Jump to content

גבי קניקובסקי

Rotiman

Recommended Posts

לפני11 שעות , turgi said:

אני גם לא מסכים עם הקונצנזוס של קוואס בימין, ביטון באמצע וגביאל בשמאל.

אני הייתי הולך ביטון בימין, גביאל באמצע וקוואס בשמאל.

ככה אתה מבליט רק את גבי ומבטל/מחליש 2 שחקנים אחרים, עדיף לתת לפחות ל2 שחקנים לשחק בעמדה הטבעית שלהם, מה גם שאני משער שגבי יודע לתפקד בשמאל כמעט באותה רמה כמו באמצע מה שקשה להגיד על ביטון למשל.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שמיר וגררו לא 10.

נשבע שבאתי לכתוב וויתרתי, מסכים איתך על הרבה דברים לאחרונה.

1 hour ago, קמחי said:

זה בסדר, הוא גם קבע שקוואס טרבלמייקר למרות שבכל מועדון בו שיחק העידו על שחקן מופנם שקט ומקצוען

לא אמרתי טרבל מייקר אמרתי פרימדונה, כלומר לא יעזור בהגנה או במשחק הלחץ, ומצפה שכל הקבוצה תעבוד בשבילו.

גם לא אמרתי שזה לא יכול להצליח, אוסקר בנה קבוצה מוצלחת סביב אלירן (והגחמות שלו).

1 hour ago, מכביסט לעד said:

שמיר וגררו לא 10.

צודק, לא 10 קלאסיים, אבל הכוונה שלי היתה שהם צרכים לשחק על חשבון הקשר הקדמי ביותר בשלישיה המרכזית.
גררו סקונד  סטרייקר מובהק, הוא הרבה יותר טוב בלחפש את השער מלחפש את החברים שלו בדומה לאלמוג, ולכן שניהם נראים מאד לא טוב באגפים.

שמיר בתכלס הוא "8" אבל כשנרצה קישור "חזק" נשתמש בו בתור הקשר שמצטרף מקו שני, ונשאיר את הקשרים הרכים יותר(קניקובסקי/ביטון) בחוץ.

22 דקות לפני, dvirtop said:

לא אמרתי טרבל מייקר אמרתי פרימדונה, כלומר לא יעזור בהגנה או במשחק הלחץ, ומצפה שכל הקבוצה תעבוד בשבילו.

גם לא אמרתי שזה לא יכול להצליח, אוסקר בנה קבוצה מוצלחת סביב אלירן (והגחמות שלו).

ולפי מה קבעת שהוא פרימדונה?

כמה כתבות של תומר לוי?

שטויות במיץ.

31 דקות לפני, dvirtop said:

צודק, לא 10 קלאסיים, אבל הכוונה שלי היתה שהם צרכים לשחק על חשבון הקשר הקדמי ביותר בשלישיה המרכזית.
גררו סקונד  סטרייקר מובהק, הוא הרבה יותר טוב בלחפש את השער מלחפש את החברים שלו בדומה לאלמוג, ולכן שניהם נראים מאד לא טוב באגפים.

שמיר בתכלס הוא "8" אבל כשנרצה קישור "חזק" נשתמש בו בתור הקשר שמצטרף מקו שני, ונשאיר את הקשרים הרכים יותר(קניקובסקי/ביטון) בחוץ.

לדעתי אם פטריק ירצה קישור חזק הוא ישים את גולסה 10 כמו בעונה שעברה ושמיר ישאר ב8.

לפני4 שעות , המכבייה said:

אני משחק עם ביטון, פריצה, קוואס, גלזר, גולסה/שמיר, גבי, וההגנה הרגילה עם נחמיאס. 

כל הרכב אחר כנקודת מוצא יהפוך את כל הרכש הזה למיותר.

אני יודע שיהרגו אותי כאן אבל בכל זאת אגיד את זה 

אני לא רואה שום בעיה לשחק עם שני קשרים כמו גבי ודן ביחד באמצע

להיפך (מהמעט שראיתי את קניקובסקי) נראה לי שדווקא ככה יהיה להם קל יותר לבוא לידי ביטוי

שניהם באמצע 

חלאיילה/ פריצה בחוד

קוואס בצד ימין יקבל טיפה יותר חופש בגלל יכולת הגנה גבוהה של הרננדז וסיוע טיפה של גבי נגד מתפרצות 

