Jump to content

יתר מחזור 2

החתול הצהוב

Recommended Posts

לפני11 שעות , לא מוצא היגיון said:

יאללה דחוף שלט פריסה. 

פה זה מכבי תל אביב. חובה לנצח בכל משחק. 

אני תורם טושים.

דווקא הציטוט המדויק, מול ב"ש, יעשה את העבודה. 

"פה זה לא מכבי,אפשר להפסיד משחק שניים". זה יגמור אותם.

לפני12 שעות , המכבייה said:

חייב להגיד ששרי פירסט קלאס. ג'נטלמן, מענטש,  וגם שחקן לא רע(:

ספורטאי אמיתי אני מעריך אותו מאוד, אולי היחיד בחיפה שאני יכול להגיד עליהם את זה.

42 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חבל לי על דור, במיוחד שהוא מכביסט מלידה ויש לו חלק גדול מתקופה נהדרת עם המון רגעים מרגשים.

אני לא יודע מה זה להיות ספורטאי, אני בטוח שכואב לו, אבל אח שלי, לבכות? כולה גביע הטוטו, לא מת העולם.

לפני כל הפרשה הזאת עם הקטינות, טענתי שהוא בירידה גדולה ונראה שאין לו חשק לכדורגל בכלל.

תכלס, הוא בגיל שהוא צריך להיות בשיא, אני בתחושה שהוא משחק רק בשביל הפרנסה, לא כי הוא עדיין אוהב את המשחק.

נכון, איבד את התשוקה למשחק.

54 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חבל לי על דור, במיוחד שהוא מכביסט מלידה ויש לו חלק גדול מתקופה נהדרת עם המון רגעים מרגשים.

אני לא יודע מה זה להיות ספורטאי, אני בטוח שכואב לו, אבל אח שלי, לבכות? כולה גביע הטוטו, לא מת העולם.

לפני כל הפרשה הזאת עם הקטינות, טענתי שהוא בירידה גדולה ונראה שאין לו חשק לכדורגל בכלל.

תכלס, הוא בגיל שהוא צריך להיות בשיא, אני בתחושה שהוא משחק רק בשביל הפרנסה, לא כי הוא עדיין אוהב את המשחק.

א.בעיני ספורטאי שבוכה מהפסד זה אחד  שיש לו רוח ספורטיבית לא פחות מכל מחזיקי התדמית שבוכים וכועסים בתוך חדר ההלבשה(להבדיל אלפי הבדלות וחשיבות המעמד,אבל הבכי של כריסטיאנו רונאלדו בגמר הצ'מפיונס נבע ככל הנראה מן האכזבה שהוא פישל ברגע המכריע).

ב.הוא בגלות שלא מרצון וזה ידוע.

אני חותם לך על מה שתרצה שאם מיטש היה מרים טלפון לדור ואומר לו "בוא הביתה" הוא היה קובע לאלונה עובדה "או שאני משוחרר למכבי בחינם או שאני משוחרר למכבי בחינם" ושורף את הבית האדום של ב"ש אם זה לא היה קורה.

ג.לדעתי ההפסד הזה לחיפה היה הטריגר ששבר אותו לגמרי מבחינה מקצועית(ההפסד הזה לקבוצה שהיא יריבה מרה של הקבוצה שהוא אוהד מילדות תחת מדים אחרים שהם לא המדים של מכבי).

ד.יכול להיות שזה המשחק שגמר אותו לגמרי(בשביל להיות שחקן טוב בעמדה "10" צריך גם במידה מסויימת לאהוב את המשחק מעבר לשיקולי פרנסה לדעתי).

לפני4 שעות , zion8 said:

דווקא הציטוט המדויק, מול ב"ש, יעשה את העבודה. 

"פה זה לא מכבי,אפשר להפסיד משחק שניים". זה יגמור אותם.

תל אביב בתכלס זאת העיר הכי טובה

אפילו איתי שכטר מקנא בנו נורא

לפני4 שעות , Raumdeuter said:

א.בעיני ספורטאי שבוכה מהפסד זה אחד  שיש לו רוח ספורטיבית לא פחות מכל מחזיקי התדמית שבוכים וכועסים בתוך חדר ההלבשה(להבדיל אלפי הבדלות וחשיבות המעמד,אבל הבכי של כריסטיאנו רונאלדו בגמר הצ'מפיונס נבע ככל הנראה מן האכזבה שהוא פישל ברגע המכריע).

ב.הוא בגלות שלא מרצון וזה ידוע.

אני חותם לך על מה שתרצה שאם מיטש היה מרים טלפון לדור ואומר לו "בוא הביתה" הוא היה קובע לאלונה עובדה "או שאני משוחרר למכבי בחינם או שאני משוחרר למכבי בחינם" ושורף את הבית האדום של ב"ש אם זה לא היה קורה.

ג.לדעתי ההפסד הזה לחיפה היה הטריגר ששבר אותו לגמרי מבחינה מקצועית(ההפסד הזה לקבוצה שהיא יריבה מרה של הקבוצה שהוא אוהד מילדות תחת מדים אחרים שהם לא המדים של מכבי).

ד.יכול להיות שזה המשחק שגמר אותו לגמרי(בשביל להיות שחקן טוב בעמדה "10" צריך גם במידה מסויימת לאהוב את המשחק מעבר לשיקולי פרנסה לדעתי).

נוטה להאמין שחלק מהעניין זה גם המשחק מולנו בשבת.

בטוח מורכב עבורו

18 דקות לפני, Art Vandelay said:

נוטה להאמין שחלק מהעניין זה גם המשחק מולנו בשבת.

בטוח מורכב עבורו

מסכים, אם יש קצת יותר אינטלגנצייה רגשית בב"ש אז לא יתנו לו לפתוח מולנו.

לפני7 שעות , אם אין אני לי נמני said:

יא תתבייש לך 

הוא יצא מזה ויחזור אלינו ביום מין הימיים 

רק אם הבעלים שלנו יהיה חוגג ויחפש לייקים

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

מה כואב לכם בנושא הזה יא חלאות 

ניצחון דרמטי של הקטר, ניצחון לבת"ר, ניצחון להפועל

אחלה של מחזור 2 הבאת יא חביבי