Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

4 דקות לפני, דרור שווץ said:

אי אפשר לתבוע אזרחי? 

יכול להיות שזה המנוי הכי לא מנוצל שהיה אי פעם?

אם יהיה תביעה אני הראשון שמצטרף

אין לי כבר סנטימנטים

אה ומי שיקלל אותי תחסכו ממני תודה

מזל שאנחנו לא במאבק האליפות כי הסגירה הזו הייתה יכולה להיות התערבות בוטה במאבק האליפות. 

המשחק הופסק הרבה לפני שהאבוקות נזרקו (גם בטרנר הופסק לפני), גם בשני המשחקים המדוברים של חיפה שכבר מעל לחודש הם לא עומדים עליהם לדין המשחק הופסק גם בלי שהאבוקות נזרקו. 

אני חושב שאנחנו בתור קהל אוהדים הפסדנו במאבק הזה, להבעיר את שער 11 בשבת ולקבל הורדת נקודות. 

1 דקה לפני, seanop said:

אין לי כבר סנטימנטים

אני דיברתי על תביעה נגד בית הדין ולא נגד מכבי

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

אני דיברתי על תביעה נגד בית הדין ולא נגד מכבי

אתה לא יכול לתבוע את בית הדים היחידים שתוכל לתבוע זה ההתאחדות לכדורגל ומכבי תל אביב וזה יבוא על שניהם ביחד אתה לא יכול לתבוע רק צד אחד

גורם בכיר מאוד בתוך המועדון ואני מצטט כמעט מילה במילה "סוייר תשחרר אותי כבר. זה מה יש. הכל של מכור. אנחנו מודעים לזה. הנה אני מודה. הכל מכור ואין לנו מה לעשות בנידון. כלום לא יכולים לעשות. חלאס. שחרר."

22 דקות לפני, seanop said:

אין לי כבר סנטימנטים

תודה לארגון שאכפת לו רק מעצמו וחבל שלא קיבלנו הפחתת נקודות אולי ככה היו מפסיקים באמת למרות שגם ככה לא אכפת להם באמת מהקבוצה

אם אתה תובע מישהו תפנה אצבע מאשימה אליהם לא למכבי

מה קבוצות אחרות זה מעניין לי תתחת

מה שצריך לקרות כאן כדי שהנהלת מכבי תוציא את הראש מהתחת ותתחיל לעבוד בדיונים האלה ולתקוף את בית הדין על חוסר האחידות (בדיוק כמו במגרש) זה חרם מנויים על שער 11. אם היה לי מנוי ל11 אין ספק שלא הייתי מחדש לשם ואז כשמגיע יתקעו עם שער שלם ריק, אולי ירד להם האסימון שאימאפשר לבוא לדיון משפטי כאילו התעוררת הרגע משנ''צ

שאלה רצינית, האם הדיון על האבוקות בדרבי חיפה ונגד באר שבע התקיים?

ואם לא יש התייחסות למתי נדחה? או שממתינים לקבל עונש בגביע הטוטו בעונה הבאה

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה שצריך לקרות כאן כדי שהנהלת מכבי תוציא את הראש מהתחת ותתחיל לעבוד בדיונים האלה ולתקוף את בית הדין על חוסר האחידות (בדיוק כמו במגרש) זה חרם מנויים על שער 11. אם היה לי מנוי ל11 אין ספק שלא הייתי מחדש לשם ואז כשמגיע יתקעו עם שער שלם ריק, אולי ירד להם האסימון שאימאפשר לבוא לדיון משפטי כאילו התעוררת הרגע משנ''צ

אי אפשר לעשות חרם מנויים בשער 11 כי אם לא תחדש יש הרבה שירוצו לקנות  

13 דקות לפני, netanel7 said:

נדחה לאף פעם

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל יש מצב שלא אעשה מנוי שנה הבאה לראשונה אחרי 15 שנים. 

אני לא מרגיש שזה מפריע כל כך למכבי הרדיוסים האלה לשער 11, לא יתכן שחצי מנוי ייזרק לפח ומכבי לא ישברו את הכלים, שיאיימו שלא יעלו לשחק, שילכו להתראיין ויביאו את כל ההוכחות שאנחנו יודעים שיש פה לשחיתות ולאיפה ואיפה, שיעשו משהו! 

