Jump to content

שיטת המשחק של מכבי

Mentel

Recommended Posts

55 דקות לפני, Naor23 said:

הנוער שיחקו יפה מאוד היום ואשכרה לא פחדו להתחיל התקפות מהקשרים באמצע ולא רק מהמגנים.

רוצה להאמין שהמערך ועוד אלמנטים שונים אכן הוטמעו אבל כל מאמן מכניס את האידיאולוגיות והאקסטרות שלו וזה יכול להראות שונה מקבוצה לקבוצה.

אולי כדי שאורי יאמן את הבוגרים :g:

19 דקות לפני, Cosmic said:

זה שהם לא ראויים לסגל, לא אומר שהם לא קיימים.

למכבי יש 7-8 שחקנים בסגל שיכולים לשחק בכנפיים… ארגז נראה לי מונח מתאים. 

122155100_102023151704496_1560030298236837710_n.jpg

לפני9 שעות , Cosmic said:

שיטת המשחק של מכבי היא להגביה כדורים לרחבה, והסגל נבנה בהתאם לכך. יש ארגז של שחקני כנף בסגל, ושני חלוצי רחבה כבדים וגבוהים. 

אני לא חושב שזו באמת שיטת המשחק. הגבהות לרחבה סטייל מה שקורה במכבי היום זה סממן די קבוע של קבוצה שאין לה מושג מה עושים אז היא נדחפת למוצא האחרון בדמות הגבהה סתמית.

3 דקות לפני, סלבה said:

אני לא חושב שזו באמת שיטת המשחק. הגבהות לרחבה סטייל מה שקורה במכבי היום זה סממן די קבוע של קבוצה שאין לה מושג מה עושים אז היא נדחפת למוצא האחרון בדמות הגבהה סתמית.

למה לא? לא בשביל זה הביאו חלוץ שמשחק הראש שלו הוא טופ קלאס? ועוד חלוץ ישראלי בסגנון דומה

2 דקות לפני, snufkin said:

למה לא? לא בשביל זה הביאו חלוץ שמשחק הראש שלו הוא טופ קלאס? ועוד חלוץ ישראלי בסגנון דומה

גם את ואן ניסטלרוי ולוקה טוני אי אפשר להפעיל ככה, לא ככה זה נראה כשבונים משחק על הגבהות, אלא כשאין ברירה אחרת.

לפני7 שעות , Cosmic said:

זה שהם לא ראויים לסגל, לא אומר שהם לא קיימים.

למכבי יש 7-8 שחקנים בסגל שיכולים לשחק בכנפיים… ארגז נראה לי מונח מתאים. 

בסדר, לפי זה יש לנו ארגזים של הכל. ארגז של חלוצים (פריצה, חלאיילה וגם איילון טבחלוץ קוואס וחנציס יכולים לשחק שם) 

ארגז של מגנים שמאליים (סבוריט רוסטם, שרן בלטקסה ריקן)

המצב הוא אחר, מכבי משחקת כדורגל מיושן של הרמות מהאגף לחלוץ בלי כלום מאחורי זה (או עם מעט מאוד אסטרטגיה של הנעת כדור אל המגנים) עבור זה הבאנו בקיץ 2 חלוצים שמתאימים ל"שיטה". אבל קיצוניים ראויים אין לנו אליה, אם אתה כבר הולך על שיטה כזאת לפחות תביא את מאוויס שיהיה לך עם מה לעבוד