Jump to content

לקראת חיפה

דקסטר

Recommended Posts

38 דקות לפני, משה פרימו said:

תזכרו במשחק האחרון איך פתחנו בטירוף...צריך לקרוע את הגרון מהשנייה הראשונה ועד השנייה האחרונה וזה שלנו.

מי שצריך להיטען במוטיבציה הנה תזכורת לשוד שהיה במשחק האחרון

VideoCapture_20210917-120220.jpg

ממש שוד כוסאמא שלהם.

אם הזין הקטן הזה פותח מחר אני מצפה ממכבי לפרק לו את התחת על הפתיחה, להוציא אותו מהמשחק

54 דקות לפני, אלק נילאש said:

נראה לי שאתה צודק לגבי פיבן. במשחק כזה חד משמעית מעדיף אותו על שרן. הלחם והחמאה של פיבן זה האגרסיביות והנחישות. זה מאוד חשוב למשחק הקרוב. אני בטוח שהרצף הלא מחמיא יושב לשחקנים שלהם טוב טוב בראש, למרות הכל. צריך להראות להם מההתחלה שהם אמנם לקחו אליפות, אבל אותנו הם עדיין לא ניצחו במאני טיים, ושגם הפעם זה לא יקרה. כמובן שגם למי שיגיע לאיצטדיון יש משמעות גדולה. מקווה שנראה את אותו טירוף כמו שהיה ב-2:2.

לא חושב שבכל מקרה מישהו מהמאמנים יעלה עם 10. מי שיעלה, יצטרך לשחק באומץ. 

48 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ייני, שמיר, שחר או ריקן. כל אחד מהם עדיף כי זאת אשכרה העמדה שלהם.

זה היה תפקיד של ריקן לפני 5 שנים. היום, אפילו פטריק שמאמין בו יותר מכל אחד בפורום הזה יודע שאין לו את הכושר והאינטנסיביות לזה.

שרן מעולם לא היה 50:50. גם לא בתקופה שהיה הרבה יותר נייד.

זו אכן העמד של שחר, אבל עד היום שיחק בסה"כ 61 (!!!) דקות. חוץ מזה שזה לא מציאותי לחשוב שפטריק ייתן לו לפתוח, זה יהיה חתיכת הימור, שלא לומר התאבדות. בעולם מושלם, בו פטריק היה נותן לו את הדקות של ריקן הייתי עולה איתו בלי לחשוב פעמיים.

לגבי שמיר אני מסכים. כמו שאמרתי בתחילת הנושא, הוא האופציה המועדפת עליי.

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ייני, שמיר, שחר או ריקן. כל אחד מהם עדיף כי זאת אשכרה העמדה שלהם.

אולי. ואולי לא. לפטריק יש זכרונות טובים מהמחצית השניה מולם במשחק הלפני אחרון בבלומפילד(גלזר ופיבן) האיך יותר חשוב מהמי ומחר במיוחד. בעיני זה לא כזה משנה. צריך לשרוד את השבועיים שלושה הקרובים.  

9 דקות לפני, המכבייה said:

אף אחד מהמאמנים לא יעלה עם 10. יהיו חפירות וזהו. 

בלי גולסה וכשעידו שחר במקרה הטוב קישוט לספסל, אין לנו כלים לקרב חפירות מולם. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה היה תפקיד של ריקן לפני 5 שנים. היום, אפילו פטריק שמאמין בו יותר מכל אחד בפורום הזה יודע שאין לו את הכושר והאינטנסיביות לזה.

שרן מעולם לא היה 50:50. גם לא בתקופה שהיה הרבה יותר נייד.

זו אכן העמד של שחר, אבל עד היום שיחק בסה"כ 61 (!!!) דקות. חוץ מזה שזה לא מציאותי לחשוב שפטריק ייתן לו לפתוח, זה יהיה חתיכת הימור, שלא לומר התאבדות.

לגבי שמיר אני מסכים. כמו שאמרתי בתחילת הנושא, הוא האופציה המועדפת עליי.

ריקן יכול לשחק שם חלק מהמשחק ולצאת כמחליף באזור דקה 60. שרן היה טוב בעונה שעברה בתפקיד הזה נגד חיפה. את שניהם אני ממש לא רוצה, אבל הם עדיין עדיפים על פיבן. 

מסכים לגבי שחר.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אולי. ואולי לא. לפטריק יש זכרונות טובים מהמחצית השניה מולם במשחק הלפני אחרון בבלומפילד(גלזר ופיבן) האיך יותר חשוב מהמי ומחר במיוחד. בעיני זה לא כזה משנה. צריך לשרוד את השבועיים שלושה הקרובים.  

אז חצי שעה נגד חיפה קונה את פטריק? האדום שפיבן חטף מהעמדה הזאת בעונה שעברה או המשחקים מתחילת העונה לא נחשבים? 

