Jump to content

בראנדלי קוואס חתם במכבי

yellowcake

Recommended Posts

16 דקות לפני, המכבייה said:

אלק, אם זה היה תלוי בפטריק, הוא היה רוצה 11 קארצב. זה בדיוק האבסורד. הוא לא מאמין בשחקנים כאלה(כל השלושה האחרונים).  הוא בפאניקה לדעתי. או שזה ישחרר אותו או שהוא ישוחרר. אבל הבאנו משאבים לעתיד אולי. הלוואי וזה יתחבר. אם הוא ישתה אחר מחר משהו אחר ברולדין, אולי יש תקווה חחחח.

חשבתי שרק אני עשיתי פסיכולוגיה בגרוש על הרוטינה ברולדין. וואלה הוא אניגמה מבחינתי. מצד אחד דיבורים על פאניקה, מצד שני דיבורים על אחד שלא זז מטר ימינה או שמאלה. בארד מארץ הבארדים. לא ברור לי. מה שכן ברור לי זה שסופסוף יש מישהו בקבוצה שכשהוא מקבל כדור אתה מתחיל להתרגש. מתחילת העונה לא היה שחקן אחד כזה. דיכאון. אולי בעצם כן היה... סבוריט. זה גמר אותי מבפנים. מצאתי את עצמי רואה משחקים ומתעסק בפלאפון. זה לא היה לי בחיים.

16 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני סתם מנחש, אבל וואללה, לא חושב שואן לייבן בפאניקה. הוא נראה לי די רגוע האמת. הוא דמות לא ממש ברורה.

הוא אניגמה מוחלטת אבל מה שרואים זה מה שאפשר להסיק. אפשר לשמור על יסודות הכדורגל המודרני גם עם שחקנים עם פלייר. ופתאום, בשבוע האחרון זה גם קורה אחרי שאנחנו נראים קצת שיט. דביטון(לא האמין בו וטיפה בצדק), גבי(שכנראה לא קיבל חוות דעת חיובית ממנו בעבר ושוחרר) ודריבליסט הולנדי שהוא קצת מקרה ראש. לא נראה לי שזה סוג הקפה של פטריק. אז יאללה, שיתמודד ובהצלחה.  

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

חשבתי שרק אני עשיתי פסיכולוגיה בגרוש על הרוטינה ברולדין. וואלה הוא אניגמה מבחינתי. מצד אחד דיבורים על פאניקה, מצד שני דיבורים על אחד שלא זז מטר ימינה או שמאלה. בארד מארץ הבארדים. לא ברור לי. מה שכן ברור לי זה שסופסוף יש מישהו בקבוצה שכשהוא מקבל כדור אתה מתחיל להתרגש. מתחילת העונה לא היה שחקן אחד כזה. דיכאון. אולי בעצם כן היה... סבוריט. זה גמר אותי מבפנים. מצאתי את עצמי רואה משחקים ומתעסק בפלאפון. זה לא היה לי בחיים.

רביעייה התקפית של קוואס, ביטון, קניקובסקי ופריצה זה כבר משהו מעניין, רק שפטריק לא יגביל אותם לרוץ על הקו, הם בדיוק ההיפך מזה. 

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

נכון ומדוייק. 

Just now, Keano said:

רביעייה התקפית של קוואס, ביטון, קניקובסקי ופריצה זה כבר משהו מעניין, רק שפטריק לא יגביל אותם לרוץ על הקו, הם בדיוק ההיפך מזה. 

אני לא מכיר שניים מהם חוץ מסרטונים וסיפורים, קניקובסקי לא שיחק דקה במכבי וגם ביטון זה עדיין סימני שאלה. אבל, אם זה מתחבר, זה אמור להיות הכי הרבה איכות שהיה לנו מזה הרבה זמן. בוא נחזיק אצבעות.

22 דקות לפני, snufkin said:

אני לא מאמין שיש מאמן כלשהוא שרוצה 11 קארצב. גם אצל המאמנים הכי שמרניים, מוריניו סטייל, שחקני התקפה צריכים להיות כישרוניים כדי לייצר מצבים. מה שכן, יכל להיות שהוא דורש גם משחקני ההתקפה עבודת לחץ הגנתי כשהכדור ברגלי היריב וזה לגיטימי ומתבקש

אני מסכים, לא צריך לעשות הנחות בהדגשים החשובים לך ובמוסר העבודה. אני כמובן הקצנתי לשם הדוגמא. זאת קצת פנטזיה שקארצב עובר ראש בראש פלוס כסף עבור גבי. הראשון- נסיך המחלקה, נתונים פיזיים עילאיים ועתיד ורוד תמורת שחקן עם פלייר ששוחרר על ידי המלצה של אותו אדם. לא יודע מה להגיד על זה...

24 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני סתם מנחש, אבל וואללה, לא חושב שואן לייבן בפאניקה. הוא נראה לי די רגוע האמת. הוא דמות לא ממש ברורה.

אחרי המשחק מול סכנין הוא היה נראה בהלם וחסר ביטחון בראיון, לא ממש רגוע.

