Jump to content

בראנדלי קוואס חתם במכבי

yellowcake

Recommended Posts

7 דקות לפני, snufkin said:

אפשר להגיד מילה טובה ליצחקי על הבינגו עם קוואס?

גם פריצה ועונה שעברה פשיץ והרננדס

בכלל בשנים האחרונות עושים עבודה טובה מאוד עם הזרים

11 דקות לפני, Keano said:

גם פריצה ועונה שעברה פשיץ והרננדס

בכלל בשנים האחרונות עושים עבודה טובה מאוד עם הזרים

פשיץ נפלא. מרגיש פיספוס איתו. הוא כדורגלן טוב מפריצה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

יש גם עניין של חיבור לקבוצה, זה מרגיש יותר טוב עם פריצה

12 דקות לפני, המכבייה said:

פשיץ' שחקן אדיר, או היה נשאר לעונה שנייה בכשירות סבירה הוא נותן פה מעורבות של 20+ שערים בעונה.

אבל חכה גם פריצה נראה טוב מאוד בינתיים, לא ראיתי מספיק דקות שלו בשביל לקבוע מי מיהם עדיף.

13 דקות לפני, המכבייה said:

פשיץ׳ נפלא, אבל עם אופי בעייתי ודי פציע. 

אם הוא יותר טוב מפריצה נוכל להגיד רק בסוף העונה. אני לא בטוח שזה נכון כי פריצה הגיע למקומות שפשיץ׳ רק חלם להגיע אליהם והוא הצעיר מבניהם.

46 דקות לפני, המכבייה said:

בכדורגל נטו, פשיץ שחקן יותר שלם. אבל אנחנו יודעים שלא הכל זה כדורגל נטו. פריצה עם חיבור נכון ועם שחקני ההתקפה האיכותיים מסביבו, יכול וצריך לתת מספרים יפים

יש לו כדורגל, יש לו איכות ברמות הכי גבוהות שהיו פה, יש לו מסירה סטייל ערן לוי, ראיית משחק ומסירות מתוחכמות כאלה שמכניסים שחקן מול שוער ולשטח, מהיר על שטח קטן ודריבליסט

הבעיה כרגע היא שהוא באמת עם עודף משקל(חשבתי בהתחלה שזה רק שרירים) וחסר לו כושר גופני גם לעשות הגנה, שנתגבר על הסיטואציה הזאת, זה יהיה מפחיד, הפחד הבא זה רק להשאיר אותו.

את הכושר הגופני אני מאמין שהוא ישפר, לגבי ההגנה אני לא בטוח וכנראה נצטרך למצוא פתרון בשביל לסגור את החור אבל אין מה לעשות, אם הוא היה יודע גם לעשות הגנה הוא לא היה מגיע לפה

3 דקות לפני, wddani said:

את הכושר הגופני אני מאמין שהוא ישפר, לגבי ההגנה אני לא בטוח וכנראה נצטרך למצוא פתרון בשביל לסגור את החור אבל אין מה לעשות, אם הוא היה יודע גם לעשות הגנה הוא לא היה מגיע לפה

מה ראית בעייתי מבחינת ההגנה?

למרות הכבדות וחוסר הכושר, גם כשהוא היה צעד מאחורי השחקן שלו באגף, ברגע שהוא קיבל את הכדור, הוא צמצם יפה.

לא ראיתי כאן איזה בעיה רצינית מהפן ההגנתית. לא התרשמתי אתמול שהוא עשה פחות הגנתית מיונתן כהן למשל. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אם הוא יותר טוב מפריצה נוכל להגיד רק בסוף העונה. אני לא בטוח שזה נכון כי פריצה הגיע למקומות שפשיץ׳ רק חלם להגיע אליהם והוא הצעיר מבניהם.

אנחנו בירח דבש עכשיו. הלוואי.

הגנה?

השחקן אתמול עצר כדור בנגיעה, מסר כדור בין הבלמים עם הפאלש, שלח איזה 3 פצצות מחוץ לרחבה ובכל פעם שסאן מנחם במקרה אליו הוא עשה ממנו קרקס.

יש מספיק פתרונות לווינגר שלא עושה הגנה, אנחנו לא הראשונים שנתקלים בתופעה הזאת.

לא בטוח שקוואס לא עושה הגנה, קשה מאוד ללמוד לגבי מה שאפשר לצפות ממנו הגנתית על סמך משחק שהוא הגיע אליו עם 30% כשירות בערך. תן לאצילי שנה בחוץ וגם הוא לא עושה את אותה הגנה, וגם לא התקפה. תזכרו באיך שהוא נראה כשהוא הגיע אלינו לעומת לפני שעזב או היום.

