Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | ואוו! ניצחון אדיר שמכניס אותנו לעונה!

Sawyer

Recommended Posts

לפני כמה שנים הייתי במועדון בפראג, לא חוויה כל כך יוצאת דופן שיש מה לספר עליה באריכות, חוץ מעל ישראלי שנראה על התפר בין בן ביטון לפוף של מילגה, שבמשך משהו כמו חצי שעה ניסה להתחיל עם פצצה צ'כית בשמלה צמודה קצרצרה. זה היה היסטרי והפך לקאלט בין החברים שלי, הסתום לא עזב אותה.

רמת המודעות העצמית של אוהדי מכבי חיפה זהה לשלו באותו ערב. "באו להרוס את העיר", חבורה של דגנרטים.

חשבתי שינצחו אותנו, באמת, אבל כמה מטומטם אפשר להיות?

קוואס שד, גם פריצה, דן ביטון שחקן מעצבן רצח שמצליח להיות יצירתי ולקדם את המשחק אבל גם לשחק בטיפשות יוצאת דופן (לפחות מהתרשמות מהיציע). עידן נחמיאס הולך לשחק פה שנים, דעת הקהל לגביו תשנה כל חודשיים בערך.

אנחנו עדיין לא נראינו כמו קבוצה מאומנת.

לא הייתה לזה התייחסות עדיין אבל הדימיון בין השער הראשון אתמול לשער הראשון ב-2:2 האחרון נגדם בעונה שעברה היה מלחיץ.

דקות פתיחה, כדור גובה לכיוון שער 11, בלאגן ברחבה, הדיפה מהקו, דחיקה של הבלם (טיבי / נחמיאס), שחקני חיפה רצים לשופט, אישור של הואר אחרי 2 דקות.

כבר הייתי בטוח שחזרתי אחורה בזמן ועוד רגע יזרקו אבוקות ורימונים

9 דקות לפני, סלבה said:

לפני כמה שנים הייתי במועדון בפראג, לא חוויה כל כך יוצאת דופן שיש מה לספר עליה באריכות, חוץ מעל ישראלי שנראה על התפר בין בן ביטון לפוף של מילגה, שבמשך משהו כמו חצי שעה ניסה להתחיל עם פצצה צ'כית בשמלה צמודה קצרצרה. זה היה היסטרי והפך לקאלט בין החברים שלי, הסתום לא עזב אותה.

רמת המודעות העצמית של אוהדי מכבי חיפה זהה לשלו באותו ערב. "באו להרוס את העיר", חבורה של דגנרטים.

באמת שאיזה אוהד מבוגר שלהם צעק לי לפני המשחק שהם יביאו לנו 4 חבל שביציאה לא ראיתי אותו.

את האמת שזה ההרכב שהייתי רוצה לראות לפני המשחק(פרט לעמדת השוער ואני שמח שאכלתי את הכובע על זה)

-היה ניתן לראות את ההבדל בין מכבי לפני הרכש ואחרי הרכש.

פתאום יש לנו 3 שחקנים (ביטון קוואס וגבי) שיכולים להשתחרר מלחץ ולתת פס וזה גרם לשחקנים של חיפה כל פעם ללכת אחורה מהפחד שיעברו אותם).

-היה גם כיף לראות את שחקני מכבי כל פעם עושים תנועה ובאים לקבל את הכדור קרוב.

- נראה שגלזר שיפר את יכולת ניהול המשחק שלו וזה באמת הצעד הבא שלו כדי להתפתח לשחקן יותר טוב.

4 דקות לפני, Dorian said:

לא הייתה לזה התייחסות עדיין אבל הדימיון בין השער הראשון אתמול לשער הראשון ב-2:2 האחרון נגדם בעונה שעברה היה מלחיץ.

דקות פתיחה, כדור גובה לכיוון שער 11, בלאגן ברחבה, הדיפה מהקו, דחיקה של הבלם (טיבי / נחמיאס), שחקני חיפה רצים לשופט, אישור של הואר אחרי 2 דקות.

כבר הייתי בטוח שחזרתי אחורה בזמן ועוד רגע יזרקו אבוקות ורימונים

ממש ככה.

אני כבר חיכית בציפייה לדקה ה-16 שדוידזאדה ישלח כדור ארוך, עופרי ארד יפספס, זה ינחת ברגל של פריצה והוא מול פלאניץ יגלגל לפינה השמאלית של ג׳וש כהן ובום - 2-0!

למזלנו זה לא קרה, כי אז אצילי השרמוטה היה מבשל שני גולים לאחרי עבירה על דן ביטון בתוך הרחבה.

במקום זה פריצה שם את הגול בדקה 61 וכמו תמיד הכנסנו להם יפה את הבולבול לתוך הפה.

