Jump to content

רשמים מהניצחון על אלשקרט בבלומפילד | פותחים את שלב הבתים ברגל ימין.

דקסטר

Recommended Posts

לפני6 שעות , snufkin said:

רק לא לעניין שרב עם ביטון על הפנדל

אני חושב שפריצה צריך להיות בועט הפנדלים הראשון. ביטון בועט דרדלה כמו מיכה, יחמיץ הרבה.

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

אני לא חושב שהוא אניגמה (טוב אולי רק זה שהוא מתבאס אחרי גול).

הוא פשוט שחקן קצת מוגבל. יש לו מסירה מצוינת, בעיטה ודריבל טובים, אבל הוא נעלם לחלקים גדולים של המשחק, מאבד כדורים באיזורים מסוכנים ובאופן כללי המשחק שלו לא הכי יציב.

היה לנו אחד כזה (מינוס הדריבל)- קראו לו יונתן כהן והסתדרנו לא רע איתו.

מה שבטוח שלא מתקבל על הדעת שהוא יתייבש על הספסל כמו בעונה שעברה- ייבוש שעלה לנו באליפות לטעמי.

יש לו בעיטות טובות מרחוק, אני חושב שלא בועט מספיק. יש לו פרצוף של מבואס שמשחק במכבי ולא ב...

הרכב עם קניקובסקי קוואנס וביטון זה פתאם 3 שחקנים שיודעים להחזיק בכדור 

אחרי שבכל המשחקנים עד פ״ת שיחקנו עם 0 כאלו. 

אולי סוף סוף יאפשר למגינים להצטרף להתקפה כי זה מה שתוקע את המשחק עד עכשיו. 

נחמיאס בסדר. 

הדבר היחיד שאני לוקח מהמשחק הזה זה שחוזז הצליח לכבוש סוף סוף (למרות שמודה שגם לבד מול שער ריק כשהוא מקבל כדור נוח בהליכה היה לי חשש שהוא יחמיץ את זה). 

חוץ מזה.. ביזיון

כל מילה של תורג'י. אני זוכר ימים שהיינו אומרים שיש לנו עתודות בקישור לעוד 10 שנים קדימה. לא נשאר מזה כלום. בהרבה דקות לא הצלחנו לייצר שליטה על כמרים ארמנים. בכלל, קישור רוצח זה מה שאפיין את כל הקבוצות (חוץ מזו שג'ורדי אימן) בעשור האחרון. איבדנו את זה. אנחנו הולכים לפגוש את חיפה עוד כמה ימים ואין אחד שיכול להגיד שנשלוט עליהם. צריך להיות הוגנים ולהגיד שחסר לנו את גולסה ואיתו זה היה נראה משמעותית טוב יותר.

אתמול מכבי הבקיעה שלושה שערים ממהלכי כדורגל, אני לא בטוח שהבקענו כזה מספר של שערים בכל המשחקים האחרים יחד. מה שמוכיח ששחקנים טובים יכולים להסתיר עבודת אימון בינונית/רעה. אם אתמול זה היה המשחק השני או השלישי של מכבי העונה, תאכלס זה פחות או יותר המצב עבור מי שפתח אתמול מקדימה, האם הייתם מבסוטים מאיך שאנחנו נראים? אני מהמר שכן. חלקנו אפילו מאוד. מי שבא בטענות למאמן על איך שהקבוצה נראית, שיוודא קודם שהוא לא צריך להתעצבן על מי שבנה את הסגל. יותר נכון על מתי שהוא בנה אותו.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

אם גררו ממשיך ככה אולי כדאי לשקול השאלה. פשוט זוועה למרות שסחט פנדל.

אתה האמת כותב בלי קשר למה שהיה על המגרש.

גררו אחראי ישיר על 2 גולים היה עוד הזדמנות לפריצה שהוא אפילו לא נגע בכדור אלא משך איתו בכוונה 2 שחקנים.

משחק מאוד באחריות, כמה איבודים לביטון היו בשנה שעברה מהאגף לעומת גררו.

לדעתי קיבל הוראה היום לצמצם יותר לאמצע וזה כבר נראה יותר מסוכן התקפית, אבל עדיין יש מעט מדי רגעים במשחק של מכבי שהקישור שולט ומניע כמו שצריך זה הכרחי להתקפה שלנו.

באופן כללי לדעתי, אנחנו מפוצצים בכישרון בהתקפה, מאמן טוב מכניס את חנציס את לעניינים במקום ההתעקשות על חוזז או טב"ח.

אם פטריק מתלבט מי ישחק ליד גלזר מאחורה עד כדי כך שהוא חייה שם את שרן ופיבן, לא הגיע הזמן לשנות שם את ההצבה אדון פטריק? 

