Jump to content

הרננדז אחרי חיפה

קמחי

Recommended Posts

Just now, Keano said:

יש לו מסירה בכמה רמות מעל אמאדור

בשאר הדברים פחות טוב אבל זאת השוואה לא נכונה, בלם כמי ז'איר קשה מאוד למצוא

מי אמר ? חיפשנו?

לראיה פליאניץ'...בלם הרבה יותר טוב ושלם מהרננדס בפער

Just now, erantheking21 said:

מי אמר ? חיפשנו?

לראיה פליאניץ'...בלם הרבה יותר טוב ושלם מהרננדס בפער

לא מסכים שבפער, הוא גם עושה טעויות פה ושם

לא מבין מה אתם באים בטענות אליו בכל מה שקשור לתרגיל (לכאורה) של הוצאות החוץ.

הכתובת היא פטריק, וזה רק עוד סממן לעקשנות היהירה ולעובדה שאנחנו לא עושים אפילו סימנים של קבוצה מאומנת.

באמת שאני לא מוצא בו שום דבר טוב, כל חלוץ בינוני עושה ממנו צחוק אם זה עם כדורי גבוה ואם זה על הדשא.

ועוד עם הבדיחה של ההוצאות חוץ הארוכות שלו שלא נותנות כלום.

חבל שלא שיחררו אותו כשרצה והיה אפשר להביא בלם שבאמת אכפת לו ולא עושה טובה שהוא פה.

לפני1 שעה , בר_קזס said:

לא מבין מה אתם באים בטענות אליו בכל מה שקשור לתרגיל (לכאורה) של הוצאות החוץ.

הכתובת היא פטריק, וזה רק עוד סממן לעקשנות היהירה ולעובדה שאנחנו לא עושים אפילו סימנים של קבוצה מאומנת.

אני דווקא בעד התרגיל עם החוץ, רק שהתרגיל פה במכבי הוא שאין תרגיל שזה מה שמוזר. 

באופן קבוע אם הנגיחה הראשונה מחוץ מצליחה הכדור נוחת ברכות במרכז הרחבה. 

למה לא מחכים שם 3 שחקנים לפחות כמו שראוי בקרן. או כל תרגיל אחר שיעלה לו בראש רק לא חוסר התיאום המוגזם בהוצאות האלו. 

31 דקות לפני, Meron's said:

אני דווקא בעד התרגיל עם החוץ, רק שהתרגיל פה במכבי הוא שאין תרגיל שזה מה שמוזר. 

באופן קבוע אם הנגיחה הראשונה מחוץ מצליחה הכדור נוחת ברכות במרכז הרחבה. 

למה לא מחכים שם 3 שחקנים לפחות כמו שראוי בקרן. או כל תרגיל אחר שיעלה לו בראש רק לא חוסר התיאום המוגזם בהוצאות האלו. 

גם אני בעד התרגיל,או יותר נכון בעד הרעיון של התרגיל.

יכול להיות שבאימונים זה עובד לא רע,אבל אם פטריק או מי מטעמו שמנתח את המשחק לא מבחינים במה שאני ואתה וכל יצור חי עם זוג עיניים מבחינים,שזה לא נותן מספרים,אז אין לי שום טענה להרננדס בקטע הזה.

לא משדרג אותנו בדבר אחד מלבד המשחק רגל וההנעת כדור שלו שגם העונה הדרדר מאוד, יותר התקפה מאשר הגנה לבלם.

מעדיף להריץ שני ישראלים כבלמים בשביל התיאום לעתיד.

אפשר להתווכח לגבי היכולות שלו, והאם הוא טוב מספיק כדי לאייש את עמדת הבלם המוביל במכבי. 
מה שבטוח ולא ניתן לערעור - הרננדז הוא הבלם הזר הכי פחות אגרסיבי שהיה לנו מזה שנים רבות. יש לו אלרגיה למאבקים פיזיים בקרקע ובאוויר, והוא נמנע מהם כמו מאש.

נתון סטטיסטי קטן לצורך המחשה - נשלפו לחובתו שני כרטיסים צהובים בליגה מהעונה שעברה ועד היום. נתון די הזוי עבור בלם. 

כל עוד יש קישור גרזני מלפניו (גלזר/פרץ/גולסה) ופרטנר פיזי יותר לצידו (טיבי/פיבן), זה יכול לעבוד. קצת פחות מזה, והרכות שלו זועקת לשמיים.

