Jump to content

יתר מחזור 2

החתול הצהוב

Recommended Posts

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי הביא שלושער בלאומית נגד קבוצת הבת שלנו (שאגב התחילה את העונה רע מאוד, אבל זה כבר דיון אחר).

מסכים שזה לא מדד, אבל סתם תאורתית אתה מצליח לראות את חוזז/אלמוג/טב"ח במדי בני יהודה מבקיעים שלושער במחצית? אני אישית חושב שהסיכויים לכך מאוד קטנים, אולי אלמוג היה מצליח נגד קבוצה מהלאומית, חוזז וטב"ח אין סיכוי לדעתי. 

תכלס כבר שיחקנו 6 משחקים נגד קבוצות פחות או יותר ברמת ליגה לאומית ושלושתם ביחד הבקיעו גול 1.

3 דקות לפני, Ranen said:

מישוה יודע איך אפשר לצפות בספורט 5 מהמחשב? 

תתקין את התוסף בכרום Play HLS M3u8
https://chrome.google.com/webstore/detail/play-hls-m3u8/ckblfoghkjhaclegefojbgllenffajdc

ואז כנס ללינק

https://iptv.x-cloud.info:1443/5Sport/video.m3u8?token=QVI9YA3q12

1 דקה לפני, Double said:

עובד מעולה, תודה רבה!

1 דקה לפני, thunderbolt said:

הרגע הזה שמועדון הזיה כמו בית''ר משחק כדורגל יותר שוטף מאיתנו...

אולי במקום זרגרי צריך להביא לפה את המאמן ההולנדי שלהם?

חייב להגיד שראיתי אותם גם בטוטו והם נראים מאומנים. ( אין להם מי שיסיים אבל הם משחקים כדורגל )

אני חושב שפריד הוא השופט הכי טוב בליגה. נותן למשחק לזרום, לא עושה סדרות חינוך, לא מורגש כמעט. במשחק שלנו מול סכנין הוא גם הוסיף 9 דקות תוספת זמן על הבזבוזים שלהם, דבר חריג מאוד בנוף שלנו

שני ליצנים בעמדת השידור, לא יודע למי כבר יש יותר קול בלתי נסבל. פעם לשדרים זה היה סוג של תנאי שיהיה להם קול שעובר באוזן.

זה כבר בלתי נסבל.

1 hour ago, R24 said:

מסכים שזה לא מדד, אבל סתם תאורתית אתה מצליח לראות את חוזז/אלמוג/טב"ח במדי בני יהודה מבקיעים שלושער במחצית? אני אישית חושב שהסיכויים לכך מאוד קטנים, אולי אלמוג היה מצליח נגד קבוצה מהלאומית, חוזז וטב"ח אין סיכוי לדעתי. 

תכלס כבר שיחקנו 6 משחקים נגד קבוצות פחות או יותר ברמת ליגה לאומית ושלושתם ביחד הבקיעו גול 1.

אם תשווה כמעט כל שחקן בליגה לבן חיים וחוזז יהיו לו מספרים יותר טובים. הם לא מדד לכלום.

56 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם תשווה כמעט כל שחקן בליגה לבן חיים וחוזז יהיו לו מספרים יותר טובים. הם לא מדד לכלום.

ההשוואה במקרה הזה זה לשחקן בלאומית וגם בזה הם יצאו פחות טובים :(

האמת ששנה שעברה עם דוניס כשעשינו 1/6 לפחות נראינו די טוב והיינו עדיפים על היריבות שלנו, אם אני זוכר נכון המשחק נגד פ"ת אז היה לנו עשרים ומשהו מצבים, בינתיים בשני המשחקים השנה סכנין פשוט היו טובים יותר וגם פ"ת היו פחות או יותר שקולים :(

דעה לא פופולארית? כנראה שלא. שמח שבית"ר נתנה סתירה לפנים עם הצד המשפיל למרגיזים האדומים מקטמון.

קטמון פתטים ברמות. קהל של כדורסל שחושב שהוא שונה ומיוחד ומביא את הבשורה לכדורגל.

חרא על הראש שלהם.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

אפילו לבית״ר יש יותר נקודות מאיתנו :(

לפני שבוע נראו מפורקים ופתאום יש שם קבוצה לא רעה בכלל. יש שם קיצוני אפריקאי ואפילו 2, נראים כמו גניבה. איזה דריבל נפלא.

כנראה שלא צריך הרבה כסף כדי למצוא ולהביא אותם, רק סקאוטינג טוב

צובט איך הם נראים ואיפה אנחנו.

5 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

וואן מדווחים על פציעה בקרסול של האיש שזיין ילדה בת 15 בזמן שאשתו מניקה בבית את ביתם הקטנה.

הניקה את בנם, ובהריון עם ביתם נדמה לי