36 דקות לפני, אלק נילאש said:

כל מילה של תורג'י. אני זוכר ימים שהיינו אומרים שיש לנו עתודות בקישור לעוד 10 שנים קדימה. לא נשאר מזה כלום. בהרבה דקות לא הצלחנו לייצר שליטה על כמרים ארמנים. בכלל, קישור רוצח זה מה שאפיין את כל הקבוצות (חוץ מזו שג'ורדי אימן) בעשור האחרון. איבדנו את זה. אנחנו הולכים לפגוש את חיפה עוד כמה ימים ואין אחד שיכול להגיד שנשלוט עליהם. צריך להיות הוגנים ולהגיד שחסר לנו את גולסה ואיתו זה היה נראה משמעותית טוב יותר.

אתמול מכבי הבקיעה שלושה שערים ממהלכי כדורגל, אני לא בטוח שהבקענו כזה מספר של שערים בכל המשחקים האחרים יחד. מה שמוכיח ששחקנים טובים יכולים להסתיר עבודת אימון בינונית/רעה. אם אתמול זה היה המשחק השני או השלישי של מכבי העונה, תאכלס זה פחות או יותר המצב עבור מי שפתח אתמול מקדימה, האם הייתם מבסוטים מאיך שאנחנו נראים? אני מהמר שכן. חלקנו אפילו מאוד. מי שבא בטענות למאמן על איך שהקבוצה נראית, שיוודא קודם שהוא לא צריך להתעצבן על מי שבנה את הסגל. יותר נכון על מתי שהוא בנה אותו.

אני מסכים ומוסיף שזה לגמרי על השמרנות של המאמן. עידו שחר לא היה יכול לייצר אתמול נגד המתקיני מזגנים האלה? באנרגיות שלו הוא היה תורם הרבה יותר מייני. 

פטריק שמרן ומקובע ואני לא יודע איך הוא הצליח למכור למישהו את הלוקשים האלה על צעירים ודרך

משחק שני ברציפות (תוך שלושה ימים) שטב״ח לא רואה אפילו דקה אחת של דשא. היום בניגוד לשבת הוא כן היה בסגל. מעניין תוך כמה זמן נתחיל לראות בתקשורת כתבות לגביו. 

חבל לי רק שפטריק העלים לגמרי את שחר וחנציס מהרוטציה. אם במשחק כמו אתמול הם לא מקבלים אפילו דקה (חנציס בכלל לא היה בסגל) אז לא יודע מתי הם כן יקבלו. 

37 דקות לפני, אקיטה said:

אתה האמת כותב בלי קשר למה שהיה על המגרש.

גררו אחראי ישיר על 2 גולים היה עוד הזדמנות לפריצה שהוא אפילו לא נגע בכדור אלא משך איתו בכוונה 2 שחקנים.

משחק מאוד באחריות, כמה איבודים לביטון היו בשנה שעברה מהאגף לעומת גררו.

לדעתי קיבל הוראה היום לצמצם יותר לאמצע וזה כבר נראה יותר מסוכן התקפית, אבל עדיין יש מעט מדי רגעים במשחק של מכבי שהקישור שולט ומניע כמו שצריך זה הכרחי להתקפה שלנו.

באופן כללי לדעתי, אנחנו מפוצצים בכישרון בהתקפה, מאמן טוב מכניס את חנציס את לעניינים במקום ההתעקשות על חוזז או טב"ח.

אם פטריק מתלבט מי ישחק ליד גלזר מאחורה עד כדי כך שהוא חייה שם את שרן ופיבן, לא הגיע הזמן לשנות שם את ההצבה אדון פטריק? 

אתה יכול לא להסכים איתי, אבל להגיד שאני כותב בלי קשר למה שהיה על המגרש זה קצת מתנשא. 

לא יודע אם היית אתמול או לא, אבל כל האנשים סביבי חשבו אותו דבר ומסתבר שגם פטריק כי הוא החליף אותו במחצית. 

גררו איבד המון כדורים, לא הצליח למסור טוב, הלך ראש בקיר ולקינוח חטף צהוב מטופש מאוד. 

יש לי תחושה שאם חוזז או טב״ח נותנים משחק כזה היית מסכים איתי. גררו הוא זר מרגש, אז חייב להגן עליו.

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

אני חושב שפריצה צריך להיות בועט הפנדלים הראשון. ביטון בועט דרדלה כמו מיכה, יחמיץ הרבה.

