Jump to content

רשמים מהתיקו מול מכבי פ"ת בבלומפילד | ממשיכים בפתיחת העונה הרעה, 1/6.

Sawyer

Recommended Posts

42 דקות לפני, קובי השועל said:

הדיבור פה הוא בעיקר על הקיבעון של פטריק. קשה להצליח ככה כשאין Vision וחשיבה מחוץ לקופסא.

אז שיחליפו אותו אם הוא לא טוב מספיק. מה הדיון באמת? זה קורה בכל מועדון, בכל ליגה וכל הזמן. מה הדרמה? 

היה היום שיפור מסוים אני מסכים, אבל אולי תגידו שאני מגזים או בעל זיכרון קצר, אבל המשחק נגד סכנין מהרעים ביותר שאני זוכר בחמש השנים האחרונות.

אז כן ביחס למשחק הקודם התקדמנו, אבל עדיין אנחנו לא קרובים לרמה הנדרשת,  קשה מאוד לתקן ולהשתפר כשלא מביאים נקודות במיוחד שאנחנו יוצאים עכשיו לרצף של 2 משחקים קשים מאוד.

37 דקות לפני, kutomer said:

היה היום שיפור מסוים אני מסכים, אבל אולי תגידו שאני מגזים או בעל זיכרון קצר, אבל המשחק נגד סכנין מהרעים ביותר שאני זוכר בחמש השנים האחרונות.

אז כן ביחס למשחק הקודם התקדמנו, אבל עדיין אנחנו לא קרובים לרמה הנדרשת,  קשה מאוד לתקן ולהשתפר כשלא מביאים נקודות במיוחד שאנחנו יוצאים עכשיו לרצף של 2 משחקים קשים מאוד.

אני לא מבין איך גרף השיפור הפך כאן לכזה נמוך. 

מכבי שיחקה כדורגל סביר למשך 30 דקות, ורוב המשחק התנהל בעצלתיים ומשחק סתמי. אפילו סיומת של רגל ל 2 כדורים גדולים של גבי לא היה בסוף. 

מכבי לא אמורה לשחק כדורגל סוחף בשלב הזה של העונה קל וחומר עם הטיימינג שבו הוחתמו שחקנים, מה שכן אני רוצה לראות קבוצה שיודעת לקחת את הנקודות גם במשחקים כאלו, שהיא עדיפה, בטח במשחק בית, ובמיוחד אחרי הפתיחה בסכנין שגם שם איבדנו יתרון כמו חמורים. רציתי לראות קבוצה שטורפת את הדשא מיד אחרי השער הראשון, זה לא קרה בכלל. סאבו בעט כדור מפתיע שנגע במשקוף וסלאמת. כאן נכנס המאמן לתמונה. ואין מה להרחיב עוד

למנות מאמן שלישי בשנה וקצת, זאת קצת מערבולת וסוג של שבר. האם זה הכרחי? אני כבר לא יודע. יש שם עדיין יסודות טובים אבל כל כך הרבה חולאים. שחר וחנצ'יס הם חלק מהם. אני בעיקר פוחד שאין לפטריק שום כנות מקצועית אמיתית. מה שמעלה שאלות לגביי האמון והמנדט שהוא קיבל במועדון המוביל בישראל. אני אישית חסר אונים לסיטואציה. ואני יודע שמאמן חדש הוא לא תעודת ביטוח לכלום. גם לא איביץ. אני יחסית עצוב. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

למנות מאמן שלישי בשנה וקצת, זאת קצת מערבולת וסוג של שבר. האם זה הכרחי? אני כבר לא יודע. יש שם עדיין יסודות טובים אבל כל כך הרבה חולאים. שחר וחנצ'יס הם חלק מהם. אני בעיקר פוחד שאין לפטריק שום כנות מקצועית אמיתית. מה שמעלה שאלות לגביי האמון והמנדט שהוא קיבל במועדון המוביל בישראל. אני אישית חסר אונים לסיטואציה. ואני יודע שמאמן חדש הוא לא תעודת ביטוח לכלום. גם לא איביץ. אני יחסית עצוב. 

