Jump to content

לקראת מכבי פ"ת

דקסטר

Recommended Posts

23 דקות לפני, הילד בן 30 said:

כדי להמשיך להקפיא אותו?

אני חושב שזה אינטרס גם שלו להמשיך להיות מוקפא במכבי מאשר להיות משוחרר.

מכבי גם ככה ממשיכה לשלם לו אז לפחות הוא עדיין תחת חסותה ומשתקם תחת המעטפת של מכבי.

אי אפשר להמשיך להקפיא אותו, צריך להשאיל, למכור או לשחרר.

אלא אם כן נקבל אישור חריג לזה

המשחק של מקסיקו - פנמה היה בלילה האחרון (1-1, שיחק כל מחצית שנייה) ולא בשישי לפנות בוקר כמו שראיתי באיזה מקום בתקשורת

יש מצב שגררו חוזר הלילה?

1 hour ago, הילד בן 30 said:

כדי להמשיך להקפיא אותו?

אני חושב שזה אינטרס גם שלו להמשיך להיות מוקפא במכבי מאשר להיות משוחרר.

מכבי גם ככה ממשיכה לשלם לו אז לפחות הוא עדיין תחת חסותה ומשתקם תחת המעטפת של מכבי.

:clap:

25 דקות לפני, tkui said:

המשחק של מקסיקו - פנמה היה בלילה האחרון (1-1, שיחק כל מחצית שנייה) ולא בשישי לפנות בוקר כמו שראיתי באיזה מקום בתקשורת

יש מצב שגררו חוזר הלילה?

הוא לדעתי קיבל חופש להיות עם המשפחה ויחזור מחר. 

גולסה מתכונן לחזרה כמו כלה לליל הכלולות ואז באה הנבחרת ומזיינת אותו מול סקוטלנד ואז שוב ייעדר לחצי שנה. מתסכל!

אסור לו לדרוך בנבחרת.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

גולסה מתכונן לחזרה כמו כלה לליל הכלולות ואז באה הנבחרת ומזיינת אותו מול סקוטלנד ואז שוב ייעדר לחצי שנה. מתסכל!

אסור לו לדרוך בנבחרת.

חייב להגיד שעשה לי ממש טוב על הלב משחקי הנבחרת האחרונים שהיה לנו שחקן וחצי שם ולא 4-7 כמו כל פגרה. (וגם במשחק האחרון ירד לי הלב על גלזר כמה פעמים)

אם ריקן פותח שוב מחר במקום ביטון אני אאבד את זה.

על בן חיים אני בכלל לא מדבר כי אין לי ספק שהוא יפתח במקום לתת לאלמוג/חנצ׳יס הזדמנות.

לפני16 שעות , Keano said:

מעניין מה ייגמר איתו, צריכים להגיע איתו לסיכום בעוד 5 ימים, אלא אם יקבלו אישור חריג כמו אז שרשמו את פארפה במקום

יוקפא בדיוק כמו בעונה הזאת עם פארפה

תאכלס הוא משוחרר רק מקבל מאיתנו פיצוי

כמו שהבנת ממנו הוא לא רוצה לעזוב ואנחנו לא כלכך ממהרים לשחרר אותו כי אז נשלם יותר ממה שאנחנו רוצים

6 דקות לפני, erantheking21 said:

יוקפא בדיוק כמו בעונה הזאת עם פארפה

תאכלס הוא משוחרר רק מקבל מאיתנו פיצוי

כמו שהבנת ממנו הוא לא רוצה לעזוב ואנחנו לא כלכך ממהרים לשחרר אותו כי אז נשלם יותר ממה שאנחנו רוצים

ממש לא בטוח שנוכל לעשות את זה שוב, אחרת כל קבוצה תוכל להחזיק גם 10 זרים ולהקפיא את מי שהיא רוצה לפני העונה.

חייבים לפתוח חזק, לוזון ינסה כמו תמיד להציק ולבזבז זמן,  נצטרך להיות מרוכזים, לתקוף גלים גלים ולנצל הזדמנויות. 

