Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

20 דקות לפני, GoldenAxe said:

אם אתה רוצה אימפקט צריך להחרים משחק בית דווקא נגד חיפה…

במשחק הגביע ההכנסות מתחלקות בחצי

שם צריך להחרים את שני המשחקים. ואם עולים, אז להחרים את החצי, כל ההכנסה שם זה להתאחדות.

1 hour ago, erantheking21 said:

מכבי הפכה לבית זונות

כל מי שרוצה נכנס עם הבולבול ודופק אותנו

התאחדות, האיגוד, ערוצי הספורט

עצוב כמה שזה נכון, הגיע הזמן גם להעיר את מיץ', לא בטוח שמציירים לו תמונה מלאה על כל מה שהולך במועדון ומעבר לזה. 

29 דקות לפני, Elirandani said:

מכבי נתנה כרטיסים במתנה לילדים בפנימייה, אחד הילדים נכנס למגרש.

הדיין - קנס של 10 אלף 

אין שם אפילו מעט היגיון. להקיא

זה הכי חמור מהכל. 

הכל מכור הכל, שמכבי יאיימו כבר באי הופעה, אני מוכן במקרה הכי גרוע (שלא יקרה בחיים כי הקוקסינלים שם מבינים שבלי מכבי חצי ליגה לא רלוונטית) לרדת ליגה ולהתחיל שנה הבאה מהלאומית רק שמכבי יראו ביצים כבר. 

80,000 איש יוצאים מהבית בגשם מבלי להבין על מה הם מוחים

מתי לאוהדים שלנו יישרף ונצא לרחוב בכמויות, כי חלאס? 

אם הרדיוס יוצא נגד פתח תקווה בגביע זה יכול להיות טוב להחרים לשים זין בפה של אבי לוזון

שלא ירוויח שקל במקום להרוויח ארגזים

Just now, פושטק said:

80,000 איש יוצאים מהבית בגשם מבלי להבין על מה הם מוחים

מתי לאוהדים שלנו יישרף ונצא לרחוב בכמויות, כי חלאס? 

מקווה שהעמותות של מכבי חיפה מכבי וביתר ינסו לשתף פעולה ולצאת למחאה על כל מה שקורה בענף הזה 

3 דקות לפני, BMTA said:

מקווה שהעמותות של מכבי חיפה מכבי וביתר ינסו לשתף פעולה ולצאת למחאה על כל מה שקורה בענף הזה 

אמרת מכבי חיפה?

חחחחחחחחחחחחחחח

שקט יא תייר

18 דקות לפני, BMTA said:

על מה אתה רוצה שהם ימחו? להם הכל מותר ובשופטים איתם

דל"פ - אם ההנהלה המזוינת לא יודעת לעמוד על שלה בשום נושא בוער שישחקו עם עצמם ברדיוס, אני לא מגיע.

כן תדחו את הדיון ותגידו להם בואו תנו לנו רדיוס במשחק פחות קריטי.

זה מרגיש כאילו בא לך לצרוח את הנשמה ולא יוצא קול. מתסכל מעצבן מגעיל דוחא ומה לא והכי מעצבן, אין לנו שום יכולת לשנות משהו כל עוד ההנהלה שלנו כזו.

ושוב אני אומר כקהל, להכריז על החרמת משחקי חוץ ולא לתת שקל כקהל לקבוצות הקטנות שגם ככה חיות עלינו

אם לנו אין קהל אז שלאף אחד לא יהיה קהל

יש לנו כוח כקהל, תשתמשו בו ותראו איך אחרי 3 משחקים בלי קהל חוץ אין יותר עונשי רדיוס בחיים 

שמכבי ילמדו מבאר שבע איך תוקפים בתקשורת את איגוד השופטים המחורבן הזה או מי שצריך

רק אצלנו כל הזמן שותקים כמו נמושות 

11 דקות לפני, Emmanuel said:

זה מרגיש כאילו בא לך לצרוח את הנשמה ולא יוצא קול. מתסכל מעצבן מגעיל דוחא ומה לא והכי מעצבן, אין לנו שום יכולת לשנות משהו כל עוד ההנהלה שלנו כזו.

להתחיל במכתבים למיץ' אני כבר באמת לא יודע אם למישהו שם אכפת וכל אחד מגן על התחת של השני, מתסכל מאוד שרק לאוהדים וליואב זיו אכפת מהמצב (לכאורה). הנהלה נפל שמבזה את השם מכבי.

לכבוד: כב' השופט בדימוס אמנון סטרשנוב נשיא בית הדין העליון ההתאחדות לכדורגל בישראל 
הנדון: הפסקת השימוש בענישה קולקטיבית כנגד אוהדי הכדורגל בישראל

