Jump to content

בראנדלי קוואס חתם במכבי

yellowcake

Recommended Posts

36 שעות בלעדיו...מתגעגע.

ביום וחצי מאז המשחק, כמה אנשים שסביבי שכבר הרבה שנים לא הלכו למשחקים פיזית.

דיברו איתי על להשיג כרטיסים למשחק הבית הקרוב. אני לא יכול לומר בוודאות שזה בגללו,

אבל הגיע לכאן משהו מיוחד. בזה אין לי ספק. 

לפני1 שעה , Brandon Roy said:

36 שעות בלעדיו...מתגעגע.

ביום וחצי מאז המשחק, כמה אנשים שסביבי שכבר הרבה שנים לא הלכו למשחקים פיזית.

דיברו איתי על להשיג כרטיסים למשחק הבית הקרוב. אני לא יכול לומר בוודאות שזה בגללו,

אבל הגיע לכאן משהו מיוחד. בזה אין לי ספק. 

בהחלט עושה חשק לעוד

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אם אתה לא זוכר פציעות של פשיץ׳ יש לך בעיות בזיכרון כי היו לו כמה כאלה (בלי לדבר על הפעמיים קורונה).

אתה לא רואה הבדל גדול בין הליגה האיטלקית לצרפתית? באמת? 

פשיץ׳ נתן את העונה המדהימה בסרביה בגיל שבו פריצה נמצא היום, אז עוד מוקדם לשפוט. עד עכשיו פריצה שיחק בליגות טובות מהסרבית ועכשיו כשהגיע לליגה פחות טובה הוא עם שער בכל משחק שפתח + בישול. 

אז מסתבר שהאמת היא איפשהו באמצע בין שנינו.

לפשיץ' הייתה פציעה אחת קטנה בשריר הירך האחורי (תוך כדי הפגרה) שגרמה לו להפסיד את המשחק נגד נתניה, ולעלות מחליף בשניים הבאים. 

חוץ מזה הייתה לו קורונה (לא באמת הופך שחקן לפציע) ועוד "קורונה", שזה יותר שריר החשק והטילים. 

https://www.transfermarkt.com/aleksandar-pesic/leistungsdatendetails/spieler/73457/plus/0/saison/2020/wettbewerb/ISR1/verein/119

האיטלקית ליגה טובה יותר, אבל פריצה היה שם שנתיים רק כמחליף, ופשיץ' היה שחקן הרכב באחת מהעונות שלו בצרפת, אז הפער קצת מצטמצם לדעתי. 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לפשיץ' הייתה פציעה אחת קטנה בשריר הירך האחורי (תוך כדי הפגרה) שגרמה לו להפסיד את המשחק נגד נתניה, ולעלות מחליף בשניים הבאים. 

חוץ מזה הייתה לו קורונה (לא באמת הופך שחקן לפציע) ועוד "קורונה", שזה יותר שריר החשק והטילים. 

https://www.transfermarkt.com/aleksandar-pesic/leistungsdatendetails/spieler/73457/plus/0/saison/2020/wettbewerb/ISR1/verein/119

האיטלקית ליגה טובה יותר, אבל פריצה היה שם שנתיים רק כמחליף, ופשיץ' היה שחקן הרכב באחת מהעונות שלו בצרפת, אז הפער קצת מצטמצם לדעתי. 

לא הצלחתי להתחבר לפשיץ' אופי של פרימדונה, סטיפה זה נראה כמו חיבור הרבה יותר טוב ובריא עם המועדון מקצועית וגם נראה שהוא מפתח יחסים טובים עם הקהל.

פשיץ' שחקן, אבל התעסק יותר מדי עם המסביב.

קצת דראפיץ', קצת ראיונות לסרביה, קצת פה קצת שם.

פריצה מפוקס 100 אחוזים (נכון לכרגע). רואים את זה.

לא יודע מי מכם מסתכל על פריצה תוך כדי המשחק, הבנאדם לא מפסיק לרוץ. הוא גם מבין את המשחק לא רע, אפשר לראות באחד המהלכים של קוואס איך תוך כדי הוא מפנה את עצמו למסירה. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

זכור לי גם שפשיץ׳ היה פצוע בפגרה לפני הפלייאוף. נגד ב״ש גם ככה הוא היה מורחק ונגד חיפה הוא המשיך לשבת ביציע. 

אגב, פשיץ׳ היה שנתיים בצרפת ופריצה שנתיים באיטליה. שניהם דווקא שיחקו מספר דומה של דקות, פריצה עם 10 שערים בכל המסגרות ופשיץ׳ עם 8…

תפסיקו לקבוע לפי כמה משחקים אופי וחיבור למועדון.

פריצה נראה טוב עד עכשיו. שמתם לב שהוא בקושי מחמיץ עד עכשיו?

קוואס נתן משחק ראשון לפנתיאון. נראה שאצלו זה הרבה בראש. 

במידה והוא ישמר את שריר החשק בתוספת לכושר גופני חוויה מובטחת.

לפני2 שעות , Double said:

FB71-FAD9-9104-4914-BFFE-228-C9-E0-D6136

419-C5089-F411-40-D8-ABDF-5-AFDE9-D08693

ImpishDistantDunlin-size_restricted.gif

לא מצליח להרגע ממנו, אני יודע שהציפיות שלי מוגזמות ושזה משחק ראשון, שבטח יש סיבה ששחקן כזה נוחת פה.

אבל האמת היא שאני פשוט לא יכול לחכות לראות אותו שוב על הדשא.

כל דריבל בצבע: צפו במופע של קובאס מול חיפה - מועדון הכדורגל מכבי תל אביב
https://www.maccabi-tlv.co.il/2021/09/כל-דריבל-בצבע-צפו-במופע-של-קובאס-מול-חי/?openday=true

39 דקות לפני, kikoman said:

המהלך על סאן והמסירה לביטון, איך החטיא את זה

לביטון יש הרבה איכויות, יכולת סיום מול השער היא לא אחת המוצלחות שלו וחבל כי אפשר לעבוד על זה. יותר מזה, אם הוא ישחק את ה10 רוב העונה הוא יגיע להרבה מצבים כאלה וזה יכול להיות קריטי לקבוצה.

לפני1 שעה , kikoman said:

המהלך על סאן והמסירה לביטון, איך החטיא את זה

53 דקות לפני, קובי השועל said:

לביטון יש הרבה איכויות, יכולת סיום מול השער היא לא אחת המוצלחות שלו וחבל כי אפשר לעבוד על זה. יותר מזה, אם הוא ישחק את ה10 רוב העונה הוא יגיע להרבה מצבים כאלה וזה יכול להיות קריטי לקבוצה.

הגיע לו לימין…

לפני4 שעות , dvirtop said:

של זיזוב? :lol:

מביך, חלש, לא מתאים, ומסליל לכישלון

מצד שני מזיזוב זה עלה לדסה ומדסה ככל הנראה זה יעלה ברמה לקוואס.