מעבר לזה, העליונות ההתקפית שלו מחפה על זה בגדול.. אם הוא ממשיך באותו קו בקרוב יגבירו מאוד את השמירה עליו, וקשה לי להאמין שהמגן שלו יעיז לעלות למעלה יותר מידי ולהטריד באגף שלו.

לפשיץ' אולי היתה טכניקה חמודה כזאת ויכולת לתת עקבים מכל מצב, אבל גם היה בו משהו רכרוכי ואדיש לפעמים והוא לא באמת נתן את המספרים שקיווינו שיתן. פריצה עם 3\3 בינתיים. אגרסיבי, נילחם, מחובר למשחק, קילר אינסטינקט טוב ועדיין משתפר. אם אני יכול לבחור היום אני מהמר על להשאיר אותו במקום לקבל את פשיץ' בחזרה. גם ראול (הכל יחסי כן) של ריאל מדריד היה חלוץ מרשים פחות מרוב המקבילים שלו בקבוצות בסדר גודל דומה אבל דפק מספרים באופן קבוע.. זה מה שחשוב

בנוגע להגנה של קוואס - מול רוב קבוצות הליגה זה לא מהותי כי הן בעיקר יתגוננו נגדנו, ובמבחן הכי רציני מול חיפה, כשהוא ב-50% כשירות, לא נראה שזה הפריע לנו ממש. 

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

די פציע? אני לא זוכר פציעה אחת של פשיץ'. אמנם הבחור אהב לשכב על הדשא אחרי שפירקו אותו, אבל זה לא גרם לו להפסיד משחקים. 

כבר עכשיו אפשר להתרשם מבחינת הסגנון והטכניקה, שם לפשיץ' יש יתרון לא קטן בעיניי, והוא מסוגל לתרום יותר לקבוצה בהנעת הכדור ושטף המשחק מחוץ לרחבה. 

מבחינת הרזומה, וה"מקומות שפשיץ' רק חלם להגיע", אז אני לא רואה הבדל גדול בין להיות שנתיים חלוץ מחליף באודינזה מול שנתיים בטולוז. 

פשיץ' אשכרה נתן עונה של 25 גולים ומספר דו ספרתי של בישולים בכוכב האדום בלגרד (מועדון מכובד מאוד), ופריצה כל הקריירה הבקיע 39. זה המדד הכי טוב עבור חלוץ. 

אבל כן, בשורה התחתונה פשיץ' לא רצה להיות כאן אחרי הטראומה מהטילים, ופריצה לפי הטאץ' ברחבה יכול לתת כנראה את מה שאנחנו צריכים מבחינת גולים. 

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

די פציע? אני לא זוכר פציעה אחת של פשיץ'. אמנם הבחור אהב לשכב על הדשא אחרי שפירקו אותו, אבל זה לא גרם לו להפסיד משחקים. 

כבר עכשיו אפשר להתרשם מבחינת הסגנון והטכניקה, שם לפשיץ' יש יתרון לא קטן בעיניי, והוא מסוגל לתרום יותר לקבוצה בהנעת הכדור ושטף המשחק מחוץ לרחבה. 

מבחינת הרזומה, וה"מקומות שפשיץ' רק חלם להגיע", אז אני לא רואה הבדל גדול בין להיות שנתיים חלוץ מחליף באודינזה מול שנתיים בטולוז. 

פשיץ' אשכרה נתן עונה של 25 גולים ומספר דו ספרתי של בישולים בכוכב האדום בלגרד (מועדון מכובד מאוד), ופריצה כל הקריירה הבקיע 39. זה המדד הכי טוב עבור חלוץ. 

אבל כן, בשורה התחתונה פשיץ' לא רצה להיות כאן אחרי הטראומה מהטילים, ופריצה לפי הטאץ' ברחבה יכול לתת כנראה את מה שאנחנו צריכים מבחינת גולים. 

אם אתה לא זוכר פציעות של פשיץ׳ יש לך בעיות בזיכרון כי היו לו כמה כאלה (בלי לדבר על הפעמיים קורונה).

אתה לא רואה הבדל גדול בין הליגה האיטלקית לצרפתית? באמת? 

פשיץ׳ נתן את העונה המדהימה בסרביה בגיל שבו פריצה נמצא היום, אז עוד מוקדם לשפוט. עד עכשיו פריצה שיחק בליגות טובות מהסרבית ועכשיו כשהגיע לליגה פחות טובה הוא עם שער בכל משחק שפתח + בישול.