יום משוגע לגמרי.

מנחם הוא מגן אדיר, עם עתיד אדיר אבל אתמול, וזה אולי בגלל המשקפיים, כמגן, דוודזאדה היה טוב יותר.

אצילי באמת מפחיד אותנו, לפחות לכל מי שיש בת. אבל אתמול אפילו שמנמן כמו קוואס היה נראה קצת יותר טוב.

גם בקישור האחורי, לחיפה יתרון. אבוי, אין להם מישהו כמו גלזר.

הנשמה של מוחמד אבו פאני, היא נשמה טובה. וייתכן שהיה נדמה לי שייני עדיין היה עדיף, לפחות אתמול.

אז אחרי שהבנו שחיפה עדיפה, הסתכלנו שוב על לוח התוצאות, בנינו מכונת זמן. חלקנו היו עם פחות ילד, פחות 2 או אפילו לא נשואים. יש לי בן, בן 5 וקצת שנשם את אוויר העולם בנצחון האחרון של האימפריה הירוקה בליגה, כשמישהו עם שם של מאעכר הצליח לכבוש גול שלעולם לא היה כובש שוב.

שיספרו סיפורי גבורה. שיעמדו בשיפוצים בבית ינאי. שיקשקשו את עצמם למוות בתוכניות רדיו עלובות ושימשיכו להיות מעפנים כמו שהם.

רק אני מתבלבל לפעמים בין קניקובסקי לביטון? שניהם קטנים כאלה, הם מחליפים עמדות הרבה פעמים, שניהם מכדררים דומה והם לובשים נעליים באותו צבע. 

1 hour ago, פנחס שוף said:

מה הקטע שתוקפים ל-11 מחצית ראשונה? מבאס אבל נחיה עם זה בזכות הניצחון

אומנם זה היה מהיציע אבל אני כמעט בטוח שייני סימן לשרי להחליף צדדים לפני הפתיחה והוא סירב. ( בטח שרי בחר )

5 דקות לפני, yello said:

אומנם זה היה מהיציע אבל אני כמעט בטוח שייני סימן לשרי להחליף צדדים לפני הפתיחה והוא סירב. ( בטח שרי בחר )

מהטלוויזיה זה היה נראה שייני בחר לתקוף ל-11 והשופט ושרי היו מבולבלים

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רק אני מתבלבל לפעמים בין קניקובסקי לביטון? שניהם קטנים כאלה, הם מחליפים עמדות הרבה פעמים, שניהם מכדררים דומה והם לובשים נעליים באותו צבע. 

בלי סוף מתבלבל בינם כאילו אני בר"ג לא יודע עד עכשיו אם דן ביטון נתן גליצ'ים אתמול

1 hour ago, המכבייה said:

טוב לו גם נקודה. אם איביץ מאמן אותם, ככה הוא היה עולה ומנצח בסבירות גבוהה. תמיד אפשר לעבור למוד התקפי.  

מתקשה לראות את החיפה הזאת מסוגלת לחנוק קבוצות
יש להם הגנה פריכה מדי

אולי יש להם הגנה פריכה

אבל קישור וההתקפה מהטובים בליגה אם לא הכי טוב (לנו עוד קצת ייקח זמן להתחבר)

חיפה לרוב לוחצת בחצי של היריב(כמונו אצל איביץ) והיריב נגמר מזה

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

מה הסיכוי שנתחיל לראות קצת מגולסה בשבת? חלום להכניס אותו ל30 דקות בטרנר ואז לתת לו לפתוח ל60 דקות נגד לינץ. 

הוא כשיר.

זה הכל תלוי בפטריק בשלב הזה ועד כמה מהר הוא רוצה להכניס אותו לעניינים

לפני2 שעות , קמאנן said:

נכון. אני מניח שבגלל זה ג'רלדש לא עלה כמעט למעלה, כנראה הוראה מפטריק. צריך להודות שלמזלנו חזיזה לא נמצא בתקופה טובה. בכל מקרה, התקפית הוא עשה לחיפה המון צרות כשגם הגול הגיע מבעיטה חופשית כתוצאה מפאול עליו. אם בכר היה יודע שבסוף המשחק הוא ידרבל את מנחם 6/7 או משהו כזה, ובכל פעם שהוא יעבור הוא גם יוציא פעולה טובה אחרי זה, הוא היה מחפש לזה פתרונות. בוא נגיד ככה, רוני לוי הולך להשקיע חלק לא קטן מהזמן הכנה שלו למשחק בלהבין איך מנטרלים את האיום הזה, בספק אם בכר השקיע בזה אפילו משפט אחד. 

1 hour ago, tkui said:

מתקשה לראות את החיפה הזאת מסוגלת לחנוק קבוצות
יש להם הגנה פריכה מדי

הכל תלוי אם שאר הקבוצות יתחילו לבוא מולם כמו שבאות מול מכבי או ששוב יפתחו רגליים כמו עונה שעברה. יש להם הגנה פריכה אבל התקפה חזקה מאוד, מול יתר הקבוצות יילך להם לרוב והפדופיל יככב, מכבי צריכה להתרכז בעצמה ולהמשיך את המומנטום.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

הכל תלוי אם שאר הקבוצות יתחילו לבוא מולם כמו שבאות מול מכבי או ששוב יפתחו רגליים כמו עונה שעברה. יש להם הגנה פריכה אבל התקפה חזקה מאוד, מול יתר הקבוצות יילך להם לרוב והפדופיל יככב, מכבי צריכה להתרכז בעצמה ולהמשיך את המומנטום.

איך אפשר לבוא מולם כמו שהיו באים נגדנו?

זה סגנון כ"כ שונה, אנחנו שלטנו בכל מקרה במגרש הברירה של היריבות היה רק להתבנקר, להם יש המון נקודות תורפה הגנתית גם ביכולות ההגנתיות של ההתקפה שלהם, היריבות שוות מולן לפחות גול למשחק

ואני אנסה לחדד

לחנוק כמו איביץ' של עונה שנייה? איך בדיוק- אנחנו היינו מזמינים אותם לתקוף כי סמכנו על ההגנה אין להם את הפריבילגיה הזאת

לחנוק כמו פאקו ואפילו בוס הם לא קשורים לזה בכלל 

אגב מחצית ראשונה מה שבכר ניסה לעשות, הצליח לו איזה 25 דקות עד שעשינו את ההתאמות, לא עשינו כלום בדקות האלה