Jump to content

רשמים מהתיקו מול מכבי פ"ת בבלומפילד | ממשיכים בפתיחת העונה הרעה, 1/6.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, LL6 said:

צריכים להבין ולהפנים שאנחנו הולכים לעונה-שתיים של בנייה מחדש בדיוק כמו בזמן ש-ב״ש שלטה

די עם גניבת הדעת הזו, מאמן טוב בונה קבוצה בקיץ אחד. יכול להיות שהסגל לא מושלם אבל כדאי שיביאו מאמן כדי שיהיה סיכוי.

העונה הזאת רק התחילה

מקווה שאנגלידיס כבר שלח מכתב למיץ' שואן לויבן לא מתאים לרמות האלה, האף ההולנדי שלו חייב לרדת, היהירות שלו והבטחון שלו במקום שלו זה הבעיה.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני יודע שעכשיו הכל שחור, אבל לדעתי היום היה שיפור משמעותי  ביחס למה שראינו עד עכשיו. זה לגמרי לא מספיק, אבל זה משהו. מגמת שיפור. בעיקר בגלל שסופסוף יש שחקנים שיודעים לשחק כדורגל. בדגש על גבי הנסיך. הבעיה הגדולה היא שעוד שבועיים כנראה נגמרת לנו העונה. תודה למי שהחליט להביא חצי קבוצה בשבוע האחרון של החלון, כולל זר שאמור להיות מאוד משמעותי ויוכל לשחק 90 דקות רק במחזור 6.

גם גדולי האובר אובייקטיביים לא יגידו שהם לא רואים גרף שיפור, בסהכ שיחקנו היום יותר כדורגל (גם אם זה בעיקר בזכות גבי)

אבל אולי הגיע הזמן להבין שאי אפשר לפתוח ככה עונה ולדבר על הגרף השתפרות שהיה צריך להראות ככה לפני חודש. במקרה הרע.

ההגנה שייקית. השטף ההתקפי יגיע מתוך פזמ משותף וכישרון, אבל איך הקישור יגן טוב יותר על ההגנה שלו ויהיה גם מספיק אופנסיבי לתמוך בהתקפה? זאת שאלת השאלות. 

אין את הווינריות שאפיינה אותנו בעבר. שאתה מאמין עד לשריקת הסיום שאתה עוד יכול לנצח.

זה המחיר שאתה משלם שאתה מביא ככ הרבה שחקנים חדשים שלא מאופיינים במנטליות של מכבי.

ייקח זמן לשחקנים להבין את זה. אם בכלל. שכטר היה צריך להישאר. זו דמות חשובה לחדר ההלבשה. דמות שאנחנו צריכים כרגע.

5 דקות לפני, המכבייה said:

ההגנה שייקית. השטף ההתקפי יגיע מתוך פזמ משותף וכישרון, אבל איך הקישור יגן טוב יותר על ההגנה שלו ויהיה גם מספיק אופנסיבי לתמוך בהתקפה? זאת שאלת השאלות. 

עד דקה 70 היינו רכים כמו חמאה ואוורירירים למעט גלזר, חייבים עוד קשר אין מנוס

17 דקות לפני, LL6 said:

צריכים להבין ולהפנים שאנחנו הולכים לעונה-שתיים של בנייה מחדש בדיוק כמו בזמן ש-ב״ש שלטה

זה יפה להגיד בנייה מחדש, רק תזכיר לי מי בונה?

11 דקות לפני, Sawyer said:

גם גדולי האובר אובייקטיביים לא יגידו שהם לא רואים גרף שיפור, בסהכ שיחקנו היום יותר כדורגל (גם אם זה בעיקר בזכות גבי)

אבל אולי הגיע הזמן להבין שאי אפשר לפתוח ככה עונה ולדבר על הגרף השתפרות שהיה צריך להראות ככה לפני חודש. במקרה הרע.

עצוב שלכולם היה ברור לאן זה הולך, חוץ מלאלה שמקבלים את ההחלטות.

לגבי היכולת, אני רואה בנושאים אחרים שמדברים על זה שאין בנו כלום וכ'ו. וואלה אני לא מסכים. מחצית ראשונה היום הייתה סבבה יחסית לנקודה הזו של העונה. אני בטוח שאם היינו מקבלים יריבה נוחה במחזור הבא היינו רואים את זה גם על המגרש. לרוע מזלנו קיבלנו את המשחק השני הכי גרוע שיכול להיות, וכרגע אין לי ציפיה לכלום חוץ מלא להפסיד. אני באמת אופתע אם נצליח להוציא תיקו. זה בעיקר תלוי בכמה הרגליים של חיפה ירעדו.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

עצוב שלכולם היה ברור לאן זה הולך, חוץ מלאלה שמקבלים את ההחלטות.

לגבי היכולת, אני רואה בנושאים אחרים שמדברים על זה שאין בנו כלום וכ'ו. וואלה אני לא מסכים. מחצית ראשונה היום הייתה סבבה יחסית לנקודה הזו של העונה. אני בטוח שאם היינו מקבלים יריבה נוחה במחזור הבא היינו רואים את זה גם על המגרש. לרוע מזלנו קיבלנו את המשחק השני הכי גרוע שיכול להיות, וכרגע אין לי ציפיה לכלום חוץ מלא להפסיד. אני באמת אופתע אם נצליח להוציא תיקו. זה בעיקר תלוי בכמה הרגליים של חיפה ירעדו.

המזל שגם חיפה לא נראים טוב כרגע

נראה לי כמו תיקו

1 דקה לפני, Keano said:

המזל שגם חיפה לא נראים טוב כרגע

נראה לי כמו תיקו

אתה צריך נס ז'לגיריס כדי לא לחטוף מהם גול עם ההגנה שלך. יהיה קשה מאוד להחזיר. אם נחטוף יותר מאחד אז בכלל אין לנו צ'אנס.

