Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | ואוו! ניצחון אדיר שמכניס אותנו לעונה!

Sawyer

Recommended Posts

משחק העונה, הסופרקלאסיקו של הכדורגל הישראלי. המשחק הכי גדול שיש לכדורגל הישראלי לספק, הצהוב שלנו מול הירוק של הכימיקלים. חיפה מגיעה, כרגיל בתקופה האחרונה במצב טוב הרבה יותר כשהיא הפייבוריטית הברורה על הנייר, אבל כמו בעשור האחרון אני אף פעם לא מוכן להמר נגדנו בהתמודדות הזאת.

פטריק יודע שזה אמנם מחזור 3 אבל אחרי 1/6 זה משחק של להיות או לחדול, הפסד פה גומר את העונה עוד לפני שהיא התחילה ומגיב בהתאם, ה11 הטובים ביותר שלנו כרגע עם קוואס בהרכב.

שופט: רע- (לא יאמן שהאפס הזה ממשיך לשפוט אותנו, לא נתן להם צהובים לא משנה מה, המציא להם עברות בנוהל, אישר להם שער גבולי מאוד, בכלל לא היה פאול של איילון בשער השלישי שנפסל סתם. עשה כל מה שאפשר כמו תמיד נגדנו, אסור לו לשפוט אותנו)

שחקנים: פרץ אולי משחק הפריצה שלו, 0 אשמה בגול, 3 הצלות מדהימות ומשחק מעולה עם הרבה ביטחון, רק שימשיך להתפתח ויש לנו פה שוער לשנים. ההגנה תפקדה לא רע ביחס ליריבה, דוידזאדה אולי שגה פעם או פעמיים אבל היה במשחק פשוט אדיר, הקרבה, דריבל, פריצות קדימה. מדהים מה שהוא נותן וכמה שהוא נותן. נחמיאס גם ממשיך להוכיח שהוא אפקטיבי מאוד ברחבה בחופשיות וגם נתן משחק הגנה אולי הטוב שלו במדי מכבי, עצר את התקפות היריבה ומיעט לטעות. הרננדז משחק קצת פחות טוב שלא הרננדז שהיה נראה קצת עייף ומצליח לבצע את עבודתו רק בקושי, עדיין למעט מסירה אחת רעה היה בתפוקה סבירה. ג'ראלדס ממשיך לשמור על אותה רמה, משחק קצת יותר טוב היום, אחראי בהגנה ומשתף פעולה יותר טוב בהתקפה (הרבה בזכות השותף לאגף), שיתחבר עם קוואס ויחזור להיות מפלצת. הקישור שלנו שלט רוב הדקות היום, גלזר לא במשחק אדיר ועדיין היה הטוב בקישור במגרש, גירזן מה שצריך, שיחק אגרסיבי והציל אותנו לא פעם. שרן משחק ענה של שרן, כמה הקרבה, כמה פעמים הגיע בזמן וכמובן מעל הכל המבצע בשער השני, ואוו. הקפטן :wubyellow3:. ביטון ממשיך באפקטיביות, היה הגורם המרכזי בשער הראשון, נתן כמה כדורים ואיים על השער. עדיין לא מספיק אחראי לטעמי אבל משתתף יפה בהתקפה רוב הזמן. קניקובסקי מאוד מחוייב, עושה כל מה שהוא יכול כל דקה על המשחק, היה מעט פחות מעורב היום ועדיין רשם כמה פעולות יפות. קוואס בכורה גדולה בהרכב, רואים שהוא אולי ב70% כושר, יש לו עוד קצת כדי להגיע להילוך המקסימלי אבל כבר עכשיו, איזה דריבל איזה בעיטות איזה כדורים, היה סופר מסוכן ועזר לעשות את ההבדל. הפתיע שמשך כמעט עד הסוף. פריצה פשוט סקורר ענק, כ"כ נהנה מהסיומת שלו (למרות שהיה חייב להיות עם 2), כן יש עוד מה לבקש ולצפות ממנו בכל הקשור לכדורגל אבל לפני הכל והכי חשוב שימשיך ככה ברחבה.

פיקנטריה:

- סופסוף תפאורה יפה על כל 11, צבעונית ושמחה. שאפו!

- המשחק נפתח בעיכוב בגלל חור ברשת מהפירו העלוב של חיפה

- עוד קונטרה לאוסף? כבר אי אפשר לספור..

- בכורה לקוואס בהרכב

- שרן (שוב) עם התחבושת על הראש

- הרצף הארוך בהיסטוריה מול חיפה, ממשיך. שלא יגמר לעולם!

חייב למות:

אצילי - פשוט כי הוא חייב למות, אין מה להוסיף.

אבו פאני - לא הספיק לעשות משהו מיוחד אבל הוא הכי מגעיל שיש ועכשיו כשיש הזדמנות, שלא יחזור ללכת אמן.

רנשרייבר - איך הוא עדיין שופט אותנו? זה בן אדם שאין לו שום זכות קיום, כל קללה וכל איחול לו ולמשפחתו מותרים, חייבים מיד למות, בהול. כבר באיחור של 5 שנים לפחות.