״נהרוס לכם את העיר הלילה״, עלק.

אלופה של הזין שלי.

חייב לציין לטובה את הקהל שלנו שישיב לאצילי על הצוואר, לא עזב אותו לרגע, אהבתי את השירה ״אצילי מזיין קטינות״, צריך להשתמש בזה יותר ולהוסיף את השיר ״פדופיל״ על הלחן של ״מהמר״.

הבן זונה אמנם איש הברזל מאז שחתם שם אבל מנטלית הוא ילדה עם קוקיות, מול האקסיות שלו הוא מחרבן במכנסיים, בעיקר כשזה מול קהל עוין.

ויא ראבי איזה עוין היה הקהל שלנו אליו אתמול, יותר עוין מכפי שהיינו ב-2-2.

פיקנטריה:

ברדיו חיפה באפטר גיים עלה אוהד מכבי מוכר שלנו (לא זוכר את שמו) וניסן קניאס היצור הזה (שחושב שהמילה אימפריה נולדה כשמכבי חיפה זכתה באליפות ב-84׳) שאל אותו ״אני לא מבין, בוא תסביר לי מה אוהדי מכבי תל-אביב רוצים מעומר אצילי, למה הם מקללים אותו? המועדון זרק אותו, גמר לו את הקריירה מה ציפיתם שיילך לעבוד בקונדיטוריה?״.

הוא לא ענה לו כמו שצריך אז אני אגיד מה היה צריך לענות לו - לא, לא ציפינו שילך לעבוד בקונדיטוריה וגם על הזין שהלך לחיפה. פשוט לא ציפינו שהשרמוטה הקטנה הזה יהפוך את כל הבנות של הקהל שרק חיזק אותו בתקופה הכי קשה שלו בחיים לזונות עם תעודות.

אותו קהל שתמך בו שהוא זיין ילדה בת 15 כשיש לו אישה בהריון שמגדלת לו את הילד שלו בבית.

שחקן שגדל במועדון והמועדון הזה עשה אותו לשחקן שהוא היום. הוא חייב לאיביץ׳ את הקריירה שלו.

זה הכל.

אם הטמטום היה גובה האנטנות של רדיו חיפה היו נוגעות בשמיים.

עכשיו שהצלחתי להירגע מהמשחק ולראות תקציר אפשר לומר שסוף סוף יש לואן לוון שחקנים בשביל 4-3-3.

יש לנו פוטנציאל אדיר עם סבוריט+גבי בשמאל וג'רלדס+קוואס בימין כי מדובר קודם כל ב-4 שחקנים עם שכל! גררו יכול וצריך להיות סופר סאב במצב הזה.

שמחתי הכי הרבה מהלחימה והמשחק האגרסיבי, ואם וכאשר גולסה יחזור אז נקבל בחזרה את הקישור הדומיננטי שלנו.

חייב לתת מילה טובה לדוידזאדה שנותן את התחת ונראה מצוין.

יאללה מכבי לשבור את הגמלים בשבת! 

53 דקות לפני, סלבה said:

קוואס שד, גם פריצה, דן ביטון שחקן מעצבן רצח שמצליח להיות יצירתי ולקדם את המשחק אבל גם לשחק בטיפשות יוצאת דופן (לפחות מהתרשמות מהיציע). עידן נחמיאס הולך לשחק פה שנים, דעת הקהל לגביו תשנה כל חודשיים בערך.

אנחנו עדיין לא נראינו כמו קבוצה מאומנת.

מת עלייך סלבה. בהלם שאנחנו לא נפגשים בפרלות לפני משחקים/שאכטה של שישי בצהריים אחרי טיפוס. 

לפני10 שעות , פנחס שוף said:

הנקודות שלי בסדר לא כרונולוגי

* אחלה נחמיאס, אלגנטי וחכם עם משחק ראש מעולה.
אגב אני רואה אותו שנים בקבוצה. כבר במשחקים באירופה אהבתי איך הוא נצמד לייני בסיום המשחקים ובזמן שכולם כבר בחדר הלבשה הוא בא עם שרן ומודה לשאר השערים.

* לא ברור איך אלמוג יכול להיות כל כך גרוע ב-5 דקות, אני עם 2 רגליים שמאליות ועם יכולות דריבל של רוני גפני לא עושה כזה נזק בכזה מעט זמן.

* פריצה נהדר, אוהב אותו.

* דניאל פרץ מרגש, מרוויח את האפודה הראשונה בכבוד. ליבי עם טננבאום שעושים לו טננבאום. 