ציוות שלו לצד בלטקסה, בזמן שדן ביטון חלק משלישיית הקישור - זה פאקינג מרשמלו. 

15 דקות לפני, Cosmic said:

אפשר להתווכח לגבי היכולות שלו, והאם הוא טוב מספיק כדי לאייש את עמדת הבלם המוביל במכבי. 
מה שבטוח ולא ניתן לערעור - הרננדז הוא הבלם הזר הכי פחות אגרסיבי שהיה לנו מזה שנים רבות. יש לו אלרגיה למאבקים פיזיים בקרקע ובאוויר, והוא נמנע מהם כמו מאש.

נתון סטטיסטי קטן לצורך המחשה - נשלפו לחובתו שני כרטיסים צהובים בליגה מהעונה שעברה ועד היום. נתון די הזוי עבור בלם. 

כל עוד יש קישור גרזני מלפניו (גלזר/פרץ/גולסה) ופרטנר פיזי יותר לצידו (טיבי/פיבן), זה יכול לעבוד. קצת פחות מזה, והרכות שלו זועקת לשמיים.

ציוות שלו לצד בלטקסה, בזמן שדן ביטון חלק משלישיית הקישור - זה פאקינג מרשמלו. 

נראה לי שזה בעייתי שהבלם המוביל לוקה באגרסיביות, מיקום, יכולת תיקול ומשחק ראש לא?

6 דקות לפני, קמחי said:

נראה לי שזה בעייתי שהבלם המוביל לוקה באגרסיביות, מיקום, יכולת תיקול ומשחק ראש לא?

עקרונית - לגמרי. רק שאני לא מסכים שכל הליקויים שציינת מאפיינים את הרננדז. 

קרלוס גרסיה נניח - לא היה בלם עם יכולות תיקול ומיקום טובים משלו - אבל הוא היה נלחם כמו אריה ומביא הביתה סביב ה 7-8 צהובים כל עונה. 

4 דקות לפני, Cosmic said:

עקרונית - לגמרי. רק שאני לא מסכים שכל הליקויים שציינת מאפיינים את הרננדז. 

קרלוס גרסיה נניח - לא היה בלם עם יכולות תיקול ומיקום טובים משלו - אבל הוא היה נלחם כמו אריה ומביא הביתה סביב ה 7-8 צהובים כל עונה. 

הבלם האידיאלי מורכב מכל אלו לצד עוד כמה תכונות.

במה הרננדז מתבלט לחיוב פרט להנעת הכדור?

44 דקות לפני, קמחי said:

הבלם האידיאלי מורכב מכל אלו לצד עוד כמה תכונות.

במה הרננדז מתבלט לחיוב פרט להנעת הכדור?

אני חושב שקריאת המשחק שלו טובה, ושהפאסון והשקט שהוא משדר עם הכדור הם לא טריוויאלים. 

הוא גם בסך הכל בסדר במצבים של אחד על אחד, ויודע איך לדחוק את היריב שמולו למצבים לא נוחים ולנטרל איום ממשי על השער (גם ללא מאבק פיזי וניסיון לזכות בכדור). 

בקונסטלציות אחרות סט התכונות שלו היה מספק עבור מכבי כדי לזכות באליפות, בזו הנוכחית כנראה שלא.  

לפני4 שעות , Cosmic said:

אני חושב שקריאת המשחק שלו טובה, ושהפאסון והשקט שהוא משדר עם הכדור הם לא טריוויאלים. 

הוא גם בסך הכל בסדר במצבים של אחד על אחד, ויודע איך לדחוק את היריב שמולו למצבים לא נוחים ולנטרל איום ממשי על השער (גם ללא מאבק פיזי וניסיון לזכות בכדור). 

בקונסטלציות אחרות סט התכונות שלו היה מספק עבור מכבי כדי לזכות באליפות, בזו הנוכחית כנראה שלא.  

