Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | ואוו! ניצחון אדיר שמכניס אותנו לעונה!

Sawyer

Recommended Posts

לפני3 שעות , סלבה said:

לפני כמה שנים הייתי במועדון בפראג, לא חוויה כל כך יוצאת דופן שיש מה לספר עליה באריכות, חוץ מעל ישראלי שנראה על התפר בין בן ביטון לפוף של מילגה, שבמשך משהו כמו חצי שעה ניסה להתחיל עם פצצה צ'כית בשמלה צמודה קצרצרה. זה היה היסטרי והפך לקאלט בין החברים שלי, הסתום לא עזב אותה.

רמת המודעות העצמית של אוהדי מכבי חיפה זהה לשלו באותו ערב. "באו להרוס את העיר", חבורה של דגנרטים.

חשבתי שינצחו אותנו, באמת, אבל כמה מטומטם אפשר להיות?

קוואס שד, גם פריצה, דן ביטון שחקן מעצבן רצח שמצליח להיות יצירתי ולקדם את המשחק אבל גם לשחק בטיפשות יוצאת דופן (לפחות מהתרשמות מהיציע). עידן נחמיאס הולך לשחק פה שנים, דעת הקהל לגביו תשנה כל חודשיים בערך.

אנחנו עדיין לא נראינו כמו קבוצה מאומנת.

הודעה נהדרת סלבה. 

לפני3 שעות , duss21 said:

שמעתי את זה. קניאס פשוט מטומטם. אמר שהרסנו לו את הקריירה וששחר הציל לו את הקריירה. הוא מסוג האנשים שהכימיקלים פשוט גמרו.

באופן כללי כל הסיפור הזה של אצילי עם חיפה נראה לי מוזר. אצילי הוא השחקן הכי טוב בחיפה כרגע, הכי טוב בארץ כרגע. הוא היה אצלנו שחקן טוב, אבל בחיפה הוא ניקה מעצמו שטויות שהיה עושה בצהוב, והפך להיות שחקן מעולה. יש בהחלט סיכוי שהוא יקח את חיפה לאליפות נוספת.

אבל.

מכבי ת"א לא אמרה שאצילי לא שחקן טוב. מכבי ת"א אמרה שאצילי לא בן אדם מספיק טוב. ביאושה, חיפה בעצם לקחה את מי שהיריבה הגדולה שלה לא הייתה מוכנה לגעת בו יותר ולא מטעמים מקצועיים, והפכה אותו לכוכב שלה. אם אני הייתי אוהד חיפה, זה היה מפריע לי. מאוד. זה לא רק בגלל מה שאצילי עשה, אלא שמכבי, היריבה הגדולה של חיפה זרקה אותו בדיוק מהסיבה הזו. שחקן שמכבי אמרו עליו "אצלנו כזה בן אדם לא יהיה שחקן". וחיפה בעצם אומרים "אצלנו מקבלים גם כאלה, כי אנחנו לא מצליחים אחרת". לו אני אוהד חיפה, אני מוטרד תמידית מהשאלה - אני צריך לקחת מי שלא מספיק טוב כאדם למכבי בשביל להתחרות בה? כל התקופה בה חיפה מובלת ע"י אצילי, תארים או לא, הייתה מוכתמת בעיני. אם אצילי היה עובר את הכביש כי מכבי שחררו אותו כי לא חשבו שהוא טוב מספיק, זה היה סיפור יפה. אפילו אם הם היו גונבים אותו דרך הצעה כספית טובה יותר, זה היה אמנם פיקנטי אבל חלק מהמשחק. במציאות - מכבי העמידה רף אנושי, מוסרי, מסויים, וחיפה לא מצליחה לעמוד בו. אם אני אוהד חיפה זה הופך כל תואר והצלחה של המועדון שלי לקצת מזוהם. קצת בזוי. בגלל שחקן אחד, מכבי מנצחת בכל מקרה, כי המשחק עובר למישור אחר בכלל.

56 דקות לפני, dadiT said:

איך חזיזה לא ברשימת החייבים למות

הוא כזה אפס

פוזאיסט

מלוכלך

מתחזה

ביום שהוא יאכל צולבת מלאה יחד עם צידית ניהיה שם לרקוד לו על הדם 

8 דקות לפני, הילד משער 8 said:

לא נמאס לקהל של חיפה:

2. לשיר "מכבי יש רק אחת" ולקבל גול לפנים?

אין יותר מושלם מהגול של קיארטנסון בקטע הזה, שאני רואה אותו זה תמיד בלופים. 

13 דקות לפני, הנדון said:

אין יותר מושלם מהגול של קיארטנסון בקטע הזה, שאני רואה אותו זה תמיד בלופים. 

אוי זה ענק.

יש 2 סרטוני וידאו מהיציעים של חיפה בקטע הזה.

עצום.

‏אם איביץ מאמן את חיפה אתמול, הוא עולה עם בלוק של אבו פאני, רודריגז ומוחמד, מוותר על חזיזה/אצילי והורג את המשחק ומנצח אותו בזכות הכישרון למעלה. כך בכר היה צריך לעלות ואם מסתבכים, עוברים למוד התקפי. כל כדור שפריצה השתלט לפני ארד, יצר למכבי אפשרויות כי היה מאחורה רק אוויר. 

מילה על דביטון- הוא כבר לא שחקן מושאל. הוא נקנה לארבע שנים(כמו גבי) והתייחסות המערכת אליו ושלו למערכת, היא כבר אחרת לגמרי.

