Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

לפני14 שעות , Krishi said:

אם יש דבר אחד שהייתי לוקח מחיפה זה את היכולת של המועדון והאוהדים שלהם לצאת בקמפיינים משפיעים על גורמים בהתאחדות/מנהלת. זה משהו שנורא חסר אצלנו, היכולת הזאת להשפיע על בתי הדין והשופטים לטובתנו. מעלים אותנו לדין על קריאות הומו ושירים נגד הפועל ושחקן כלשהו שמזיין כבשים. על מנהל קבוצה שרשם 6-2 על דף. אתם לא מבינים איזה טירוף זה, פשוט קריסת מערכות טוטאלית. מה השלב הבא? על קריאות בן זונה ומטומטם? או השופט שערורייה? אה רגע...

ואנחנו פשוט שותקים. גם המועדון וגם האוהדים. שום רעש תקשורתי, שום קמפיין, כלום. עלובי העלובים. 

אני מאוד אופתע אם העונש של סגירת היציע נגדנו יישאר. במקסימום יעבירו לאיזה משחק חסר חשיבות אחר. 

לגמרי, הם לא מפסיקים לעשות רעש על הסגירת יציע שלהם.

אין ספור כתבות וטורי דעה על העניין.

אצלנו חוץ מזה שכמה אתרי ספורט מציינים עונשים שלנו זה נסגר בלא כלום. 

זה באמת הדבר היחיד שצריך לקחת מהם.

אם אותם היו מעמידים לדין על השטויות שאותנו מעמידים(קריאות "הומו", לרשום על לוח 6:2, לנשום מהר מדי) אז באמת הם היו עושים בלאגן רציני...

ואנחנו? מגיבים בפורום של אוהדי מכבי וזו הבעיה. 

צטט

בדו”ח השופט נכתב כי במהלך החימום נשמעו מהיציע שאכלס את אוהדי הצהובים קריאות “שיישרף לכם הכפר” ו”עמוס מ**** כבשים”. בהמשך, בדקה ה-50, האוהדים של סכנין זרקו בקבוק לדשא ואף ירקו לעבר הקוון תובל קולטנוף ופגעו בחולצתו.

אני לא מאמין שאני קורא את זה. 

שישרף לכם הכפר - גזענות. תל אביב עולה באש - כשיר.

לשיר לעמוס שהוא ״כדורגלן״ יהודי מזיין כבשים זה גזענות???? איך יא בן של זונה??

למה מוחמד מת זה גזענות, אבל כל שם אחר זה לא?

ואיפה הקריאות שואה של סכנין??

ניר רפש הכלב החליט לזיין אותנו חזק העונה. לא יודע איך אנחנו ממשיכים לשתוק.

חחחחחחחחחחח

על קריאת ״הומו״ או ״מזיין כבשים״ מעמידים לדין חופשי.

על איחולים שתהיה שואה ליהודים מה פתאום הכל בסדר ..

תעודת עניות .

עדיף שייסגרו כאן את הכדורגל וזהו , גם ככה המועדון הזה הוא כמו זונה ממין זכר שכל כאפה שיתנו לה לפנים היא תחבק באהבה ולא תפתח עליהם על 200 כמו שמגיע להם .

כל עוד המועדון ממשיך לפעול ככה , שימשיך לשלם את הקנסות שלו כמו ילדה טובה .

עייפנו

אשכרה שום מילה על הקריאות שלהם, למרות ששמעו אותן היטב אפילו בשידור.

גם השדרים העירו איזה משהו על "קריאות פוליטיות" שלהם (לא קריאות השואה, אני מניח).

ושוב אף אחד מהמועדון לא ינקוף זרת. עונה של רפיסות בכל המישורים.

כל עוד מכבי ישתקו, ימשיכו לזיין אותנו שבוע אחרי שבוע.

גם אם יהיה משחק ללא קהל יעמידו אותנו לדין על קריאות גזעניות והתנהגות בלתי הולמת.

הזיה 

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מאמין שאני קורא את זה. 

שישרף לכם הכפר - גזענות. תל אביב עולה באש - כשיר.

לשיר לעמוס שהוא ״כדורגלן״ יהודי מזיין כבשים זה גזענות???? איך יא בן של זונה??

למה מוחמד מת זה גזענות, אבל כל שם אחר זה לא?

ואיפה הקריאות שואה של סכנין??

ניר רפש הכלב החליט לזיין אותנו חזק העונה. לא יודע איך אנחנו ממשיכים לשתוק.

ניצני הקרן החדשה, נעים מאד

25 אלף ש״ח (!!) על הדרבי הקודם. מה בדיוק קרה בו שמגיע לנו קנס כזה רק תזכירו לי?

וכמובן שספורט 5 רושמים בכותרת שער 11 לא יסגר… אשכרה אני איתך והעולם מנגד

6 דקות לפני, BODIROGA10 said:

ניצני הקרן החדשה, נעים מאד

מרטיט את אשך שמאל הקרן החדשה.

