Jump to content

מתן חוזז

מרגוליס

Recommended Posts

הוא נכנס אתמול אחרי שחקן שנתן משחק סביר עם כמה פעולות טובות, אבל גישה כללית מעצבנת שגרמה לו להראות רע מאוד, לא צריך יותר מידי כדי להיראות עדיף עליו ולקבל קרדיט.

חוזז לא רק שלא הצליח לעלות על אלמוג, הוא למעשה ממש גמר לנו את המשחק, אגף שלם ללא יכולת לבצע שום דבר.

שחקן של ליגה לאומית, לא יותר מזה. חלש פיזית, אחד על אחד גרוע וקבלת החלטות של טמבל. גם איילון לא מתאים למכבי בשום צורה, בכל פעם שמקבל הזדמנות הוא מחרבן אותה. כנל בן חיים, לא שייך לרמה. כאילו הגיע אותו הבן חיים שהיה, רק בלי הקטע של הלעבור שחקן על הקו או ההטעייה לאמצע והבעיטה לשער. יותר כמו ההטעייה לאמצע והמסירה אחורה, לא ברמה קיצר. ייני שחקן הגנה טוב, לא מצפה ממנו ליותר. וריקן שחקן חלש שבא לעבוד, מעדיף אותו לפני שלושת החלשים שציינתי.

2 דקות לפני, LL6 said:

בעונה שעברה תחת פטריק הוא היה אש

היום נראה שהוא השחקן הכי חלש בסגל 

הוא מעולם לא נראה אש, שחקן שבכל הקדנציה שלו במכבי מאז ההשאלה יש לו שתי פעולות טובות, הפנדל נגד ק״ש והפנדל נגד חיפה.

23 דקות לפני, LL6 said:

בעונה שעברה תחת פטריק הוא היה אש

היום נראה שהוא השחקן הכי חלש בסגל 

אש ו4 גולים במכבי

שמתוכם 2 פנדלים וכדור חופשי 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

אש ו4 גולים במכבי

שמתוכם 2 פנדלים וכדור חופשי 

נראה לי התבלבלת... הכדור החופשי היי נגד הפועל חיפה בימי איביץ והקורונה , ואחרי זה נתן גול נגד מכבי חיפה. מאז לא זוכר שנתן גול, רק הפנדל נגד חיפה.

39 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

נראה לי התבלבלת... הכדור החופשי היי נגד הפועל חיפה בימי איביץ והקורונה , ואחרי זה נתן גול נגד מכבי חיפה. מאז לא זוכר שנתן גול, רק הפנדל נגד חיפה.

דיברתי באופן כללי

4 גולים במכבי בכל הקריירה

לפני4 שעות , duss21 said:

לדעתי אלמוג צריך לעלות לפני חוזז וטבח. הוא עוד לפעמים מייצר משהו.

לדעתי גררו צריך לעלות לפני כל השלושה. 

ביטון קניקובסקי קוואס אלמוג וגררו זה פוטנציאל למעברים מפחידים. אבל אין מי שיכוון את התנועה. הקבוצה פשוט לא יודעת מה היא רוצה מעצמה. לשלוח את שני שחקני הכנפיים לקווים ולהתפלל שאיזה כדור גובה יפגוש את הראש של פריצה זה מזמן לא כדורגל, איפה הכניסה של האגפים לאמצע ופתיחת קו למגן. איפה לחץ על מובילי כדור של שחקני ההתקפה. הקבוצה כשרונית מאוד וממצה אולי 50 אחוז מהיכולת שלה. איביץ' ידע להוציא 120 אחוז מהסגל וזה כל ההבדל.

לפני14 שעות , עידן מוסקונה said:

לדעתי גררו צריך לעלות לפני כל השלושה. 

נגד פ״ת אלמוג לא ממש היה טוב ועדיין נראה יותר טוב מכל המשחקים של גררו העונה.

יש לנו בעיה וזה לא רק במכבי אלא בכל הכדורגל פה, מכתירים מהר מדי שחקנים לכוכבים. ככה היה עם אלמוג לפני שנתיים או שנה שנתן פתיחת עונה נחמדה וישר אמרו "עליו מכבי צריכה לבנות לשנים הבאות" השחקן רואה תתגובות של אנשים באינסטגרם ובפייסבוק ורואה עצמו כבר כוכב ואפילו לא מנסה להוציא מעצמו יותר. אסור להכתיר פה כוכבים צעירים.

17 דקות לפני, snufkin said:

אני כבר רואנ איך אלונה (ואולי גם שחר) מסתערים עליו כבר בינואר

למה שהוא יחתום שם? הם לא יציעו לו יותר והוא לא יקבל שם יותר דקות. אם הגשנו לו הצעה והוא לא חותם כנראה שהוא מחפש לעבור לאירופה בחינם.

לפני2 שעות , Davidna said:

יש לנו בעיה וזה לא רק במכבי אלא בכל הכדורגל פה, מכתירים מהר מדי שחקנים לכוכבים. ככה היה עם אלמוג לפני שנתיים או שנה שנתן פתיחת עונה נחמדה וישר אמרו "עליו מכבי צריכה לבנות לשנים הבאות" השחקן רואה תתגובות של אנשים באינסטגרם ובפייסבוק ורואה עצמו כבר כוכב ואפילו לא מנסה להוציא מעצמו יותר. אסור להכתיר פה כוכבים צעירים.

זה לא ישתנה, התקשורת מפמפמת את זה באופן קבוע. זה רק נהיה גרוע יותר. 

35 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

זה לא ישתנה, התקשורת מפמפמת את זה באופן קבוע. זה רק נהיה גרוע יותר. 

מבחינת התקשורת זה בחיים לא ישתנה. 

אבל מספיק לקרוא פה תגובות אחרי משחק על שחקן שנתן כמה פסים סבבה כדי להבין שלפעמים אנחנו סתם מנפחים. 

כבר קראתי פה אנשים שרשמו אחרי משחק טוב של אלמוג שהוא לא נופל מסולומון.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

למה שהוא יחתום שם? הם לא יציעו לו יותר והוא לא יקבל שם יותר דקות. אם הגשנו לו הצעה והוא לא חותם כנראה שהוא מחפש לעבור לאירופה בחינם.

חיפה במוד והיא הקבוצה הבכירה בליגה כרגע. אני לא יודע כמה הצענו לו אבל שחר תמיד יכל להציע יותר. לא יודע מה יהיה איתו אבל שחר בוודאות ינסה להביא אותו

• 9 months later...

3 עונות!?

עם כל הכבוד שהוא שחקן מכבי ושחקן בית זה בושה. הוא לא הראה כלום.

עצוב לי ביותר לראות אותו משחק, כל מגע מנסה לסחוט פאול, ואז שוכב על הרצפה עם הידיים מונפות וכל המכנסיים שלו עוד שנייה נופלות.

הלוואי שיראה לי אחרת, אני בספק