Jump to content

לקראת חיפה

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, erantheking21 said:

שמישהי תאהב אותי כמו שואן לויבן השנה פותח עם ייני וריקן, שני שחקנים שצריכים להיות נטו רק לחדר ההלבשה וללמוד את רזי המקצוע של האימון ולהיות 24-25 ברוטציה, במקום זה אנחנו רואים אותם שוב ושוב 

ופיבן בקישור

ההרכב האידיאלי שלי בגלל החיסורים של סבוריט וגולסה ובגלל שיש שחקנים כמו קוואס שאין להם כושר

============דניאל============

======ייני====נחמיאס====הרננדס==

=דויזאדה===שמיר======גלזר==ג'ראלדס=

===========קניקובסקי==========

=========ביטון===============

===============פריצה========

5-4-1 הרי גם ככה רוב המשחק יהיה מהאמצע, אין סיכוי שאם נפתח עם חוזז\אלמוג או בן חיים זה יועיל במשהו

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בכר יפתח עם 3 גרזנים בקישור, משדר קודם כל לא להפסיד.

שרי, חזיזה ודוניו זה לא לשדר קודם כל לא להפסיד. וקישור של מוחמד, רודריגז ואבו פאני זה משדר שליטה מוחלטת בקישור. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

שרי, חזיזה ודוניו זה לא לשדר קודם כל לא להפסיד. וקישור של מוחמד, רודריגז ואבו פאני זה משדר שליטה מוחלטת בקישור. 

ריקן כבר יראה להם מה זה

הציניות שהייתה סימן היכר של הפורום חצתה את הגבולות של עצמה ... עם כמה שאני ציני חייב להגיד שזה פשוט מאוס. 

(קורא פה מעל עשור)

ובנימה זו יאללה מכבי לאנוס!

לפני13 שעות , המכבייה said:

לא יודע להגיד אם זה עדיף על שרן או לא. זה מה שיש כרגע. צריך לשרוד את השבועיים האלה איכשהוא. אני חושב שהכניסה שלו במשחק האחרון לא היתה מקרית. 

נראה לי שאתה צודק לגבי פיבן. במשחק כזה חד משמעית מעדיף אותו על שרן. הלחם והחמאה של פיבן זה האגרסיביות והנחישות. זה מאוד חשוב למשחק הקרוב. אני בטוח שהרצף הלא מחמיא יושב לשחקנים שלהם טוב טוב בראש, למרות הכל. צריך להראות להם מההתחלה שהם אמנם לקחו אליפות, אבל אותנו הם עדיין לא ניצחו במאני טיים, ושגם הפעם זה לא יקרה. כמובן שגם למי שיגיע לאיצטדיון יש משמעות גדולה. מקווה שנראה את אותו טירוף כמו שהיה ב-2:2.

תזכרו במשחק האחרון איך פתחנו בטירוף...צריך לקרוע את הגרון מהשנייה הראשונה ועד השנייה האחרונה וזה שלנו.

מי שצריך להיטען במוטיבציה הנה תזכורת לשוד שהיה במשחק האחרון

VideoCapture_20210917-120220.jpg

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

נראה לי שאתה צודק לגבי פיבן. במשחק כזה חד משמעית מעדיף אותו על שרן. הלחם והחמאה של פיבן זה האגרסיביות והנחישות. זה מאוד חשוב למשחק הקרוב. אני בטוח שהרצף הלא מחמיא יושב לשחקנים שלהם טוב טוב בראש, למרות הכל. צריך להראות להם מההתחלה שהם אמנם לקחו אליפות, אבל אותנו הם עדיין לא ניצחו במאני טיים, ושגם הפעם זה לא יקרה. כמובן שגם למי שיגיע לאיצטדיון יש משמעות גדולה. מקווה שנראה את אותו טירוף כמו שהיה ב-2:2.

לא מבין איך בן אדם שהוא לא פטריק יכול להיות סבבה עם פיבן בקישור. בסדר הוא אגרסיבי אז? הוא ירוויח כדור ויאבד אותו כי אין לו מושג איך להניע כדור ולמסור קדימה, אין לו מושג בלהוציא מתפרצות, אין לו מושג בלאיים על השער, אין לו מושג איך לעשות תנועה ובקיצור אין לו מושג איך לשחק 50-50 כי זה לא התפקיד שלו. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין איך בן אדם שהוא לא פטריק יכול להיות סבבה עם פיבן בקישור. בסדר הוא אגרסיבי אז? הוא ירוויח כדור ויאבד אותו כי אין לו מושג איך להניע כדור ולמסור קדימה, אין לו מושג בלהוציא מתפרצות, אין לו מושג בלאיים על השער, אין לו מושג איך לעשות תנועה ובקיצור אין לו מושג איך לשחק 50-50 כי זה לא התפקיד שלו. 

אשמח שתספר לי מי אתה שם במקומו

הקישור זה המפתח במשחק הזה כי קישור טוב וחזק ישפר את משחק ההגנה.

אם לפטריק היו ביצים ושכל הוא היה פותח עם עידו שחר לצד שמיר ומאחוריהם גלזר כקשר אחורי בודד.

שחר יותר טוב מייני או ריקן, יש לו כושר גופני טוב, שחקן מלא אנרגיה והתלהבות, פיטבול קטן שיכול ללחוץ שמה ולאכול את אבו פאני מוחמד ושאר המחבלים בחיפה.

שחר לצד שמיר וגלזר זה הציוות בקישור הכי טוב שאנחנו יכולים להציב היום והיחיד שיכול לתת פייט אמיתי לחיפה 

מסביבי כמה חבר'ה שאומרים משפטים כמו " אנחנו מתחילים להתחבר ".

האמת, אני לא אופטימי. רואה כדורגל מספיק שנים בכדי לומר שניכר כי אנחנו קבוצה סופר פריכה.

כדורים חותכים את המערך שלנו מלב המגרש כמו חמאה. אין לנו משהו יציב ועקבי ללכת אליו כשהמשחק תקוע או כשהמומנטום עובר. 

למרות שזה בנושא המשחק מול חיפה, זה בכלל לא מדבר על חיפה, אלא בכללי. אם היינו עושים דברים בצורה סבירה (רכש, ניהול וכו'), הם לא היו פקטור בכלל.  זה תמיד היה ויהיה אנחנו נגד עצמנו.