Jump to content

תודה יאניוטיס

פנחס שוף

Recommended Posts

23 דקות לפני, maccabi-king said:

נשבע שניקוליץ כנראה תפס את יצחקי בוגד

אחרת אין סיבה שלא ישחררו אותו כמו את היווני

או שהנסיבות שונות לגמרי. מה זה מעניין כל עוד הוא לא רשום ונספר? לא אני או אתה משלמים לו, אז מי שמשלם לו, גם מנהל את זה. 

מסכים עם הנדון.

אין לי מספיק מידע עליו כדי להגיד שהוא שוער על שהתפספס (זה כנראה גם לא הסיפור),

ועדיין, התחיל עונה בלי הגנה, במקום חדש ועם הרבה חוסר מזל.
הוא כנראה מאוד תרם לעניין, אבל יש מצב גדול שעם הגנה יציבה וקצת יותר זמן לצבור בטחון, לא היינו זוכרים אותו כ"כ לרעה

לפני5 שעות , המכבייה said:

או שהנסיבות שונות לגמרי. מה זה מעניין כל עוד הוא לא רשום ונספר? לא אני או אתה משלמים לו, אז מי שמשלם לו, גם מנהל את זה. 

אולי מי שמשלם לו היום בקושי מוכן להשקיע כי בעבר דחפו לו יאיניוטיסים וניקוליצ'ים והוא החליט לסגור את הברז?

Just now, maccabi-king said:

אולי מי שמשלם לו היום בקושי מוכן להשקיע כי בעבר דחפו לו יאיניוטיסים וניקוליצ'ים והוא החליט לסגור את הברז?

מה זה דחפו לו? שניהם היו החלטות טובות בזמן אמת(וזה היה איביץ אגב). דברים קורים. את האגדות על לא מוכן להשקיע אני שומע שנים. הם נגרעו מהסגל ומכבי תשלם את מה שהיא צריכה לשלם. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

מה זה דחפו לו? שניהם היו החלטות טובות בזמן אמת(וזה היה איביץ אגב). דברים קורים. את האגדות על לא מוכן להשקיע אני שומע שנים. הם נגרעו מהסגל ומכבי תשלם את מה שהיא צריכה לשלם. 

שנים?

מיץ' לא משקיע כמו בעבר אולי מאז העונה השנייה של איביץ'

לפני זה השקיע ביד הרבה יותר רחבה, גם אם לא כמו שהוא השקיע ביום שג'ורדי הגיע לקריית שלום

קיץ כמו של העונה, מכבי לא חוותה אף עונה לדעתי מהיום שג'ורדי נחת פה

יש פה קבוצה שאם יש פה מישהו שבאמת ובתמים חושב שהיא טובה(כן, גם אחרי הרכישות של אתמול), צריך לשלוח אותו לאבחון אצל פסיכיאטר

וברגע שאתה מקבל שחקנים שהם סוג של חתולים בשק כמו שתי האפסים האלה, גם אם בזמן אמת היו נחשבים החלטות טובות, זה מוריד את המוטיבציה לשים את הכסף שלך על אותם אנשים במקום לתת לנוער לשחק את אותו משחק גרוע, רק על משכורת חיילים

4 דקות לפני, maccabi-king said:

שנים?

לפני זה השקיע ביד הרבה יותר רחבה, גם אם לא כמו שהוא השקיע ביום שג'ורדי הגיע לקריית שלום

יש פה קבוצה שאם יש פה מישהו שבאמת ובתמים חושב שהיא טובה(כן, גם אחרי הרכישות של אתמול), צריך לשלוח אותו לאבחון אצל פסיכיאטר

וברגע שאתה מקבל שחקנים שהם סוג של חתולים בשק כמו שתי האפסים האלה, גם אם בזמן אמת היו נחשבים החלטות טובות, זה מוריד את המוטיבציה לשים את הכסף שלך על אותם אנשים במקום לתת לנוער לשחק את אותו משחק גרוע, רק על משכורת חיילים

משקיע ועוד איך. לפחות 30 בעונה. הם לא היו חתולים בשק בכלל בזמן אמת והגיעו כי איביץ רצה אותם. זה כדורגל, חבר, לכן הוא לא ריווחי ומלא בכישלונות קטנים בשוק, בכל קבוצה, בכל ליגה ולכל מאמן בעולם. הדיון הוא לא על איכותה של הקבוצה השנה אלא על השיחרור של שניהם. זה נעשה במינימום נזק תקשורתי ועם הרבה קלאס מצד המועדון. כך צריך לנהוג  

7 דקות לפני, maccabi-king said:

שנים?

