Jump to content

הרננדז אחרי חיפה

קמחי

Recommended Posts

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

לא מבין איך ההוצאות חוץ הסתמיות האלה למרכז הרחבה משרתות את שיטת המשחק של המאמן שרוצה לשים את כובד משקלו על האגפים.

התרגיל הזה לא הצליח בשום מקום בעולם בערך חוץ מנבחרת איסלנד ביורו 2016

רך ואיטי כמו מרגרינה, הוא אמור להיות המנהיג של ההגנה, בפועל הוא מזכיר את טל בן חיים הבלם, רק שהוא חלש יותר אפילו ממנו

אין מנהיגות, שאמאדור הגיע כל ההגנה התייצבה בזכותו

לעלות אותו ליציע ולשחק עם ייני ופיבן עד ינואר 

7 דקות לפני, thunderbolt said:

התרגיל הזה לא הצליח בשום מקום בעולם בערך חוץ מנבחרת איסלנד ביורו 2016

דווקא מצליח הרבה, כולל אצלנו העונה

2 דקות לפני, Keano said:

דווקא מצליח הרבה, כולל אצלנו העונה

איפה זה הצליח לנו? וואלה לא זוכר. מעבר לזה מעניין אותי (תיאורטית) מה היה קורה אם לא היו מוציאים כדורי חוץ כאלה. נגד חיפה לא הוציאו וחיינו בשלום 

Just now, ת"א שלנו said:

איפה זה הצליח לנו? וואלה לא זוכר. מעבר לזה מעניין אותי (תיאורטית) מה היה קורה אם לא היו מוציאים כדורי חוץ כאלה. נגד חיפה לא הוציאו וחיינו בשלום 

2 גולים יצאו מזה כבר נגד הקזחים בחוץ ועוד אחד אחרי זה. 

לדעתי זה הרבה יותר טוב מלהוציא חוץ לשחקן על הקו שלוחצים אותו, הסיכוי שלו להוציא מזה משהו קטן יותר

Just now, Keano said:

2 גולים יצאו מזה כבר נגד הקזחים בחוץ ועוד אחד אחרי זה. 

לדעתי זה הרבה יותר טוב מלהוציא חוץ לשחקן על הקו שלוחצים אותו, הסיכוי שלו להוציא מזה משהו קטן יותר

אפשר להחזיר אחורה ולהתחיל מחדש. אבל לא בוא נזרוק לרחבה ונקבל מתפרצת על הראש

18 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לא מבין איך ההוצאות חוץ הסתמיות האלה למרכז הרחבה משרתות את שיטת המשחק של המאמן שרוצה לשים את כובד משקלו על האגפים.

ולמה שנמצאים בפאקינג בפיגור מתעסקים עם הדברים האלה ולא מוצאים מהר כאילו מבזבזים זמן בחוץ עד שהוא מגיע.

1 דקה לפני, Davidna said:

אפשר להחזיר אחורה ולהתחיל מחדש. אבל לא בוא נזרוק לרחבה ונקבל מתפרצת על הראש

צריך לבנות לזה תרגיל מן הסתם, אין שום סיבה שתצא מזה מתפרצת. יותר מזה, זה כמו עוד קרן מהצד. 

1 דקה לפני, Keano said:

צריך לבנות לזה תרגיל מן הסתם, אין שום סיבה שתצא מזה מתפרצת. יותר מזה, זה כמו עוד קרן מהצד. 

זה פחות דומה לקרן כי בקרן יש יכולת לסובב את הכדור או להעביר אותו לשחקן עם תאוצה וכאן הכדור מאוד שבלוני, גבוה וקל לקרוא את המהלך ולהגיב בהתאם. רוב המוחלט של הכדורים הולך ליריב. זה ממש מקרי שמצליח לנו. יכול לזרוק השערה שאם כל קבוצה בליגה תזרוק את הכדור לרחבה מתישהו יצא מזה גול פה ושם. אבל לא ברור למה ממשיכים עם השטות הזאת. בעיקר שיש לנו שחקנים שיודעים להניע כדור בצורה טובה. 

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

זה פחות דומה לקרן כי בקרן יש יכולת לסובב את הכדור או להעביר אותו לשחקן עם תאוצה וכאן הכדור מאוד שבלוני, גבוה וקל לקרוא את המהלך ולהגיב בהתאם. רוב המוחלט של הכדורים הולך ליריב. זה ממש מקרי שמצליח לנו. יכול לזרוק השערה שאם כל קבוצה בליגה תזרוק את הכדור לרחבה מתישהו יצא מזה גול פה ושם. אבל לא ברור למה ממשיכים עם השטות הזאת. בעיקר שיש לנו שחקנים שיודעים להניע כדור בצורה טובה. 

מצב נייח עם כדור לרחבה עדיף מהנעת כדור כשבקבוצה היריבה כל השחקנים מוכנים בעמדות

3 דקות לפני, Keano said:

מצב נייח עם כדור לרחבה עדיף מהנעת כדור כשבקבוצה היריבה כל השחקנים מוכנים בעמדות

אלא אם כן יש לך שחקנים עם דריבל שיודעים לייצר מצבים מהנעת כדור. מה שיש לנו בשנים האחרונות. 

האמת שאני לא באמת יודע מה משפיע יותר. אבל מרגיש לי שזה מאוד סתמי. לא רואה איזה אקס פקטור בדבר הזה שצריך לעצור את שטף המשחק ולחכות שהוא יעלה ויוציא כדור כל הזמן. נראה לי טרלול שמתאים לקבוצת תחתית שמנסה למשוך זמן ולא לקבוצה כמו מכבי שרוצה לשחק כמה שיותר דקות רצופות ולכבוש שערים. אבל אולי אני טועה, זה על בסיס תחושה בלבד. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אלא אם כן יש לך שחקנים עם דריבל שיודעים לייצר מצבים מהנעת כדור. מה שיש לנו בשנים האחרונות. 

האמת שאני לא באמת יודע מה משפיע יותר. אבל מרגיש לי שזה מאוד סתמי. לא רואה איזה אקס פקטור בדבר הזה שצריך לעצור את שטף המשחק ולחכות שהוא יעלה ויוציא כדור כל הזמן. נראה לי טרלול שמתאים לקבוצת תחתית שמנסה למשוך זמן ולא לקבוצה כמו מכבי שרוצה לשחק כמה שיותר דקות רצופות ולכבוש שערים. אבל אולי אני טועה, זה על בסיס תחושה בלבד. 

אם עושים את זה בכמה קבוצות בפרמייר ליג אני מניח שזה לא סתמי 

שיהיה לנו בלם שלא יודע להוציא חוץ ועם יכולת מסירה סבירה אבל חזק, מהירות סבירה ועמידה נכונה כמו אמאדור, הרננדס לא כלום מהדברים האלה לא צריך להחזיק חוצן.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

שיהיה לנו בלם שלא יודע להוציא חוץ ועם יכולת מסירה סבירה אבל חזק, מהירות סבירה ועמידה נכונה כמו אמאדור, הרננדס לא כלום מהדברים האלה לא צריך להחזיק חוצן.

יש לו מסירה בכמה רמות מעל אמאדור

בשאר הדברים פחות טוב אבל זאת השוואה לא נכונה, בלם כמי ז'איר קשה מאוד למצוא