Jump to content

דניאל פרץ האריך חוזה

מכביסט לעד

Recommended Posts

דניאל פרץ, ימשיך לשחק במכבי תל אביב בשלוש העונות הקרובות לפחות לאחר שהשוער בן ה-21 חתם על חוזה חדש ל-3 שנים עם אופציית הארכה בשנתיים נוספות.

לאחר החתימה על החוזה החדש, אמר פרץ לאתר הרשמי: "אני מאושר להאריך חוזה במועדון בו גדלתי מגיל 6 ואני מגשים היום חלום שהגיע כתוצאה מעבודה יומיומית מאומצת, שהחלה במחלקת הנוער ומקבלת ביטוי בקבוצה הבוגרת. אני מודה לכל הצוות במחלקת הנוער שעבד איתי לאורך השנים, לראשי המועדון על האמון, לחברי לקבוצה וכמובן למשפחה שלי המלווה אותי כל השנים. מכאן נחזור לעבוד קשה על מנת להמשיך ולהתקדם עם מכבי בדרך להשגת כל המטרות שנציב בפנינו".

מנהל מחלקת הכדורגל במכבי, ברק יצחקי הוסיף: "ההתקדמות שעשה דניאל לאורך השנים באמצעות המסלול אותו עבר, הובילה אותו למקום בו הוא נמצא כיום. אנו בטוחים כי השילוב של העבודה הקשה וההתמדה יחד עם הכישרון של דניאל יובילו אותנו להצלחות משותפות".

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני מאוד בעדו, ובתחילת העונה הציל אותנו.

אבל מתגעגע לטננבאום, אני רגוע שהוא בשער, הוא מארגן את ההגנה יותר טוב.

טננבאום שיחק עם 2 בלמים שתורגלו מתחילת העונה לשחק ביחד. פרץ משחק כל משחק עם קומבינציה שונה, קשה לייצר ככה המשכיות. 

פרץ עולה בכל פרמטר על טננבאום.

אני רואה שהוא פוטנציאל מפחיד, ותכלס, הוא הדבר הכי חיובי מהעונה הזאת בינתיים.

בגלל שההגנה דיי פגיעה, הייתי רוצה מישהו עם יותר ניסיון, למשל את הגול של אתמול הוא היה חייב לקחת, מיקום לא טוב שלו.

גם חבל לי על טננבאום.

שהוא באמת שוער טוב בעיניי, ואפילו דיברו עליו לנבחרת, ועכשיו הוא שוער שני... קצת מדכא, כי הוא דיי אנדרייטד.

22 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני רואה שהוא פוטנציאל מפחיד, ותכלס, הוא הדבר הכי חיובי מהעונה הזאת בינתיים.

בגלל שההגנה דיי פגיעה, הייתי רוצה מישהו עם יותר ניסיון, למשל את הגול של אתמול הוא היה חייב לקחת, מיקום לא טוב שלו.

גם חבל לי על טננבאום.

שהוא באמת שוער טוב בעיניי, ואפילו דיברו עליו לנבחרת, ועכשיו הוא שוער שני... קצת מדכא, כי הוא דיי אנדרייטד.

אתה בונה ניסיון דרך דקות משחק וזה השכר לימוד שלך. אגב, הגול אתמול הוא התמצאות רעה מאוד במרחב של נחמיאס + ריצה לא ברורה של הרננדז לקו השער במקום לתקוף את הכדור על שחקן שנמוך ממנו ב+10 סנטימ

3 דקות לפני, בראון said:

אתה בונה ניסיון דרך דקות משחק וזה השכר לימוד שלך. אגב, הגול אתמול הוא התמצאות רעה מאוד במרחב של נחמיאס + ריצה לא ברורה של הרננדז לקו השער במקום לתקוף את הכדור על שחקן שנמוך ממנו ב+10 סנטימ

בגדול זה טעות של נחמיאס שלא לקח את השחקן שלו, לאחר מכן פרץ חייב לצאת לכדור כזה ברחבת ה-5 שטייל שם באוויר ולאגרף או לתפוס וגם הרננדס לא נקי שהיה צריך לתקן את הטעויות שלהם.

מצד אחד טננבאום נותן אימפקט נוסף באיך שהוא מארגן את ההגנה (OUT OUT OUT) אבל בתחילת עונה שעברה עם דוניס לא זכור לי שהוא כישף את השער

צרות של עשירים

לפני8 שעות , tkui said:

מצד אחד טננבאום נותן אימפקט נוסף באיך שהוא מארגן את ההגנה (OUT OUT OUT) אבל בתחילת עונה שעברה עם דוניס לא זכור לי שהוא כישף את השער

צרות של עשירים

בערך כמו כמות האיכות שיש לנו באגף…