קהל:

זה התחיל בחגיגות בפרלה לפני המשחק, שמח וצבעוני וזה המשיך לתוך היציעים, כבר לפני המשחק הצהוב צבע את את היציעים והווליום התחיל אט אט לטפס, תפאורה מעולה צבעונית ושמחה שעושה כיף ומצב רוח לעודד ולדחוף את הקבוצה, עידוד אדיר של הגוש לאורך כמעט כל דקות המשחק עם הצטרפות יפה של 11 ומדי פעם גם של שאר הקהל, פיקים משוגעים שיחטרו בזיכרון ומשחק פשוט כיף. לא יאמן שאנחנו שוב פעם נותנים לחיפה בראש וממשיכים עליהם את הרצף הארוך בהיסטוריה, כמה השתנה בתחושה ובמצב מלפני השריקה מול הארמנים עד לשריקת הסיום הלילה, פשוט מדהים.

אפשר לחגוג הלילה ואולי גם מחר, יש לנו עכשיו שבוע שלם לנוח ולהתכונן למשחק הבא מול ב"ש, משחק עונה נוסף ובטרנר יהיה לא פחות קשה מהמלחמת עולם שעברנו היום, אסור לעצור עד הסוף.

שבת, 20:30, טרנר. נתראה שם!

מת לדעת על מה ריינשרייבר שרק

פרט לכך

שרן מנהל משחק מעולה

דוידזאדה מחליף טוב ושמח שהוא כאן

קוואס כוכב חמסה חמסה חמסה טפו טפו טפו

פריצה עם עין טובה מאוד לשער

מחצית שניה גדולה שלנו. עדיין, קשה לי להתעלם מהבעיות בקישור ונראה שאנחנו בדרך לעונה חמישית ברצף בה נהיה תלויים בכשירות של גולסה.

קוואס עם קבלת החלטות ברמה מדהימה. פריצה נכנס לי ללב ממשחק למשחק.

יש לי משהו להגיד שמעולם לא חשבתי שאגיד. בהנחה שדוידזאדה ממשיך ביכולת הזאת, פאטריק צריך לתת לו להמשיך לפתוח, גם על חשבון סאבוריט כשיחלים. כשאיביץ' עשה את זה עם פיבן על טיבי הוא קנה את עולמו.

הנקודות שלי בסדר לא כרונולוגי

* אחלה נחמיאס, אלגנטי וחכם עם משחק ראש מעולה.
אגב אני רואה אותו שנים בקבוצה. כבר במשחקים באירופה אהבתי איך הוא נצמד לייני בסיום המשחקים ובזמן שכולם כבר בחדר הלבשה הוא בא עם שרן ומודה לשאר השערים.

* לא ברור איך אלמוג יכול להיות כל כך גרוע ב-5 דקות, אני עם 2 רגליים שמאליות ועם יכולות דריבל של רוני גפני לא עושה כזה נזק בכזה מעט זמן.

* פריצה נהדר, אוהב אותו.

* דניאל פרץ מרגש, מרוויח את האפודה הראשונה בכבוד. ליבי עם טננבאום שעושים לו טננבאום. 

* קוואס "כוכב" כדורגל, לא זכור לי מתי היה לנו שחקן כזה מלהיב בחלק ההתקפי. כל פעם שהוא עם הכדור יש שקט ביציעים לראות מה הוא יעשה.

* ביטון כרגיל מעורב בשער הראשון עם תחושה שהוא היה יכול לעשות כל כך הרבה יותר.

* אופיר "מראדונה" דוידזאדה

* שרן שם את הראש במקומות ששחקנים לא שמים את הרגל, האיש לא נגמר.

* לא יודע איך העונה תסתיים אבל שלישיית חלוצים של שהר/דוניו/דוד לא כזה מאיימת. אני מניח שהר ודוניו שווים איזה 10 שערים בעונה אבל הם לא חלוצים כאלה משפיעים

Just now, duss21 said:

יש לי משהו להגיד שמעולם לא חשבתי שאגיד. בהנחה שדוידזאדה ממשיך ביכולת הזאת, פאטריק צריך לתת לו להמשיך לפתוח, גם על חשבון סאבוריט כשיחלים. כשאיביץ' עשה את זה עם פיבן על טיבי הוא קנה את עולמו.

מוגזם, עם כל הכבוד למשחק האדיר של דוידזאדה, להקרבה ולכמה שהוא גבר. סבוריט הוא אולי השחקן הטוב בליגה. לבטח המגן השמאלי הטוב בליגה בפער, הוא יחזור והוא יולחם להרכב ואף אחד לא יצטער על זה לרגע, וכשנצטרך רוסטם הגבר של העולמות יהיה שם. לא להסחף.

4 דקות לפני, itanar said:

אחרי שראיתי עכשיו בטלוויזיה בחיים לא פאול בגול השלישי של אלמוג. לקח לנו גיים אובר.

פשוט המצאה, השחקן של חיפה יצר את המגע בכלל.