ובוא נדייק את הדברים הקבוצה לא נראתה יותר טוב בזכות המעבר של פיבן לקישור, אלא בזכות הכניסה של גלזר וג׳ראדלש + העייפות של חיפה והחילופים הלא טובים של בכר. למרות כל זה הבקענו בדקה האחרונה מפנדל שהגיע בזכות מבצע אישי של שחקן (וטמטום של שחקן יריב) ולא בזכות מהלך קבוצתי.

1 דקה לפני, Dalembert said:

בלי גולסה וכשעידו שחר במקרה הטוב קישוט לספסל, אין לנו כלים לקרב חפירות מולם. 

כל מה שיש לך להציע זה חפירות ואומץ. וככה גם בכר יעלה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ריקן יכול לשחק שם חלק מהמשחק ולצאת כמחליף באזור דקה 60. שרן היה טוב בעונה שעברה בתפקיד הזה נגד חיפה. את שניהם אני ממש לא רוצה, אבל הם עדיין עדיפים על פיבן. 

מסכים לגבי שחר.

אז חצי שעה נגד חיפה קונה את פטריק? האדום שפיבן חטף מהעמדה הזאת בעונה שעברה או המשחקים מתחילת העונה לא נחשבים? 

ובוא נדייק את הדברים הקבוצה לא נראתה יותר טוב בזכות המעבר של פיבן לקישור, אלא בזכות הכניסה של גלזר וג׳ראדלש + העייפות של חיפה והחילופים הלא טובים של בכר. למרות כל זה הבקענו בדקה האחרונה מפנדל שהגיע בזכות מבצע אישי של שחקן (וטמטום של שחקן יריב) ולא בזכות מהלך קבוצתי.

לא יודע מה קונה את פטריק וזה לא כזה מעניין אותי להיכנס לראש שלו. זה אף פעם לא רק ההרכב אלא גם הוראות ספציפיות  ואותן במילא לא נדע. הסיטואציה שבה אין לנו בחירות אוטומטיות לקישור- זאת הסיטואציה.  

2 דקות לפני, Dalembert said:

נדמה לי שבמקרה של הסגל שלנו, חפירות ואומץ קצת סותרים. 

צריך אומץ כדי לחפור ולעמוד טוב ולנצל סיטואציות לצאת קדימה. ותמיד יהיו סיטואציות כאלה. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים לגבי שחר.

בדקתי מה היה במשחקים שנה שעברה.

פיבן שיחק בשני משחקים 90 דקות כל אחד, בשניהם ניצחנו.

ריקן שיחק בשני משחקים 83 דקות כל אחד, הראשון ב-2:2 בתחילת העונה והשני ב-1:1.

אני הראשון שאגיד שיש פה בעיה של קורלציה וסיבתיות, אבל לכל הפחות זה שווה את זה שלא נגיד שלשים את פיבן בהרכב זה תלוש מהמציאות. אגב, בכל העונה פיבן שיחק רק בעוד 3 משחקים 90 דקות, מה שאומר שעבור פטריק הוא סוג של שפן במשחקים האלה. שנה שעברה זה עבד לו לא רע בכלל.

14 דקות לפני, המכבייה said:

צריך אומץ כדי לחפור ולעמוד טוב ולנצל סיטואציות לצאת קדימה. ותמיד יהיו סיטואציות כאלה. 

זו הסיבה שהייתי שמח לראות את גבי ב-10 או לכל הפחות משחק באגף ומצמצם הרבה לאמצע. בנתניה הוא הוכיח שהוא עושה את התפקיד הזה מעולה בסיטואציות כאלה.

לפני14 שעות , avich15 said:

פעם ראשונה מזה שנים שאני חושש ממשחק נגדם, ובעיקר בגללנו. לא מסוגלים שלא לספוג.

תמיד חושש ממשחק נגדם. אבל פעם ראשונה שאין לנו מה למכור בקישור ההגנתי מולם. אז גם פעם ראשונה שאנחנו לא פייבוריטים ואפילו לא שווי כוחות... 

מקווה שנפתח עם ייני לצד גלזר כדי קצת לאזן. 

מקדימה כבר מתחילה להיות איכות אז מקווה ומאמין שנגיע למצבים...רק שנצליח להבקיע אותם

בצד השני יודעים טוב לנצל הזדמנויות קטינות. אז לא בונה שלא נספוג. בטח במצב ההגנה שלנו.

לפני13 שעות , ת"א שלנו said:

בלי סבוריט וגולסה - פסימי מאד.

הקבוצה צריכה את הקהל יותר מאי פעם.

הקהל שלנו ביום טוב ועם לחץ אינטנסיבי על חיפה ותמיכה בשחקנים שווה נקודה. 

קהל בשיא + הברקות מההתקפה ואפשר לגנוב ניצחון.

