Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

39 דקות לפני, זיפו said:

הזוי….

רוצים דרבי זה מה שנשאר לנו.. למה במקום לתפוס מתפרעים נותנים עונשים הזויים שפוגעים בכולם?!!

די הגיע הזמן לשים לזה סוף.

כל הקבוצות צריכות להחרים את העונה הבאה עד שהתקנון לא משתנה ולא יאפשר רדיוסים וסגירת יציעים.

למה? כי אתה בא בטענות למשטרה ולבית הדין ולא למה שברור שהוא תופעה קבועה בדרבים.

עם כמה שהעונשים מעצבנים - מה חשבתם שיקרה כשכל דרבי מתחיל באיחור כדי שאנשים יאוננו על פירוטכניקה? אתם לא יכולים מצד אחד להתלהב מזה ואז מצד שני להתפלא שישימו לב לזה סוף, כאילו שמנהלת הליגה מרוויחה מזה שהמחצית הראשונה נמשכת עד דקה 60. קהל היעד של כדורגל הוא לא בני 15 שרואים סרטונים ביוטיוב, בניגוד למה שאנשים בשערים 11 ו-5 חושבים לפעמים.

(אני אישית גם לא מבין איך לעצור את המשחק שנייה אחרי שהתחיל כשהאווירה מתוחה כמו סכין עוזר במשהו, כי 10 דקות הפסקה לא בדיוק יוצר מומנטום גדול, אבל זה כבר עניין אחר)

On 6.5.2022 at 16:24, מנג'ר יונייטד said:

אני איתך, לפחות עד שיהיה שינוי תפיסה. ישראל בין המקומות היחידים והאחרונים בעולם שעדיין מיישמת ענישה קולקטיבית במקום אישית, ולאף אחד לא מפריע שזה רק מחריף את המצב.

לא צופה שינוי במצב כל זמן שהקבוצות ממשיכות להזין ולממן את ההתאחדות והקהלים לא מתאחדים. 

הענישה קולקטיבית כי ההתנהגות קולקטיבית. ראית איך באירופה כמעט עצרו לנו משחק - זה לא קולקטיבי? וזה עוד עונש יותר קשה, כי הוא מעניש ספורטיבית שחקנים על התנהגות קהל. העמדה המסורתית שלי במשך שנים היתה נגד ענישה כזאת, ועדיין לא כיף לי על זה כי אני נפגע מזה - אבל גם אי אפשר לטחון את הראש בחול -  הרי בחייך מעיין, ההתנהגות הקולקטיבית של כל קהלי הליגה השנה היא מתחת לכל ביקורת - מספיק כדי לעצור, לעכב וכמעט להרוס קיום משחקים. אז מה חשבתם שיקרה? כל העונה הזאת היא רדיוס/משחק ללא קהל שמחכה לקרות, ובסוף אנשים מתפלאים?

אם אתם רוצים להאשים מישהו תאשימו את האוהדים ואת מכבי שמסתבר שבכל זאת לא עשתה מספיק, כי זה עדיין קורה. כל עוד זה קיים, תהיה ענישה.

3 דקות לפני, Omer said:

הענישה קולקטיבית כי ההתנהגות קולקטיבית. ראית איך באירופה כמעט עצרו לנו משחק - זה לא קולקטיבי? וזה עוד עונש יותר קשה, כי הוא מעניש ספורטיבית שחקנים על התנהגות קהל. העמדה המסורתית שלי במשך שנים היתה נגד ענישה כזאת, אבל בחייך מעיין, ההתנהגות הקולקטיבית של כל קהלי הליגה השנה היא מתחת לכל ביקורת. כל העונה הזאת היא רדיוס/משחק ללא קהל שמחכה לקרות, ובסוף אנשים מתפלאים?

אמרת התנהגות קולקטיבית, מה אחוז זורקי החפצים להערכתך מתוך 30 אלף איש שנמצאים באצטדיון?