* קוואס "כוכב" כדורגל, לא זכור לי מתי היה לנו שחקן כזה מלהיב בחלק ההתקפי. כל פעם שהוא עם הכדור יש שקט ביציעים לראות מה הוא יעשה.

* ביטון כרגיל מעורב בשער הראשון עם תחושה שהוא היה יכול לעשות כל כך הרבה יותר.

* אופיר "מראדונה" דוידזאדה

* שרן שם את הראש במקומות ששחקנים לא שמים את הרגל, האיש לא נגמר.

* לא יודע איך העונה תסתיים אבל שלישיית חלוצים של שהר/דוניו/דוד לא כזה מאיימת. אני מניח שהר ודוניו שווים איזה 10 שערים בעונה אבל הם לא חלוצים כאלה משפיעים

וואו פשוט מילה במילה מה שחשבתי באיצטדיון

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

בחיפה טוענים לסגל לא מספיק עמוק ל 2 מסגרות. הכנה לצ'יבוטה בינואר?

הם לא שמרו על רוב הסגל שלהם וקנו איזה 9 שחקנים חדשים בקיץ?

23 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

הם לא שמרו על רוב הסגל שלהם וקנו איזה 9 שחקנים חדשים בקיץ?

וסגרו את הסגל לפני 3 חודשים בטענה שהוא עמוק כמו הגרון שלהם והרווח בשיניים של קובאס האח.

32 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

כל כך אהבתי את זה שזרקו על אצילי מכל הבא ליד בקרנות,אולי נענש,אבל היה שווה את זה.

הכימיקלים כבר דורשים עונש כבד. שאוהדים שלהם זרקו על פרץ חפצים בכל בעיטה שוער שלו וגזענות כלפי קובאס הם קצת שכחו...

אבל ברגע שחיפה מבקשת היא כנראה גם תקבל. 

1 hour ago, Hararihr said:

פיקנטריה:

ברדיו חיפה באפטר גיים עלה אוהד מכבי מוכר שלנו (לא זוכר את שמו) וניסן קניאס היצור הזה (שחושב שהמילה אימפריה נולדה כשמכבי חיפה זכתה באליפות ב-84׳) שאל אותו ״אני לא מבין, בוא תסביר לי מה אוהדי מכבי תל-אביב רוצים מעומר אצילי, למה הם מקללים אותו? המועדון זרק אותו, גמר לו את הקריירה מה ציפיתם שיילך לעבוד בקונדיטוריה?״.

שמעתי את זה. קניאס פשוט מטומטם. אמר שהרסנו לו את הקריירה וששחר הציל לו את הקריירה. הוא מסוג האנשים שהכימיקלים פשוט גמרו.

משום מה אין על זה דיבור אבל חזיזה האפס הזה רץ בגול שלהם עם תנועת השתקה לספסל שלנו בצורה הכי בזויה שקיימת. כמובן שאני בטוח ששופט הקו ראה ו"שכח" להגיב.

לפני3 שעות , אליהו_הנביא said:

וגיא צרפתי האפס מזדיין רץ לבכות לשופט הרביעי למה הוא לא מקבל צהוב. איזה מזדיין, איך עבודה עם בכר גורמת למכביסט להפוך לקוקסינל, איך?

חח על מה? הוא יכול לקפוץ, זו לא התגרות בקהל. זו תגובה לגיטימית וג'נטלמנית לחלוטין.

23 דקות לפני, dadiT said:

איך חזיזה לא ברשימת החייבים למות

הוא כזה אפס

פוזאיסט

מלוכלך

מתחזה

תגיד אם אוטיסט עושה משהו מפגר אפשר לכעוס עליו? צריך לתת לו ליטוף קטן על הראש ולהגיד לו לא לזוז כי תכף אמא שלו תגיעה

חייב לציין גם את הלחימה של דן ביטון אתמול. הוא לא פחד להיכנס למאבקים ולשים גוף וזה מה שנתן לאצילי בזמנו את הקרדיט מאיביץ.

וגם כמו שכתבו פה, כל הכבוד לקהל שלנו על מה שעשה לאצילי וגם לחזיזה.

הם צריכים להבין שאנחנו לא שוכחים דברים ועל השירים שהם שרו כל משחק הם יחטפו מאיתנו.

וגם אם הארגון לא מעודד שירה לאצילי. אז יש לנו מספיק אנשים בקהל הרחב שכן יעשו את זה

משחק כ"כ אדיר שלנו, אבל במזל לא נענשנו, 2 עבירות מטומטמות שנתנו בעיטות חופשיות מסוכנות מאוד, היינו יכולים לשלם על זה.

כולם זלזלו בנו, אוהדי חיפה הרימו את הראש, חשבו שהם מכבי והראנו להם מי זאת מכבי.