תראה כמה הביאו במחיר של דין דוד אחד

אחלה מיטש, הבעיה היחידה שהזמן הזה עלול לעלות לנו ביותר מידי נקודות

לגבי ההחתמות של הגנבים הסרבי והיווני אין מה לעשות יש גם כאלה 

על הנייר הם היו אחלה החתמות

19 דקות לפני, פנחס שוף said:

תראה כמה הביאו במחיר של דין דוד אחד

אחלה מיטש, הבעיה היחידה שהזמן הזה עלול לעלות לנו ביותר מידי נקודות

לגבי ההחתמות של הגנבים הסרבי והיווני אין מה לעשות יש גם כאלה 

על הנייר הם היו אחלה החתמות

שוב, מי שחושב שיש לנו קבוצה טובה ועשו פה עבודה טובה או רכישות טובות, אני אישית אשלם לו על הסתכלות אצל פסיכיאטר

ואני אקח את הסיכון ואגיד, שגם אם כל אותם שחקנים היו מגיעים בתחילת חלון ההעברות, זה לא היה משפר את הקבוצה ביותר מ10 אחוז

עדיין לא היינו מתקרבים למה שיש לחיפה לצערי

וזה ממש לא מסתכם רק בכסף שגולדאהר השקיע בשביל להראות אם הבעלים איבד את החשק

זה שיש עדויות שלוקח המון זמן להשיג אותו

זה שהבנאדם אחרי שנים עם הנהלה מקצועית ביותר התפשר על תמם ויצחקי

זה שהמאמן שלנו נראה חסר מושג

זה ששחקני בית בורחים למכבי וגם עוד מעלים פוסטים על נושאים פנימיים באינסטגרם

ולא חסר עוד פאקים במערכת הכה משומנת שהוא בנה עד לפני כמה שנים

1 דקה לפני, maccabi-king said:

שוב, מי שחושב שיש לנו קבוצה טובה ועשו פה עבודה טובה או רכישות טובות, אני אישית אשלם לו על הסתכלות אצל פסיכיאטר

שמע אתה לא יכול להזיז את השער בכל טענה שלך.

קודם מיץ' לא משקיע- אבל ברור שהא משקיע, הוא שם פה כמה עשות מיליוני שקלים *כל שנה*. אולי לא משקיע באפיקים שרצית אבל משקיע.

אח"כ קיבלת שגם בקיץ הזה הוא השקיע- והאמת מבחינה כלכלית עשו פה העברות חכמות מאוד. 

אפשר להתלונן על התזמון, אפשר להתלונן על האיכות (כאילו מיץ' בוחר), אבל העובדות הוא שהוא כאן והוא שם פה לא מעט כסף.

אתה בפורום הרבה שנים, היה פה מספיק מידע כדי להבין שמיץ' הוא לא טביב שלוקח את הכסף הביתה, וגם כדי להבין שמכבי גירעונית כל שנה- כולל עם בלומפילד החדש ועונות באירופה. 

אז אפשר אולי לשחרר אותנו מטענת ה"לא משקיע"?

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

שמע אתה לא יכול להזיז את השער בכל טענה שלך.

קודם מיץ' לא משקיע- אבל ברור שהא משקיע, הוא שם פה כמה עשות מיליוני שקלים *כל שנה*. אולי לא משקיע באפיקים שרצית אבל משקיע.

אח"כ קיבלת שגם בקיץ הזה הוא השקיע- והאמת מבחינה כלכלית עשו פה העברות חכמות מאוד. 

אפשר להתלונן על התזמון, אפשר להתלונן על האיכות (כאילו מיץ' בוחר), אבל העובדות הוא שהוא כאן והוא שם פה לא מעט כסף.

אתה בפורום הרבה שנים, היה פה מספיק מידע כדי להבין שמיץ' הוא לא טביב שלוקח את הכסף הביתה, וגם כדי להבין שמכבי גירעונית כל שנה- כולל עם בלומפילד החדש ועונות באירופה. 

אז אפשר אולי לשחרר אותנו מטענת ה"לא משקיע"?

