Jump to content

מתן חוזז

מרגוליס

Recommended Posts

13 דקות לפני, קמחי said:

נסכים לא להסכים. לא חושב שיש לו אספקט בולט לחיוב במשחק, ולעומת זאת לא מעט  מאפיינים בולטים לרעה

כרגע ברור שלא, הוא רע מאוד

העונה זה הצ'אנס האחרון שלו להוכיח את עצמו כשחקן סגל במכבי, מעבר לזה הוא לא יגיע

10 דקות לפני, avi atias said:

לדעתי הוא הלך אחורה מהנוער.

כבר לא מהיר, וגם לא דריבליסט. 

חייב לצאת להשאלה. במכבי הוא לא יצליח למצא את מקומו. נראה שהשחקנים כבר לא סומכים עליו ולא מוסרים לו.

כמחליף פה ושם לליגה הייתי משאיר אותו, בתקווה שיצליח להיות סביר, כרגע גם ככה אין לנו הרבה אופציות

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

בדרך כלל הייתי יורד עליו אחרי משחק כזה אבל האמת היום די ריחמתי עליו

זה בלט בחילוף, הוא פשוט ברח מהמגרש מהר לפני שהתחילו שריקות הבוז

אין לו אופי מספיק חזק ואני חושב שהוא מודע לזה שהוא "הכבשה השחורה" של הקהל כרגע וזה רק פוגע בו

היו איזה פעמיים שלוש שניר ביטון היה עם הכדור וחוזז היה לבד באגף השני, וביטון פשוט חיפש משהו אחר במקום לעשות את הדבר "הנכון", זה די הורגש

ההחתמה שלו ל-3 שנים הייתה טעות קשה

אפשר להגיד המון דברים על חוזז. כבשה שחורה.. הוא לא. כל ביקורת על המשחק שלו, על הארכת החוזה שלו ובכלל על זה שהוא דורך פעם אחר פעם על הדשא בבלומפילד היא מוצדקת

לא חושב שמעולם ראיתי שחקן שמשחק פעם אחר פעם גרוע, בלי אף פעולה חיובית ומקבל הרכב שוב ושוב. תולש שיערות כבר.

ואני שוב שואל, למה הוא עדיף מאשר רויזמן/ חנציס? לפחות מהם אנחנו לא נדע מה נקבל, גרוע ממנו לא יכול להיות, באמת. כאילו לקחו אוהד ממוצע מהיציע ואמרו לו תתלבש חסר שחקן כנף

החלטה תמוהה של יצחקי להאריך לו חוזה בשלוש שנים, מתחרה רק בהתעקשות של איביץ להרכיב אותו.

התרומה שלו באמת מוגבלת שכל שחקן צעיר שלנו עדיף.

1 hour ago, הילד בן 30 said:

החלטה תמוהה של יצחקי להאריך לו חוזה בשלוש שנים, מתחרה רק בהתעקשות של איביץ להרכיב אותו.

התרומה שלו באמת מוגבלת שכל שחקן צעיר שלנו עדיף.

מאמנים אוהבים שחקנים שעושים את מה שאומרים להם, גם אם הם עושים את זה גרוע

קצת סדר לגבי החוזה:

מצחיק להגיד שזה הזיה של יצחקי, כשאיביץ' משחק איתו ולא מעט.

הסיבה שקיבל חוזה ל3 שנים זה כי הסכים להתפשר על שכר ברמת שנה אחרונה בקריירה, ירד מהדרישות שלו ב50% לסכום ההתחלתי שמכבי הציע.

את אותו הסכום אגב מכבי הציעו חצי שנה לפני שחתם, הוא ניסה למצוא קבוצה בחו"ל וכשלא הצליח ניסה להרוויח משכורת גבוהה וכשלא הצליח הבין שזה או לקבל משכורת נמוכה במכבי או לעבור לקבוצה בינונית בליגה. אני חושב שהוא עשה את הדבר הנכון עבור עצמו. וגם עבור מכבי.