זה נראה לי הרבה יותר כמו המשחק שבו הם מראים לכולם (ולנו) סופית שהם הבעלי בית של הליגה הזו. הלוואי ואני טועה.

11 דקות לפני, erantheking21 said:

עד דקה 70 היינו רכים כמו חמאה ואוורירירים למעט גלזר, חייבים עוד קשר אין מנוס

אני חושב שזה מביש ששחר לא התלבש היום לעומת מיליון שחקני הגנה וקוואס שכנראה לא יכול לשחק גם עשר דקות. אין מילה אחרת חוץ ממביש. 

חסר משהו בדרייב ובטירוף של הקבוצה, רואים את זה בכל מהלך.

האינטנסיביות לא מספיק גבוהה, אין משחק לחץ, אין התנפלות על השופט בשריקות גבוליות (הביא לחיפה פנדל היום)….משהו נראה מאוד כבוי.

יחד עם זאת אני חושב שהבעיה היא לא בסגל השחקנים בכלל, יש סגל שחקנים מספיק טוב שהיה צריך להוציא איתו תוצאות הרבה יותר טובות.

חוזז, אלמוג, בן חיים וריקן הם שחקני סגל לגיטימיים בליגת העל, אבל לא צריכים להוביל את הקבוצה.

הבעיה היא בקיבעון והשיטה, העלאה לרמה של קדושה את מערך ה4-3-3 למרות שכרגע (אולי שקובאס יכנס לכושר זה ישתנה) אין לך את הכלים לזה.

במקום להדגיש את החוזקות של מכבי, אנחנו חושפים את החולשות הכי גדולות שלנו…הסגל הזה לא בנוי לשחק בשיטה של ואן לוון, והוא סופר מקובע ולא מוכן לנסות שברים חדשים.

היה נכון להביא חלוץ נוסף (רוקאביצה/מלמד/זר במקול קובאס) ולשחק 4-4-2, זה מערך שיושב בדיוק על סגל השחקנים הקיים ומביא לידי ביטוי את החוזקות של הסגל.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שזה מביש ששחר לא התלבש היום לעומת מיליון שחקני הגנה וקוואס שכנראה לא יכול לשחק גם עשר דקות. אין מילה אחרת חוץ ממביש. 

לגמרי, גם חנציס. 

מאמין גדול בצעירים פטריק שלנו

3 דקות לפני, המכבייה said:

היו חייבים לשמור מקום בסגל לריקן. המושיע.

Just now, אלק נילאש said:

היו חייבים לשמור מקום בסגל לריקן. המושיע.

בלטקסה, פיבן, דודזאדה, שרן וקוואס שלא יכול כנראה לשחק. ריקן זה לגיטימי, כל השאר לא. 

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה צריך נס ז'לגיריס כדי לא לחטוף מהם גול עם ההגנה שלך. יהיה קשה מאוד להחזיר. אם נחטוף יותר מאחד אז בכלל אין לנו צ'אנס.

זה נראה לי הרבה יותר כמו המשחק שבו הם מראים לכולם (ולנו) סופית שהם הבעלי בית של הליגה הזו. הלוואי ואני טועה.

ההגנה שלהם לא פחות גרועה אם לא יותר

מה גם שהמאזן שלהם נגדנו עלוב וזה משחק תפקיד ברמה המנטלית, בטח בבלומפילד. 

5 דקות לפני, Keano said:

חחחח אתה אמיתי? ההגנה המביכה שלנו חטפה 4 גולים בשני מחזורים. הם חטפו שער אחד. 

מגיעים נגדנו למצבים בקלות. יש לנו הגנה מביכה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח אתה אמיתי? ההגנה המביכה שלנו חטפה 4 גולים בשני מחזורים. הם חטפו שער אחד. 

מגיעים נגדנו למצבים בקלות. יש לנו הגנה מביכה.

כמה הם חטפו מבאקו וקאיראט? עשו להם שם קרקס מההגנה

15 דקות לפני, Keano said:

המאזן עלוב כי הינו קבוצה בעשר דרגות טובה יותר במשך עשור, זה לצערי כבר לא המצב ולכן זה רק עניין של זמן.

Just now, kutomer said:

המאזן עלוב כי הינו קבוצה בעשר דרגות טובה יותר במשך עשור, זה לצערי כבר לא המצב ולכן זה רק עניין של זמן.

אין לי ספק שזה יתאזן אבל הם עדיין לא שברו את המחסום הזה בליגה, זה יכול לקרות כבר מחזור הבא או בסיבוב השני רק

17 דקות לפני, המכבייה said:

בלטקסה, פיבן, דודזאדה, שרן וקוואס שלא יכול כנראה לשחק. ריקן זה לגיטימי, כל השאר לא. 

מבחינתי ריקן לא צריך לראות שנייה יותר במכבי אז אני נאלץ שלא להסכים.

אפילו ששיחקנו קצת יותר טוב היום, המרכז שדה שלנו כבר לא דומיננטי וההגנה שלנו עדיין חלשה. כנראה שייקח זמן להתגבר על האובדן של דור פרץ...

לא רואה איך קבוצה עם קישור והגנה כזאת יכולה לקחת אליפות

הקישור של חיפה יאנוס את שלנו לפי הרכות שלנו ואת מה שאצילי יעשה לדאוודזדה יהיה קשה לראות.

דבר נוסף, צריך לתת על זה את הדעת, אבל אם סבוריט התלונן השבוע על השריר והוא עולה בהרכב מישהו צריך להניח את המפתחות (שוב צוות רפואי, כמה מפתיע)