Jump to content

רשמים מהתיקו מול מכבי פ"ת בבלומפילד | ממשיכים בפתיחת העונה הרעה, 1/6.

Sawyer

Recommended Posts

אין צורך ביותר מידי בילבולי שכל, יש לנו מאמן חלש.

לגבי העידוד החלש של היום - האשמה כולה על הארגון, מנותק מהסיטואציות שקורות תוך כדי המשחק - בזמן שהקהל בטירוף ממשיכים עם שיר מרדים.

32 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שזה מביש ששחר לא התלבש היום לעומת מיליון שחקני הגנה וקוואס שכנראה לא יכול לשחק גם עשר דקות. אין מילה אחרת חוץ ממביש. 

רק שלא עשה לו קארצב בגלל הפנדל מול ירושלים, תיאורטית הוא לא פחות טוב מאף שחקן בעמדה שלו כרגע

החמצות מביכות במחצית הראשונה, שיחקו לא רע בכלל בחצי שעה הראשונה. אחרי השער כל הקבוצה דעכה יחד עם הפציעה של סאבוריט. קניקובסקי שחקן. נהניתי ממנו, בעיקר ממנו. היום דווקא הבנתי למה ביטון תמיד נדחק לאגף, הוא לא מספיק מעורב במשחק. הייתי רוצה לראות את גבי באמצע. בכללי לצערי אני לא רואה את מכבי מקשה יותר מדי על חיפה. מצד שני בסופו של יום יש כאן קבוצה עם חלק קדמי אחר לגמרי שצריך עוד לקבל את הזמן (ככה זה שעושים רכש על השנייה האחרונה, סה״כ המדיניות הזו מוכיחה את עצמה עד כה), אבל לא מרגיש שיש כאן קבוצה שתביא אליפות, כאן גם נכנס לתמונה המאמן שאינו מאמן, למרות שתמכתי במינוי שלו הוא מתגלה כפלסטר טוב ותו לא. יש כאן איש מקצוע שהוא מאוד מוערך במערכת אבל הדעתנות והשמרנות שלו פוגעת במועדון. פטריק זה פשרה ואסור לקבל כזה בעמדת המאמן.

אז מה יש לנו?

מאמן רע,

מנהל מקצועי חובבן,

סגל חלש,

והדברים האלה לא ישתנו כנראה בזמן הקרוב.

מזל שבדקה ה90 החליטו ללכת על קניקובסקי אחרי שכל הקיץ הם בכלל לא חשבו עליו ולא רצו להביא אותו.

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

מבחינתי ריקן לא צריך לראות שנייה יותר במכבי אז אני נאלץ שלא להסכים.

לא, לרשום מיליון שחקני הגנה וקיצוני שכנראה לא יכול לשחק, ושחר לא, זאת הזיה. לא רואה בריקן בעיה מיוחדת בנסיבות האלה  

21 דקות לפני, erantheking21 said:

רק שלא עשה לו קארצב בגלל הפנדל מול ירושלים, תיאורטית הוא לא פחות טוב מאף שחקן בעמדה שלו כרגע

לא פחות טוב. לגמרי מאמין בזה. 

ברגע שריקן וייני נכנסים ״להציל את המולדת״, מבינים שהבעיה שלה עצומה. עדיף כבר את דוניס והחילופים הפסיכוטיים שלו שתי דקות לסוף. 

עדן שמיר לא שחקן למכבי תל אביב. שחקן לא רע, לא שחקן חיזוק למכבי תל אביב. נקודה. 

ייני חייב להיות בלם ביחד עם הרננדס, נחמיאס לא טוב מספיק לצערי. 

הקבוצה פשוט לא מאומנת, מה עשו שם בפגרת הנבחרות? אני באמת רוצה להבין. בינתיים כל הישראליות שפגשנו היו מאומנות יותר. 

