Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

1 דקה לפני, אם אין אני לי נמני said:

מה אתה מעדיף? עונשים של רדיוס וסגירת יציעים? 

הדרך להילחם בזריקה של הדברים האלה לדשא זה הורדת נקודות 

הדרך להילחם בזה ממש לא נקודות למועדון אלא עונשים פליליים אישיים.

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

מה אתה רוצה שנעשה? נשרוף את בית הדין? 

זה רלוונטי אם נשלים עם זה או לא? 

מה שכן רלוונטי זה או לשחרר מהטמטום של הפירו או להשאיר ביציע ולתת למי שיודע להדליק ולא לילד מפגר שמשגר זיקוק למטה במקום למעלה. 

3 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

מה אתה מעדיף? עונשים של רדיוס וסגירת יציעים? 

הדרך להילחם בזריקה של הדברים האלה לדשא זה הורדת נקודות 

ד.א לוקאסן באמת נפגע ולא היה רחוק שיפצע, מה כמה נגן על עצמנו בחוסר מודעות 

אנחנו ורק אנחנו אשמים

להגיד שזה מטומטם לזרוק אבוקות לדשא לא סותר את העובדה שבית הדין מזיינים אותנו ושאם זה היה קורה אתמול עם אוהדי חיפה לא היו מורידים להם נקודות. 

אם לוקאסן היה נפגע הוא היה צולע ולא ממשיך לשחק משחק שלם כאילו כלום. 

מטורף בעיניי שמנרמלים את בית הדין. פשוט מדהים. 

אגב, מי שחושב שזה יגרום להפסיק להדליק אבוקות עוד יותר חי בסרט. עכשיו ידליקו עוד יותר אבוקות כדי להראות שזה לא עוזר. 

תראו את הקהל של חיפה. מאז העונש הם ממשיכים להדליק אבוקות כאילו כלום. 

Just now, מכביסט לעד said:

להגיד שזה מטומטם לזרוק אבוקות לדשא לא סותר את העובדה שבית הדין מזיינים אותנו ושאם זה היה קורה אתמול עם אוהדי חיפה לא היו מורידים להם נקודות. 

לא מבין את העניין, אוהד טיפש זרק אבוקה על שחקן, נפגע או לא נפגע זה כבר עניין פלילי, מה חשבת שניצא מזה בזול? לא צריך להגזים אחי זה היה צפוי מאוד.

אני לא חושב שזה עניין של לנרמל את בית הדין כמו העובדה שמישהו ביציע התעקש אולי להיות צודק ולא חכם + לרוב הקהל כל עניין הלזרוק פירו למגרש מזיז את קצה הציפורן בערך וזה לא משהו ששווה להלחם על הזכות לעשות אותו

מקום שני איזה יופי. נשבר כבר הזין גם מהקבוצה הזאת גם מהקהל המפגר הזה, ובעיקר מהזונות של שחר בהתאחדות

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, מי שחושב שזה יגרום להפסיק להדליק אבוקות עוד יותר חי בסרט. עכשיו ידליקו עוד יותר אבוקות כדי להראות שזה לא עוזר. 

תראו את הקהל של חיפה. מאז העונש הם ממשיכים להדליק אבוקות כאילו כלום. 

קודם כל התנאי של חיפה היה על שתי נקודות אתה צודק הורידו להם רק אחת אתה צודק ומעבר לזה הם הציגו את זה כאילו הורידו להם נקודה על זריקת אבוקות, תוך שהם מתעלמים לגמרי מכל הרקע שלהם. עד כאן אתה צודק. 

העובדה שלנו אין תנאי לעונה הזאת לא רלוונטית כי התקנון שונה, עכשיו כאן הבעיה, בית הדין החליט בניגוד גמור לאמור בתקנון , פתאום הוא פרש פגיעה פיזית בשחקן בזה שמספיק שעבר לידו. 