לא מבין איך עד היום לא יצאה מחאה של כלל האוהדים בליגה נגד הבזיון הזה שהולך בבית הדין, כל אחד ילחם לבד זה לא יעזור במקומות עם קצת יותר שנאה מפה ידעו לשלב ידיים במאבקים חשובים.

2 דקות לפני, אקיטה said:

אמרת התנהגות קולקטיבית, מה אחוז זורקי החפצים להערכתך מתוך 30 אלף איש שנמצאים באצטדיון?

ועוד שזה היה במשחק גביע נייטרלי ואנשים שלא יושבים ב11 גם ישבו שם.

12 דקות לפני, אקיטה said:

גם אם זה מיעוט, זה מיעוט שפועל כקולקטיב מספיק גדול כדי להרוס משחקים. הדרבי בלי קהל מסיבה פשוטה מאוד - זאת הדרך היחידה להעביר אותו בלי בעיות. עם העובדה הזאת תעשו מה שאתם רוצים.

זה שכולנו סובלים זה כי אפשר לשחק כדורגל ככה. מבחינת הקהל הרחב, זה שהליגה משווקת אליו - וגם מבחינת לא מעט מבעלי המנויים של מכבי, מבטיח לכם - אין טעם למשחק שמשוחק 115 דקות ברוטו (לא שסבלתי בסוף מהניצחון בדרבי, אבל דוגמה לביזיון שלא צריך לקרות) ואי אפשר להרים בו קרנות, למשל, או ששוער חוטף חפצים.

קודם כל ששחקנים יוכלו לשחק כדורגל, אחרי זה שיהיה קהל.

להאשים רק את הענישה זה פשוט לפספס את הבעיה, והבעיה היא שאי אפשר לשחק את הדרבי התל-אביבי עם קהל שמתנהג כמו שצריך. אז אולי אם יוקיעו אנשים שבגללם אין קהל בדרבי, משהו משתנה. להמשיך עם קנסות על כוסות קולה וסגירת שער 5 על עוד התפרעות לא עשה מספיק - אז מה חשבתם, שהמנהלת מבחינתה לא תגביר לחצים?

כמובן, אני יותר מבעד שמכבי תילחם בזה בכל דרך שתמנע מאיתנו את הענישה הזאת או לפחות תצמצם, שזה מה שאנחנו כן עושים, בהצלחה מוגבלת בלבד אמנם.

6 דקות לפני, Omer said:

להאשים רק את הענישה זה פשוט לפספס את הבעיה, והבעיה היא שאי אפשר לשחק את הדרבי התל-אביבי עם קהל שמתנהג כמו שצריך. אז אולי אם יוקיעו אנשים שבגללם אין קהל בדרבי, משהו משתנה. להמשיך עם קנסות על כוסות קולה וסגירת שער 5 על עוד התפרעות לא עשה מספיק - אז מה חשבתם, שהמנהלת מבחינתה לא תגביר לחצים?

הבעיה היא שיש משטרה שלא עושה את העבודה כי נוח לה המצב הזה וגם לבית הדין נוח המצב שהם מקבלים הכנסות כל שבוע. 

איך רדיוסים ומשחקים ללא קהל עדיין מתקבלים בהתאחדות והמנהלת בקלות כל כך גדולה, מה לא למדנו כלום מהקורונה? לא למדו שהקהל זה הדבר הכי חשוב בכדורגל?

איך גוף כל כך אנטי כלפי "קהל הלקוחות" שלו? מוציא את החשק לחלוטין לבוא למגרשים.

13 דקות לפני, הנדון said:

הבעיה היא שיש משטרה שלא עושה את העבודה כי נוח לה המצב הזה וגם לבית הדין נוח המצב שהם מקבלים הכנסות כל שבוע. 

אני חושב שצריך להיות הוגנים פה - אנחנו באמת רוצים שהמשטרה תתייחס אלינו כפושעים פוטנציאליים? הרי אז אנחנו מתלוננים שיש משטרה ביציע.