הוא בלם טוב שיש משחק עומד וההתקפה שמולו משחקת כדורגל סטטי, שמגיעים מולו במשחק מהיר ומתפרצות כמו אתמול אין לו שום סיכוי, כל חלוץ עם טיפה מהירות וטיפה אגרסיביות מקדים אותו בקילומטר הוא מקבל סחרחורת סטייל מנחם מקוואס, אתמול אנסה ואפסרייה אנסו אותו, כמה פעמים הם הקדימו אותו במהירות, היה שם כמה רגעים שאפילו הובכתי בשבילו, כדורי גובה בכלל הוא אפילו לא מתאמץ

במשחקים רגילים גם כדורי עומק מספיקים כדאי להביך אותו, לרוב חלוץ מהיר תמיד רגל לפניו, זה היה נראה שאנסה בהילוך מהיר והרננדס בהילוך איטי, הוא לא מנסה ליצור מגע, נותן לו לעבור אותו בקלות, אי אפשר שהבלם שלך כזה, מצטער...גם שנה שעברה שחיפה שיחקו על דוניו הוא הביך אותו פעם אחר פעם במשחקים מולינו.

80 אחוז מהקבוצות באות ומשחקות מולנו על מתפרצות ואנחנו תמיד עם קו הגנה גבוה, ככה שאין לנו סיכוי איתו בעמדה הזאת, הוא לא מחפה ואין לו חיפוי מקדימה כי גם בקישור יש בור וזה נושא אחר לגמרי, לגלזר אין עזרה והוא השחקן היחיד שהוא נחשב לאגרסיבי, החתמה של זרגרי או השארות על ברסקי לטווח ארוך היתה חשובה.

המשחק מול חיפה היתה גניבת דעת כי מול חיפה חששנו וגם עשינו הגנה ושחקנים שיחקו בקווים יותר נמוכים, גם חיפה לא באו מוכנים לקוואס ולא ידעו איך לנטרל את האיום הזה אז הם נתנו לו שטח בדקות הראשונות עד שמנחם אפילו במחצית השניה לא עלה, אבל ב"ש באו מוכנים מראש לקוואס וסגרו אותו בקלילות וזה נתן לאגף שמאל שלהם לשגשג מולינו וככה גם נוצרה לנו בעיה גם מהאגף וגם ממרכז ההגנה, בכלל משחק ההגנה שלנו מביש, אין לי מושג מה הם עושים באימונים שם.

אם נחזור להרננדס, הוא ממש לא מתאמץ להסתיר את זה, היה שם כמה צילומים שלא היו מבישיים את חואן פאבלו בימיו הגדולים, היתה נגיחה שהחלוץ קפץ והוא פשוט עמד והסתכל, כדורי גובה הוא בכלל לא מנסה להגיע לרוב והוא ממש לא טוב בזה, היו לא מעט פעמים השנה שהוא זינק הוא זינק בלי בטחון, גם מבחינה אגסריבית מה שציינת זה שקוף, הוא רך והוא מסמל את כל הרכות של הקבוצה.

לרוב אני מסכים עם מכבי בהתעקשות להשאיר זרים,  אבל בחיאת כבר משנה שעברה כל הדברים האלה היו ניכרים לעין ובעיקר בהתחלה ראו את זה, אי אפשר פתאום לשפר יכולת שאין הוא גם בן 31 ואת האמת? רוב חייו הוא בכלל שיחק מגן ולא ברור מי הפך אותו לבלם וכנראה שזה לא התפקיד הכי טוב בשבילו בדומה לבלטקסה, הוא אולי טוב ב3 בלמים..אין לי מושג למה מכבי כלכך התעקשו להשאיר אותו ולא חיפשו בלם אחר, אפשר היה למצוא בלם זר יותר טוב לדעתי או בלם עם תכונות הגנתיות לפחות, לא צריך בלמים טכנים, מסירות, הכי חשוב שקודם בלם שיידע להיות בלם, אנחנו לא צריכים פליימיקר הגנתי, יש לנו מספיק שחקנים שידעו למסור מסירות טובות, כל הנושא הזה זה בונוס.

הוא כן מנסה ליזום ולדחוף קצת מאחור ויש לו מסירות ארוכות סבירות, אבל פה זה נגמר.

יחד עם נחמיאס בעונת בכורה או בלטקסה החסר ניסיון יש לנו מרכז הגנה מאוד רך.

הוא גם לא מספיק טוב בתור בלם טכני של מסירות, ייני בכמה רמות מעליו בתפקיד של ball-playing-defender.

הספיק לי לראות אותו נגד חיפה מעיף לחוץ כל כדור שמגיע לרגל שלו.

