Jump to content

רשמים מהתיקו מול מכבי פ"ת בבלומפילד | ממשיכים בפתיחת העונה הרעה, 1/6.

Sawyer

Recommended Posts

לפני4 שעות , Keano said:

אבל אולי זו עוד עונה שתסתיים במקום 2 כמו שהיה בעבר, וזה לא אסון גדול בהסתכלות ארוכת טווח.

אני חושב שבניגוד לעונות קודמות, מקום שני זה לא בכיס. זה לא אומר שאליפות היא בלתי אפשרית, אבל גם עונה שתסתיים במקום 3-4 לא תפיל אף אחד מהרגליים. 

לדעתי בהינתן שפטריק ממשיך כמאמן ובסגל הנוכחי, יש רק גורם אחד שיכול לשים את מקום 2 כרצפה - עונה טובה ומלאה של גולסה וגלזר. 

בליגה הזו, מרכז שדה חזק ומתואם זה ההבדל בין קבוצות טופ לשאר. ככה היה עם מכבי מעונת אוסקר עד עונה שעברה, עם ב״ש של בכר, וחיפה של עונה שעברה.  

2 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

אני חושב שבניגוד לעונות קודמות, מקום שני זה לא בכיס. זה לא אומר שאליפות היא בלתי אפשרית, אבל גם עונה שתסתיים במקום 3-4 לא תפיל אף אחד מהרגליים. 

לדעתי בהינתן שפטריק ממשיך כמאמן ובסגל הנוכחי, יש רק גורם אחד שיכול לשים את מקום 2 כרצפה - עונה טובה ומלאה של גולסה וגלזר. 

בליגה הזו, מרכז שדה חזק ומתואם זה ההבדל בין קבוצות טופ לשאר. ככה היה עם מכבי מעונת אוסקר עד עונה שעברה, עם ב״ש של בכר, וחיפה של עונה שעברה.  

כל עוד נהיה באירופה עונה הבאה זה בסדר, רק לא התרסקות דוגמת מקום 5-6

1 hour ago, סיריל מקנאקי said:

חד משמעי.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממתי מקום 3-4 זה הפך לבסדר? עם התקציב הכי גובה בליגה (או השני הכי גבוה)?

עונה אחת אחרי עשור שלא ירדנו ממקום שני, אפשר לחיות עם זה

הקטע, שאני לא חושב על אליפות בכלל.

אני רוצה ליהנות מכדורגל, רוצה נחת... והמאמן הזה מעצבן אותי, קבוצה לא מאומנת בשיט, הוא פשוט בדיחה.

מה שהוא עשה עונה שעברה היה מדהים, אבל לדעתי הוא אחראי על איבוד האליפות עם החלטות גרועות.

הוא לא היה צריך לקבל קרדיט, היה צריך להישאר בנוער ולהביא מאמן רציני, הבנאדם עקשן וגם לא יודע לנהל משחק ולשנות תוך כדיי, כל הזמן אותה שיטה.

איפה סוזה שהיה משנה מערכים תוך כדיי? מתגעגע למאמנים כאלה שתירגלו עוד דברים, יצאו מהקופסא, הימרו.

1 דקה לפני, Keano said:

עונה אחת אחרי עשור שלא ירדנו ממקום שני, אפשר לחיות עם זה

אין שום סיבה שזה יקרה לקבוצה עם תקציב כמו שלנו.

Just now, מכביסט לעד said:

אין שום סיבה שזה יקרה לקבוצה עם תקציב כמו שלנו.

זה קרה גם להרבה מועדונים יותר גדולים בליגות יותר גדולות, ריאל, ברצלונה, יונייטד, ליברפול

ברגע שיש מתחרים ששמים הרבה כסף ובמקביל אנחנו עושים טעויות בניהול המקצועי זה יכול לקרות

1 דקה לפני, Keano said:

זה קרה גם להרבה מועדונים יותר גדולים בליגות יותר גדולות, ריאל, ברצלונה, יונייטד, ליברפול

ברגע שיש מתחרים ששמים הרבה כסף ובמקביל אנחנו עושים טעויות בניהול המקצועי זה יכול לקרות

אה אז תשווה לי את הליגות הכי טובות בעולם לליגה ז שלנו

יש לעשות טעויות ויש לעשות טעויות שכל העולם ואשתו אומרים מראש שזה טעות ובכח מבצעים את הטעות, כמו רכש מאוחר כבר שנה שניה ברצף, כמו חוסר מחליף משמעותי לאצילי שנה קודם.

