Jump to content

מכבי - אלשקרט | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

24 דקות לפני, המכבייה said:

* בסוף העונה, דביטון יסיים עם 6 שערים ו11 בישולים, ואני לא אבין איך ומתי זה קרה. לא חושב שנתקלתי ב-10 אניגמטי כל כך. אנמיות לצד מספרים קבועים.

אני לא חושב שהיא אנגמטי בכדורגל תאכלס אלא זה משהו בהבעות פניפ ושפת הגוף שאולי גורם לחשוב ככה. הוא כן לוחץ, כן ירד לכמה גליצ'ים טוביל, כן בא לבקש את הכדור המון וכשהכדור אצלו ברוב הפעמים הוא כן מחפש את הבלתי צפוי. מאמין שהוא גם ילך וישתפר ככל שואן לייבן יתן לו ביטחון בקישור

5 דקות לפני, snufkin said:

אני לא חושב שהיא אנגמטי בכדורגל תאכלס אלא זה משהו בהבעות פניפ ושפת הגוף שאולי גורם לחשוב ככה. הוא כן לוחץ, כן ירד לכמה גליצ'ים טוביל, כן בא לבקש את הכדור המון וכשהכדור אצלו ברוב הפעמים הוא כן מחפש את הבלתי צפוי. מאמין שהוא גם ילך וישתפר ככל שואן לייבן יתן לו ביטחון בקישור

בדרך כלל מספרי 10 הם דומננטים, כריזמטים והלב הפועם של הקבוצה. זוהר, ברקוביץ, שרי, זוסואה, ויש מיליון דוגמאות עבר. אני רוצה לראות אותו משתלט על משחקים, הופך אותם לשלו. הוא כמו הוראת קבע בבנק מבחינת המספרים וזה פלוס גדול. אני מאד בעדו.

24 דקות לפני, המכבייה said:

בדרך כלל מספרי 10 הם דומננטים, כריזמטים והלב הפועם של הקבוצה. זוהר, ברקוביץ, שרי, זוסואה, ויש מיליון דוגמאות עבר. אני רוצה לראות אותו משתלט על משחקים, הופך אותם לשלו. הוא כמו הוראת קבע בבנק מבחינת המספרים וזה פלוס גדול. אני מאד בעדו.

מיכה לא היה כזה וזה בסדר כל עוד הוא נותן מספרים

33 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם במשחק כזה שחר לא מקבל דקות, אז מתי כן?

גם חנצים, נסגר החלון ומסתבר שהוא עדיין אצלנו, אז למה לא לתת לו דקות?

טעות שלא השאלנו את מנצ'יס לאיזו קבוצה בליגת העל, וגם היה צריך לתת לטב"ח ללכת לקבוצה שתיתן לו לשחק... 

האמת, לביטון יש הרבה כדורגל, אבל הוא תמיד נראה כמו בנאדם שצריך ניעור, כזאת כפת השקמה.

כאילו אחי, מה נסגר? יש לך ים כישרון, תתעורר על החיים שלך, איפה האנרגיות? איפה ההתלהבות? תשנה את זה - תיהיה מפלצת.

לפני1 שעה , המכבייה said:

‏* פיבן ישחק, שרן ישחק, ריקן ישחק, ירון עוז יוחזר מהפרישה לשחק, ולמי לא נשאר?

* בסוף העונה, דביטון יסיים עם 6 שערים ו11 בישולים, ואני לא אבין איך ומתי זה קרה. לא חושב שנתקלתי ב-10 אניגמטי כל כך. אנמיות לצד מספרים קבועים.

* קונפרנס ליג זה המקום להגשים חלומות(החליף את משחק פיפא). 

יונתן כהן עשה מזה קריירה. לא זוכר ממנו משחק טוב אחד במכבי חוץ מה4-3 נגד חיפה, ועדיין סיים עם דו-ספרתי כל עונה.

6 דקות לפני, thunderbolt said:

יונתן כהן עשה מזה קריירה. לא זוכר ממנו משחק טוב אחד במכבי חוץ מה4-3 נגד חיפה, ועדיין סיים עם דו-ספרתי כל עונה.

האמת שב4-3 יונתן היה מזעזע ואפילו החמיץ את הפנדל. 

40 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

טעות שלא השאלנו את מנצ'יס לאיזו קבוצה בליגת העל, וגם היה צריך לתת לטב"ח ללכת לקבוצה שתיתן לו לשחק... 

או בכללי לתת לטב"ח ללכת לקבוצה אחרת.

פריצה אש, ראו את האיכות כבר במשחק מול סכנין. כמו שכתבתי אז, למרות הגובה הוא לא חלוץ של כדורי גובה. אבל הוא טכני, מיקום טוב ועושה תנועה לשטחים.

גבי את ביטון טובים ויעילים, הקטע שזה סופר התקפי וחובה קשר עם הגנה טובה ליד גלזר.

הבעיה המרכזית היא במרכז ההגנה, אני חושב שהבעיה היא הבלם ליד הרננדז שגם הוא לא מספיק איכותי. כתבתי שאולי עדיף את שרן שם, אבל הוא ממש בצלילה העונה, יש שלב שהגיל נותן את שלו בספורט. בתחילת עונת העברות ולאור מצוקת הבלמים הישראלים חשבתי שעדיף לוותר על שחקן התקפה זר ולהעדיף עוד בלם זר שקל יחסית לפגוע איתם, כעת אני בטוח שזה היה המעשה הנכון.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

לגמרי. היה שם פנדל על חלאיילה והיו עוד כמה שטויות.

ראיתי ממנו שיפור במשחק הלחץ ולדעתי זה ילך ויראה יותר טוב. צריך לזכור שהוא לא עשה הכנה לעונה. 

לא הבנתי. המפעל הזה לא מעניין עד כדי כך שאין אפילו VAR? אם אין בו VAR, האם הוא בכלל נחשב לחלק מענף הכדורגל? הרי עברנו לעידן ה-VAR.

3 דקות לפני, itanar said:

פריצה אש, ראו את האיכות כבר במשחק מול סכנין. כמו שכתבתי אז, למרות הגובה הוא לא חלוץ של כדורי גובה. אבל הוא טכני, מיקום טוב ועושה תנועה לשטחים.

גבי את ביטון טובים ויעילים, הקטע שזה סופר התקפי וחובה קשר עם הגנה טובה ליד גלזר.

הבעיה המרכזית היא במרכז ההגנה, אני חושב שהבעיה היא הבלם ליד הרננדז שגם הוא לא מספיק איכותי. כתבתי שאולי עדיף את שרן שם, אבל הוא ממש בצלילה העונה, יש שלב שהגיל נותן את שלו בספורט. בתחילת עונת העברות ולאור מצוקת הבלמים הישראלים חשבתי שעדיף לוותר על שחקן התקפה זר ולהעדיף עוד בלם זר שקל יחסית לפגוע איתם, כעת אני בטוח שזה היה המעשה הנכון.

אני מאוד מאוכזב מהרננדז עד כה.

בעונה הקודמת היו לו המון סיבות מקלות שקשורות לכך שהגיע מאוחר, לא הכיר את השחקנים, לא עשה הכנה והיה עומס מטורף של משחקים שכמעט בכולם שיחק.

העונה, עשה הכנה, הכל רגוע, מכיר את כל שאר השחקנים והליגה וזה, משום מה, נראה עוד פחות טוב מעונה קודמת. מאוד מדאיג אותי כי כאן, לא נראה שיש פיתרון.

האמת? אולי לנסות פיבן וייני, זה עבד לא רע לפני כמה עונות. אולי זה יכניס קצת תחרות לעמדות האלו.