Jump to content

יתר מחזור 2

החתול הצהוב

Recommended Posts

18 דקות לפני, קמחי said:

לא שיש לי אמונה כל כך גדולה בקבוצה הקיימת, אבל לשאוף "לא להפסיד" במשחקים מול היריבות הישירות זו קצת סמרטוטיות שגם ברגעים הכי עצובים שלנו די התביישנו בהם.

אם האימפריה מחדרה והגלקטיקוס מסכנין יכלו לעמוד שווה בשווה מול אותן יריבות, אין שום סיבה לצפות לפחות.

טיפה ביצים ומכביסטיות לא הרגו אף אחד.

מצד שני, ברור לך שהן מגיעות הרבה פחות דרוכות וחדורות מטרה מול סכנין וחדרה לעומת מול מכבי

10 דקות לפני, קמחי said:

במשחק נתון אפשר להוציא ניצחון מול כל אחת מהן. כדורגל הוא ענף ספורט די מוזר.

על הנייר כן. בהרגשה שלי כל קבוצה שנשחק נגדה אנחנו נראה רע ולא משנה מאיפה היא. 

אם אומרים לך שחיפה מקבלת אדום דקה 5 במשחק נגדנו אתה מהמר על ניצחון שלנו בלי לחשוב פעמיים? כי אני לא אופתע בכלל אם יגמר תיקו במצב כזה. 

אז כדורגל הוא משחק לא צפוי, אבל מרגיש שגם אם יקרו הדברים הלא צפויים האלה (פנדל, אדום, פציעות ליריבה, שערים משום מקום וכו׳) זה עדיין לא יעזור לנו לנצח. אולי יעזור לנו לא להפסיד. 

אולי אני עכשיו אובר שלילי בגלל אתמול ואולי יש משהו במה שאני אומר. לדעתי זה איפשהו באמצע.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

מצד שני, ברור לך שהן מגיעות הרבה פחות דרוכות וחדורות מטרה מול סכנין וחדרה לעומת מול מכבי

אני לא בטוח שאפשר לאפיין את אותן אמוציות ודריכות לאפקט חיובי או שלילי באופן מובהק. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם אומרים לך שחיפה מקבלת אדום דקה 5 במשחק נגדנו אתה מהמר על ניצחון שלנו בלי לחשוב פעמיים? כי אני לא אופתע בכלל אם יגמר תיקו במצב כזה. 

אז כדורגל הוא משחק לא צפוי, אבל מרגיש שגם אם יקרו הדברים הלא צפויים האלה (פנדל, אדום, פציעות ליריבה, שערים משום מקום וכו׳) זה עדיין לא יעזור לנו לנצח. אולי יעזור לנו לא להפסיד. 

אולי אני עכשיו אובר שלילי בגלל אתמול ואולי יש משהו במה שאני אומר. לדעתי זה איפשהו באמצע.

אם הייתי צריך להמר על חיי כנראה שלא הייתי מהמר על 6 נקודות, ואשמח במיוחד להשיג 4 נקודות.

אני לא אוהד קבוצה מטעמים רציונליים, אז משום מה אני תמיד מקווה להשיג את הכל ולאכול את השאריות גם כן.

1 דקה לפני, קמחי said:

אני לא בטוח שאפשר לאפיין את אותן אמוציות ודריכות לאפקט חיובי או שלילי באופן מובהק. 

אם הייתי צריך להמר על חיי כנראה שלא הייתי מהמר על 6 נקודות, ואשמח במיוחד להשיג 4 נקודות.

אני לא אוהד קבוצה מטעמים רציונליים, אז משום מה אני תמיד מקווה להשיג את הכל ולאכול את השאריות גם כן.

ברור שתמיד בפנים כל אחד מקווה לנצח וסביר להניח שכולנו נגיע לבלומפילד בטירוף ועם אמונה כי זה חלק מהמשחק. אבל מבחינה מקצועית קשה לי לראות אותנו מוציאים 4 נקודות גם אם המזל יהיה איתנו. הלוואי ואני טועה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שתמיד בפנים כל אחד מקווה לנצח וסביר להניח שכולנו נגיע לבלומפילד בטירוף ועם אמונה כי זה חלק מהמשחק. אבל מבחינה מקצועית קשה לי לראות אותנו מוציאים 4 נקודות גם אם המזל יהיה איתנו. הלוואי ואני טועה.

דווקא 4 נקודות תסריט הגיוני בעיניי. לסיים תיקו עם חיפה ולנצח את ב"ש זה אפשרי בהחלט (גם ההפך, אבל הרבה פחות). בכל מקרה, אני חושב שהכי חשוב זה המשחק הראשון. גם מבחינה מוראלית, של שתי הקבוצות, וגם להשאיר להם את הקוף הזה של לא לנצח אותו. אנחנו כרגע מאוד כבויים, אפילו משחק אחד טוב יהיה משמעותי עבורנו.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

דווקא 4 נקודות תסריט הגיוני בעיניי. לסיים תיקו עם חיפה ולנצח את ב"ש זה אפשרי בהחלט (גם ההפך, אבל הרבה פחות). בכל מקרה, אני חושב שהכי חשוב זה המשחק הראשון. גם מבחינה מוראלית, של שתי הקבוצות, וגם להשאיר להם את הקוף הזה של לא לנצח אותו. אנחנו כרגע מאוד כבויים, אפילו משחק אחד טוב יהיה משמעותי עבורנו.

