Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

On 11.1.2023 at 12:34, YallaMaccabi said:

ב״ש נגד סכנין בטרנר(משחק אליפות) בעונת האליפות הראשונה שלהם היה מכור . זה ודאי

הרבה יותר ממכור, אחד מנציגי ההנהלה לא זוכר מי אמר בפה מלא לפני המשחק אנחנו באים לתת אליפות לב"ש.

איזה בלוף זה פשוט לא ייאמן.

מתעסקים בשישה מטוטמים שנהמו אחרי שהמועדון הוא היחידי שמרחיק אוהדים שלו לצמיתות, אבל הזונות מעולם לא הועמדו לדין על קריאות שואה ותאי גזים ואלף ואחד דברים וגם אם כן בטח לא קיבלה רדיוס.

הכל מעוות כאן.

תכלס אם יפעילו את העונש על תנאי למרות כל מה שמכבי עושה אז שלא יעשו יותר כלום נגד אותם אוהדים, גם ככה אין טעם וזה לא נותן כלום. 

עוד לא הגיע הפסק דין שלנו אבל כבר מתחילים לבשל את העונש שיהיה על הדרבי בעוד שבועיים - 

בית"ר קיבלו משחק ללא קהל וקנס על רימון שהודלק במשחק חוץ בטדי נגד הפועל ירושלים. 

הדיין קבע שאי אפשר לומר שזה עונש לא מידתי משום שלא מדובר במשחק חוץ קלאסי והקהל זה אותו קהל שמנוי. 

30 דקות לפני, ohad maccabi said:

עוד לא הגיע הפסק דין שלנו אבל כבר מתחילים לבשל את העונש שיהיה על הדרבי בעוד שבועיים - 

בית"ר קיבלו משחק ללא קהל וקנס על רימון שהודלק במשחק חוץ בטדי נגד הפועל ירושלים. 

הדיין קבע שאי אפשר לומר שזה עונש לא מידתי משום שלא מדובר במשחק חוץ קלאסי והקהל זה אותו קהל שמנוי. 

אז שלא יזרקו אבוקות בדרבי ולא יהיה עונש. את האמת שזה כבר נהיה די משעמם כל דרבי אותו סיפור

אגב, אני צופה שהשנה פעם ראשונה גם יורידו נקודות. יש לנו דרבי, סכנין, יש מכבי פתח תקווה שנדמה לי שדני עמוס אצלם, הקהל שלנו לא לומד וזה לא יגמר טוב

18 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

על מה נתנו לביתר רדיוס ללא קהל? על רימון עשן? הם רציניים? חיפה מדליקים כל משחק את כל היציע

גם חיפה נענשו בחומרה- קנס של 8,000 ש"ח והתנצלות של הדיין שביזבז את זמנם.

19 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

על מה נתנו לביתר רדיוס ללא קהל? על רימון עשן? הם רציניים? חיפה מדליקים כל משחק את כל היציע

יש עונשים לחיפה ויש עונשים לשאר הליגה..

לה פמיליה דורשים מביתר להגיד שהם לא עולים למשחק הבא. פייר הם צודקים, פעם טביב איים בזה וביטלו לו את העונש. תמיד טענתי שמכבי צריכים להגיד דבר כזה.

42 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז שלא יזרקו אבוקות בדרבי ולא יהיה עונש. את האמת שזה כבר נהיה די משעמם כל דרבי אותו סיפור

אחרי הטמטום שהיה בכדורעף, אני לא חושב שההשלכות מעניין מישהו מאלו שזורקים אבוקות. 

אז אני בטוח שידליקו אבוקות בדרבי, יזרקו לדשא והמשחק יעצר, אנחנו והפועל ניענש ועוד פעם התחרות הזו של מי תקבל עונש גדול/קטן יותר.

נמאס..

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לה פמיליה דורשים מביתר להגיד שהם לא עולים למשחק הבא. פייר הם צודקים, פעם טביב איים בזה וביטלו לו את העונש. תמיד טענתי שמכבי צריכים להגיד דבר כזה.

image.png.8afdaf96b805c21dac8b769af35d76e5.png

שלא יהיה ספק מה העונש שנקבל במקרה כזה.

3 דקות לפני, שמש צהובה said:

אחרי הטמטום שהיה בכדורעף, אני לא חושב שההשלכות מעניין מישהו מאלו שזורקים אבוקות. 

אז אני בטוח שידליקו אבוקות בדרבי, יזרקו לדשא והמשחק יעצר, אנחנו והפועל ניענש ועוד פעם התחרות הזו של מי תקבל עונש גדול/קטן יותר.

נמאס..

אולי הפאנטיקס יתחילו לקחת אחריות על מי נחשב חבר ארגון? ולא כל ערס בן 16 שספק אם הוא אוהד מכבי רשאי להיות חבר ארגון .

1 דקה לפני, modz0r said:

image.png.8afdaf96b805c21dac8b769af35d76e5.png

שלא יהיה ספק מה העונש שנקבל במקרה כזה.

אני יודע מה העונש, אני רוצה לראות שיורידו את ביתר ליגה בגלל דבר כזה, ישרפו להם את המשרדים יום אחרי. גם אותנו לא יורידו.

אין לי ספק שאנחנו נהיה הראשונים שיורידו להם נק' מבית הדין על שטות כלשהי למען יראו וייראו.

גם כשנותנים לחיפה "עונש" אז סוגרים להם שמינית יציע..

אצל ביתר או אצלנו ישר יציעים סגורים/ ללא קהל/רדיוס.

מקווה שגם נגדם יהיה אפשר איכשהו להילחם. 

Just now, Elirandani said:

כמה זמן לנסח ולהוציא עונש ידוע מראש...

את האמת שזה היה צריך לקחת חמש דקות להגיד שהעונש לא מופעל כי זו לא הייתה המטרה של התנאי להעניש בגלל עשרה אוהדים, אבל הסירחון שם כל כך גדול שהם חייבים להתקשר קודם לנשיא, בטח ימציאו איזה שטות של סגירת 13.