Jump to content

לקראת חיפה

דקסטר

Recommended Posts

בלי סבוריט וגולסה - פסימי מאד.

הקבוצה צריכה את הקהל יותר מאי פעם.

הקהל שלנו ביום טוב ועם לחץ אינטנסיבי על חיפה ותמיכה בשחקנים שווה נקודה. 

קהל בשיא + הברקות מההתקפה ואפשר לגנוב ניצחון.

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

פטריק אוהב 4-3-3 וצ׳אחלות מראשון. לגבי השאר אין לי מושג

צ'אחלות אול אובר דה פייס, לא רק מראשון. אל תגמד אותו סתם...

רוב הגולים שלנו מולם בשנים האחרונות הגיעו דרך שחקן קו שמוציא אחורה לשחקן שמצטרף מקו שני . גולסה היה מעולה בזה מולם. בהיעדרו הייתי פותח עם דן ביטון אבל בטח פטריק חושב שהוא רך מידי אז הייתי שם את ריקן במקומו.

39 דקות לפני, ת"א שלנו said:

בלי סבוריט וגולסה - פסימי מאד.

הקבוצה צריכה את הקהל יותר מאי פעם.

הקהל שלנו ביום טוב ועם לחץ אינטנסיבי על חיפה ותמיכה בשחקנים שווה נקודה. 

קהל בשיא + הברקות מההתקפה ואפשר לגנוב ניצחון.

הקהל שלנו היה בשיא ב 2-2 בפליאוף.

הביא את השני לגמרי בעצמו, ועד הגול של חיפה לא הפסקתי לצבוט את עצמי, כדי להיות בטוח שאני לא חולם שאני בארגנטינה. טירוף.

זה לא הספיק.

:(

6 דקות לפני, קובי השועל said:

ללכת על 0-0 ובדקה 60 להכניס את קוואס וביטון לגמור עניין.

הקהל חייב להיות בשיא. בחיאת תנו הכל.

איך נלך על 0-0 אם הגנה כזאת? איך?!?!

5 דקות לפני, dvirtop said:

איך נלך על 0-0 אם הגנה כזאת? איך?!?!

גלזר פיבן ושמיר עם גראלדש נחמיאס הרננדס וזאדה מאחורה כשמקדימה גררו וקניקובסקי נותנים תחת אתה תחזיק מעמד יפה מאוד עד דקה 60.

קוואס על גררו וביטון על שמיר/שרן יביא ניצחון.

אני הייתי זה שאמר שהוא קונה תיקו ועם זאת אני אגיד שהשחקנים שלהם פוחדים מאיתנו לא פחות (ואולי יותר) ממה שאנחנו פוחדים מהם. חשוב מאוד לפתוח את המשחק ולהראות להם שאנחנו אגרסיבים באמצע ושבבלומפילד אנחנו עדיין בעלי הבית. בטוח בטוח שלא לפתוח עם ריקן. גם לא שרן או דן ביטון. גלזר, קניקובסקי ומתלבט בין שמיר לפיבן. מצד אחד, פיבן הרבה יותר אגרסיבי ומחוייב, אבל יש לו נטייה לעשות עבירות מטומטמות (ולקבל צהובים מוקדם) והוא גם לא יודע להחזיק או להניע כדור מה שיכול להזמין לחץ אם הם יעלו עם קישור חזק. מצד שני, שמיר בינתיים חוץ מאיזה עשר דקות בקזחסטן לא נראה טוב. בגלל שאני מאמין שבכר ישחק עם אבו פאני-מוחמד-רודריגז/לביא, הייתי הולך עם שמיר. הוא גם עדיף בכדורים נייחים שזו הייתה הצרה הכי גדולה שלנו נגדם בשנה שעברה.

באגפים באמת שאין לי מושג מי צריך לשחק ביחד עם גררו. כל אחד יותר בעייתי מהשני. גם גררו לא להיט, אבל הוא הרע במיעוטו ומשום מה הולך לו טוב נגד חיפה. אני מקווה מאוד שזה לא יהיה קניקובסקי כי אנחנו חייבים אותו באמצע.

כמובן שהייתי מעדיף 4-4-2, אבל כמו שאמרו פה פטריק לא יעשה את זה בחיים.

בתכלס אני ריאלי ואנחנו לא ברמה כלכך גבוהה אבל "לגנוב ניצחון" או "תיקו זה סבבה" ועוד כל מיני דברים שאני לא יכול להסכים איתם.

כן כושר טוב או לא כושר טוב, כן סגל ברמה או לא סגל ברמה וכן מאמן או לא מאמן, אנחנו מכבי ומשחקים בבלומפילד מלא, אין שום סיבה שלא ננצח את המשחק הזה. 

וגם אם ירשמו פה 1000 סיבות למה לא או אפילו סיבה אחת, שום דבר לא רלוונטי, אין שום אופציה אחרת מלבד ניצחון.

הכי חשוב להגיע למשחק מוקדם ולהיכנס לטירוף מהרגע שמגיעים ליציע.

Just now, עידן מוסקונה said:

בתכלס אני ריאלי ואנחנו לא ברמה כלכך גבוהה אבל "לגנוב ניצחון" או "תיקו זה סבבה" ועוד כל מיני דברים שאני לא יכול להסכים איתם.