לגבי המשחק שלו:

יש לו הבנה ומחויבות טקטית ברמה טובה.

יש לו לא מעט אספקטים שהוא צריך לשפר אחרת הוא לא יראה כמעט דקות (קבלת החלטות מהירה, יכולת מסירה, משחק בנגיעה), אבל אני חושב שלגיטימי להאריך לו חוזה ולגיטימי להביא לו דקות. הוא שחקן התקפה סביר ועם הבנה גם איך לעשות הגנה וזה מספיק טוב לקבוצה בישראל. כל עוד הוא ירצה לתת מאה אחוז אני מאמין שיש לו מה לתרום.

29 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

קצת סדר לגבי החוזה:

הסיבה שקיבל חוזה ל3 שנים זה כי הסכים להתפשר על שכר ברמת שנה אחרונה בקריירה, ירד מהדרישות שלו ב50% לסכום ההתחלתי שמכבי הציע.

את אותו הסכום אגב מכבי הציעו חצי שנה לפני שחתם, הוא ניסה למצוא קבוצה בחו"ל וכשלא הצליח ניסה להרוויח משכורת גבוהה וכשלא הצליח הבין שזה או לקבל משכורת נמוכה במכבי או לעבור לקבוצה בינונית בליגה. אני חושב שהוא עשה את הדבר הנכון עבור עצמו. וגם עבור מכבי.

לגבי המשחק שלו:

יש לו לא מעט אספקטים שהוא צריך לשפר אחרת הוא לא יראה כמעט דקות (קבלת החלטות מהירה, יכולת מסירה, משחק בנגיעה), אבל אני חושב שלגיטימי להאריך לו חוזה ולגיטימי להביא לו דקות. הוא שחקן התקפה סביר ועם הבנה גם איך לעשות הגנה וזה מספיק טוב לקבוצה בישראל. כל עוד הוא ירצה לתת מאה אחוז אני מאמין שיש לו מה לתרום.

אחי אני ממש רוצה להיות בעדו אבל הוא לא ברמה, התרומה שלו אפסית, והיה אסור להחתים אותו לשלום שנים. 

מצטער, ממש ממש לא מעניין אותי הרגשות שלו או שהוא יעלב.

הוא זבל של שחקן. לדעתי מהטופ 5 שחקני התקפה הכי גרועים שהיו בליגה בשנים האחרונות. 

לא רוצה אותו פה. יש מצב שהוא אחלה גבר וזה לא מגיע לו המילים האלה. 

אבל לא אצלי בקבוצה. 

אנחנו מכבי לא מרכז קליטה. אסור לו להיות פה לעוד שנייה אחת. כמה גרוע הוא זה מחרפן אותי. 0 פעולות חיוביות אתמול. 0. גם מסירות קצרות הוא מאבד.  די עם זה חלאס. 

לא רוצים אותו איתנו. 

לפני5 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

קצת סדר לגבי החוזה:

לגבי המשחק שלו:

חוזז, הבנה טקטית? אותו שחקן שעשה גליץ׳ במרכז המגרש אתמול והוביל להתקפה מתפרצת? אותו שחקן שמסר בטעות אחורה כשהשחקן עושה תנועה קדימה והוביל למתפרצת נוספת? או שבכלל השחקן שאתמול אחרי הבעיטה של סבוריט, במקום לדחוף כדור לרחבה לחלוץ עם יחס 11/10 בעיטות/שערים, ניסה להוריד כדור לבלם שמצא את עצמו בטעות ברחבת היריב וחירבן גול?

ובכלל, אתה יודע שמדובר בסגל בעייתי כשאדם מנסה להצדיק הכללה של שחקן הרכב (!!!) במשחק חשוב ביותר באירופה עם ״שחקן התקפה סביר, הבנה של איך לעשות הגנה״. אתה מכבי תל אביב ראבק. שיהיה שחקן התקפה סביר בעפולה.