נא לדייק- אוהד הפועל ידוע מנצל מעמדו לפגוע במכבי, כל דבר אחר חוטא לאמת. הוא יודע שאם יעמיד את סכנין על שירי שואה זה גול לעצמי לקבוצה המזדיינת שהוא אוהד.

לעשות הסבה לכל השירים עליהם הוא מעמיד לדין ולשיר עליו אישית שהוא מזיין כבשים, מחבל, מת, בן זונה חולה במחלות קשות.

לא יודע איך להעלות לפה את הפרוטוקול,  ביזיון אחד גדול! 

צטט

לענייננו אין הקריאות "נאנוס לכם את הבנות" בגדר קריאות השפלה או ביזוי, אך תוכנם של הדברים 
כפשוטם הינו קריאה למעשי אלימות. אמנם אין עסקינן בפרוגרמה או בתכנון של אירוע ספציפי )שאז היה 
הדבר נכנס ממילא לתחום הפלילי( אך ללא ספק עסקינן בקריאה מעודדת אלימות.

בעקבות תקדים דני עמוס: 

צטט

אנו ערים כי פסיקת ביה"ד העליון ופסיקתנו זו אכן תחייב אותנו בעתיד להעמיד לבחינה מקרים רבים 
ונוספים של קריאות ביציעים, אך עם הדרך אשר התווה לנו ביה"ד העליון אין לנו אלא להרשיע את 
הנאשמת גם באישום של התנהגות בלתי הולמת בגין קריאות אלה.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ניצחנו את הקבוצה שלו 3-2 בתוספת הזמן

איך הוא לא שמע את השתהיה שואה למכבי רבאק??? כל האצטדיון שמעו את זה, אני רוצה לראות שעובר בית משפט עמוס מזיין כבשים, צריך להמשיך לשיר לשחקנים יהודים שהם מזיינים כבשים ככה לא יהיה להם תירוץ עם אבו פאני יותר.

1 דקה לפני, car.garsia said:

איך הוא לא שמע את השתהיה שואה למכבי רבאק??? כל האצטדיון שמעו את זה, אני רוצה לראות שעובר בית משפט עמוס מזיין כבשים, צריך להמשיך לשיר לשחקנים יהודים שהם מזיינים כבשים ככה לא יהיה להם תירוץ עם אבו פאני יותר.

למה אתם מופתעים ? עכשיו יש קטע ששופטים לא שומעים את זה פתאום

צטט

ליובין אף נזף בתובע ההתאחדות, עו”ד ניר רשף, כשהפנה אותו לדו”ח המשקיף, ממנו ‘התעלם’ לדבריו כשהעמיד את הפועל לדין: “באשר לדו"ח המשקיף - הרי שהנני מפנה את תובע ההתאחדות לעובדה כי בדו"ח המשקיף מצוין כי אוהדי הנאשמת קראו לכיוונם של אוהדי מכבי תל אביב את הקריאה "שתהיה שואה למכבי"

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וכמובן שספורט 5 רושמים בכותרת שער 11 לא יסגר… אשכרה אני איתך והעולם מנגד

שער 11 לא נסגר במקרה הזה פשוט כי כרגע קיבלנו עונש על מעשים שקדמו לעונש על תנאי של סגירת 11 שקיבלנו.

אחרי שנעמוד לדין על אירועי החצי גמר, אתמול, ונראה לי גם חיפה שער 11 יסגר די בודאות.

ואגב, כמו שאמרתי אחרי הגזר דין הסופי במקרה של עמוס, אנחנו חוזים בקריסת מערכות טוטאלית. זה היה פתח שיהרוס פה כל מה שעוד נשאר מהכדורגל שלנו. קבוצות יעמדו לדין על כל קריאה וקריאה, ירדפו אחרי אוהדים, הרחקות, קנסות, תביעות אישיות, מה לא. 

הטרלול הזה הוא ההתחלה של הסוף של הדבר היחיד שעוד מחזיק את הכדורגל שלנו עם הראש טיפה מעל המים - שזה האוהדים כמובן. 

3 דקות לפני, Krishi said:

ואגב, כמו שאמרתי אחרי הגזר דין הסופי במקרה של עמוס, אנחנו חוזים בקריסת מערכות טוטאלית. זה היה פתח שיהרוס פה כל מה שעוד נשאר מהכדורגל שלנו. קבוצות יעמדו לדין על כל קריאה וקריאה, ירדפו אחרי אוהדים, הרחקות, קנסות, תביעות אישיות, מה לא. 

הטרלול הזה הוא ההתחלה של הסוף של הדבר היחיד שעוד מחזיק את הכדורגל שלנו עם הראש טיפה מעל המים - שזה האוהדים כמובן. 

מה שיש פה זה עליית מדרגה במלחמה נגד מכבי.

כשיענישו את כל הליגה על הדברים המגוחכים האלה אז אסכים, כרגע כל התקדימים על הגב של מכבי וזה מסרב לעצור בזמן שלשאר מחליקים דברים הרבה יותר חמורים שעוד מעוגנים בחוק.