Jump to content

בראנדלי קוואס

Shachar24

Recommended Posts

המהלך הזה על הקו לקראת סוף המשחק השאיר אותי פעור פה. אחד השחקנים המלהיבים שדרכו פה, וזה רק משחק אחד. 

פחדתי עליו פחד מוות שפטריק סוחט ממנו יותר מידי על ההופעה הראשונה בהרכב. 

רגעי קסם ופואטיקה בבלומפילד. תענוג. 

14 דקות לפני, itan17 said:

קיצוני עם דריבל אדיר, מאז בן חיים בשיאו לא היה כזה

זה משחק אחד, אבל אם כבר לשפוט לפי זה אז איפה הוא ואיפה טב"ח... קודם כל יש לו נגיעה ראשונה מטורפת. משתלט על כדורים ארוכים של שלושים-ארבעים מטר ישר על הרגל, רונאלדיניו סטייל. בכלל, בכל המהלכים שלו הכדור דבוק לו לרגל כאילו יש לו דבק. חוץ מזה, שחקן סופר מגוון. אתה אף פעם לא יודע לאן הוא ילך. דבר אחרון, יש לו שכל במשחק.

באמת שהרבה זמן לא ראיתי כזו עליונות על שחקן הגנה, ועוד על סאן מנחם שהוא אחד המגנים הטובים בישראל. הכל תלוי ברצון שלו, אם הוא במוד של לשקם את הקריירה, הוא לועס פה את הליגה. זה היה פשוט לא כוחות מה שהיה היום. הלוואי שזה יימשך.

חלום שלי לקבל תקציר של כל הפעולות שלו במשחק היום. באיצטדיון זה הרגיש לי כאילו מדובר בקוסם. 

אם נתעלם מהופעת הבכורה שלו (שבה הוא בעיקר איבד כדורים), הוא היה מעולה. ממש הרשים היום ועשה חשק לראות ממנו עוד.

אבל... זו הופעת הבכורה (השנייה) הטובה ביותר של שחקן זר במכבי מאז שבטוקיו עלה לדשא וזה נראה שמכבי החתימו מכשף. בואו נמתין.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם נתעלם מהופעת הבכורה שלו (שבה הוא בעיקר איבד כדורים), הוא היה מעולה. ממש הרשים היום ועשה חשק לראות ממנו עוד.

אבל... זו הופעת הבכורה (השנייה) הטובה ביותר של שחקן זר במכבי מאז שבטוקיו עלה לדשא וזה נראה שמכבי החתימו מכשף. בואו נמתין.

ממש לא זכורה לי הופעת הבכורה של באטוקיו האמת

כוכב כדורגל, מה הוא עושה בליגה הזאת. כמה רמות מעל כל מה שיש לנו פה. 

קרקס את הקופים עשה מה שבא לו. חכם מאוד במשחק שלו גם. דריבל, מסירות אמן, פיסיות, ורק לחשוב שזה ילך וישתפר. וואו

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

רק שבטוקיו לא עשה את זה נגד חיפה (או ב״ש של אז).

Just now, מכביסט לעד said:

רק שבטוקיו לא עשה את זה נגד חיפה (או ב״ש של אז).

זה היה באירופה משהו, נדמה לי. עלה כמחליף.

בסדר, זו לא השאלה. נהניתי לראות אותו כמו כולם, רק מעדיף לחכות קצת לפני שנותנים לו טייטלים של וואקאמה 2 וכו'.

18 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה משחק אחד, אבל אם כבר לשפוט לפי זה אז איפה הוא ואיפה טב"ח... קודם כל יש לו נגיעה ראשונה מטורפת. משתלט על כדורים ארוכים של שלושים-ארבעים מטר ישר על הרגל, רונאלדיניו סטייל. בכלל, בכל המהלכים שלו הכדור דבוק לו לרגל כאילו יש לו דבק. חוץ מזה, שחקן סופר מגוון. אתה אף פעם לא יודע לאן הוא ילך. דבר אחרון, יש לו שכל במשחק.

באמת שהרבה זמן לא ראיתי כזו עליונות על שחקן הגנה, ועוד על סאן מנחם שהוא אחד המגנים הטובים בישראל. הכל תלוי ברצון שלו, אם הוא במוד של לשקם את הקריירה, הוא לועס פה את הליגה. זה היה פשוט לא כוחות מה שהיה היום. הלוואי שזה יימשך.

חלום שלי לקבל תקציר של כל הפעולות שלו במשחק היום. באיצטדיון זה הרגיש לי כאילו מדובר בקוסם. 

אני מקןוה שאני לא מנחס כאן.. אבל אם כבר השוואה למישהו בליגה, אז כשהוא יכנס לכושר מלא, העליונות הפיזית והטכנית שלו מזכירה את וואקמה

7 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה היה באירופה משהו, נדמה לי. עלה כמחליף.

בסדר, זו לא השאלה. נהניתי לראות אותו כמו כולם, רק מעדיף לחכות קצת לפני שנותנים לו טייטלים של וואקאמה 2 וכו'.

הוא שחקן גדול, אחד שבא עם רזומה של שחקן גדול. אז באטוקיו הוא בטוח לא. אבל בכדורגל הרבה תלוי בחיבור לקבוצה, למועדון, בכושר, בהתאקלמות בארץ ועוד... לכן מוקדם להגיד לאן יגיע השידוך