14 דקות לפני, thunderbolt said:

הוא גם לא מספיק טוב בתור בלם טכני של מסירות, ייני בכמה רמות מעליו בתפקיד של ball-playing-defender.

הספיק לי לראות אותו נגד חיפה מעיף לחוץ כל כדור שמגיע לרגל שלו.

יש לו חסרונות אבל לגבי טכניקה ומסירות אי אפשר לבוא אליו בטענות, למען האמת הוא הבלם הכי טכני שנחת פה בעשור האחרון.

לפני1 שעה , Keano said:

יש לו חסרונות אבל לגבי טכניקה ומסירות אי אפשר לבוא אליו בטענות, למען האמת הוא הבלם הכי טכני שנחת פה בעשור האחרון.

ברגע שבלם מתחיל תנועה לעומק, חייב לבוא תנועה של קשר אליו או קיצוני לעומק. 

אתמול הכל עמד כולם בהו בו. 

ומצטער אבל אם מפילים עליו את הוצאות החוץ ותחילת ההתקפה שעוד ממשיכה עם גלזר אז מצבנו רע לא מבחינת השחקנים אלא מבחינת המחשבה. מה שאומר וואן לוון הביתה 

5 דקות לפני, Meron's said:

ברגע שבלם מתחיל תנועה לעומק, חייב לבוא תנועה של קשר אליו או קיצוני לעומק. 

אתמול הכל עמד כולם בהו בו. 

ומצטער אבל עם מפילים עליו את הוצאות החוץ ותחילת ההתקפה שעוד ממשיכה עם גלזר אז מצבנו רע לא מבחינת השחקנים אלא מבחינת המחשבה. מה שאומר וואן לוון הביתה 

המשחק צריך להיבנות מהקו האחורי אבל צריכה להיות תנועה הרבה יותר טובה, בנוסף כל משחק ההגנה שלנו לא נראה טוב, הסגירות לא טובות,

לא נראה שנותנים דגש על תיקון טעויות כולל במצבים נייחים.

לפני13 שעות , Cosmic said:

מדויק.

בגדול אני בעדו. יש לו תכונות לא רעות. אני אפילו אתחיל בזה שהמעורבות שלו במשחק היתה פי כמה וכמה מהבלם ששיחק לצידו היום- פיבן.

ואחרי הכל- הוא לגמרי הסריח היום את הדשא.

נגחו עליו ברחבה ברמה של ילד שמפחד להגיע ראשון לכדור, לקחו אותו לשניים שלושה טיולים, הוא עשה עבירה כל כך מטופשת ברמה של מכירה 20 מטר מהשער, והיו לו איזה 7-8 הרחקות משחק ידידות סטייל- מעיף את הכדור קצת קדימה, לפעמים בחצי וולה, עקרב או סתם הרחקות מדודות כאלה כאילו הוא מכניס כדור לרחבת היריב אבל שמגיעות לשחקן של לאסק 30-50 מטר מהשער.

עכשיו כשנחמיאס פצוע, כשמכבי הבינה שבלטקסה לא בלם, אנחנו בצרה צרורה שם.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בגדול אני בעדו. יש לו תכונות לא רעות. אני אפילו אתחיל בזה שהמעורבות שלו במשחק היתה פי כמה וכמה מהבלם ששיחק לצידו היום- פיבן.

ואחרי הכל- הוא לגמרי הסריח היום את הדשא.

נגחו עליו ברחבה ברמה של ילד שמפחד להגיע ראשון לכדור, לקחו אותו לשניים שלושה טיולים, הוא עשה עבירה כל כך מטופשת ברמה של מכירה 20 מטר מהשער, והיו לו איזה 7-8 הרחקות משחק ידידות סטייל- מעיף את הכדור קצת קדימה, לפעמים בחצי וולה, עקרב או סתם הרחקות מדודות כאלה כאילו הוא מכניס כדור לרחבת היריב אבל שמגיעות לשחקן של לאסק 30-50 מטר מהשער.

עכשיו כשנחמיאס פצוע, כשמכבי הבינה שבלטקסה לא בלם, אנחנו בצרה צרורה שם.

משחק פחות טוב שלו

אבל כדי להבין באמת מה הרמה של שחקן אני נכנס לסופהסקור, הוא בטופ 3 אצלנו מבחינת ציון, ביחד עם ג'ראלדש וגלזר, וזה אלגוריתם אוטומטי.