לא יודע אם הוא בעט ככה אתמול בכוונה כי הוא ראה את השוער מחוץ לשער או שסתם יצא לו דרדלה, אבל גם זהבי החמיץ פנדלים (כולל אחד בצורה מביכה לא פחות). זה חלק מהכדורגל. בפנדל החוזר וגם בעונה שעברה הוא בעט פנדלים מושלמים (כולל בלחץ בדקה 90).

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

יש לו בעיטות טובות מרחוק, אני חושב שלא בועט מספיק. יש לו פרצוף של מבואס שמשחק במכבי ולא ב...

איכס. מקווה מאוד שאתה ציני.

33 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה יכול לא להסכים איתי, אבל להגיד שאני כותב בלי קשר למה שהיה על המגרש זה קצת מתנשא. 

לא יודע אם היית אתמול או לא, אבל כל האנשים סביבי חשבו אותו דבר ומסתבר שגם פטריק כי הוא החליף אותו במחצית. 

גררו איבד המון כדורים, לא הצליח למסור טוב, הלך ראש בקיר ולקינוח חטף צהוב מטופש מאוד. 

יש לי תחושה שאם חוזז או טב״ח נותנים משחק כזה היית מסכים איתי. גררו הוא זר מרגש, אז חייב להגן עליו.

ככל שמתקרב לאמצע ומשחקים עליו יותר שם ככה הוא יותר מסוכן.

התקיעה שלו באגף לא מתאימה לו, זה לא עליו אלא על המאמן קודם כל. גם אם הוא פותח באגף הוא יכול לקבל הוראה לצמצם לכיוון הרחבה לפנות שטח למגן, בפעמים שזה קרה אתמול זה היה גם מה שהביא את הגול הראשון והשלישי.

הוא גם הרבה יוצר מחויב הגנתית בניגוד לטבח את חוזז.

זה לא עניין של הוא זר מרגש או לא, עיוור מי שלא רואה את האיכויות שלו, האין קישור שמנתב את המשחק פוגע בו מאוד, הוא לא קניקובסקי ולא ביטון שמסוג השחקנים שצריכים להוביל כדור ולבנות התקפות.

דן ביטון במשחק אתמול: 

45 דקות
שער
2 בישולים
2 מסירות מפתח
2 מצבים ודאיים שייצר לשער
15 מסירות 94% דיוק
2/2 כדורים ארוכים מוצלחים
1/2 בעיטות למסגרת
3/5 מאבקים מוצלחים 
8 איבודים
2 סחיטת עבירות

פטריק בתגובה: מוציא אותו במחצית 

גומר אותי המאמן הזה. במשחקים באירופה ונגד סכנין שנראנו זוועה הוא לא הוציא שחקנים כמו טב״ח שחירבנו על הדשא וחיכה לדקה 65 כדי לעשות חילוף, אבל ביטון היה עד כדי כך גרוע שצריך להחליף אותו. ולא עייפות זאת לא הסיבה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

ככל שמתקרב לאמצע ומשחקים עליו יותר שם ככה הוא יותר מסוכן.

התקיעה שלו באגף לא מתאימה לו, זה לא עליו אלא על המאמן קודם כל. גם אם הוא פותח באגף הוא יכול לקבל הוראה לצמצם לכיוון הרחבה לפנות שטח למגן, בפעמים שזה קרה אתמול זה היה גם מה שהביא את הגול הראשון והשלישי.

הוא גם הרבה יוצר מחויב הגנתית בניגוד לטבח את חוזז.

זה לא עניין של הוא זר מרגש או לא, עיוור מי שלא רואה את האיכויות שלו, האין קישור שמנתב את המשחק פוגע בו מאוד, הוא לא קניקובסקי ולא ביטון שמסוג השחקנים שצריכים להוביל כדור ולבנות התקפות.

אני לא אומר שאין לו יכולות. יש לו, אבל העונה הוא לא מביא אותם מספיק לידי ביטוי. הוא עדיף מחוזז וטב״ח כי שניהם לא שווים מכבי בחיים, אבל מצפה ממנו להשתפר כי מתחילת העונה הוא לא טוב. 

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דן ביטון במשחק אתמול: 

45 דקות
שער
2 בישולים
2 מסירות מפתח
2 מצבים ודאיים שייצר לשער
15 מסירות 94% דיוק
2/2 כדורים ארוכים מוצלחים
1/2 בעיטות למסגרת
3/5 מאבקים מוצלחים 
8 איבודים
2 סחיטת עבירות

פטריק בתגובה: מוציא אותו במחצית 

גומר אותי המאמן הזה. במשחקים באירופה ונגד סכנין שנראנו זוועה הוא לא הוציא שחקנים כמו טב״ח שחירבנו על הדשא וחיכה לדקה 65 כדי לעשות חילוף, אבל ביטון היה עד כדי כך גרוע שצריך להחליף אותו. ולא עייפות זאת לא הסיבה.

