Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

14 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

למה זה נסיבות מחמירות? 

כי ההתאחדות והמנהלת פה הם בני שרמוטות

גמרו את הדיינים ברגע שלקחו להם את העונשים הרגילים של סגירת יציעים, ללא קהל ורדיוס. 

עד שהם התחילו להתלהב להוריד נקודות על כל מחיאת כף ביציעים אז היה רעש סביב זה וכל הטמטום של התקנון החדש וגם את זה לאט לאט לוקחים להם. 

הם חייבים איכשהו להכניס עניין בעונשים המיותרים האלו שלא הועילו ולא יועילו אף פעם, גם אם לא יהיה קהל חוץ אז הקהל הביתי ידליק אבוקות. 

מתחילת העונה אומרים שאין בעיה עם אבוקות כל עוד זה בתוך היציע וזה יסתכם בעונש של קנס בהתאם לכמות, כולל שר הספורט שאומר שצריך להסדיר את העניין הזה עם הדלקת אבוקות באישור, פתאום עצם הכנסת אבוקות זה גם נסיבות מחמירות, אולי יתנו בראש למשטרה ואבטחה שלא מצליחים למנוע כניסה של זה במקום להעניש בלי סוף את הקבוצות?

עושים פה הכל בשביל שלא יהיה כדורגל. 

מה שווה כל הענף הזה או ספורט בכללי בלי קהל? 

נכון, אפשר לחיות יופי גם בלי אבוקות וגם בעיני בשני היה אפשר לוותר על זה, אבל אי אפשר כל פעם להמציא את העולם מחדש, פעם זה כי זרקו על הדשא, אז הפסיקו לזרוק. 

היום זה בגלל ההכנסה עצמה, מה יהיה השלב הבא?

אגב, אני חושב שאם יוטל עונש כזה במיוחד במשחק בסמי עופר, הקהל של מכבי צריך להודיע שהוא לא מגיע לסכנין ובני ריינה ושמכבי לא ימשכו את הכרטיסים.(למרות. לסכנין מגיעים תמיד גג 300 איש)

4 דקות לפני, YoniC said:

במקרה יוצא נגד חיפה במשחק אליפות פוטנציאלי. אין לנשיא יד בדבר אני בטוח

אגב אצל חיפה זה אומר משחק בטרנר בלי קהל חוץ

לפני2 שעות , car.garsia said:

מי שהעביר את התקנון האסוני הזה הוא מאירי החלאה. 

הרבה יותר גרוע מרדיוס עם קהל עונש כזה.

השוואה לא רלוונטית.
המצב הקודם היה סגירת יציעים ולא רדיוס עם קהל.

בכל מקרה לדעתי העברת משחק בית לירושלים או חיפה זה עונש הרבה יותר גרוע.

אני מניח שלפחות חצי מהמנויים לא יגיעו למשחק במצב כזה.

30 דקות לפני, שי123 said:

השוואה לא רלוונטית.
המצב הקודם היה סגירת יציעים ולא רדיוס עם קהל.

בכל מקרה לדעתי העברת משחק בית לירושלים או חיפה זה עונש הרבה יותר גרוע.

אני מניח שלפחות חצי מהמנויים לא יגיעו למשחק במצב כזה.

עדיף שהמנויים יתאמצו מאשר שלא יגיעו אוהדים למשחק של מכבי בכלל. אנשים עובדים קשה כל השנה שיהיה להם ניקוד למשחקים גדולים ובאים ולוקחים להם את המשחקים הכי כיפים בשנה.

חרא על ההסכם הזה וחרא על מאירי, שחר וכל מי שהיה שותף לתקנון המגעיל הזה.

11 דקות לפני, GoldenAxe said:

נסיבות מחמירות, זה לא אוטומטי הורדת נקודות לשתי הקבוצות או רק לקבוצה המארחת מורידים כפול?

הורדת נקודות אפשרית רק על אחד משלושת המקרים המצויינים בתקנון. 

1 hour ago, car.garsia said:

עדיף שהמנויים יתאמצו מאשר שלא יגיעו אוהדים למשחק של מכבי בכלל. אנשים עובדים קשה כל השנה שיהיה להם ניקוד למשחקים גדולים ובאים ולוקחים להם את המשחקים הכי כיפים בשנה.

חרא על ההסכם הזה וחרא על מאירי, שחר וכל מי שהיה שותף לתקנון המגעיל הזה.

אבל במצב הקודם אנשים ששילמו כסף על מנוי לא יכלו ללכת למשחק כי סגרו להם את היציע.

וגם השתמשו בזה בקלות בלתי נסבלת - סגירת יציע ל3 משחקים.

לפני6 שעות , Arthur Read said:

אז אחרי שישנו את התקנון תעשה מה בא לך.
עד אז יש עונשים שפוגעים בקהל ובקבוצה, ולכן זה מיותר, וזה גם טיפשי

לא כתוב בתקנון שום דבר על הכנסת אבוקה. מה שעשה היום הדיין אצל הפועל פתח פה פתח שעוד שנתיים גם תוף לא ירשו לך להכניס ותיקנס על זה.

