Jump to content

הרננדז אחרי חיפה

קמחי

Recommended Posts

1 דקה לפני, Keano said:

משחק פחות טוב שלו

אבל כדי להבין באמת מה הרמה של שחקן אני נכנס לסופהסקור, הוא בטופ 3 אצלנו מבחינת ציון, ביחד עם ג'ראלדש וגלזר, וזה אלגוריתם אוטומטי. 

לינק?

אין לי מושג איך האלגוריתם עובד, ואני מניח שהוא מקבל המון נקודות חיוביות על המעורבות שלו. השאלה היא איך הוא משקלל מכירות כמו זאת שנוגחים לך על הראש 7 מטר מהשער.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

לינק?

אין לי מושג איך האלגוריתם עובד, ואני מניח שהוא מקבל המון נקודות חיוביות על המעורבות שלו. השאלה היא איך הוא משקלל מכירות כמו זאת שנוגחים לך על הראש 7 מטר מהשער.

https://www.sofascore.com/maccabi-tel-aviv-lask/iQsYdc

עדיף להוריד את האפליקציה

עד היום אמרתי שהוא בלם בינוני שלא משדרג אותנו כזר. היום אני אומר שהוא בלם גרוע. 

איטי, מאבד כדורים (פעם היה לו משחק רגל טוב), מרחיק כדור בצורה רעה, עושה עבירות מטומטמות ולא מצליח לנצח במאבקים. 

הוא אף פעם לא היה בלם טוב, אבל העונה הוא הפך לגרוע ממש. הלוואי והיה סיכוי שיחפשו לו מחליף בינואר.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איטי, מאבד כדורים (פעם היה לו משחק רגל טוב), מרחיק כדור בצורה רעה, עושה עבירות מטומטמות ולא מצליח לנצח במאבקים. 

הוא אף פעם לא היה בלם טוב, אבל העונה הוא הפך לגרוע ממש. הלוואי והיה סיכוי שיחפשו לו מחליף בינואר.

מדויק.

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תמיד אמרתי שהוא לא טוב בכל האספקים שציינת, פשוט אין את טיבי כרגע שחיפה על כל השטיות שלו

אחד הבלמים הכי חלשים שראיתי במכבי , היה לי פה ויכוח רציני עם אנשים שאמרו שהוא טופ 3 בליגה, אני בספק אם הוא טופ 3 בליגה למקומות עבודה.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אף אחד לא חשב שהוא יהיה אמאדור

אני רק יכול להניח שהמחשבה עברה בראש ליצחקי. שייקח לו שנה להתאקלם, ושנה שנייה הוא יהיה הרבה יותר טוב, בדיוק כמו שקרה עם אמאדור.

אחרת גם היו פשוט נותנים לו ללכת כמו שהוא רצה ומביאים בלם אחר.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

אני רק יכול להניח שהמחשבה עברה בראש ליצחקי. שייקח לו שנה להתאקלם, ושנה שנייה הוא יהיה הרבה יותר טוב, בדיוק כמו שקרה עם אמאדור.

אחרת גם היו פשוט נותנים לו ללכת כמו שהוא רצה ומביאים בלם אחר.

אני מקווה שיצחקי לא חושב בתבניות כאלה.

אין שום טעם בלהשליך את הקריירה של אמאדור על זו של הרננדז.

אני מניח שהרננדז קיבל את המושכות כי באובראול יש לו תכונות שמכבי מחפשת, הוא לא מושלם אבל היה לא רע שנה שעברה, ובלם זר חדש זה תמיד הפתעה. אז בחרו לא לשנות שם כרגע.

הוא היה אותו דבר שנה שעברה, טיבי חיפה על כל הטעיות שלו

להרננדס אין יכולות הגנתיות, הוא כמו כל הספרדים האלה של טכניקה, מסירה וכ'ו אבל הם מאוד מוגבלים בכל הקטע הפיזי והמהירות, הם מנסים לחפות על זה בעמידת גוף וזה לא עובד לו פשוט, זה שקוף מדי

26 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

יש לי הרגשה שתחת מאמן אחר גם הרננדז יראה משמעותית יותר טוב.

