Jump to content

יתר מחזור 2

החתול הצהוב

Recommended Posts

ב״ש חוטפים 2-0 בבית וחוזרים (לא אתפלא אם גם ינצחו). חיפה סופגת 1-1 בדקה 86 ועדיין מנצחת. 

אז אולי כל שלושת הגדולות לא מרשימות, אבל לכולן יש אופי חוץ ממכבי שלא ידעה לחזור נגד סכנין וגם לא נגד פ״ת. איבדנו את האופי.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ב״ש חוטפים 2-0 בבית וחוזרים (לא אתפלא אם גם ינצחו). חיפה סופגת 1-1 בדקה 86 ועדיין מנצחת. 

אז אולי כל שלושת הגדולות לא מרשימות, אבל לכולן יש אופי חוץ ממכבי שלא ידעה לחזור נגד סכנין וגם לא נגד פ״ת. איבדנו את האופי.

בוא נגיד שהעונה הזאת כנראה תהיה תלויה בשני המשחקים הקרובים נגד חיפה ובאר שבע. לא יודע איך אבל חייבים לנצח בשני המשחקים.

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

בוא נגיד שהעונה הזאת כנראה תהיה תלויה בשני המשחקים הקרובים נגד חיפה ובאר שבע. לא יודע איך אבל חייבים לנצח בשני המשחקים.

יותר סיכוי לזכות בליגת אלופות. ואני ממש לא מסכים איתך. לא להפסיד בשניהם יהיה אחלה.

6 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אופתע מאוד אם לא נפסיד את שניהם. 

Just now, אלק נילאש said:

יותר סיכוי לזכות בליגת אלופות. ואני ממש לא מסכים איתך. לא להפסיד בשניהם יהיה אחלה.

כן מסכים איתי או לא מסכים איתי, לרשום שלא להפסיד לחיפה בבית ולא להפסיד לבאר שבע בחוץ שבקושי מצליחים לנצח את חדרה ולא רלוונטי בכלל מה מצבנו כיום זה לא "אחלה", מצטער.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אופתע מאוד אם לא נפסיד את שניהם. 

בטבע שלי אני תמיד אאמין שננצח. זה אני וככה חינכו אותי גם כשאנחנו פחות טובים ולאוו דווקא בגלל היכולת שלנו אלא גם שזה מול קבוצה גדולה יותר בחו"ל. 

9 דקות לפני, Netanel TA said:

איזה הבדל האינטנסיביות של חיפה ובאר שבע כשהם בפיגור או שיוויון מול איך שאנחנו נראים

בטחון ואמונה. זה ההבדל לדעתי . לי מרגיש שהשחקנים של מכבי עולים לשחק בלי בטחון ובידיעה שהמשחק הולך להיות לא טוב וזה גורם להם להיות בלחץ ולעשות טעויות בפעולות פשוטות 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

כן מסכים איתי או לא מסכים איתי, לרשום שלא להפסיד לחיפה בבית ולא להפסיד לבאר שבע בחוץ שבקושי מצליחים לנצח את חדרה ולא רלוונטי בכלל מה מצבנו כיום זה לא "אחלה", מצטער.

אני חושב שבסוף יהיה בסדר ושום עונה לא נגמרת במחזור 4. 

לא שיש לי אמונה כל כך גדולה בקבוצה הקיימת, אבל לשאוף "לא להפסיד" במשחקים מול היריבות הישירות זו קצת סמרטוטיות שגם ברגעים הכי עצובים שלנו די התביישנו בהם.

אם האימפריה מחדרה והגלקטיקוס מסכנין יכלו לעמוד שווה בשווה מול אותן יריבות, אין שום סיבה לצפות לפחות.

טיפה ביצים ומכביסטיות לא הרגו אף אחד.

3 דקות לפני, קמחי said:

לא שיש לי אמונה כל כך גדולה בקבוצה הקיימת, אבל לשאוף "לא להפסיד" במשחקים מול היריבות הישירות זו קצת סמרטוטיות שגם ברגעים הכי עצובים שלנו די התביישנו בהם.

אם האימפריה מחדרה והגלקטיקוס מסכנין יכלו לעמוד שווה בשווה מול אותן יריבות, אין שום סיבה לצפות לפחות.

חדרה וסכנין מאומנות. אנחנו לא.