כן כושר טוב או לא כושר טוב, כן סגל ברמה או לא סגל ברמה וכן מאמן או לא מאמן, אנחנו מכבי ומשחקים בבלומפילד מלא, אין שום סיבה שלא ננצח את המשחק הזה. 

וגם אם ירשמו פה 1000 סיבות למה לא או אפילו סיבה אחת, שום דבר לא רלוונטי, אין שום אופציה אחרת מלבד ניצחון.

הכי חשוב להגיע למשחק מוקדם ולהיכנס לטירוף מהרגע שמגיעים ליציע.

+1

19 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני הייתי זה שאמר שהוא קונה תיקו ועם זאת אני אגיד שהשחקנים שלהם פוחדים מאיתנו לא פחות (ואולי יותר) ממה שאנחנו פוחדים מהם. חשוב מאוד לפתוח את המשחק ולהראות להם שאנחנו אגרסיבים באמצע ושבבלומפילד אנחנו עדיין בעלי הבית. בטוח בטוח שלא לפתוח עם ריקן. גם לא שרן או דן ביטון. גלזר, קניקובסקי ומתלבט בין שמיר לפיבן. מצד אחד, פיבן הרבה יותר אגרסיבי ומחוייב, אבל יש לו נטייה לעשות עבירות מטומטמות (ולקבל צהובים מוקדם) והוא גם לא יודע להחזיק או להניע כדור מה שיכול להזמין לחץ אם הם יעלו אם קישור חזק. מצד שני, שמיר בינתיים חוץ מאיזה עשר דקות בקזחסטן לא נראה טוב. בגלל שאני מאמין שבכר ישחק עם אבו פאני-מוחמד-רודריגז/לביא, הייתי הולך עם שמיר. הוא גם עדיף בכדורים נייחים שזו הייתה הצרה הכי גדולה שלנו נגדם בשנה שעברה.

באגפים באמת שאין לי מושג מי צריך לשחק ביחד עם גררו. כל אחד יותר בעייתי מהשני. גם גררו לא להיט, אבל הוא הרע במיעוטו ומשום מה הולך לו טוב נגד חיפה. אני מקווה מאוד שזה לא יהיה קניקובסקי כי אנחנו חייבים אותו באמצע.

כמובן שהייתי מעדיף 4-4-2, אבל כמו שאמרו פה פטריק לא יעשה את זה בחיים.

גוד פוסט. 

מכבי צריכה לבוא באגרסיביות שיא. 

בליגה שלנו הכל זה עניין של מומנטום וניצחון מחר מייצר כזה ואחרי הפתיחה העגומה בליגה זה בגדר מאסט. שישחקו חרא, שיקחו את הנקודות. 

בעיקר הייתי רוצה לראות עוד התקדמות והשתפרות, דומיננטיות. כמובן שזה לא כולל הפסד, אבל אולי גם תיקו הוא לא כזה נורא, רחמנא לצלן (במונחים מכביסטיים). 

עריכה: כוסאומו לאן הגענו, התרגלנו לטוב וזה קשה.

ריקן צריך להיות שחקן שעולה מדי פעם מהספסל במידה ויש הרחקות/פצועים.  אין לי מושג איך הוא הפך להיות שחקן הרכב בעונה הזאת.

קניקובסקי ודן ביטון חייבים לשחק במשחק הזה.

דן ביטון הגיע לפה כדי להיות שחקן הרכב וראינו שבמחצית בינונית הוא נתן 2 בישולים.

אם במשחק כזה לא סומכים עליו שהוא ידע לעשות מספיק הגנה ואגרסיביות אז בשביל מה הבאנו אותו? שישחק מול ק"ש ואשדוד?

6 דקות לפני, Adir12 said:

ריקן צריך להיות שחקן שעולה מדי פעם מהספסל במידה ויש הרחקות/פצועים.  אין לי מושג איך הוא הפך להיות שחקן הרכב בעונה הזאת.

קניקובסקי ודן ביטון חייבים לשחק במשחק הזה.

דן ביטון הגיע לפה כדי להיות שחקן הרכב וראינו שבמחצית בינונית הוא נתן 2 בישולים.

אם במשחק כזה לא סומכים עליו שהוא ידע לעשות מספיק הגנה ואגרסיביות אז בשביל מה הבאנו אותו? שישחק מול ק"ש ואשדוד?

מילא היו לו מחליפים רציניים, אבל אנשים מעדיפים לשחק עם פיבן בקישור ולא איתו. פטריק הצליח לגרום להם לחשוב שזה לגיטימי. כאילו איביץ׳ לא עלה למשחקים נגד חיפה וב״ש עם מיכה.

איך לא בא לי לבוא למשחק עם הרכב כזה.

הולכים לקבל בראש.

ריקן, שמיר וגררו שחקנים להפועל חדרה - לא מובן לי איך הגענו למצב כזה.

עם ההרכב המתוכנן אנחנו נשארים עם נקודה אחת אחרי 4 מחזורים.

שמישהי תאהב אותי כמו שואן לויבן השנה פותח עם ייני וריקן, שני שחקנים שצריכים להיות נטו רק לחדר ההלבשה וללמוד את רזי המקצוע של האימון ולהיות 24-25 ברוטציה, במקום זה אנחנו רואים אותם שוב ושוב