אני ממש לא תומך בפטריק בכללי אבל אני לא חושב שבמקרה הזה הוא טעה. ברור שהוא לא הוציא אותו בגלל יכולת לא טובה. נטו רוטציה ולגמרי לגיטימי. הבעיה היא באלו שחולקים איתו את הרוטציה

2 דקות לפני, רועי- said:

אני ממש לא תומך בפטריק בכללי אבל אני לא חושב שבמקרה הזה הוא טעה. ברור שהוא לא הוציא אותו בגלל יכולת לא טובה. נטו רוטציה ולגמרי לגיטימי. הבעיה היא באלו שחולקים איתו את הרוטציה

לפי מה שפטריק אמר אחרי המשחק ביטון לא יצא בגלל עייפות.

לפני8 שעות , turgi said:

הצוות המקצועי במכבי חירב במו ידיו את החוליה הכי חזקה בעשור האחרון במועדון (להוציא עונת הסוסיצ'ים)

מה שהיה בתחילת העשור אלברמן וראדי הפך לגלזר/דור פרץ וגולסה. כשבתור עמדו ורק חיכו קארצב, הופמייסטר, נידם ועידו שחר. אפילו ברסקי.

הייתה תקופה בה היית בטוח שכל ילד ג'ינג'י ברחוב הוא פוטנציאל לקשר אמצע במכבי.

המאמן הנוכחי (שהיה המנהל המקצועי בקיץ שעבר) איבד את פרץ (על זה פחות יש לי טענות כי טבעי ששחקן רוצה להתקדם).

ברסקי עזב.

את קארצב הוא שרף.

הופמייסטר ראה מה קורה לשחקני נוער מבטיחים במועדון הזה וקנה את דרכו החוצה.

נידם הושאל.

עידו שחר שרוף.

ועכשיו מעמדה סגורה לעשור קדימה הגענו למצב שרוצים לשלם חמישה מיליון שקלים על אביאל זרגרי.

ועל המגרש משחקים מתחילת העונה ייני ופיבן לסירוגין.

עם שמיר אני לא יודע מה קורה.

עצוב מאוד

פריצה מוסר כדור לא טוב לחוזז, 

חוזז מרים ידיים ומתלונן בזמן שפריצה כבר מרוויח את הכדור מחדש. 

תמצית ההבדל בין שחקן ישראלי לשחקן מקצוען

דרך אגב אין שחקן ישראלי שלא מנסה לבעוט במצב של פריצה בגול של חוזז. 

2 דקות לפני, benbb said:

ולא סתם מרוויח את הכדור מחדש, הוא יצא מהעמדה שלו ונתן ספרינט עד לקצה הרחבה שלנו מצד ימין. תענוג.

13 דקות לפני, benbb said:

לא הייתי מאשים אותו אם היה בועט, זה היה מספיק נוח, מצב של 100% גול לחלוץ

אני יכול להבין למה מכבי נתנה את קארצב בעיסקה של גבי (כי הוא לא רצה להעריך חוזה)

אבל אני באמת חושב שעם הסגל שיש עכשיו הוא יכל לשחק במקום ייני ולבלוט יותר בתפקיד הזה מאשר בתפקיד של דור פרץ שנה שעברה 

לפני5 שעות , benbb said:

קנה אותי לגמרי אתמול

לגבי הבכי על הקישור בהחלט מבאס שפרץ היה עד כדי כך טוב שהוא עזב לאיטליה אבל החיים ממשיכים הלאה ובעונה החדשה הרווחנו את גבי ככוכב של הקבוצה, קארצב אמנם צעיר עם כישרון אבל דווקא בגלל העתודות שיש לנו בקישור הרווחנו שחקן אחר ובמקומו גם יש צעיר אחר כמו עידו שחר. בנוסף יש את נידם שמאוד מחזיקים ממנו ואני בטוח שבעונה הבאה הוא יחזור מקרית שמונה לסגל שלנו. בנוסף גולסה וריקן מהשנים עברו עדיין פה ויש גם תוספת של עדן שמיר. לא רואה סיבה לכל הבכי, צריך את גולסה בריא וזה גם יגיע.

ואם כבר מדברים על הקישור, באמת צריך לשחרר משם את ייני ופיבן ולהחזיר למרכז ההגנה ששם יש לנו בעיה קשה, ההצבה שלהם יכולה לשחרר שתי בעיות קשות שלנו, מרכז ההגנה והקישור האמצעי