38 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

סיסה בלם טוב? שואל ברצינות

על מרנטיני אין מה לדבר. דריבילסט, דוחף קדימה, כדורים של חכמה (מיכה מישהו?).שחקן בקיצור.

סיסה לשאלתך נראה בלם פיזי ברמות אחרות, מבנה גוף פסיכי. שיפתחו את הפנקס ויתחילו לעקוב אחריהם ככה לא נצטרך לשמוע "בעיות של זרים שלא רוצים לבוא"

3 דקות לפני, קמחי said:

אין קשר לסמרטוטיות. יש קשר להשלמה עם המציאות - כרגע חיפה מחוברת ומאומנת ואנחנו לא. אם זה היה משחק בעוד חודש הייתי מדבר אחרת. ב"ש זה בעיקר בגלל שזה מגיע ברצף, עם משחקים באירופה באמצע.

מבחינתי המטרה כרגע היא לא לתת לליגה לברוח, הזמן הוא החבר הכי טוב שלנו. ככל שנצליח להישאר יותר זמן בעניינים ככה הסיכוי שלנו לאליפות ייגדל.

Just now, אלק נילאש said:

אין קשר לסמרטוטיות. יש קשר להשלמה עם המציאות - כרגע חיפה מחוברת ומאומנת ואנחנו לא. אם זה היה משחק בעוד חודש הייתי מדבר אחרת. ב"ש זה בעיקר בגלל שזה מגיע ברצף, עם משחקים באירופה באמצע.

מבחינתי המטרה כרגע היא לא לתת לליגה לברוח, הזמן הוא החבר הכי טוב שלנו. ככל שנצליח להישאר יותר זמן בעניינים ככה הסיכוי שלנו לאליפות ייגדל.

לקוות "לא להפסיד" זו אמרה הזויה במיוחד לאור יחסי הכוחות והמפגשים בינינו בשנים האחרונות. אני מסכים לחלוטין שכרגע המודל הטוב ביותר עבורנו זה להישאר עם החבורה המובילה ואולי לקוות לאיזה שינוי פאזה, אבל דחילעק, לא מדובר במפגשים בלתי אפשריים.

9 דקות לפני, קמחי said:

לקוות "לא להפסיד" זו אמרה הזויה במיוחד לאור יחסי הכוחות והמפגשים בינינו בשנים האחרונות. אני מסכים לחלוטין שכרגע המודל הטוב ביותר עבורנו זה להישאר עם החבורה המובילה ואולי לקוות לאיזה שינוי פאזה, אבל דחילעק, לא מדובר במפגשים בלתי אפשריים.

ברור שאנחנו יכולים לנצח אותן. הניצחון בחצי גמר היה יותר בלתי אפשרי. עם זאת, כשאני מסתכל על הדינמיקה של הקבוצות, אני רואה יותר סיכוי לתבוסה (ואולי נוק אאוט) מאשר לניצחון שלנו ולכן אני מדבר ככה. יחסי הכוחות, למעט שנה שעברה היו שאנחנו הרבה יותר טובים מהם ולכן הם פחות מייצגים. אם כבר משחק מייצג זה אלוף האלופים. הלוואי הלוואי שאני הוזה.

ואגב, באותו עניין ועניין אחר. ראיתי את רוב המשחק של ב"ש ואת הסיום של חיפה. שתיהן לא נראו הרבה יותר טוב מאיתנו, אבל איזה הבדל בשפת הגוף של השחקנים. אנחנו כרגע לא מאמינים שזה אפשרי. זה לא מכבי שראינו בשנים האחרונות. בטח שלא מכבי הלוחמת של שנה שעברה. זה מה שהכי גורם לי לאבד ביטחון. אני מקווה שגבי ידע למשוך אותנו מעבר למכשול הזה. כרגע לא רואה מישהו אחר.

6 דקות לפני, yosi_1985 said:

על מרנטיני אין מה לדבר. דריבילסט, דוחף קדימה, כדורים של חכמה (מיכה מישהו?).שחקן בקיצור.

סיסה לשאלתך נראה בלם פיזי ברמות אחרות, מבנה גוף פסיכי. שיפתחו את הפנקס ויתחילו לעקוב אחריהם ככה לא נצטרך לשמוע "בעיות של זרים שלא רוצים לבוא"

מרמטיני כוכב,אמרתי את זה גם ביולי שבמועדון גדול הוא יפרח,סיסה מודה שלא עקבתי,כאילו הם מתפדחים להביא שחקנים מקבוצות קטנות.