לא מצליח להתחבר לאופי האישי של התגובות. אפשר לכבד שחקנים גם אם הם לא טובים כמו שאנחנו רוצים. איביץ סמך עליו שיחזיק קו וזה לא עבד כל כך רע חוץ מהאספקט ההתקפי. גם אני הייתי מעדיף לתת לאחרים הזדמנות אבל חוזז לא החתים את עצמו ולא מרכיב את עצמו. 

20 דקות לפני, המכבייה said:

לא מצליח להתחבר לאופי האישי של התגובות. אפשר לכבד שחקנים גם אם הם לא טובים כמו שאנחנו רוצים. איביץ סמך עליו שיחזיק קו וזה לא עבד כל כך רע חוץ מהאספקט ההתקפי. גם אני הייתי מעדיף לתת לאחרים הזדמנות אבל חוזז לא החתים את עצמו ולא מרכיב את עצמו. 

איביץ' אוהב את חוזז כי הוא שורף את הקו ועושה הרבה לחץ על היריב בלי כדור, ואיביץ' אוהב שחקנים כאלה. 

מבחינת כדורגל תכלס אין לחוזז יותר מדי מה למכור חוץ ממהירות. 

אין לו דריבל, אין לו סיומת טובה ואין לו מסירה.

יש לו הרבה רצון וסה"כ נראה כמו בחור חיובי שלא עושה יותר מדי פוזות. 

אני הייתי מעלה שחקן נוער במקומו כבר בעונה שעברה, אבל אני סומך על איביץ' שגם שקל את זה והחליט שכרגע חוזז תורם יותר משחקן נוער. 

5 דקות לפני, nirnir20 said:

איביץ' אוהב את חוזז כי הוא שורף את הקו ועושה הרבה לחץ על היריב בלי כדור, ואיביץ' אוהב שחקנים כאלה. 

אני הייתי מעלה שחקן נוער במקומו כבר בעונה שעברה, אבל אני סומך על איביץ' שגם שקל את זה והחליט שכרגע חוזז תורם יותר משחקן נוער. 

מדויק ביותר!

לא מבין על איזה מהירות או משמעת טקטית יוצאי דופן יש לחוזז. מבין שהוא חביב בלי פוזה וסבבה בחדר הלבשה אבל הוא פשוט לא מספיק טוב.

אני ראיתי במשחק האחרון כמה מצבים מסוכנים של אריס שהוא בכלל לא באזור של איפה שהוא אמור לסגור ועוד 3 מצבים מטורפים של גול שכל שחקן בסגל של מכבי (ואולי גם בשחקני ההתקפה של הנוער) היה עושה טוב יותר בלפחות אחד מהם.

בכל מקרה הסיבה היחידה שהוא פתח זה כי זאדה נפצע, וכשפארפה יחזור ויבוא בלם זר (אז לא צריך לדחוף את סאבו לשם בחוסר ברירה) הוא סביר להניח כבר לא ישחק יותר מדי. זה קלאסי מאילוצים.

בנוגע לרביבו לדעתי הוא ייתן הרבה טון השנה אם לא יושאל בכל מקרה חייב כבר להאריך לו חוזה. זה עניין של זמן בעיקר ככה אני חושב.

31 דקות לפני, nirnir20 said:

אחלה. אין לנו ויכוח. אופי התגובות כאן הוא אישי מידי לסיטואציה די שכיחה במועדון כדורגל. אני לא רציתי כל כך את איביץ כדי שיקבל את ההחלטות שאני רוצה. שיקבל את ההחלטות שלו. זה כל העניין מבחינתי. 

45 דקות לפני, אקיטה said:

לא מבין על איזה מהירות או משמעת טקטית יוצאי דופן יש לחוזז. מבין שהוא חביב בלי פוזה וסבבה בחדר הלבשה אבל הוא פשוט לא מספיק טוב.