הוא היה נראה נורא ככה גם תחת דוניס 

ודווקא פטריק ייצב את היכולת שלו אשתקד

לפני19 שעות , LL6 said:

אני חושב שהוא הבעיה של הקבוצה לא פחות מהמאמן.

תשימו בלם אפילו טוב במעט במקומו וההגנה תשתפר פלאים

לא מסכים.

הוא לא כוכב אבל שווה יותר מזה, הבעיה מתחילה מהקישור ותבנית המשחק.

שאתה שם צמוד לבלמים את גלזר וייני שהם קשרים מוגבלים טכנית אז הבלמים מעיפים כדורים.

כל ההגנה העיפה כדורים מול האוסטרים.

זה השתנה במחצית השנייה שעברנו לשחק עם גלזר 6 לבד ושמיר וגבי יותר מקדימה.

On 26.9.2021 at 10:57, Keano said:

יש לו חסרונות אבל לגבי טכניקה ומסירות אי אפשר לבוא אליו בטענות, למען האמת הוא הבלם הכי טכני שנחת פה בעשור האחרון.

וזה עדיין כלל לא קרוב לשדרג אותנו. הוא הרבה יותר טכני מז׳איר קרלוס ופלאניץ׳ לצורך הדוגמא, אבל אני לוקח אותם בכל יום ויום עליו. הטכניקה שלו סו קולד לא באה לידי ביטוי במשחק השוטף, ההנעת כדור שלנו איטית לא מעט בזכותו, איפה זה בא לידי ביטוי שהוא המעיף כדורים ללא כתובת מספר אחד של הקבוצה ? הלוואי עליו לתת כדור על 40-50-60 מ׳ כמו שז׳איר היה מחלק מדי פעם. כמובן שיש כאן אלמנט של מאמן אבל בסוף ? טיבי היה עדיף עליו.

16 דקות לפני, MTA For Ever said:

וזה עדיין כלל לא קרוב לשדרג אותנו. הוא הרבה יותר טכני מז׳איר קרלוס ופלאניץ׳ לצורך הדוגמא, אבל אני לוקח אותם בכל יום ויום עליו. הטכניקה שלו סו קולד לא באה לידי ביטוי במשחק השוטף, ההנעת כדור שלנו איטית לא מעט בזכותו, איפה זה בא לידי ביטוי שהוא המעיף כדורים ללא כתובת מספר אחד של הקבוצה ? הלוואי עליו לתת כדור על 40-50-60 מ׳ כמו שז׳איר היה מחלק מדי פעם. כמובן שיש כאן אלמנט של מאמן אבל בסוף ? טיבי היה עדיף עליו.

הזיכרון שלך קצר, הוא בתקופה פחות טובה עכשיו אבל לפני זה נתן כמה כדורים כאלה כל משחק. 

בנוסף נותן כדורי עומק מדוייקים ברובם.

לפני4 שעות , itanar said:

לא מסכים.

הוא לא כוכב אבל שווה יותר מזה, הבעיה מתחילה מהקישור ותבנית המשחק.

שאתה שם צמוד לבלמים את גלזר וייני שהם קשרים מוגבלים טכנית אז הבלמים מעיפים כדורים.

כל ההגנה העיפה כדורים מול האוסטרים.

זה השתנה במחצית השנייה שעברנו לשחק עם גלזר 6 לבד ושמיר וגבי יותר מקדימה.

מה שהשתנה זה שלאסק הפסיקה ללחוץ. 

לפני2 שעות , Keano said:

הזיכרון שלך קצר, הוא בתקופה פחות טובה עכשיו אבל לפני זה נתן כמה כדורים כאלה כל משחק. 

בנוסף נותן כדורי עומק מדוייקים ברובם.

זה לא תקופה פחות טובה, זה המציאות שכבר מדברים עליה מאז שהוא חתם פה, אי אפשר להעלים את הבלוף יותר.

נכון שהוא לא האשם היחידי ביכולת הקטסטרופלית של ההגנה, אבל הוא אחד הגורמים המרכזיים...

בלם שנותן לחלוץ לקפוץ מעליו (גם מול ב"ש זה היה פעמיים) לנגיחה ללא הפרעה, נותן לשחקנים לעבור אותו כמו ילד בגן בלי לשם גוף ולא מסוגל לעצור שום שחקן זה לא תקופה פחות טובה

זה מגבלה נוראית.