קו שמאל סאבוריט לבד

גולסה /שמיר הקשר באמצע שיצטרך לפרפר הרבה בין הכנפיים 

וגלזר 

הבעייתיות (מעבר לזה שזה המון תרגול, איך ללחוץ בעיקר, כדי שבאמת יצליח) זה שהקישור שלנו לא מספיק דינאמי אבל עדיין נפעיל מכבש מטורף על היריבה מהאמצע והצדדים ויתן לנו ריצה לכמה משחקים 

לפני2 שעות , Dr. Caligari said:

אני יודע שיהרגו אותי כאן אבל בכל זאת אגיד את זה 

אני לא רואה שום בעיה לשחק עם שני קשרים כמו גבי ודן ביחד באמצע

להיפך (מהמעט שראיתי את קניקובסקי) נראה לי שדווקא ככה יהיה להם קל יותר לבוא לידי ביטוי

שניהם באמצע 

חלאיילה/ פריצה בחוד

קוואס בצד ימין יקבל טיפה יותר חופש בגלל יכולת הגנה גבוהה של הרננדז וסיוע טיפה של גבי נגד מתפרצות 

קו שמאל סאבוריט לבד

גולסה /שמיר הקשר באמצע שיצטרך לפרפר הרבה בין הכנפיים 

וגלזר 

הבעייתיות (מעבר לזה שזה המון תרגול, איך ללחוץ בעיקר, כדי שבאמת יצליח) זה שהקישור שלנו לא מספיק דינאמי אבל עדיין נפעיל מכבש מטורף על היריבה מהאמצע והצדדים ויתן לנו ריצה לכמה משחקים 

שמע אחי אתה מנותק

• 2 weeks later...
לפני2 שעות , Wade said:

מאז זהבי לא היה רכש כזה חשוב. הולך לסחוב את מכבי על הגב הצנום שלו בעונה הזאת לפחות.

לא יודע, יש גם את גולסה גלזר קוואס וביטון שיכולים לחלק איתו את הגב. לא צריך להקצין כל דבר.

גולסה עם רגלי הזכוכית, קוואס שעדיין לא דרך יותר ממחצית על המגרש וביטון שידוע שלא הוא מסוגל לסחוב קבוצה על הגב עוד מעונה שעברה?

לפני4 שעות , Wade said:

מאז זהבי לא היה רכש כזה חשוב. הולך לסחוב את מכבי על הגב הצנום שלו בעונה הזאת לפחות.

אחרי הפתיחה הלא פחות ממדהימה של דן ביטון בעונה הקודמת אני מציע להיזהר מלצאת בהצהרות של סמך שני משחקים.

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

אחרי הפתיחה הלא פחות ממדהימה של דן ביטון בעונה הקודמת אני מציע להיזהר מלצאת בהצהרות של סמך שני משחקים.

הפתיחה של ביטון בעונה שעברה לא קרובה למה שקורה עם קניקובסקי. פחות מבחינה מספרית אלא יותר על המגרש. הבן אדם הפך לגו טו גאי של מכבי תוך שני משחקים, וזה דבר לא פחות מהזוי. בעיניי יתן את עונת חייו.

לפני1 שעה , Wade said:

הפתיחה של ביטון בעונה שעברה לא קרובה למה שקורה עם קניקובסקי. פחות מבחינה מספרית אלא יותר על המגרש. הבן אדם הפך לגו טו גאי של מכבי תוך שני משחקים, וזה דבר לא פחות מהזוי. בעיניי יתן את עונת חייו.

הלוואי, אני גם רואה בו הלב של הקבוצה העונה. אבל בוא נחכה לראות איך דברים יתפתחו.

יש לו בדיוק את כל מה שהיה חסר לנו. 

שחקן שמחפש בכל הזדמנות שיש לו את השער, מחפש לתת כדורים חכמים לחלוצים.

תמיד נותן כדור לצד שני שחופשי וכמעט ולא הולך עם הראש בקיר( כמו חוזז). דברים שהם דיי בסיסים שאנחנו מצפים משחקני התקפה אבל עד עכשיו לא היה לנו אפילו משהו קרוב לזה.

מאמין שהוא יתן עונה גדולה.

אחרי ההתלהבות מדן ביטון בתחילת העונה שעברה אני מנסה שלא להתלהב שוב יותר מדי משחק שנתן כמה משחקים טובים, אבל חייב להודות שמשהו בגבי מרגיש אחרת.

כמעט כל פעולה שלו עם הכדור גורמת לי להגיד "איזה שחקן".

בדיוק צופה בסרטון ברוך הבא שלו למכבי. הרבה ציפיות ממנו. ניכר שקורץ מהחומר "המכביסטי" שגדל עליו אצלנו. "הרוצח השקט", כמו שקוראים לזה. הלוואי.