1 .הריני לפנות אליך כהמשך לשימושים נוספים של בית הדין המשמעתי בעונשי קהל.
2 .ענף הכדורגל בישראל שואב את זכות קיומו מקהל אוהדי הכדורגל - ברמת העניין, ההיבט, האווירה, התשוקה וגם ברמה הכלכלית; ללא האוהדים - לא יתקיים כדורגל בישראל.
3 .ענישת קהל, בין אם על דרך של משחק בדלתיים סגורות או עונשי רדיוס, מבטאת ענישה קולקטיבית, גורפת, לא מידתית וקיצונית, ענישה הפוגעת לא רק במועדונים, אלא בעשרות אלפי אוהדים וכל זאת באשמת מיעוט שבמיעוט - לפעמים ברמת ה"אוהדים" היחידים - אשר בוחרים לפעול בצורה פסולה.
4 .בנוסף על העוול שענישה זו גורמת לקהל עצום של צופים, היא פוגעת במאמצי המנהלת וה מועדונים להרחיב את מעגל המשתתפים בחגיגת הכדורגל, פוגעת קשות במכירות המנויים, הורסת את חווית המשחק הטלוויזיונית, מרתיעה בעלי קבוצות מהשקעה במועדוני כדורגל ויוצרת מירמור ותסיסה מוצדקים לחלוטין אצל %99 מאוהדי הכדורגל שהם אנשים ישרים, נורמטיביים ושומרי חוק המלווים בנאמנות את קבוצתם מדי שבוע ברחבי הארץ ובכל מזג אוויר.
5 .לו ענישה זו היתה אפקטיבית, לו היה בה בכדי למנוע הישנות התופעות או לצמצם האלימות במגרשים )מה שבעקיפין היה מביא לגידול בכמות הקהל( - דיינו, אך נראה כי אין חולק שהענישה אינה אפקטיבית, שהמתפרעים אינם מורת עים, שהתופעות חוזרות ו נשנות )ברוב המקרים ביתר שאת( כאשר ה"נענשים" האמיתיים הם האוהדים הנורמטיביים )לרבות משפחות, נשים וילדים(, הקבוצות, השחקנים, השותפים העסקיים וענף הכדורגל כולו.
6 .מיום הקמתה מנהלת הליגות לכדורגל מנהלת מלחמת חורמה בתופעות ההתפרעות במגרשים, ובימים אלו היא פועלת בשיתוף עם משרד התרבות והספורט, ההתאחדות לכדורגל בישראל וגופים נוספים להשלמת שינויי חקיקה אשר יאפשרו הטלת סנקציות נקודתיות וחמורות על המתפרעים באופן שיפחית משמעותית תופעות פסולות אלו.
7 .בד בבד עם מהלכים אלו נראה כי בשלה העת "להחליף דיסקט", לכל רוחב ענף הכדורגל, בנוגע לענישת קהל ולנסות פתרונות אחרים; בידי בית הדין הנכבד ארגז כלים מגוון המאפשר הפעלת סנקציות על קבוצות מקום בו הוכח כי הן לא נקטו באמצעים סבירים בכדי להילחם בתופעות פסולות אלו.
8 .אבקש מבית הדין הנכבד להעמיד שיקולים אלו לנגד עיניו בדונו בהחלטות הנוגעות לענישת קהל כפי שניתנו על ידי בית הדין המשמעתי.

בכבוד רב ובברכ ה, ארז כלפון, יו"ר

8 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

image.png.d71825ee77c83d8cea6a6b3a24627ad5.png

באמת שאין גבול כמה שהוא בן של זונה

איך הוא שונא ספורט ומתפרנס ממנו? אני באמת שואל זה לא באסה לקום בבוקר לעסוק במקצוע שאתה מתעב?  

23 דקות לפני, Emmanuel said:

איך הוא שונא ספורט ומתפרנס ממנו? אני באמת שואל זה לא באסה לקום בבוקר לעסוק במקצוע שאתה מתעב?  

הדבר היחיד שהוא צודק, זה שהקבוצות ישנו כבר את התקנון ויקבעו מה העונשין המותרים.

לא צריך לא להופיע. בחלומי מכבי פשוט שמה פס על העונש ומארחת בבלומפילד כאילו הכל כרגיל.

כמובן שזה לא יקרה. שום דבר לא יקרה. אני בספק אם הם יערערו בכלל (לא שזה יעזור). 

כמה פעמים היו נהמות ביציעים של חיפה כלפי שחקנים? מתי הם קיבלו על זה רדיוס? מופעי אבוקות שם זה בנוהל, אחרי עשרות מיקרים סגרו להם חצי יציע. 

לבית"ר והפועל ולנו דופקים רדיוסים, סגירות יציעים ומשחקים ללא קהל על ימין ועל שמאל. ולפחות אצלנו המועדון עושה מעל ומעבר יותר מכל מועדון אחר ועדיין מזיינים אותנו כל פעם. 

המועדון צריך להפסיק להילחם באוהדים שלו ולכוון את כל המלחמה כלפי מוסדות בתי הדין ואיגוד השופטים של ההתאחדות. גם זה כמובן לא יקרה. 

תאמת נמאס לי מכדורגל.

שוקל לא להגיע למשחקים בזמן הקרוב.

נמאס לי מעונשים הזויים נגד אוהדים

שוטרים נותנים מכות לאוהדים

גופי התקשורת זבל

נמאס לי מארגון המושחת הזה שקורא לעצמו "איגוד השופטים"

עכשיו גם רשתות בבלומפילד - כאילו שזה יעזור וימנע עונשים נגד אוהדים שלא עשו דבר רע (לא רואה שיש רשתות באצטדיונים אחרים)

נמאס מההתאחדות ומנהלת הליגה שרק פועלים נגד אוהדים

נמאס מהתובע שפועל נגד מכבי באופן ברור בכל הזדמנות שיש לו

נמאס לי מהנהלת מכבי (אם יש כזה דבר בכלל)

נמאס לי !!!!!!!!!!!!!!

אני באמת שוקל לא להגיע למשחקים - לא מאיים או משהו כזה, פשוט משתף אתכם בהרגשה שלי

לפני5 שעות , עידן מוסקונה said:

תכלס, מכבי צריכה להפסיק להרחיק אוהדים, או לבדוק בכלל מי עשה מה.

מה הפואנטה אם העונש הוא אותו עונש גם כשעושים משהו וגם כשלא?

!!