שיהיה לו טכניקה של רונאלדיניו, מסירות של צ'אבי ודריבל של מסי אבל הדברים הבסיסיים של בלם שהוא צריך אין לו 

מעדיף את ז'איר, פלאיניץ' וגם בלמים אחרים בליגה על גביו בכל מצב..

2 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא תקופה פחות טובה, זה המציאות שכבר מדברים עליה מאז שהוא חתם פה, אי אפשר להעלים את הבלוף יותר.

נכון שהוא לא האשם היחידי ביכולת הקטסטרופלית של ההגנה, אבל הוא אחד הגורמים המרכזיים...

בלם שנותן לחלוץ לקפוץ מעליו (גם מול ב"ש זה היה פעמיים) לנגיחה ללא הפרעה, נותן לשחקנים לעבור אותו כמו ילד בגן בלי לשם גוף ולא מסוגל לעצור שום שחקן זה לא תקופה פחות טובה

זה מגבלה נוראית.

שיהיה לו טכניקה של רונאלדיניו, מסירות של צ'אבי ודריבל של מסי אבל הדברים הבסיסיים של בלם שהוא צריך אין לו 

מעדיף את ז'איר, פלאיניץ' וגם בלמים אחרים בליגה על גביו בכל מצב..

בעונה שעברה מאז שפטריק לקח את הקבוצה הוא היה טוב מאוד וגם העונה היו לו כמה משחקים טובים כמו נגד חיפה.

שיטת המשחק של פטריק חושפת את ההגנה הרבה יותר ולכן חושפת גם את החסרונות שלו.

28 דקות לפני, Keano said:

בעונה שעברה מאז שפטריק לקח את הקבוצה הוא היה טוב מאוד וגם העונה היו לו כמה משחקים טובים כמו נגד חיפה.

שיטת המשחק של פטריק חושפת את ההגנה הרבה יותר ולכן חושפת גם את החסרונות שלו.

אני שוב אומר שהוא לא היחיד שאשם במשחק ההגנה שלנו(יש פה עוד כמה שמות בירידה תלולה ביכולת כמו ג'ראלדש למשל), אגב אני לא כזה מסכים שהוא היה טוב מאוד, הוא התייצב כי אז הגיע בדיוק ג'ראלדס וטיבי התחיל לשחק ועוד כמה שחקנים שהתחילו לעזור לכל המערך להשתפר(לא להיות מושלם כי בערך מהפליאוף זה שוב כשל) אבל אני שואל , האם בשיטה אחרת ומאמן עדין זה ימנע משחקן לקפוץ מעליו בכלכך קלות לנגיחה?(לא פעם ראשונה כמו שאמרתי) או לעבור אותו בכלכך קלות על מהירות ודריבל? אני לא חושב שהוא פידלף, אבל בוא, אפשר למצוא בלמים טובים ממנו 

11 דקות לפני, erantheking21 said:

אני שוב אומר שהוא לא היחיד שאשם במשחק ההגנה שלנו(יש פה עוד כמה שמות בירידה תלולה ביכולת כמו ג'ראלדש למשל), אגב אני לא כזה מסכים שהוא היה טוב מאוד, הוא התייצב כי אז הגיע בדיוק ג'ראלדס וטיבי התחיל לשחק ועוד כמה שחקנים שהתחילו לעזור לכל המערך להשתפר(לא להיות מושלם כי בערך מהפליאוף זה שוב כשל) אבל אני שואל , האם בשיטה אחרת ומאמן עדין זה ימנע משחקן לקפוץ מעליו בכלכך קלות לנגיחה?(לא פעם ראשונה כמו שאמרתי) או לעבור אותו בכלכך קלות על מהירות ודריבל? אני לא חושב שהוא פידלף, אבל בוא, אפשר למצוא בלמים טובים ממנו 

כמו שאמרתי כבר, עם איביץ או מאמן נורמלי אחר במקום פטריק החסרונות שלו לא היו בולטים במשחק, זה גם משהו שמוריד לו מהביטחון.