הוא פה וצריך לתת את השנים היפות שלו. לא מחביאים אותו, עוזרים לו להיות טוב יותר(תלוי כושר אישי כמובן). 

היה באמת פאול על אלמוג? הרי רודריגס דוחף אותו בפנים של ריינשרייבר העיוור כמו ילד בכיתה ד׳ ואז כמובן אלמוג מנסה בכח להכנס ודוחף אותו והשער נפסל.

לפחות היה צריך לתת לנו פנדל לא?

59 דקות לפני, המכבייה said:

אם איביץ מאמן את חיפה אתמול, הוא עולה עם בלוק של אבו פאני, רודריגז ומוחמד, מוותר על חזיזה/אצילי והורג את המשחק ומנצח אותו בזכות הכישרון למעלה. כך בכר היה צריך לעלות ואם מסתבכים, עוברים למוד התקפי. כל כדור שפריצה השתלט לפני ארד, יצר למכבי אפשרויות כי היה מאחורה רק אוויר. 

אבל בכר העדיף להתחכם ולשים את רודריגז בלם שלישי כדי להראות לכולם איזה מאמן גמיש הוא ואיזה הפתעות הוא יודע לעשות. השטויות האלה עלו לו ביוקר כמה פעמים גם בליגה וגם באירופה.

55 דקות לפני, melody said:

איפה

אני

משיג

את

המשחק המלאאאא?

ברגיל לוקח להם איזה שבוע. עם החגים והשבתות שיש עכשיו בצפיפות, אולי עוד חודש

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל בכר העדיף להתחכם ולשים את רודריגז בלם שלישי כדי להראות לכולם איזה מאמן גמיש הוא ואיזה הפתעות הוא יודע לעשות. השטויות האלה עלו לו ביוקר כמה פעמים גם בליגה וגם באירופה.

נכון. זה אומנם מאד מפתה לעלות התקפי וכשיש לך את הכלים אבל זה בכל זאת בלומפילד וגם נקודה היא טובה. ועוד משהו, היה קשה להתכונן למכבי הספציפית הזאת עם חלק התקפי חדש לגמרי שבכלל לא מוכר ליריבה, ואפילו לא מוכר לנו. מי יכול היה לדמיין למשל את היכולת של קוואס לסיים 85 דקות וגם להיות כל כך משפיע... 

5 דקות לפני, שמש צהובה said:

ברגיל לוקח להם איזה שבוע. עם החגים והשבתות שיש עכשיו בצפיפות, אולי עוד חודש

אם חיפה היו מנצחים היית מקבל את המשחק המלא כבר אתמול. ככה זה היה באלוף האלופים.

לפני4 שעות , זיפו said:

משחק כ"כ אדיר שלנו, אבל במזל לא נענשנו, 2 עבירות מטומטמות שנתנו בעיטות חופשיות מסוכנות מאוד, היינו יכולים לשלם על זה.

כולם זלזלו בנו, אוהדי חיפה הרימו את הראש, חשבו שהם מכבי והראנו להם מי זאת מכבי.

לא הייתה עבירה פשוט הקשר בוקס טו בוקס שלהם ריישנבר קוסם:

לפני4 שעות , judymaccabi said:

בכדור החופשי של שרי ממש לא הייתה עבירה.

בכלל, אצילי מתחזה מלא, את שכטר היו שוחטים.

דרך אגב אני לא מסכים שהשירה לאצילי הייתה טובה הרבה אנשים לא הצטרפו ומרחמים עליו במקום

צריך להקרין בלופים את העבירות, התחזויות והשירים ששר וזה כבר ישפר את העניין

לפני3 שעות , המכבייה said:

נכון. זה אומנם מאד מפתה לעלות התקפי וכשיש לך את הכלים אבל זה בכל זאת בלומפילד וגם נקודה היא טובה. ועוד משהו, היה קשה להתכונן למכבי הספציפית הזאת עם חלק התקפי חדש לגמרי שבכלל לא מוכר ליריבה, ואפילו לא מוכר לנו. מי יכול היה לדמיין למשל את היכולת של קוואס לסיים 85 דקות וגם להיות כל כך משפיע... 

אין ספק שפטריק הפתיע את כולם ואת בכר. אגב, לא בפעם הראשונה. אני בטוח למשל שאם בכר היה יודע מי זה קוואס הוא היה דואג לסדר עזרה למנחם. עדיין, פעם ראשונה שבכר קיבל בעידן חיפה הזדמנות לחנוק את מכבי ולהרוג את האמצע, והוא החליט להתחכם. מילא זה היה במגרש הביתי שלו עם התמיכה של הקהל, אבל בבלומפילד? נרקסיסטיות ויהירות. מגיע לו שבעטנו לו בתחת.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מה הסיכוי שנתחיל לראות קצת מגולסה בשבת? חלום להכניס אותו ל30 דקות בטרנר ואז לתת לו לפתוח ל60 דקות נגד לינץ. 

תשמע כך בחשבון שגולסה כשיר ל15 משחקים גג בעונה, עכשיו צריך להחליט מתי לזרוק אותו למערכה

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה הסיכוי שנתחיל לראות קצת מגולסה בשבת? חלום להכניס אותו ל30 דקות בטרנר ואז לתת לו לפתוח ל60 דקות נגד לינץ. 

אמרו אוקטובר, מניח שמכוונים לאחרי פגרת הנבחרת השניה (הסופש של 09/10) = אולי יקבל דקות מול נתניה.