מסכים. אנחנו למעשה עכשיו בטרום עונה וזאת עקב החיזוק המאוחר. אנחנו נראים כ 2 המשחקים האחרונים עלובים , כי הפסדנו את מרכז המגרש ליריבה, משפיע 

גם על ההגנה וגם על ההתקפה, חוץ מגלזר הנפלא , אין שם כלום!

כדי להציל משהו מהעונה צריך לתת את ריקן וחוזז הפח וכסף תמורת זרגרי, להחתים את גרופר ולהתאמן חזק. זה מה שיש לעשות עכשיו. אין זמן להחליף מאמן כי אז 

תיגמר לנו העונה לפני החורף.

לפני5 שעות , המכבייה said:

לא בטוח שהוא לא תעודת ביטוח

הוא מכיר את רוב השחקנים שמשחקים חוץ מנחמיאס, לדעתי הוא יצליח עם הוראות נכונות ואימון נכון וגרימת תיאום במשחק ההגנה להפוך אותנו ליותר טובים

כולנו רואים שהבעיה מתחילה מההגנה והקישור למעלה

הלוואי והבעיה שלנו הייתה רק המאמן.

כבר שנתיים-שלוש שאנחנו לא מתנהלים בדרך שהביאה אותנו להישגים. איביץ' וכוחות האינרציה טשטשו את זה. עכשיו קיבלנו את האמת בפנים. מכבי הצליחה בעשור האחרון כי היינו הארגון הכי טוב, לא בהכרח כי הבאנו זרים מדהימים או פגענו בשחקני רכש. מרגע שאין ארגון טוב, אתה לא שונה מאף מועדון אחר בליגה ואין לך שום אדג'. אפילו התקציב כבר לא גבוה משמעותית מאחרים, אם בכלל.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

כבר שנתיים-שלוש שאנחנו לא מתנהלים בדרך שהביאה אותנו להישגים. איביץ' וכוחות האינרציה טשטשו את זה. עכשיו קיבלנו את האמת בפנים. מכבי הצליחה בעשור האחרון כי היינו הארגון הכי טוב, לא בהכרח כי הבאנו זרים מדהימים או פגענו בשחקני רכש. מרגע שאין ארגון טוב, אתה לא שונה מאף מועדון אחר בליגה ואין לך שום אדג'. אפילו התקציב כבר לא גבוה משמעותית מאחרים, אם בכלל.

הארגון עדיין מנוהל טוב, הניהול המקצועי לא טוב, צריך להפריד.

זה משהו שקשה לי להבין, בדרך כלל ניהול טוב גורר גם תוצאות טובות על הדשא,

אבל אולי זו עוד עונה שתסתיים במקום 2 כמו שהיה בעבר, וזה לא אסון גדול בהסתכלות ארוכת טווח.

10 דקות לפני, Keano said:

הארגון עדיין מנוהל טוב, הניהול המקצועי לא טוב, צריך להפריד.

זה משהו שקשה לי להבין, בדרך כלל ניהול טוב גורר גם תוצאות טובות על הדשא,

אבל אולי זו עוד עונה שתסתיים במקום 2 כמו שהיה בעבר, וזה לא אסון גדול בהסתכלות ארוכת טווח.

מבחינתי הניהול המקצועי זה הארגון. אנחנו קבוצת כדורגל, לא חברת אופנה או מדיה. זה שיש חנות מדהימה והרשתות החברתיות עובדות זה באמת חשוב ומשמח, אבל זה השוליים. קודם כל שההתנהלות המקצועית תהיה כמו שצריך. זה ממש לא קורה.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

מבחינתי הניהול המקצועי זה הארגון. אנחנו קבוצת כדורגל, לא חברת אופנה או מדיה. זה שיש חנות מדהימה והרשתות החברתיות עובדות זה באמת חשוב ומשמח, אבל זה השוליים. קודם כל שההתנהלות המקצועית תהיה כמו שצריך. זה ממש לא קורה.