תראה, אני גם לא מת על התנהלות המשטרה - אבל בשורה התחתונה האוהדים לא יכולים להשפיע על ההתאחדות, לא על המנהלת, לא על בית הדין ולא על המשטרה. אנחנו כן יכולים לדרוש ממכבי שתעשה מה שיכולה. העלו כאן למשל את רעיון הרשת, שהוא עצוב מאוד, אבל כנראה הכרחי. לפני 20 שנה היו קמפיין להורדת הגדרות, והזהירו מפני התפרעויות אוהדים - והקהל היה רגוע. ההנחה, שלשמחתנו אז עבדה במבחן המציאות, היתה שמי שלא מתנהגים אליו כמו אל בבון וכולאים אותו, לא יתנהג כמו בבון. אבל עברו 20 שנה, ושוב זורקים חפצים, אז שוב צריך מסננת. גם זה לא יהיה נעים (אמנם לא גדר, ועדיין) אבל מה לעשות שהאוהדים באמת בעייתיים?

בשורה התחתונה יש בעיה בהתנהגות הקהל, ואם מכבי תעביר את האחריות הלאה זה לא ייפתר לעולם. אפשר להיות צודקים ולהגיד שאחרים צריכים לעשות את העבודה שלהם, במידה רבה זה גם נכון מאוד - אבל זה לא יעזור לנו בכלום.

סיפרו לנו שיש מצלמות בכל האצטדיון לא? הרי גם ככה מכבי עושה כל מה שהיא יכולה ובכל מקרה משלמת הכי הרבה בבית הדין. בגרמניה ומקומות אחרים היו מחאות אוהדים במגוון נושאים שעבדו נהדר כי כולם נתנו יד אחת פה בארץ אין סיכוי שיקרה לצערנו הרב.

מילה על העונש של הפועל - 

היה להם 4 משחקים בלי קהל על תנאי ו4 משחקים סגירת 10-11 על תנאי, תנאי שקיים כבר חצי שנה וכל פעם דוחים להם אותו. 

מה הם קיבלו מכל זה? 

רק דרבי בלי קהל, בלי שום עונש אחר כך! 

על 30 אבוקות זריקת מוטות וכדורים ושירי שואה! 

4 דקות לפני, הנדון said:

סיפרו לנו שיש מצלמות בכל האצטדיון לא? הרי גם ככה מכבי עושה כל מה שהיא יכולה ובכל מקרה משלמת הכי הרבה בבית הדין. בגרמניה ומקומות אחרים היו מחאות אוהדים שעבדו נהדר כי כולם נתנו יד אחת פה בארץ אין סיכוי שיקרה לצערנו הרב.

מחאת אוהדים שלא מציגה פיתרון לא תעבוד, כי עדיין נישאר עם הבעיה. אין מציאות שבה ליגה מתנהלת עם הפרות סדר קבועות כמו כל דרבי מאז החזרה לבלומפילד ואנחנו לא נחטוף עונשים.

18 דקות לפני, Omer said:

גם אם זה מיעוט, זה מיעוט שפועל כקולקטיב מספיק גדול כדי להרוס משחקים. הדרבי בלי קהל מסיבה פשוטה מאוד - זאת הדרך היחידה להעביר אותו בלי בעיות. עם העובדה הזאת תעשו מה שאתם רוצים.

זה שכולנו סובלים זה כי אפשר לשחק כדורגל ככה. מבחינת הקהל הרחב, זה שהליגה משווקת אליו - וגם מבחינת לא מעט מבעלי המנויים של מכבי, מבטיח לכם - אין טעם למשחק שמשוחק 115 דקות ברוטו (לא שסבלתי בסוף מהניצחון בדרבי, אבל דוגמה לביזיון שלא צריך לקרות) ואי אפשר להרים בו קרנות, למשל, או ששוער חוטף חפצים.

כמובן, אני יותר מבעד שמכבי תילחם בזה בכל דרך שתמנע מאיתנו את הענישה הזאת או לפחות תצמצם, שזה מה שאנחנו כן עושים, בהצלחה מוגבלת בלבד אמנם.