אני ראיתי במשחק האחרון כמה מצבים מסוכנים של אריס שהוא בכלל לא באזור של איפה שהוא אמור לסגור ועוד 3 מצבים מטורפים של גול שכל שחקן בסגל של מכבי (ואולי גם בשחקני ההתקפה של הנוער) היה עושה טוב יותר בלפחות אחד מהם.

בכל מקרה הסיבה היחידה שהוא פתח זה כי זאדה נפצע, וכשפארפה יחזור ויבוא בלם זר (אז לא צריך לדחוף את סאבו לשם בחוסר ברירה) הוא סביר להניח כבר לא ישחק יותר מדי. זה קלאסי מאילוצים.

בנוגע לרביבו לדעתי הוא ייתן הרבה טון השנה אם לא יושאל בכל מקרה חייב כבר להאריך לו חוזה. זה עניין של זמן בעיקר ככה אני חושב.

נניח ומשחקים 4-3-3 ברוב המשחקים בליגה. קוואס בימין, גויאגון בשמאל. מי מחליף בכנפיים? כרגע לחוזז יש סיכוי לא רע להיות מחליף ראשון לכנף ימין (לצערי)

10 דקות לפני, snufkin said:

נניח ומשחקים 4-3-3 ברוב המשחקים בליגה. קוואס בימין, גויאגון בשמאל. מי מחליף בכנפיים? כרגע לחוזז יש סיכוי לא רע להיות מחליף ראשון לכנף ימין (לצערי)

גבי לשמאל.

אני לא בעד קוואס, חושב שצריך להחליף.

בתקווה שהדיבורים על דסה נכונים וגם נראה שפרץ חוזר, ובהתחשב בזה שהזר הבא זה כנראה בלם זר, אני מקווה שיהיה עוד זר חלוץ/כנף, בלי קשר לאם מחליפים את קוואס או לא, על חשבון פריצה.

זה האיזון הכי נכון לעשות ל 433 בעיניי.

13 דקות לפני, אקיטה said:

גבי לשמאל.

אני לא בעד קוואס, חושב שצריך להחליף.

בתקווה שהדיבורים על דסה נכונים וגם נראה שפרץ חוזר, ובהתחשב בזה שהזר הבא זה כנראה בלם זר, אני מקווה שיהיה עוד זר חלוץ/כנף, בלי קשר לאם מחליפים את קוואס או לא, על חשבון פריצה.

זה האיזון הכי נכון לעשות ל 433 בעיניי.

אז אתה חושב שיהיו עוד 2 שחקני כנף זרים חדשים (במקום קוואס ופריצה) או קוואס+כנף זר חדש? הלוואי, זה אכן נותן לנו עומק איכותי אבל לא נראה לי מאוד ריאלי, בטח אם בתרחיש ריאלי אין בתים. אם יחליפו את קוואס ראש בראש עם זר טוב אני אהיה מבסוט+ 

2 דקות לפני, snufkin said:

אז אתה חושב שיהיו עוד 2 שחקני כנף זרים חדשים (במקום קוואס ופריצה) או קוואס+כנף זר חדש? הלוואי, זה אכן נותן לנו עומק איכותי אבל לא נראה לי מאוד ריאלי, בטח אם בתרחיש ריאלי אין בתים. אם יחליפו את קוואס ראש בראש עם זר טוב אני אהיה מבסוט+ 

גם אני לא מאמין שכל זה יקרה בחלון הזה אבל מאמין שמכבי תעשה עוד מהלך על בלם זר מעבר לדסה ופרץ, זה סגל שבהחלט אמור להיות במאבק ובינואר לבדוק במידה ולא נמצא פתרון מהסגל באגף ימין. תמיד יהיו חולשות בסגל פה ושם, אני רשמתי מצב הכי אידאלי לפי דעתי. 

אם היה מגיע לפה בלם זר עד סוף יולי לכל המאוחר זה היה נראה הרבה יותר סביר שבנוסף לדסה ופרץ יעשו מהלך בשנייה האחרונה של החלון כמו שמכבי ממש אוהבים לעשות, לאגף ימין.