מכבי תערער לעליון בגלל זה, כי על פניו לפני התקנון אין הצדקה להורדת הנקודות, אבל זה כל מה שמכבי יכולה לעשות בצד המשפטי. 

מעבר לזה, אני אכתוב יותר חריף, זה שירה את האבוקה למגרש הוא לא טיפש הוא בן אלף זונות ומבחינתי הוא אוהד הפועל ולא מכבי בכלל. חבל שמכבי פעם אחת לא תובעת לאחד כזה את התחת שכל החיים שלו ישלם על זה. 

Just now, ohad maccabi said:

מישהו הבין למה הפועל לא קיבלו גם הורדת נקודה? 

זרקו אבוקות לדשא בשני משחקים שונים, הרבה יותר מאיתנו. 

כי בתקנון החדש אין הורדת נקודות על זריקה לדשא, זה פשוט עולה יותר כסף (רק אם המשחק מפוצץ בגלל זה או שיש פגיעה בשחקן יש הורדת נקודות)

1 דקה לפני, ohad maccabi said:

מישהו הבין למה הפועל לא קיבלו גם הורדת נקודה? 

זרקו אבוקות לדשא בשני משחקים שונים, הרבה יותר מאיתנו. 

יש להם עוד על תנאי.

הם עושים שם מה שבא להם בבית הדין, מאוד פרוץ ונתון לפרשנות.

לפני שינוי התקנון היינו נענשים פה בסגירת יציע כמו שצריך להיות. שינוי התקנון אפשר להם להעניש בהפחתת נקודות, טמטום של כל המאירים.

Just now, אליהו_הנביא said:

חבל שמכבי פעם אחת לא תובעת לאחד כזה את התחת שכל החיים שלו ישלם על זה. 

בול.

הקבוצה צריכה לתבוע כספית את הטמבלים האלה.

אחרי פגיעה בכיס של כמה מהגאונים האלה התופעה תעלם 

43 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

זה נגיד האמא של הארטות והישראבלוף 

זה בסדר להילחם בבית הדין ולנסות שלא יורידו

אבל להגיד שלא פגענו בו? למה הפנאטיקס הביאו לו פרחים לאימון? שישתול בגינה?

אנחנו פגענו בו והורידו לנו נקודות בצדק 

יכלו גם להוריד יותר 

מכבי תערער ואני מקווה שיחזירו אבל אני אבין גם אם לא 

אנחנו ירינו לעצמו ברגל, מקווה שילמדו מזה להבא

לא פגענו בו, פגע לידו על הדשא.  לא לשכתב את המציאות

25 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קודם כל התנאי של חיפה היה על שתי נקודות אתה צודק הורידו להם רק אחת אתה צודק ומעבר לזה הם הציגו את זה כאילו הורידו להם נקודה על זריקת אבוקות, תוך שהם מתעלמים לגמרי מכל הרקע שלהם. עד כאן אתה צודק. 

העובדה שלנו אין תנאי לעונה הזאת לא רלוונטית כי התקנון שונה, עכשיו כאן הבעיה, בית הדין החליט בניגוד גמור לאמור בתקנון , פתאום הוא פרש פגיעה פיזית בשחקן בזה שמספיק שעבר לידו. 

מכבי תערער לעליון בגלל זה, כי על פניו לפני התקנון אין הצדקה להורדת הנקודות, אבל זה כל מה שמכבי יכולה לעשות בצד המשפטי. 

מעבר לזה, אני אכתוב יותר חריף, זה שירה את האבוקה למגרש הוא לא טיפש הוא בן אלף זונות ומבחינתי הוא אוהד הפועל ולא מכבי בכלל. חבל שמכבי פעם אחת לא תובעת לאחד כזה את התחת שכל החיים שלו ישלם על זה. 

מסכים  

עוד לא הבנתי אשמח שמישהו ישלח פה את הקובץ של הדיון כדי שנבין. 

מה בדיוק גרם לנו להורדת נקודה שהפועל (או חיפה על אתמול) לא עשו? 