ביום חמישי הקהל של פרנקפורט הבעירו את היציע בפירו ופרצו בסיום המשחק לדשא. הקהל של פיינורד גם הם הבעירו את היציע באבוקות. כל זה קרה במפעל של אופ״א.

לא ראיתי שמתייחסים אליהם כעבריינים ולא מאמנים שיתנו להם עונשים כאלה וכאמור מדובר בדברים הרבה יותר חמורים. כשזה קורה באירופה זה מגניב ומרגש, כשזה קורה פה זה מכוער ואלים.

בשורה התחתונה העונשים האלה לא יגרמו לאבוקות להפסיק להידלק ולא למתפרעים להפסיק לזרוק חפצים והרדיוס שקיבלנו לא יגרום לנו לשנות שורה באחד השירים הכי ותיקים שלנו ביציע.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ביום חמישי הקהל של פרנקפורט הבעירו את היציע בפירו ופרצו בסיום המשחק לדשא. הקהל של פיינורד גם הם הבעירו את היציע באבוקות. כל זה קרה במפעל של אופ״א.

לא ראיתי שמתייחסים אליהם כעבריינים ולא מאמנים שיתנו להם עונשים כאלה וכאמור מדובר בדברים הרבה יותר חמורים. כשזה קורה באירופה זה מגניב ומרגש, כשזה קורה פה זה מכוער ואלים.

בשורה התחתונה העונשים האלה לא יגרמו לאבוקות להפסיק להידלק ולא למתפרעים להפסיק לזרוק חפצים והרדיוס שקיבלנו לא יגרום לנו לשנות שורה באחד השירים הכי ותיקים שלנו ביציע.

כן, אבל שים לב למה שכתבתי כמה פעמים: הקהלים בארץ ***מפסיקים משחקים***. לא פורצים בסוף, לא מדליקים אבוקה תוך כדי - עוצרים את המשחק. אין שום סרט בעולם שזה עובר בלי ענישה כשזה פאקינג תסריט קבוע.

ההתאחדות עושה להם טובה בכך שהעונש מתבצע על הדרבי. סיכוי לא רע שההתפרעות שתהיה בדרבי תגרום להפעלת כל העונשים על-תנאי שכבר עומדים נגדם.

1 hour ago, Omer said:

מחאת אוהדים שלא מציגה פיתרון לא תעבוד, כי עדיין נישאר עם הבעיה. אין מציאות שבה ליגה מתנהלת עם הפרות סדר קבועות כמו כל דרבי מאז החזרה לבלומפילד ואנחנו לא נחטוף עונשים.

לא הבנתי, לשלם למשטרה שתעשה את העבודה שלה ואשכרה תתפוס את מי שזורק חפצים, זה לא פיתרון? או שזה בעצם פיתרון טוב מידי עד כדי כך שזה אשכרה יצליח ולא יהיה יותר כסף חינם מקנסות להתאחדות?

בתי הדין הם מדפסת כספים ואמצעי לסגירת חשבונות עבור ההתאחדות. לא גרם יותר מזה.

לנסות להציג את הכדורגל הישראלי או את האוהדים המגרשים כאלימים, ברברים או חסרי שליטה זו חתיכת גניבת דעת וליפול היישר למלכודת של החלאות שמנהלים את הענף הזה.

לפני1 שעה , ohad maccabi said:

מילה על העונש של הפועל - 

היה להם 4 משחקים בלי קהל על תנאי ו4 משחקים סגירת 10-11 על תנאי, תנאי שקיים כבר חצי שנה וכל פעם דוחים להם אותו. 

מה הם קיבלו מכל זה? 

רק דרבי בלי קהל, בלי שום עונש אחר כך! 

על 30 אבוקות זריקת מוטות וכדורים ושירי שואה! 

כאילו אתה באמת חושב שהם יצאו בזול בזה שנתנו להם פאקינג דרבי בלי קהל? לא מבין אנשים פה.