אף אחד לא טוען שיש פה טביב שבא לקחת את הכסף או גאידמק שבא לקדם משהו על חשבוננו

אבל הטענה שלי שקשה לתחזק קבוצה שמתיימרת להיות הקבוצה הכי טובה במדינה בשלט רחוק בלי לראות כבר יותר משנה את הקבוצה פה בארץ, ועוד יותר קשה לשמר את ההתלהבות שצריך כדי להשקיע כל כך הרבה כסף כשאתה לא מחובר ממש פיזית לקבוצה

אחת הסיבות ששחר שופך כסף על חיפה כבר כל כך הרבה שנים, זה כי הבנאדם אוהד ורואה מקרוב כל הצלחה וכל כישלון

מיץ' לא במקום הזה לצערי, וקשה לשמר את ההתלהבות לתחזק קבוצה כמו מכבי שעובדים ככה

22 דקות לפני, maccabi-king said:

אף אחד לא טוען שיש פה טביב שבא לקחת את הכסף או גאידמק שבא לקדם משהו על חשבוננו

אבל הטענה שלי שקשה לתחזק קבוצה שמתיימרת להיות הקבוצה הכי טובה במדינה בשלט רחוק בלי לראות כבר יותר משנה את הקבוצה פה בארץ, ועוד יותר קשה לשמר את ההתלהבות שצריך כדי להשקיע כל כך הרבה כסף כשאתה לא מחובר ממש פיזית לקבוצה

אחת הסיבות ששחר שופך כסף על חיפה כבר כל כך הרבה שנים, זה כי הבנאדם אוהד ורואה מקרוב כל הצלחה וכל כישלון

מיץ' לא במקום הזה לצערי, וקשה לשמר את ההתלהבות לתחזק קבוצה כמו מכבי שעובדים ככה

תן לי אותו על כל אחד אחר שגר בארץ. מכבי, כמעט בכל תחום, התקדמה מאד בשנים האחרונות. אם היא מגיעה ל90 מיליון הכנסות לפני פתיחת עונה= עבודה טובה בכל שאר התחומים. מקצועית? יש הרבה מקום לשיפור ומהניסיון שלנו, הוא יודע לתקן. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

תן לי אותו על כל אחד אחר שגר בארץ. מכבי, כמעט בכל תחום, התקדמה מאד בשנים האחרונות. אם היא מגיעה ל90 מיליון הכנסות לפני פתיחת עונה= עבודה טובה בכל שאר התחומים. מקצועית? יש הרבה מקום לשיפור ומהניסיון שלנו, הוא יודע לתקן. 

אוסיף ואומר, אם אתה מכניס הכי הרבה, עם נקודת הזינוק הכי טובה לעשות קמפיינים טובים באירופה, לאורך זמן אתה תתקן.

הדבר היחיד שאני חושש ממנו זאת קטסטרופה שתכניס ללופ שיקום שיארך שנים. 

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

אוסיף ואומר, אם אתה מכניס הכי הרבה, עם נקודת הזינוק הכי טובה לעשות קמפיינים טובים באירופה, לאורך זמן אתה תתקן.

הדבר היחיד שאני חושש ממנו זאת קטסטרופה שתכניס ללופ שיקום שיארך שנים. 

מהירות התגובה מול הקטסטרופה- היא החשובה ביותר. מצד שני, לזעזע שוב את המערכת, גם לזה יש מחיר. שיתעשת פטריק ויבין את גודל ההזדמנות, היא לא תימשך זמן רב מידי. 

רענן ברנובסקי מצטט הודעה של רז אמיר ומוסיף כמעט 400K (ויש כתבים שטוענים שזה עוד פחות)

בחייאת בחור אם אתה לא יודע אז לפחות תפוס מחשבון לפני שאתה מתפדח ככה

בכל מקרה לא מבין את כל מי שאומר שמיטש מרפה, כל שנה מאז איוניר מזיינים על זה בשכל. כל עונה מחדש. אפילו בעונה של אוסקר ב'  אולי רק בעונה של סוזה לא זיינו במוח

והאמת לא הייתי מתעצבן עליהם אם לא היו מדברים בכזאת וודאות וביטחון  

11 דקות לפני, tkui said:

רענן ברנובסקי מצטט הודעה של רז אמיר ומוסיף כמעט 400K (ויש כתבים שטוענים שזה עוד פחות)

בחייאת בחור אם אתה לא יודע אז לפחות תפוס מחשבון לפני שאתה מתפדח ככה

בכל מקרה לא מבין את כל מי שאומר שמיטש מרפה, כל שנה מאז איוניר מזיינים על זה בשכל. כל עונה מחדש. אפילו בעונה של אוסקר ב'  אולי רק בעונה של סוזה לא זיינו במוח

והאמת לא הייתי מתעצבן עליהם אם לא היו מדברים בכזאת וודאות וביטחון  

רק בקיץ טרום עונה של סוזה, חשבתי שאנחנו פיבוריטים. לא כי הכרתי את סוזה, אלא כי הסגל היה פצצה. מבחינתי, כל עונה היא מלחמה וצריך לנסות לנצח את זה. גם בשנות ה90. זאת היתה העונה היחידה שנכנסתי אליה עם ביטחון של "מכביסט". זה הסטייט אוף מיינד שתמיד צריך להיות במועדון רציני.