ההתאחדות מצדם מצאו את העונש המושלם, הפרד ומשול קלאסי, למכבי מן הסתם לא כל כך אכפת אם שער 11 ייסגר או לא, גם ככה הוא בעיקר עושה להם כאב ראש, אפילו רוב הקהל הרחב של מכבי מרגיש שהעונש הזה מוצדק, כי הוא לא משפיע עליהם. 

נותרנו 5 אלף איש בשער 11 לבד, זאת ההרגשה. 

ולמכבי פנאטיקס כפרה עליכם נשמות שלנו, חלאס, תשלטו באנשים שלכם, החלטתם לפתוח אבוקות תשאירו אותם ביציע. 

3 דקות לפני, nirnir20 said:

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל יש מצב שלא אעשה מנוי שנה הבאה לראשונה אחרי 15 שנים. 

אני לא מרגיש שזה מפריע כל כך למכבי הרדיוסים האלה לשער 11, לא יתכן שחצי מנוי ייזרק לפח ומכבי לא ישברו את הכלים, שיאיימו שלא יעלו לשחק, שילכו להתראיין ויביאו את כל ההוכחות שאנחנו יודעים שיש פה לשחיתות ולאיפה ואיפה, שיעשו משהו! 

ההתאחדות מצדם מצאו את העונש המושלם, הפרד ומשול קלאסי, למכבי מן הסתם לא כל כך אכפת אם שער 11 ייסגר או לא, גם ככה הוא בעיקר עושה להם כאב ראש, אפילו רוב הקהל הרחב של מכבי מרגיש שהעונש הזה מוצדק, כי הוא לא משפיע עליהם. 

נותרנו 5 אלף איש בשער 11 לבד, זאת ההרגשה. 

אני ועוד 4 חברים עוברים ל 7-8.

32 דקות לפני, netanel7 said:

חיפה לא הופיעו בבית הדין כבר חודשיים משום מה. בדיחה. אין צפי לדיון על האבוקות בדרבי מהתאריך 6.3. הדיון על האבוקות שלהם נגד ב"ש נדחה. 

הכי הזוי זה הדרבי שלהם, הפועל קיבלה עונש ומכבי חיפה לא עמדו לדין בכלל וגם אין צפי לזה, מדהים.

Just now, קובי השועל said:

חיפה לא הופיעו בבית הדין כבר חודשיים משום מה. בדיחה. אין צפי לדיון על האבוקות בדרבי מהתאריך 6.3. הדיון על האבוקות שלהם נגד ב"ש נדחה. 

הכי הזוי זה הדרבי שלהם, הפועל קיבלה עונש ומכבי חיפה לא עמדו לדין בכלל וגם אין צפי לזה, מדהים.

מה זה אומר אין צפי? הם הדליקו אבוקות ולא קיבלו שום דבר?

1 דקה לפני, Daniel17 said:

הצפוני זה כל היציע או החרטוט הזה של רק התחתון/עליון?

בינתיים זה כל היציע.

אתפלא אם הנשיא ישאיר את זה ככה. 

Just now, Daniel17 said:

הצפוני זה כל היציע או החרטוט הזה של רק התחתון/עליון?

בוואן כתוב כל היציע. 

מישהו יודע איך ההתאחדות מסבירה את זה שהם נענשו למשחק אחד ומכבי לשניים? 

אני באמת מנסה להבין אם ההתאחדות מנסה בכלל להסתיר שהיא מושחתת מקסימום או שהם מחרבנים מהמקפצה. 

Just now, nirnir20 said:

בוואן כתוב כל היציע. 

מישהו יודע איך ההתאחדות מסבירה את זה שהם נענשו למשחק אחד ומכבי לשניים? 

אני באמת מנסה להבין אם ההתאחדות מנסה בכלל להסתיר שהיא מושחתת מקסימום או שהם מחרבנים מהמקפצה. 

גם לא אמרו באף מקום אם זה עונש על האבוקות בדרבי או על האבוקות נגד ב״ש.

מניח שאיחדו את זה ונתנו עונש אחד על הכל.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הצפוני נסגר רק למשחק נגדנו. כמובן שאחרי הערעור יחליפו את זה להתנצלות בפני הנשיא.

גם אם יסגר בפועל הם ישבו בדרומי ושוב ירו עלינו זיקוקים ורימונים בכינון ישיר. צריכים לפעול כבר מעכשיו שלא ישבו לידנו.