לפני1 שעה , Omer said:

הגישה הזאת הונהגה ונוסתה כבר שנים ואין חדש תחת השמש אז לא ברור לי גם על איזה הצלחה מוגבלת אתה מדבר. אתה גם מדבר כאילו הקהל זה גורם האלימות מספר 1 במוצר שנקרא הכדורגל הישראלי כשזה לא נכון בלשון המעטה. אולי לא נקיים משחק כדורגל בכלל כדי שלא יהיו בעיות לא ככה?

אם הגישה שלך הייתה מונהגת בכל תחום בחיים הרי שבוא נחרים הכל לכולם לא ככה? ואז לא יהיו בעיות בכלל. 

מחילה על הציניות, אבל נדמה לי שאתה מתבלבל במי אמור לטפל בבעיה ומי אמור לשלם את המחיר, אני כאוהד שלא זרק חפצים, בטוח לא, וזה מרטיט לי את ביצה שמאל איך המוצר מצטייר בעיני המושחתים שרוצים לשמור על המוצר (חחחחחחחחחח).

מילה על הקהל שבבית ואיך זה מצטייר בעיניו: הכל תלוי פוזיציה וסיקור. יותר מביך לראות את בזבוזי הזמן בליגה הזאת והתנהגות שחקנים ועסקנים.

לפני1 שעה , Omer said:

כן, אבל שים לב למה שכתבתי כמה פעמים: הקהלים בארץ ***מפסיקים משחקים***. לא פורצים בסוף, לא מדליקים אבוקה תוך כדי - עוצרים את המשחק. אין שום סרט בעולם שזה עובר בלי ענישה כשזה פאקינג תסריט קבוע.

אתה חושב שאם האבוקות בדרבים יפסיקו, תיפסק הענישה הזאת? 

אז יתנו את הענישה הזאת על זריקת חפצים או על קריאות טועמה מחבל (כבר עכשיו זה קורה).

9 דקות לפני, car.garsia said:

כאילו אתה באמת חושב שהם יצאו בזול בזה שנתנו להם פאקינג דרבי בלי קהל? לא מבין אנשים פה.

ולנו על פחות נתנו 5 משחקים בלי 10-11, שהתנאי היה רק למשחק אחד. 

6 דקות לפני, ohad maccabi said:

ולנו על פחות נתנו 5 משחקים בלי 10-11, שהתנאי היה רק למשחק אחד. 

אני באמת לא משחק את מי מזיינים יותר כי באמת שמזיינים את כל הקהלים פה יופי יופי. אבל עונש רדיוס הוא עונש בזוי לחלוטין, אשכרה אצטדיון שלם לא יכול לבוא בגלל איזה 100 אוהדים, לא להאמין שהוא עוד קיים. הוא בעיניי העונש הכי קשה שאפשר לספוג. הם עמדו לדין ביום רביעי ויכלו לתת להם את הפסק דין ביום רביעי כדי שהרדיוס יהיה נגד ב"ש (לא שזה פחות נורא, גם בגביע הטוטו זה עונש דפוק). אבל חיכו עד יום ראשון כדי שמועד המשחק נגד באר שבע יהיה קרוב מדי לפסק דין ויהיה אפשר לתקוע את העונש על הדרבי ולדפוק אותם עד הסוף. אני באמת לא נכנס למי נדפק יותר ואני אף פעם לא יהיה שמח לאיד שקהל אוהדים נפגע גם אם אני הכי שונא אותם בעולם, בסוף הם אויבים שלנו פחות מהמשטרה, התאחדות, תקשורת, בתי דין ונחש מה, גם בעלי הקבוצות.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה חושב שאם האבוקות בדרבים יפסיקו, תיפסק הענישה הזאת? 

אז יתנו את הענישה הזאת על זריקת חפצים או על קריאות טועמה מחבל (כבר עכשיו זה קורה).

ימציאו משהו חדש שאסור להגיד, אחרי משפטי עמוס הכל אפשרי אם הם רק רוצים.

31 דקות לפני, car.garsia said:

הם הרוויחו פה ניסיון לעקוץ דרבי אחרי 8 שנים.