לפני1 שעה , שי123 said:

אבל במצב הקודם אנשים ששילמו כסף על מנוי לא יכלו ללכת למשחק כי סגרו להם את היציע.

וגם השתמשו בזה בקלות בלתי נסבלת - סגירת יציע ל3 משחקים.

סגירת יציעים זה מעל רדיוס.

אבל אי קהל חוץ זה גם מעל רדיוס.

שני המצבים מאוד מחורבנים, לא אמרתי שהתקנון הקודם היה טוב. רק אמרתי שמאירי האפס כתב חרא של תקנון שהולך לגמור לנו את כל המשחקי חוץ הגדולים.

זוכרים איך התעצבנו פה שזורקים אבוקות לדשא ואמרו שזה גורר עונשים? דיברו על זה שזה מפגר ואם האבוקות היו נשארות ביציע לא היו עונשים רציניים. 

הכל חרטא. בית הדין מחפש להעניש והוא תמיד ימצא איך. הם אוהבים להיות בכותרות ומחפשים את זה. 

אין שום מקום בעולם שיענישו ככה על אבוקות שנשארות ביציע. רק פה הדברים האלה קורים. 

ככה זה עם כל הדיינים המנותקים (מתי כבר עושים רפורמה שם?) והתובעים שרק מחפשים לדפוק קבוצות בלי שום מושג. 

לפני4 שעות , YoniC said:

במקרה יוצא נגד חיפה במשחק אליפות פוטנציאלי. אין לנשיא יד בדבר אני בטוח

זה בערך במקרה, זה רק למשחקים שלקבוצות בית יש לפחות 5000 מנויים. אם לא ב"ש, רק נגד חיפה אפשר לאכוף את העונש המיותר הזה

1 hour ago, car.garsia said:

סגירת יציעים זה מעל רדיוס.

אבל אי קהל חוץ זה גם מעל רדיוס.

שני המצבים מאוד מחורבנים, לא אמרתי שהתקנון הקודם היה טוב. רק אמרתי שמאירי האפס כתב חרא של תקנון שהולך לגמור לנו את כל המשחקי חוץ הגדולים.

אתה מדבר על תיאוריה, אבל יש את המציאות.

שנה שעברה סגרו את שער 11 במשך 9 משחקים, והשנה כרגע יש רק משחק אחד בבאר שבע שבו יופעל עונש איסור קהל חוץ.

לא יודע איך אפשר לקרוא לתקנון החדש חרא במצב כזה.

מכבי הסכימו עם התובע על עסקת טיעון, אין קהל חוץ בטרנר, מחכים לאישור. איזה החלטה מבישה על משהו שמראש לא היינו אמורים לעמוד עליו לדין חוץ מקנס על האבוקות. אני מסכים שזו ההתחלה של הסוף של הכדורגל, שנה הבאה דרבי בלי קהל חוץ, בהנחה שהפועל נשארים

4 דקות לפני, שי123 said:

אתה מדבר על תיאוריה, אבל יש את המציאות.

שנה שעברה סגרו את שער 11 במשך 9 משחקים, והשנה כרגע יש רק משחק אחד בבאר שבע שבו יופעל עונש איסור קהל חוץ.

לא יודע איך אפשר לקרוא לתקנון החדש חרא במצב כזה.

כי זה רק פתח. גם בתקנון הישן לא התחלת ישירות עם 9 משחקים מחוץ לשער 11 במכה. זה נבנה. רק התחלת את התקנון החדש. 

בעונה הבאה אתה יכול למצוא את עצמך מחוץ לטדי, לסמי עופר, לטרנר ולדרבי חוץ. 

כל המשחקים הגדולים להישאר בבית ואז זה יהיה לא פחות גרוע משער 11 סגור.

כשער 11 סגור (עונש גרוע שלעצמו)

במשחקים קטנים יש פתרונות איך להגיע, פה אומרים לך אל תגיע למגרש זה תקדים מסוכן.

100% שנה הבאה הדרבי יהיה רק עם קהל בית, ככה היא קל למשטרה והכי נוח לכולם חוץ מאוהדים.

התקנון מביך והפתח שמכבי נתנו להם בזה שהיא סגרה איתם על עסקת טיעון בטרנר גם מביך. 

העיקר סיפרו לנו סיפורים שיתנו רק קנסות על אבוקות. שונאים פה אוהדים. וההנהלה שלנו היא בטופ שונאים של האוהדים.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

לא מבין איך אפשר לוותר מראש על הדיון כשמגיע לנו רק קנס, טרנר בלי קהל זה משחק סופר קריטי. 

אני לא מבין את זה.

הרבה יותר חשוב לנצח במשחק הקרוב.