חייבים להוביל לפני שהמשחק של חיפה מתחיל,    חודש ספטמבר מושלם = ואנחנו דוהרים לכל היעדים עם ביטחון !

לפני2 שעות , Keano said:

ממש לא בטוח שנוכל לעשות את זה שוב, אחרת כל קבוצה תוכל להחזיק גם 10 זרים ולהקפיא את מי שהיא רוצה לפני העונה.

תיאורטית הוא משוחרר, כנראה שיש בינו למכבי הסכם שהוא יקבל סכום כסף מסוים בשנתיים הקרובות

אין דרך אחרת להפטר ממנו

Just now, erantheking21 said:

תיאורטית הוא משוחרר, כנראה שיש בינו למכבי הסכם שהוא יקבל סכום כסף מסוים בשנתיים הקרובות

אין דרך אחרת להפטר ממנו

הוא לא שוחרר, יש לו עדיין חוזה בקבוצה.

הדרך היחידה זה לשלם לו את כל החוזה אם הוא לא מסכים לפיצוי ואף קבוצה לא רוצה אותו.

לפני1 שעה , Keano said:

הוא לא שוחרר, יש לו עדיין חוזה בקבוצה.

הדרך היחידה זה לשלם לו את כל החוזה אם הוא לא מסכים לפיצוי ואף קבוצה לא רוצה אותו.

אם אי אפשר להקפיא (אפשר זר אחד בכל עונה/חלון, לא?) אז תמיד אפשר לרשום אותו באיזו ביתר ת"א ולהמשיך לשלם לו שכר מלא, במקום לשלם את כל החוזה שלו מראש לשנתיים שנותרו

הייתי מנסה אולי לשחק עם 3 בלמים.

הרננדס, ייני,נחמיאס. לתת לסבוריט וגראלדש חופש לעלות ולתמוך בהתקפה. בקישור גלזר, שמיר וקניקובסקי. 2 חלצים: פריצה ואלמוג

3 דקות לפני, snufkin said:

אם אי אפשר להקפיא (אפשר זר אחד בכל עונה/חלון, לא?) אז תמיד אפשר לרשום אותו באיזו ביתר ת"א ולהמשיך לשלם לו שכר מלא, במקום לשלם את כל החוזה שלו מראש לשנתיים שנותרו

לא מכיר שאפשר זר אחד בכל חלון

לא באמת אפשר להשאיל לבית"ר ת"א, זה לא שכונה שיסכימו לקבל שחקן שלא יכול לשחק.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין על מה הדיון. ניקוליץ׳ פשוט לא רשום כמו שהוא לא היה רשום עד ינואר שעבר. איזה איסור יש?

זה לא עובד ככה

בעונות האחרונות לא היו לנו 6 זרים אז היה אפשר לא לרשום אותו בלי לשחרר, חוץ מלפני 2 עונות בפלייאוף

4 דקות לפני, Keano said:

זה לא עובד ככה

בעונות האחרונות לא היו לנו 6 זרים אז היה אפשר לא לרשום אותו בלי לשחרר, חוץ מלפני 2 עונות בפלייאוף

איפה זה כתוב?

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה זה כתוב?

עכשיו מצאתי בתקנון שמותר להקפיא עד 2 זרים בעונה, בתנאי שמשלמים את כל תנאי החוזה כולל להתאמן ונותנים לו לעבור לאן שירצה בחינם.

35 דקות לפני, Keano said:

עכשיו מצאתי בתקנון שמותר להקפיא עד 2 זרים בעונה, בתנאי שמשלמים את כל תנאי החוזה כולל להתאמן ונותנים לו לעבור לאן שירצה בחינם.

אז קיבלת תשובה…

3 דקות לפני, Keano said:

זה היה תחום אפור, היו הרבה שאמרו שאין דבר כזה הקפאה כולל רז אמיר מלפני שבועיים.

הקפאה זה סתם מושג שתפס בארץ. זה פשוט שחקן לא רשום.