זה הדיסוננס פה, לא מבין איך הכל מתוקתק אבל הניהול המקצועי מוזנח בצורה הזו.

44 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה כל המעטפת הישראלית

החל ממנהל מקצועי, מנכ"ל, מאמן כושר

אי אפשר להשוות למה שהיה פה עד לסוף עונת איביץ'

ראיתי שרשמו את זה כאן ואשמח מאוד שייני יהפוך לבלם שלנו, לפחות לטווח הקצר.

נחמיאס מאוד דומה לי לבלטקסה וזה לא כל כך טוב ומשפיע עלינו לרעה.

גבי שחקן, אם ההולנדי ברמתו אני כבר די רגוע בנוגע לאיכות הסגל, חבל שזה לא המדד העיקרי להצלחה שלנו העונה.

2 דקות לפני, Almogl said:

ראיתי שרשמו את זה כאן ואשמח מאוד שייני יהפוך לבלם שלנו, לפחות לטווח הקצר.

נחמיאס מאוד דומה לי לבלטקסה וזה לא כל כך טוב ומשפיע עלינו לרעה.

גבי שחקן, אם ההולנדי ברמתו אני כבר די רגוע בנוגע לאיכות הסגל, חבל שזה לא המדד העיקרי להצלחה שלנו העונה.

זה שקניקובסקי הגיע בלחץ וסוג של אין ברירה זו שערוריה בפני עצמה, איך לא ראו במכבי בזמן את הכישרון היחיד הזמין שיכול

להיכנס לנעליו הגדולות של אצילי.

53 דקות לפני, אלק נילאש said:

:wubyellow3:

1 דקה לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

איך הרסו לי את הבכורה של גבי, כל כך נהניתי ממנו.

ובנדה שלהם הרג אותנו, הרג

כי לא היינו אגרסיבים, היינו רכים בצורה בלתי נסבלת, ככה גם מול סכנין

רק מדקה 60-70- התחלנו להיות אגרסיבים, פתאום אתה רואה את גלזר לוחץ קדימה בחצי שלהם וחוטף שם כדורים, לא היה לו עזרה הוא הלך אחורה מדי בהתחלה והיה קרוב מדי לבלמים, זה גרם לפ"ת להגיע בקלות מדי לאיזור שלנו ולמצבים...מדקה 60-70 העלנו פוזישן למעלה והתחלנו להיות אגרסיבים והכל התחיל להתנהל בחצי שלהם, אבל כל פעם שהם יצאו להתקפות מתפרצות ההגנה הרכה שלנו(כולל את כולם) לא יכולה לעצור שום שחקן במהירות ושום שחקן בפוזישן..

בנימה רגועה יותר;

אנחנו חייבים להחליף מאמן. אפשר לראות בבירור שיש המון המון מקריות במשחק של מכבי. לאף אחד אין מושג אמיתי איפה הוא אמור להיות בכל זמן נתון וזה מורגש בחוסר המעוף שלנו בהתקפה, ולא פחות בהירדמות המוחלטת בהגנה (שלושה מצלמים את בנדה כובש).

הרי כל האיצטדיון ידע בדיוק מה עומד לקרות, חוץ מפטריק. לא היית צריך להיות פפ כדי לראות שפ"ת ישוו, מכבי ילחצו מהעניין, יווצר 'מומנטם' שקרי שהוא תכלס אחיזת עיניים בחסות בוז של הקהל לבזבוזי זמן של לוזון... והופ נגמר המשחק.  אותו משחק בדיוק כמו ששיחקנו נגדם בפליאוף, רק שאז גררו הושיע משום מקום.