נקודת האור בסיוט: קניקובסקי. לא מפסיק לנוע, תכליתי, טכניקת מסירה טובה, מחויב. יביא מספרים בוודאות. 

הזוי שבמשחק בית מול קבוצה שמתה ללכת הביתה בדקות האחרונות, אנחנו לא מסוגלים לייצר איזה בליץ התקפי. אני לא מתכוון אפילו למשחק התקפה אמיתי לאורך המשחק. ממש לא. אלה לכזה שנוצר מכוח האנרציה עקב הסיטואציה.  דקות אחרונות- נוכחות ברחבה,מיליון כדורים שורקים ב5 של יאנקו, טירוף.

במקום אתה רואה את קניקובסקי מוביל מתפרצת, 9 שחקנים של פתח תקווה חוזרים במהירות אחורה מול הצטרפות של ייני וחלאיילה. איך יקרה משהו בגישה מסריחה כזאת.

מה שממש עצוב לי זה שאין בי אפילו ציפייה לפיטורים של פטריק, כי גם כשזה יקרה, אנחנו נצטרך מחליף. ראינו שכל הפלסטרים האלה לא עובדים, ולא נראה לי שיש מישהו במכבי שעובד עכשיו כדי לחפש מאמן חדש.

בכלל, באופן כללי, מאמן חדש לא ממש יעודד אותי כל עוד דרך הניהול של המועדון היא במתכונת בנוכחית.

16 דקות לפני, duss21 said:

מה שממש עצוב לי זה שאין בי אפילו ציפייה לפיטורים של פטריק, כי גם כשזה יקרה, אנחנו נצטרך מחליף. ראינו שכל הפלסטרים האלה לא עובדים, ולא נראה לי שיש מישהו במכבי שעובד עכשיו כדי לחפש מאמן חדש.

בכלל, באופן כללי, מאמן חדש לא ממש יעודד אותי כל עוד דרך הניהול של המועדון היא במתכונת בנוכחית.

אם פטריק לא יפוטר, סימן שהוא הצליח. Have faith

4 דקות לפני, המכבייה said:

אם פטריק לא יפוטר, סימן שהוא הצליח. Have faith

כן, אבל איך שזה נראה עכשיו הוא לא יצליח ויפוטר (אין לי ספק שמיטש לא יהסס ויפטר אותו). הבעיה היא שזה לא יביא את הגאולה.

Just now, duss21 said:

כן, אבל איך שזה נראה עכשיו הוא לא יצליח ויפוטר (אין לי ספק שמיטש לא יהסס ויפטר אותו). הבעיה היא שזה לא יביא את הגאולה.

אין לי מושג. אני מאמין במיטש ובארגון. כשבש לקחו אליפויות, הרגשתי רע יותר. וחזרנו. בלי מיטש, אנחנו מתחבקים פה מלעשות פלייאוף עליון. שכחנו מהר. אני נושם נשימה ארוכה ומאמין שאנחנו יכולים לשנות את הגורל שלנו, עם האמצעים והמשאבים שיש לנו. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי מושג. אני מאמין במיטש ובארגון. כשבש לקחו אליפויות, הרגשתי רע יותר. וחזרנו. בלי מיטש, אנחנו מתחבקים פה מלעשות פלייאוף עליון. שכחנו מהר. אני נושם נשימה ארוכה ומאמין שאנחנו יכולים לשנות את הגורל שלנו, עם האמצעים והמשאבים שיש לנו. 

הדיבור פה הוא בעיקר על הקיבעון של פטריק. קשה להצליח ככה כשאין Vision וחשיבה מחוץ לקופסא.

Just now, Itzik Israel said:

קהל שבע וחלש

קבוצה מבוהלת ולא מתואמת חוץ מגלזר  שלפעמים נראה שהוא בחזית לבד כל הזמן.

ישבתי היום איכשהו באיזור הגוש. באמת שהקהל היה חלש היום? דווקא מ11 היה מדהים, לא ויתרנו לרגע.