Jump to content

מכבי - מפ"ת | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, ravid said:

אתה היית חוזר לעבודה שהיתה לך בתור סטודנט אחרי שכבר התקדמת לעבודה של גדולים?

אם היו מציעים לי הרבה כסף, כן.

מה עדיף להיות מובטל?

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

איזה נזק ספגנו עם סבוריט, מבאס.

יותר מהכל אני מתבאס בשבילו שהוא נשאר כאן, כבר אמרתי את זה כאן בעבר - מגיע לו יותר.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

יותר מהכל אני מתבאס בשבילו שהוא נשאר כאן, כבר אמרתי את זה כאן בעבר - מגיע לו יותר.

אני חושב שאתה מגזים קצת, שחקן נהדר אבל בירידה.

עיוור מי שלא רואה שאנחנו קבוצה מתה. למעט גלזר שדוחף וגבי שעוד לא התרגל לקצב האיטי שלנו, אנחנו קבוצה אפורה ומתה (גם עם דן ביטון ואולי גם בזכותו). "המאמן" הזה בחיים לא יזום, יפתיע או ישנה משהו. מאמן נגרר עם החלטות רעות מאוד. 

האליפות העונה מעולם לא היתה שלנו מכל כך הרבה סיבות. 

איביץ' לא יעזור לבעיות ההתקפיות שלנו, גם סיבוב שני בדרך כלל נדון לכישלון..אבל כמובן שאי אפשר להתנגד לחזרה שלו

מה שכן הייתי שמח שיבוא לפה מאמן זר עם רזומה עשיר ושיטת משחק התקפית שתתאים לשחקנים

העונה הולכת להסתיים בצמד המשחקים נגד חיפה ובש. אפשר להביא עוד שחקן בינוני או שניים, אבל הקבוצה לא מאומנת, לא נתנה משחק טוב כבר שנה.

אמרו שיתחילו לזוז בפגרת הנבחרת, למרות שהיה את כל הקיץ, גם זה לא קרה ואין סיבה לחשוב שזה יקרה בקרוב.

צריך מאמן וחבל על הזמן.

זה המחיר שלהביא שחקנים מאוחר - לא מתואמים ואין כימיה מהלכים קבוצתיים. כל העולם ראה וידע, וציפה שזה יעלה ביוקר, רק הצוות העיוור שלנו לא !!!

עדן שמיר אין לי מושג מה עשה היום במגרש - לא תרומה התקפית, לא חילוצי כדור, לא משחק פיזי, כלום ושום דבר. לא מתאים למכבי, רק חגגו עלינו במרכז המגרש.

לגבי המאמן, יש נושא עליו וכל מה שאני אכתוב לא יחדש כלום עליו.

בהצלחה לנו שנהיה אחרי 4 מחזורים עם נקודה או 2.

בנוסף, להכניס את ריקן, ייני וחוזז שיצילו את המשחק זה גובל בטמטום.

3 דקות לפני, Saar said:

העונה הולכת להסתיים בצמד המשחקים נגד חיפה ובש. אפשר להביא עוד שחקן בינוני או שניים, אבל הקבוצה לא מאומנת, לא נתנה משחק טוב כבר שנה.

אמרו שיתחילו לזוז בפגרת הנבחרת, למרות שהיה את כל הקיץ, גם זה לא קרה ואין סיבה לחשוב שזה יקרה בקרוב.

צריך מאמן וחבל על הזמן.

אמרו את זה גם בעונה שעברה עם דוניס. בזמנו עוד האמנו, העונה אנחנו כבר מנוסים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אמרו את זה גם בעונה שעברה עם דוניס. בזמנו עוד האמנו, העונה אנחנו כבר מנוסים.

היו למכבי קבוצות שהתחילו בינוני והשתפרו, אבל היו רואים את זה כבר באירופה ואם נגד פחחים ונגרים אין שיפור, למה שזה פתאום יקרה בליגה

1 hour ago, Saar said:

צריך מאמן וחבל על הזמן.

מסכים בהכל, עם הסתייגות קלה למשפט האחרון. כן, צריך מאמן, אותי לא צריך לשכנע כי לא החזקתי ממנו גם במהלך הריצה של העונה שעברה, והתפלאתי מהעלמת העין של החברים פה בפורום מהקריסה של הקבוצה בפלייאוף (נתנו לו את הקרדיט על הניצחונות, ופטרו אותו מאחריות ללוזריות במאני טיים), אבל לפני מאמן צריך פה ראש מערכת. צריך מישהו שיהיה הסמכות המקצועית מעל המאמן (והוא זה שיבחר את בעלי התפקידים שעל הדשא) ומישהו שיהיה על היד על הדופק, והיד השנייה על הטלפון בקשר בלתי נגמר עם מיץ', בקיצור אם לא ג'ורדי סטייל, אז לפחות מנספורד שכזה. כל עוד אין לך פיגורה רצינית בעמדה הזו, הכל בטל..