קשה לי לראות אותנו מנצחים את ב״ש. כבר רואה את אנסה משפיל את דוידזאדה, את מיכה שובר לנו את הלב, את רוקאביצה נכנס לעניינים בדיוק בזמן. 

המשחק בטרנר וזה עוד יותר גורם לפסימיות כי ניצחנו שם רק פעמיים. 

במשחק מול חיפה לא תהיה את הזריקה ההגנתית הרגילה לכן ההגנה תראה יותר טוב+ זה שחיפה לא תבוא להתגונן אז גם נראה דבר או שניים בהתקפה אותו דבר מול באר שבע  נחשוב כאילו אנחנו משתפרים אבל לאחר מכן נחזור למשחק הרגיל המעפן 

Just now, מכביסט לעד said:

קשה לי לראות אותנו מנצחים את ב״ש. כבר רואה את אנסה משפיל את דוידזאדה, את מיכה שובר לנו את הלב, את רוקאביצה נכנס לעניינים בדיוק בזמן. 

המשחק בטרנר וזה עוד יותר גורם לפסימיות כי ניצחנו שם רק פעמיים. 

תזכיר לי מתי חיפה ניצחה בבלומפילד? אין לזה משמעות גדולה. קבוצות חדשות לגמרי. רוב הזמן שלא ניצחנו בטרנר היה כשהם היו קבוצה טובה כמונו/מאיתנו. 

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

תזכיר לי מתי חיפה ניצחה בבלומפילד? אין לזה משמעות גדולה. קבוצות חדשות לגמרי. רוב הזמן שלא ניצחנו בטרנר היה כשהם היו קבוצה טובה כמונו/מאיתנו. 

בעונה שק"ש לקחה אליפות לא?

שמעו, אין לנו קבוצה טובה/מחוברת/מאומנת או כל דבר אחר אבל אנשים פה עפים מחיפה ובאר שבע יותר מדי, זה רק גורם לי יותר להאמין שננצח בשני המשחקים. 

חלאס עם המשפטים של: "טוב לנו תיקו" "יותר סיכוי לתבוסה מאשר לנצח בשני המשחקים". 

אי אפשר לבוא למשחק לשיר "אני מכבי, מי אתם בכלל" ולצפות לתיקו בשביל להישאר בתמונה! 

ברגע שנתחיל להאמין אולי גם לשחקנים יגיע הביטחון, תסכימו או לא, הקהל מאוד משפיע על השחקנים. 

לפני4 שעות , אלק נילאש said:

ברור שאנחנו יכולים לנצח אותן. הניצחון בחצי גמר היה יותר בלתי אפשרי. עם זאת, כשאני מסתכל על הדינמיקה של הקבוצות, אני רואה יותר סיכוי לתבוסה (ואולי נוק אאוט) מאשר לניצחון שלנו ולכן אני מדבר ככה. יחסי הכוחות, למעט שנה שעברה היו שאנחנו הרבה יותר טובים מהם ולכן הם פחות מייצגים. אם כבר משחק מייצג זה אלוף האלופים. הלוואי הלוואי שאני הוזה.

ואגב, באותו עניין ועניין אחר. ראיתי את רוב המשחק של ב"ש ואת הסיום של חיפה. שתיהן לא נראו הרבה יותר טוב מאיתנו, אבל איזה הבדל בשפת הגוף של השחקנים. אנחנו כרגע לא מאמינים שזה אפשרי. זה לא מכבי שראינו בשנים האחרונות. בטח שלא מכבי הלוחמת של שנה שעברה. זה מה שהכי גורם לי לאבד ביטחון. אני מקווה שגבי ידע למשוך אותנו מעבר למכשול הזה. כרגע לא רואה מישהו אחר.

תנשום קצת חבר. הבית לא נחרב. 

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

אני מהמר על ניצחון שלנו נגד חיפה גם אם אנחנו אלה שנקבל את האדום

11 דקות לפני, אקיטה said:

איזי מקנא בחוגג שמקבל את כל התשומי ומאיים לעזוב את הכדורגל שוב

איזה מקנא בחוגג? הוא המציא את זה. כל כמה חודשים הוא מזיין את המוח על עזיבה, כולל פעם אחת שאמר שאם ביבי נבחר שוב הוא עוזב את הכדורגל (ספויילר: הוא נבחר שוב ואיזי עדיין כאן).

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אלירן עטר עדין שחקן הרבה יותר מחוזז ואלמוג בגילו

כי הביא שלושער בלאומית נגד קבוצת הבת שלנו (שאגב התחילה את העונה רע מאוד, אבל זה כבר דיון אחר).

לפני21 שעות , Mentel said:

חושב שאנסה יכל לתרום מאוד למכבי של השנה

בלי קשר לאנסה, מחכה שיגיע מישהו למכבי שיידע לשלוף זרים גם מהקבוצות בליגה.

לא שכרגע יש מישהו יוצא דופן אבל מכבי פשוט הפכה את זה למדיניות וזה טעות.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי הביא שלושער בלאומית נגד קבוצת הבת שלנו (שאגב התחילה את העונה רע מאוד, אבל זה כבר דיון אחר).

כי הביא

חוזז לא מביא