ממשיך לזיין אותנו בנוהל, כלב מטונף

חיפה שלטו אופטית במשחק וזה בדיוק מה שהיה צריך לעשות מבחינתנו עם הבדלי הקישור, לתת להם להניע כדור ולצאת במהירות קדימה. הם לא סיכנו אותנו במשחק שוטף כמעט בכלל, כל המצבים המסוכנים שלהם הגיעו מנייחים. 

מתחילים לראות את הכישרון ההתקפי שלנו וזה מרגש! 

כל נגיעה של קוואס זה וואו. המהלך שלו במחצית השנייה שהוא קשר את סאן מנחם, עשה דאבל פס עם פריצה ושחרר את ריקן לבעיטה - מאסטרפיס. 

11 דקות לפני, duss21 said:

לצערי הרב סאבוריט לא פתח את העונה בצורה טובה מקווה שישתפר 

דוידזאדה ב2 משחקים אש אין לי מילה אחרת 

אולי יש מקום לתת לסאבוריט קצת לנוח 

9 דקות לפני, Sawyer said:

מוגזם, עם כל הכבוד למשחק האדיר של דוידזאדה, להקרבה ולכמה שהוא גבר. סבוריט הוא אולי השחקן הטוב בליגה. לבטח המגן השמאלי הטוב בליגה בפער, הוא יחזור והוא יולחם להרכב ואף אחד לא יצטער על זה לרגע, וכשנצטרך רוסטם הגבר של העולמות יהיה שם. לא להסחף.

בעיניי התועלת שמהלך כזה מביא מבחינה קבוצתית, כמו שהיה אז עם איביץ', יעלה על הפער הטבעי בין סאבוריט לדוידזאדה, בטח כשדוידזאדה ביכולת כזאת. כמובן שהכל צריך להיות מותאם לכושר של דוידזאדה.

קוואס כמה רמות מעל כל מה שיש לנו פה בארץ וזה כשהוא לא בכושר מלא, הוא עשה מה שבא לו על המגרש, לרגעים ריחמתי על המגנים של חיפה שהוא השפיל פעם אחר פעם, זה ממש הרגיש כאילו הוא גוליבר במדינת גמדים, משתעשע איתם כאילו היו ילדים קטנים. 

דודזאדה ממשיך את היכולת מהנבחרת ונתן משחק ענק, וואלה לא בושה להגיד שכרגע הוא מראה יכולת יותר טובה מסאבוריט והרוויח את המקום שלו בהרכב. 

סה"כ כמו שאמרתי, מה שמשנה בסופו של דבר זה איך עולים, עד כמה שומרים על הריכוז, מי נלחם יותר. נכון טקטית לדעתי שברנו אותם פעם אחר פעם, חתכנו את הקישור שלהם ב2 מסירות מהירות, דאבל פאסים באגפים, עשינו מה שבא לנו. היה תענוג לראות את מכבי היום. 

חייב למות - כל צוות השיפוט. כל כך הרבה טעויות, וואו. 

וגם אצילי כמובן. 

איזה כיף לנצח את השטיחים שלנו שוב. 

הכל כבר נאמר פה ובנושאים אחרים אבל דניאל פרץ היום, וואו. שחקני חיפה תפסו את הראש בעונשין של שרי. ועוד כדור אדיר אחד בחצי השני(חזיזה?). 

הריספקט לזאדה לא נגמר.

שרן במוב של החיים בגול השני(ועשה עוד אחד כזה על פלאניץ בקרן).

אנחנו בחיים. זה כל מה שרצינו להיות לפני המשחק. 

ישששששש

אפשר להתייחס לכל שחקן ושחקן שעלה היום ב 11. מכבי הגיעו היום למשחק בלי יוצא מן הכלל וקבעו עובדה שזה שלנו היום. כל שחקן היה יותר מחוייב מהשני, אם זה שרן שלא מפסיק להפתיע אני כבר ממש בלי מילים לגביו, או נחמיאס שנתן הופעה עצומה במיוחד שהוא חסר ניסיון במשחקים האלו. הפרסי התעלל באצילי ועבד מולו יפה, גם בהתקפה רק שפס שלו לעולם לא יהיה מדויק אבל לא נהיה חזירים. אין בלם שיכול להתמודד עם פריצה, גבי וביטון עבדו יפה וקובאס עם 100% כשירות מתעלל כאן בליגה, כמה מכבי חיפשה ווירטואוז, והוא לגמרי זה. הוא מעל הליגה בפער. עדיין יש עוד דרך לעשות, נהניתי לראות את מכבי היום במשחק סופר קריטי להמשך עם בוסט עצום.

יאללה מכבי !

פתחנו את העונה עם רביעייה קדמית של קבוצת פלייאוף תחתון, ובמשחק הזה עלינו עם רביעייה קדמית של אלופה.

קוואס היה פשוט אדיר.

כל מצב שגררו מחזיר לג׳ראלדש אחורה כשבא שחקן ללחוץ אותו, קוואס פשוט עבר את המגן כאילו הוא אוויר.