הרבה אבוקות - היה בשני הצדדים 

השלכה לדשא - היה בשני הצדדים 

פגיעה בשחקנים - לא הוכח שהיה 

13 דקות לפני, Liran Antebi said:

בואו נראה מופתעים :o

אבל הכל טוב עכשיו מילסון חוזר יסדר את הבלאגן 

מסכן, השאיר אותנו בפער 8 והלך.

מילסון לא יהיה המושיע שלנו אם כשנחזור ל 433 רובי יחזור לשחק עם המגנים טוב שלא 5050.

אם הצוות המקצועי לא מבין את זה, אין תוחלת לעונה הזאת.

מקווה מאוד שהערעור יתקבל ונקבל בחזרה את הנקודה. 

מבחינת החוק החדש אמור להיות רק קנס אבל הם מנצלים את זה שזה נפל מאוד קרוב ללוקאסן ושהוא קפץ מזה בשביל לזיין אותנו.

לא יודע מה עוד הם צריכים להבין בשביל להשאיר את החרא הזה בתוך היציע, שנה שעברה אין ספור משחקים ללא שער 11 וים קנסות ועכשיו נקודה, פשוט טמטום. 

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לא יודע מה עוד הם צריכים להבין בשביל להשאיר את החרא הזה בתוך היציע, שנה שעברה אין ספור משחקים ללא שער 11 וים קנסות ועכשיו נקודה, פשוט טמטום. 

קשה להבין כשאתה מטומטם (לא אתה, מי שזורק)

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

קשה להבין כשאתה מטומטם (לא אתה, מי שזורק)

טפל במי שזרק למה להוריד נקודה? אין הבדל בין האבוקה שנזרקה אתמול מיציע אוהדי לחיפה לבין הזיקוק שנזרק מיציע אוהדי מכבי

1 דקה לפני, תחיית המתים said:

טפל במי שזרק למה להוריד נקודה? אין הבדל בין האבוקה שנזרקה אתמול מיציע אוהדי לחיפה לבין הזיקוק שנזרק מיציע אוהדי מכבי

אבל אנחנו יודעים שיושבים שם אנשים טיפשים בבית הדין ויש אחד שגם שולט שם בתכלס אז למה בכלל להגיע לאופציה הזאת? למה לזרוק לדשא מלכתחילה, גם אם זה סתם אבוקה שנזרקת למקום בלי שחקנים וגם מה שקרה שזה נפל סמוך ללוקאסן. 

מזכיר לי את הטמטום במדינה שפוליטיקאים אומרים שטויות ואז לא יודעים איך לצאת מזה בבית הדין בהאג.

לא יעשו שטויות אז גם לא תהיה להם אופציה לעשות מה שהם רוצים(לחפש להוריד לנו נק' אחרי שהורידו לחיפה).

Just now, עידן מוסקונה said:

אבל אנחנו יודעים שיושבים שם אנשים טיפשים בבית הדין ויש אחד שגם שולט שם בתכלס אז למה בכלל להגיע לאופציה הזאת? למה לזרוק לדשא מלכתחילה, גם אם זה סתם אבוקה שנזרקת למקום בלי שחקנים וגם מה שקרה שזה נפל סמוך ללוקאסן. 

מזכיר לי את הטמטום במדינה שפוליטיקאים אומרים שטויות ואז לא יודעים איך לצאת מזה בבית הדין בהאג.

לא יעשו שטויות אז גם לא תהיה להם אופציה לעשות מה שהם רוצים(לחפש להוריד לנו נק' אחרי שהורידו לחיפה).

מי שזרק הוא מטומטם וטפל בו פרטני.   מה אתה רוצה ממני?

1 דקה לפני, תחיית המתים said:

מי שזרק הוא מטומטם וטפל בו פרטני.   מה אתה רוצה ממני?

ממך כלום אבל אתה לא מבין למה הורידו לנו נקודה, קיבלת תשובה.