47 דקות לפני, avich15 said:

בנימה רגועה יותר;

אנחנו חייבים להחליף מאמן. אפשר לראות בבירור שיש המון המון מקריות במשחק של מכבי. לאף אחד אין מושג אמיתי איפה הוא אמור להיות בכל זמן נתון וזה מורגש בחוסר המעוף שלנו בהתקפה, ולא פחות בהירדמות המוחלטת בהגנה (שלושה מצלמים את בנדה כובש).

הרי כל האיצטדיון ידע בדיוק מה עומד לקרות, חוץ מפטריק. לא היית צריך להיות פפ כדי לראות שפ"ת ישוו, מכבי ילחצו מהעניין, יווצר 'מומנטם' שקרי שהוא תכלס אחיזת עיניים בחסות בוז של הקהל לבזבוזי זמן של לוזון... והופ נגמר המשחק.  אותו משחק בדיוק כמו ששיחקנו נגדם בפליאוף, רק שאז גררו הושיע משום מקום.

נקום וניפול על מרכז השדה, ללא קישור חזק ולוחץ נדשדש.

לפני12 שעות , duss21 said:

כמה מפתיע שעונה שניה אנחנו בונים את הקבוצה בספטמבר ועונה שניה שאנחנו פותחים עם 1/6. מי ראה את זה בא.

חכה לתוצאות לא שופטים קבוצה לפני זסוף סיבוב (ציני).

למרות השמועות על כך שטל בן חיים היה פצוע ולכן לא היה בסגל למשחק מול מכבי פ"ת, בסביבתו של החלוץ הבהירו שהוא בריא כמו שור וההחלטה שלא לשתפו הייתה מקצועית.

בדרך כלל אני אופטימי אבל באמת שאני לא רואה נקודת אור. אין לנו שום חלק בקבוצה שאפשר לסמוך עליו. ההגנה פשוט מרגרינה וכנ"ל הקישור(למעט גלזר שהוא רמה מעל) על התקפה אין מה לדבר בכלל

ברשימה של חייב למות לכאורה הייתי מוסיף איזה שחקן אצלם שקוראים לו אזולאי, הבן אלף הזה כשירד מהמגרש כשהחליפו אותו הגניב תנועת השתקה לקהל לכיוון שער 7 כמה פעמים בלי שהשופטים יראו.

לא תזכה לעולם לאלפי אוהדים שיריעו לך אז תסתפק במכבי פ"ת יא חסר ערך ספורטיבי שכמוך ומתחזה.

לא יודע אם יש עוד אנשים שחושבים כמוני אבל שער 11 הפך להיות בית קברות!

לפני השיפוץ גם היו כאלה שלא מעודדים/יושבים בצדדים, עכשיו זה הרבה יותר גדול, רק באמצע מעודדים וכולם מצטרפים בפיקים.

מתגעגע לבלומפילד הקטן והביתי. על הזין שלי כל הטרמפיסטים שהגיעו. גועל נפש מה שהולך אצלנו.

אני יושב למעלה, מעודד לבד, אומר לאחיין שלי כל רגע תעודד, הוא אומר לי שהוא מתבייש לעודד לבד.

אני לא בארגון אז לא יודע מה הולך שם אבל יש לי כמה רעיונות שיכולים לעזור.

1.  להביא הגברה, זה לא בושה, בקושי שומעים את האיש גדר ולפעמים לוקח כמה שניות עד שקולטים מה שרים.

2.  להתפזר בכל שער 11. בצדדים, באמצע, למעלה. שיהיו כמה חברי ארגון שיטריפו את האוהדים הרדומים למעלה ובצדדים וככה המון יצטרפו לעידוד.

שער 11 ענק, חייבים להתאים את עצמנו לשער הזה, אי אפשר להתנהל כמו שהתנהלנו שהוא היה 2500...

מתפלא שאין התייחסות ליאנקו הבן של זונה הזה שהלך עד השופט לפני תחילת המחצית  והראה לו את מה שזרקו לעברו וסימן כאילו פגעו לו בראש.