את הסגל הזה היינו צריכים לראות לראשונה משחק באיזור חודש יולי ולא באמצע ספטמבר בפעם הראשונה...

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אה אז תשווה לי את הליגות הכי טובות בעולם לליגה ז שלנו

הכל יחסי

כמו שבספרד למשל יש 3 קבוצות חזקות גם פה יש

6 דקות לפני, Keano said:

אכן. שום דבר לא מובטח מראש ועל הכל צריך לעבוד. ובמועדונים גדולים באמת, גם אין עונות אבודות כי דווקא בעונות כאלה, לומדים ומשתכללים. בעיני זה לא משחק 0 של אליפות או לא ורק בעונת סוזה, הרגשתי פיבוריט מהרגע הראשון. רוב האליפויות של מכבי(וראיתי 11 כאלה), תפסו אותי בהפתעה.

בשורה התחתונה מרגיש שמי שמנהל את הקבוצה עושה את זה כתחביב של אחר הצהריים במקרה הטוב ואנחנו בפוזיציה שבה לא בטוח שאנחנו רוצים להפעיל לחץ כדי שמשהו יזוז אחרי שרק לפני פחות מ10 שנים החלטות שבאו בעקבות לחץ הקהל לא לקחו את המועדון למקום טוב.

וזה מעצבן כי עם ניהול סביר היינו היום במקום אחר, אבל מישהו החליט לפרק קבוצה של 30 הפרש מהמקום השני.

לפני17 שעות , ת"א שלנו said:

אין את הווינריות שאפיינה אותנו בעבר. שאתה מאמין עד לשריקת הסיום שאתה עוד יכול לנצח.

זה המחיר שאתה משלם שאתה מביא ככ הרבה שחקנים חדשים שלא מאופיינים במנטליות של מכבי.

ייקח זמן לשחקנים להבין את זה. אם בכלל. שכטר היה צריך להישאר. זו דמות חשובה לחדר ההלבשה. דמות שאנחנו צריכים כרגע.

זה. מדקה 65 לא ראיתי אופק לגול

אחזור על מה שאמרתי. הכל בגלל הליצנים כאן וברשתות שטענו שדוידזאדה צריך לקבל יותר הזדמנויות בגלל דריבל טיפשי נגד אוסטריה. עכשיו תצטרכו לסבול את אצילי ואנסה על הראש שלו…

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

אחזור על מה שאמרתי. הכל בגלל הליצנים כאן וברשתות שטענו שדוידזאדה צריך לקבל יותר הזדמנויות בגלל דריבל טיפשי נגד אוסטריה. עכשיו תצטרכו לסבול את אצילי ואנסה על הראש שלו…

נכון. זאדה רע הגנתית. אגב, גם ג'ראלדש פרט לעונה הראשונה אצלנו, לא שווה מקום של זר. הפערים בינו לבין קנדיל מאוד הצטמצמו.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

סבו פצוע... עם מי תשחק?

8 דקות לפני, guyMTA said:

סבו פצוע... עם מי תשחק?

עכשיו כשהוא פצוע? דוידזאדה, אין ברירה…

אבל היו אנשים שעוד לפני הפציעה של סאבוריט רשמו שדוידזאדה צריך לקבל יותר הזדמנויות בגלל המשחק נגד אוסטריה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עכשיו כשהוא פצוע? דוידזאדה, אין ברירה…

אבל היו אנשים שעוד לפני הפציעה של סאבוריט רשמו שדוידזאדה צריך לקבל יותר הזדמנויות בגלל המשחק נגד אוסטריה.

חחח הזייה

לפני10 שעות , ClinteastwoodFan said:

נכון. זאדה רע הגנתית. אגב, גם ג'ראלדש פרט לעונה הראשונה אצלנו, לא שווה מקום של זר. הפערים בינו לבין קנדיל מאוד הצטמצמו.

מי משחקני הסגל הנוכחי שומר על אותה רמה מאז אותה עונה של איביץ׳? אפילו סבוריט לא שומר על אותה יציבות מאז.

ג׳ראלדש ביום רע עדיף על כל המגנים בליגה כולל קנדיל ורז מאיר של חיפה, תחשוב שהוא כבר עונה שניה ברצף חולק את הקו עם ה0 אינטלגנציית משחק של חוזז וגררו.