31 דקות לפני, Naor23 said:

ממה הוא היה בהלם?

עלה שישה משחקים עם אותו המערך ואותם השחקנים, וזה נראה ברמה מסוימת, אז מה חשב שפתאום במשחק השביעי הם יבריקו?

הרים את גררו בחילוף כאילו ציפה שנשטוף את הדשא דקה 20. 

יש הרבה דברים שאני אומר שמבינים יותר ממני בכדורגל. גם דוניס. בטח איביץ', בוס והשאר. אבל פטריק עושה דברים - כמו להמשיך עם בלטקסה בתור בלם - שגורמים לי לתהות האם לא שיחק לו קלף משוגע שנה שעברה והעונה אנחנו הולכים לקיבעון עד שנמות...אלו דברים שזה מאוד בולט שהקבלת החלטות היא בעייתית. 

30 דקות לפני, Naor23 said:

בהלם וחסר ביטחון? לא זזה לו שערה בגבה. בטוח בעצמו בטון, לפחות כלפי חוץ.

44 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ואז חותמים פה שלושה שחקנים שהם כנראה לא תפישת העולם המקורית שלו. איך מסבירים את זה? 

48 דקות לפני, Brandon Roy said:

ממה הוא היה בהלם?

עלה שישה משחקים עם אותו המערך ואותם השחקנים, וזה נראה ברמה מסוימת, אז מה חשב שפתאום במשחק השביעי הם יבריקו?

הרים את גררו בחילוף כאילו ציפה שנשטוף את הדשא דקה 20. 

יש הרבה דברים שאני אומר שמבינים יותר ממני בכדורגל. גם דוניס. בטח איביץ', בוס והשאר. אבל פטריק עושה דברים - כמו להמשיך עם בלטקסה בתור בלם - שגורמים לי לתהות האם לא שיחק לו קלף משוגע שנה שעברה והעונה אנחנו הולכים לקיבעון עד שנמות...אלו דברים שזה מאוד בולט שהקבלת החלטות היא בעייתית. 

אני לגמרי איתך.

49 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ראית את הראיון אחרי המשחק בספורט1? לי הוא היה נראה מרוסק, אבל אני לא מתיימר להיות איזה מומחה בניתוח הבעות וטון דיבור.

לפני4 שעות , Chipopo said:

חשבתי שלא שיחק שנתיים. לפחות משתי הדקות הראשונות שהחזקתי פה, נראה ששיחק וגם כבש.

18 דקות לפני, PLASTOMAN said:

על פי הסרטון האחרון, לא נראה ממש מהיר ואפילו כבד.

הוא לא מהיר, יותר פיזיות ויציאה מהמקום. תכונות יותר חשובות בכדורגל שלנו. גם ככה אין יותר מדי שטחים.

תכלס לא מעניין אותי המספרים שהוא מסוגל לתת. גם איזה גונסלו גרסיה אנמי מסוגל לתת איזה 8 גולים ו 7 בישולים (בעיקר אם הוא גם לוקח חופשיות ופנדלים). 

וגם ראינו איך יונתן כהן עם מספרים מעולים מסוגל להיות זוועה במשחק שוטף. 

חייבים שחקן קבוצתי שישפיע על הסגנון קבוצה, יזיז את המשחק מהר בניידות ויכולת טכנית עם הכדור. לא מבין מהתקציר אם הוא כזה. 

לפני7 שעות , המכבייה said:

ואז חותמים פה שלושה שחקנים שהם כנראה לא תפישת העולם המקורית שלו. איך מסבירים את זה? 

שאולי סוף סוף הוא יצא מהקיבעון שלו..

29 דקות לפני, PLASTOMAN said:

על פי הסרטון האחרון, לא נראה ממש מהיר ואפילו כבד.

הוא לא זפידי אבל גם לא איטי. החוזקה שלו היא דריבל מצויין, זריזות, חזק ב 2 הרגליים ולכן קשה למגן לנחש לאן ילך, בעיטה מצויינת ומסירות מפתח

22 דקות לפני, snufkin said:

הוא לא זפידי אבל גם לא איטי. החוזקה שלו היא דריבל מצויין, זריזות, חזק ב 2 הרגליים ולכן קשה למגן לנחש לאן ילך, בעיטה מצויינת ומסירות מפתח

כן, יש לו שמאלית ברמת ערן לוי.

35 דקות לפני, snufkin said:

וואלה אין לי מושג על מה אתם מדברים. עזוב שהעלו פה נתוני מנג'ר ויש לו 19 (!) בתאוצה ומהירות. תראה את הסרטון האחרון בדקה ה-4:10, בורח שם למגן עם הכדור בקצב פסיכי. זה בליגה ההולנדית לא בליגת העל. לא זוכר מתי היה במכבי שחקן שרץ ככה, אולי טב"ח לפני שעזב.

אין לי מושג באיזה כושר ומוטיביציה הוא מגיע ולכן אני עדיין לא מתלהב. אם הוא בסטייט אוף מיינד שהיה בהולנד... פפףףףף לא מהיר עאלק.