10 דקות לפני, כהן said:

מסכים בהכל, עם הסתייגות קלה למשפט האחרון. כן, צריך מאמן, אותי לא צריך לשכנע כי לא החזקתי ממנו גם במהלך הריצה של העונה שעברה, והתפלאתי מהעלמת העין של החברים פה בפורום מהקריסה של הקבוצה בפלייאוף (נתנו לו את הקרדיט על הניצחונות, ופטרו אותו מאחריות ללוזריות במאני טיים), אבל לפני מאמן צריך פה ראש מערכת. צריך מישהו שיהיה הסמכות המקצועית מעל המאמן (והוא זה שיבחר את בעלי התפקידים שעל הדשא) ומישהו שיהיה על היד על הדופק, והיד השנייה על הטלפון בקשר בלתי נגמר עם מיץ', בקיצור אם לא ג'ורדי סטייל, אז לפחות מנספורד שכזה. כל עוד אין לך פיגורה רצינית בעמדה הזו, הכל בטל..

נכון, אבל העונה כבר התחילה ושינויים גדולים בסגל לא יהיו, צריך מי שיידע להפיק את המקסימום ממה שיש.

34 דקות לפני, Saar said:

נכון, אבל העונה כבר התחילה ושינויים גדולים בסגל לא יהיו, צריך מי שיידע להפיק את המקסימום ממה שיש.

אוקיי, שוב מסכים עם דבריך, אבל אתה מציין פלסטר, ואני מדבר על חיסון. אז תמנה מחר מישהו אחר במקומו של פטריק (ואני בעד), אולי נראה קצת יותר טוב, אולי לא, אבל בכל מקרה זה פתרון לטווח הקצר (על שינויים בסגל אין צורך להרחיב). צריך מישהו שיגבש אסטרטגיה לכל תפקודי המועדון, ויבחר את הכפופים לו, כל איש בתחומו. ובקיצור צריך לחזור שלוש-ארבע שנים אחורה, למודל שהביא אותנו להיות הטופ..

לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

חוץ מזה, כשעשינו 40 נקודות מתוך 42 (אחד הרצפים הכי טובים אי פעם) פטריק היה מאמן טוב ועכשיו הוא שכח לאמן? 

התחיל לשכוח לאמן כבר בפלייאוף הבזוי שעברנו.

39 דקות לפני, zion8 said:

התחיל לשכוח לאמן כבר בפלייאוף הבזוי שעברנו.

טיבי גמר אותנו בקש. גם קבאה עם בעיטה שאם ניתן לו עוד 10 כאלו אף אחת מהן לא תהיה בשער.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

טיבי גמר אותנו בקש. גם קבאה עם בעיטה שאם ניתן לו עוד 10 כאלו אף אחת מהן לא תהיה בשער.

אז ההפסדים זה השחקנים והנצחונות זה פטריק. אם אתה יודד לרמה הפרסונלית- אם לא פרץ שפטריק סחט הוא לא מסיים את העונה. 

אגב הפדיחה הגדולה בכלל זה ה0-0 נגד אשדוד שלא הצלחת לשמור על המקום הראשון אפילו מחזור 1.  משחק שהיית אמור לפתוח בטירוף ואשדוד עשו לך בית ספר בבלומפילד מלא שזה די שידור חוזר של אתמול.

לפני12 שעות , קובי השועל said:

די נו. ומה עשינו עד ההרחקה של טיבי? לא הרבה. 

המשחק נגד ב״ש היה אחד המביכים שהיו לנו. הובלנו בזכות פנדל של יוני וזה היה הדבר היחיד שעשינו במשחק.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די נו. ומה עשינו עד ההרחקה של טיבי? לא הרבה. 

המשחק נגד ב״ש היה אחד המביכים שהיו לנו. הובלנו בזכות פנדל של יוני וזה היה הדבר היחיד שעשינו במשחק.

לא מגן חלילה על פטריק אבל הוא לא האשם היחידי כמובן. אני חושב שהוא מאמן מיושן שלא מתאים למערכת כמו מכבי, אסל בכל זאת אני סמוך ובטוח במכבי שידעו לנהל את זה נכון.

Just now, קובי השועל said:

לא מגן חלילה על פטריק אבל הוא לא האשם היחידי כמובן. אני חושב שהוא מאמן מיושן שלא מתאים למערכת כמו מכבי, אסל בכל זאת אני סמוך ובטוח במכבי שידעו לנהל את זה נכון.

הוא לא האשם היחידי. להביא את רוב שחקני הרכש הבכירים (פריצה, ביטון, קניקובסקי וקוואס) רק בסוף אוגוסט זה על יצחקי וזה עוד יותר בושה אחרי שראינו שזה גרם לנו לפתוח את העונה בצורה מזעזעת שנה שעברה. 

אבל גם הוא אחראי לבניית הסגל ורק הוא אחראי על איך שהקבוצה נראית.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

הוא לא האשם היחידי. להביא את רוב שחקני הרכש הבכירים (פריצה, ביטון, קניקובסקי וקוואס) רק בסוף אוגוסט זה על יצחקי וזה עוד יותר בושה אחרי שראינו שזה גרם לנו לפתוח את העונה בצורה מזעזעת שנה שעברה. 

אבל גם הוא אחראי לבניית הסגל ורק הוא אחראי על איך שהקבוצה נראית.

לפחות זו לא הפתעה גדולה. הכל היה ידוע וצפוי מראש, הקבוצה נראית בדיוק על הדשא בדיוק כפי שהתנהלה בחלון ההעברות.