Jump to content

מתן חוזז

מרגוליס

Recommended Posts

8 דקות לפני, אקיטה said:

גם אני לא מאמין שכל זה יקרה בחלון הזה אבל מאמין שמכבי תעשה עוד מהלך על בלם זר מעבר לדסה ופרץ, זה סגל שבהחלט אמור להיות במאבק ובינואר לבדוק במידה ולא נמצא פתרון מהסגל באגף ימין. תמיד יהיו חולשות בסגל פה ושם, אני רשמתי מצב הכי אידאלי לפי דעתי. 

אם היה מגיע לפה בלם זר עד סוף יולי לכל המאוחר זה היה נראה הרבה יותר סביר שבנוסף לדסה ופרץ יעשו מהלך בשנייה האחרונה של החלון כמו שמכבי ממש אוהבים לעשות, לאגף ימין.

נכון. אני גם חושב שעם בלם זר (ודסה+פרץ כמובן) הסגל בסך הכל טוב מאוד. לא מושלם אבל טוב מאוק ואיביץ' ידע להוציא ממנו את המקסימום ויש עם מה לעבוד בהתקפה.

אם מכבי ירצו לעשות להחליף את קוואס, הם חייבים לכל הפחות לשחרר אותו עד סוף אוגוסט, סגירת החלון האירופי ואחר כך ישאר עד 28.9 לחפש כנף אחר. 

מניסיון העבר, אני משער שלא ישחררו אותו עד שימצאו מחליף והסיכוי לזה קלוש עד סוף החודש, כשנשארו 3 שבועות. אם דסה יחתום, ג'ראלדש ישוחרר ויביאו בלם. אולי אם נודח מול ניס יפעלו למכירת פריצה, ישאירו מקום לזר, ויחפשו מציאות בחודש ספטמבר.

נראה איך זה מתפתח, יהיה מעניין.

• 2 weeks later...
13 דקות לפני, דרור שווץ said:

היה לו מהלך שהוא פשוט רץ לעבר שלושה שחקני ניס ונפל

ונימני ניסה להגן עליו ולומר שזה מהלך יפה

רציתי לדפוק תראש הקיר

לא יכול להיות שסוכן שחקנים מפרשן את השחקנים שלו 

לא יכול להיות 

לפני1 שעה , tkui said:

איך אפשר אחרי משחק עם תוצאה כזאת לכתוב דווקא על חוזז שחררו מהבן אדם אין לו טיפת ביטחון

אני בטוח שלאף אחד אין משהו נגדו ספציפית, אני אוהב אותו ונראה שהוא לא איזה חמור, אבל הוא פשוט לא לרמה הזאת כרגע, הוא גם לא קרוב אליה וחבל על הזמן. ההארכת חוזה הזאת הזויה. 

לפני1 שעה , tkui said:

איך אפשר אחרי משחק עם תוצאה כזאת לכתוב דווקא על חוזז שחררו מהבן אדם אין לו טיפת ביטחון

עברנו מזמן את השלב של הסובלנות. שנתיים בלי צלחת אין יותר מחויבויות אישיות

אני כבר קצת מרחם עליו. ברור שהוא אחלה בחור, והוא ממש רוצה ומתאמץ ואפילו מקבל את ההזדמנויות. לא אוהב את השריקות בוז אליו או את השמחה האדירה שהייתה באצטדיון בחילוף שלו. קצת כבוד לשחקן שלך, שבאמת משתדל ולא עושה לנו בכוונה או דווקא.

אבל די, זה פשוט לא זה. הוא כבר לא צעיר ולא נראה שהוא התקדם בשיט. הוא לא שחקן למכבי. גם בלא בתור מחליף. לשחרר.

44 דקות לפני, Krishi said:

אני כבר קצת מרחם עליו. ברור שהוא אחלה בחור, והוא ממש רוצה ומתאמץ ואפילו מקבל את ההזדמנויות. לא אוהב את השריקות בוז אליו או את השמחה האדירה שהייתה באצטדיון בחילוף שלו. קצת כבוד לשחקן שלך, שבאמת משתדל ולא עושה לנו בכוונה או דווקא.

אבל די, זה פשוט לא זה. הוא כבר לא צעיר ולא נראה שהוא התקדם בשיט. הוא לא שחקן למכבי. גם בלא בתור מחליף. לשחרר.

מסכים עם כל מילה שכתבת

לפני9 שעות , duss21 said:

כואב הלב לראות אותו

האמת שכן. אם בתחילת העונה היה לי ממש אנטי כלפיו עכשיו אני די מרחם עליו. הוא לא לרמה ולא ברור למה הוא הוחתם ל-3 שנים.

זאדה היה פי 10 יותר יעיל ומורגש