אפשר לנסות לתת גיבוי לצד שמאל בהגנה [בלטקסה בלם צד שמאל, דוידזאדה מגן] + ייני/ריקן קרובים אליהם לגיבוי. בכר ינסה לתקוף הרבה מהצד הזה.

קניקובסקי בקישור צד שמאל להוציא את ההתקפות מהאיזור .

חייבים להגיע חדים ונחושים. משחק על עונה!

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני הראשון שאגיד שיש פה בעיה של קורלציה וסיבתיות, אבל לכל הפחות זה שווה את זה שלא נגיד שלשים את פיבן בהרכב זה תלוש מהמציאות. 

דמגוגיה אחי. באחד מהם פיבן פתח מגן ומדקה 60 עבר לקישור ובשני הוא שיחק 90 דקות מגן. קשר הוא לא. 

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני הראשון שאגיד שיש פה בעיה של קורלציה וסיבתיות, אבל לכל הפחות זה שווה את זה שלא נגיד שלשים את פיבן בהרכב זה תלוש מהמציאות. אגב, בכל העונה פיבן שיחק רק בעוד 3 משחקים 90 דקות, מה שאומר שעבור פטריק הוא סוג של שפן במשחקים האלה. שנה שעברה זה עבד לו לא רע בכלל.

זה כולה 2 משחקים ככה שאין מה ללכת פה לסטטיסטיקה. ההופעה של פיבן ב 2-1 של פסיץ' היא בין הגרועות שראיתי משחקן מכבי. חזיזה הרג אותו.  

5 דקות לפני, BODIROGA10 said:

אפשר לנסות לתת גיבוי לצד שמאל בהגנה [בלטקסה בלם צד שמאל, דוידזאדה מגן] + ייני/ריקן קרובים אליהם יחסית לגיבוי. בכר ינסה לתקוף הרבה מהצד הזה.

קניקובסקי בקישור צד שמאל להוציא את ההתקפות מהאיזור .

חייבים להגיע חדים ונחושים. משחק על עונה!

בלטקסה בלם זה לא זה

30 דקות לפני, zion8 said:

זה כולה 2 משחקים ככה שאין מה ללכת פה לסטטיסטיקה. ההופעה של פיבן ב 2-1 של פסיץ' היא בין הגרועות שראיתי משחקן מכבי. חזיזה הרג אותו.  

זה היה רק במחצית הראשונה, כשחזיזה בשיא הכושר שלו. אני יודע שכולנו שונאים אותו כי הוא ילד זין, אבל צריך להודות שכשהוא בשיא הוא שחקן שקשה מאוד לשמור עליו. סבוריט עד היום מחפש אותו בגול של האיזה כדורגל.

חוץ מזה, צריך לשים את הדברים בקונטקסט שנאמרו, לא טענתי (ובחיים לא אטען) שפיבן צריך להיות קשר פותח במכבי. אפילו אמרתי באופן ברור שאני מעדיף ששמיר ייפתח שם. אבל בסיטואציה שנקלענו אליה אני חושב שהוא יכול להיות פלסטר סביר. זה משחק שדורש הרבה אומץ ונחישות, לפיבן יש הרבה מאוד מזה.

שרן וריקן לא יכולים לעלות מול קישור כזה אינטנסיבי. גלזר שמיר וקניקובסקי הפעם באמצע ייתן למכבי את הפיזיות מצד אחד ואת והדינמיות שאנחנו כל כך צריכים. גררו יחד עם קוואס / ביטון / אלמוג בצד השני. 

בטלקסה בתור בלם זה איום ונורא,

אבל צריך לומר שהרננדז איתנו כבר לא מעט זמן (בהתחשב בכמות המשחקים שמכבי שיחה בעונה החולפת וגם השנה, כבר 7 משחקים במסגרות אירופאיות) וכל מי שלידו נראה לא טוב.

זה לאו דווקא אומר שהוא הבעייתי, אבל הוא בהחלט לא זר שהופך את אלו שסביבו לטובים יותר. גארסיה היה כזה - אינטילגנציית משחק בשילוב תשוקה שנדיר למצוא כאן בארץ משחקן זר. אמאדור לא הפך את אלו סביבו לטובים יותר בהכרח, הוא לא היה צריך, כי הוא נתן פה, מבחינת יכולת, עונה היסטורית לבלם בקנה מידה של ליגה ישראלית. 

לעניות דעתי, על זה פטריק נופל. הוא מחזיק בלם זר, שלא משדרג את שאר השחקנים וגם ללא רגל שמאל שכפי שנראה עד כה, לפטריק זה מאוד חשוב. כשלא עושים מהלכים אמיצים עם יצרתיות, מגלים שהדאונסייד בלא לשנות "ולהמר", יכול להיות גדול בהרבה מזה שאפשר לדמיין.