Jump to content

תודה יאניוטיס

פנחס שוף

Recommended Posts

17 דקות לפני, המכבייה said:

רק בקיץ טרום עונה של סוזה, חשבתי שאנחנו פיבוריטים. לא כי הכרתי את סוזה, אלא כי הסגל היה פצצה. מבחינתי, כל עונה היא מלחמה וצריך לנסות לנצח את זה. גם בשנות ה90. זאת היתה העונה היחידה שנכנסתי אליה עם ביטחון של "מכביסט". זה הסטייט אוף מיינד שתמיד צריך להיות במועדון רציני. 

מסכים לגמרי שבגלל זה לא היה להם פתחון פה באותו קיץ

אבל עזוב אין לי כח להתעצבן

1 hour ago, tkui said:

רענן ברנובסקי מצטט הודעה של רז אמיר ומוסיף כמעט 400K (ויש כתבים שטוענים שזה עוד פחות)

בחייאת בחור אם אתה לא יודע אז לפחות תפוס מחשבון לפני שאתה מתפדח ככה

בכל מקרה לא מבין את כל מי שאומר שמיטש מרפה, כל שנה מאז איוניר מזיינים על זה בשכל. כל עונה מחדש. אפילו בעונה של אוסקר ב'  אולי רק בעונה של סוזה לא זיינו במוח

והאמת לא הייתי מתעצבן עליהם אם לא היו מדברים בכזאת וודאות וביטחון  

אני בפעם השלישית אכתוב, אם יש פה מישהו שבאמת ובתמים חושב שיש לנו כרגע קבוצה טובה, משהו לא בסדר איתו וצריך אבחון אצל פסיכיאטר

אם מה שעשו לנו בסכנין לא נתן לכם את הסטירה הראויה להבין כמה הקבוצה הזאת גרועה, לדעתי יש לכם בעיה רצינית

עם יד על הלב, היו עונות מאז שג'ורדי הגיע שלא חשבתי שיש לנו סגל מדהים שלא צריך שיפור וגם היו עונות שחשבתי שמיץ' פחות משקיע מהרגיל

אבל ממש לא הרגשתי כמו שהרגשתי העונה, הרגשה של חוסר אונים וחוסר תקווה

בכל העונות האלה סמכתי שיש אנשים מספיק מבינים בהנהלה שיתעוררו בזמן ובדרך כלל זה קרה

הפעם אני באמת לא חושב שיש מישהו שגם אם יתעורר(חוץ ממיץ' כמובן) זה יועיל לנו במשהו

לפני12 שעות , maccabi-king said:

אני בפעם השלישית אכתוב, אם יש פה מישהו שבאמת ובתמים חושב שיש לנו כרגע קבוצה טובה, משהו לא בסדר איתו וצריך אבחון אצל פסיכיאטר

אם מה שעשו לנו בסכנין לא נתן לכם את הסטירה הראויה להבין כמה הקבוצה הזאת גרועה, לדעתי יש לכם בעיה רצינית

עם יד על הלב, היו עונות מאז שג'ורדי הגיע שלא חשבתי שיש לנו סגל מדהים שלא צריך שיפור וגם היו עונות שחשבתי שמיץ' פחות משקיע מהרגיל

בכל העונות האלה סמכתי שיש אנשים מספיק מבינים בהנהלה שיתעוררו בזמן ובדרך כלל זה קרה

הפעם אני באמת לא חושב שיש מישהו שגם אם יתעורר(חוץ ממיץ' כמובן) זה יועיל לנו במשהו

זה לא ממש משנה את התמונה הגדולה. יש לנו בעל בית שנותן מעטפת טובה. תוצאות וכושר הוא זמני, קלאס זה לתמיד. היו ימים שלא היה כסף לסבון בקריית שלום. אום אל פאחם נתנו לנו בגביע. זה אמר משהו על הארגון עצמו? לא. זכותך להיות מיואש. זאת מילת קוד למפונק. 

לפני1 שעה , maccabi-king said:

ומה הקשר??

מה הקשר בין זה שאנשי הצוות שקיבלו אשראי לא הצליחו לבנות קבוצה טובה לבין מיטש לא משקיע?

הקטע הוא שאתה מדבר בכזה ביטחון שמיטש הפסיק להשקיע שבפועל אין לך מושג ואם כבר העובדות מראות ההיפך כי הוא באשכרה עוד מביא שחקנים (גם אם לא מספיק) שכבר היו שלו בהרבה כסף

ואתה עוד טוען באותה נשימה שאין לנו ביטחון בצעדים של הצוות המקצועי אז מה אתה רוצה אם גם באלה שאתה לא סומך עליהם מיטש נותן להם אשראי של למעלה מ2 מיליון יורו ומשכורות גבוהות לשפר את הקבוצה- איך זה בדיוק מסתדר עם התיאוריה שלך של לא משקיע יותר?!

ואם תגיד שמיטש הוריד רגל מהגז בגלל שאין מנהל מקצועי אז מעבר לזה שיש את יצחקי- איך אחרי העזיבה של אנגלידיס עד שביין בא לא טענת את זה גם? וגם בינו לבין מנספורד מה שונה אז מהיום?!

ולגבי מאמן וואן לוובן היה האיש הנכון אשתקד כי הכיר את המערכת, השחקנים והליגה ואיתו יכולנו לחזור לחיים ולסיים במקום שמוביל לאירופה ובפועל הוא אפילו התמודד על אליפות והביא גביע אז ברור שהוא ראוי לחוזה אחרי הריצה הזאת

אז הוריד רגל מהגז זה לא כי ההתנהלות היא אותה התנהלות עכשיו תחזור לגנוב דעת על איך שהקבוצה נראית = למיטש הוריד רגל מהגז. ומי שלא חושב שמיטש הוריד רגל מהגז = חושב שיש קבוצה טובה

אני דווקא חושב שמחינת כישרון וחומר שחקנים יש עכשיו קבוצה טובה.

זה שזה לא בא לידי ביטוי על הדשא ואין לנו קבוצה טובה למרות השחקנים, זה משהו אחר. ולזה קשור גם צוות האימון.

לפני2 שעות , וזה ברשת said:

אני דווקא חושב שמחינת כישרון וחומר שחקנים יש עכשיו קבוצה טובה.

זה שזה לא בא לידי ביטוי על הדשא ואין לנו קבוצה טובה למרות השחקנים, זה משהו אחר. ולזה קשור גם צוות האימון.

חומר השחקנים מעולה וצעיר יחסית, אם לא נצליח בטווח הקרוב, בטווח הארוך נהיה הכי טובים אני בטוח.

On 1.9.2021 at 10:23, judymaccabi said:

אדם וזר? גיא סולומון?

תתבייש לך ככה למכור את תומר חנצינסקי 

הוא גמר לנו איזה רצף הזוי בבלומפילד של משחקים ללא הפסד או משהו כזה 

לפני3 שעות , אם אין אני לי נמני said:

תתבייש לך ככה למכור את תומר חנצינסקי 

הוא גמר לנו איזה רצף הזוי בבלומפילד של משחקים ללא הפסד או משהו כזה 

נכון, אבל זוכרת(!) ששיחק משחק אחד בסוף העונה, כנראה שהוא לא מספיק זכיר להיות בראש רשימת השוערים הגרועים.

On 1.9.2021 at 11:37, liron1006 said:

ועדיין לא יאמן שרשום במכבי שחקן שנתן אפילו פחות מיאניוטיס - אהלן ניקוליץ.

יאמר לזכותו של ניקוליץ שאמנם הוא לא נתן, אבל לפחות לא לקח לנו נקודות.