Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

יש לי חלום שיום אחד ייפתח פירו בשער 1. מעניין אם גם יסגרו את היציע לשלושה משחקים ויכריחו את העסקונה לוותר על ההזמנות.

הבושה הגדולה היא שלנו כי אנחנו היחידים שיכולים לעצור את זה אבל כמובן שנמשיך לאכול את השיט הזה ולהתנהג כמו סמרטוטי רצפה.

אין פה כלום בלי קהל. מוצר נחות וחסר רייטינג אבל הקהל מטומטם ולכן הקהל ישלם.

8 דקות לפני, זיפו said:

מתי יש משחק של הנבחרת?

תארגנו לי פירוטכניקה, אני מכניס.

עליי.

חלום שלי שכל הארגונים יבואו למשחק של הנבחרת ויפוצצו אותו בפירו

14 דקות לפני, זיפו said:

מתי יש משחק של הנבחרת?

תארגנו לי פירוטכניקה, אני מכניס.

עליי.

זה הפיתרון הכי יצירתי שקראתי לבעיה הזו ב20 שנה האחרונות 

שאפו

(עם כי, לא יקרה)

לא מבין למה לא קמה קבוצת אוהדים משער 11 ומגישה תביעה אזרחית נגד ההתאחדות ומבקשת מהם פיצוי עבור המשחקים שהם מענישים

בכלל, מה זה הדבר הזה שתחום הענישה בידי ההתאחדות??

ליגת העל נמצאת באחריות מנהלת הליגות.

שילכו ויתעסקו בליגות ב וג ושיעזבו אותנו המושחתים האלה

כל ההתעסקות הזאת בעונש של ההתאחדות מעלים לחלוטין את זה שככל הנראה לא יהיה לנו תופים וציוד עידוד מחר בחסות המשטרה שלקחה לעצמה את התפקיד של בתי המשפט.

פגיעה אנושה בספורטיביות כאשר רק הקבוצות מת"א נפגעות מזה

1 hour ago, הישראלי היפה said:

לא מבין למה לא קמה קבוצת אוהדים משער 11 ומגישה תביעה אזרחית נגד ההתאחדות ומבקשת מהם פיצוי עבור המשחקים שהם מענישים

אחריות שילוחית או משהו כזה.

אפשר לעשות את זה, אבל או שיגידו לך לתבוע את מכבי (אתה מתנהל מולה, לא מול ההתאחדות) או שתוכל לתבוע אותם והם יתבעו את מכבי

1 hour ago, הישראלי היפה said:

אם יש התארגנות אשמח לסייע, אני לא עו״ד (צריך אחד כזה!) אבל יכול לעזור בניסוח וכו׳.

״החוזה״ שלנו חתום אל מול לאן לדעתי כי דרכם קנינו את המנוי, וגם חוזה מול מכבי כמובן.

מבחינה משפטית אפשר לתבוע את כולם (לאן, מכבי, מנהלת, התאחדות, משטרה) ובית המשפט ידון ויחליט מי הגורם (או גורמים) הפוגע ביותר.

חד משמעית, להעניש 4,900 אוהדים בסכום כספי לא מבוטל (כמעט רבע ממחיר המנוי) על פעולות של 100 איש (לכאורה) שפגעו בתקנון - אין בזה שום צדק משפטי.

בקולנוע לא מוציאים את כולם וסוגרים את שורות 6-8 כי בשורה 7 היה טיפש שצעק וזרק פופקורן.

בקאמרי לא מפסיקים להעלות הופעה מסויימת כי מישהו דיבר בטלפון והרס לאחרים.

לא סגרו חניונים ציבוריים שאנשים נדקרו בהם.

לא סוגרים בריכה לחודש כי מישהו השתין במים.

ועוד מלא דוגמאות מטומטמות.

8 דקות לפני, osfeee said:

אם יש התארגנות אשמח לסייע, אני לא עו״ד (צריך אחד כזה!) אבל יכול לעזור בניסוח וכו׳.

״החוזה״ שלנו חתום אל מול לאן לדעתי כי דרכם קנינו את המנוי, וגם חוזה מול מכבי כמובן.

מבחינה משפטית אפשר לתבוע את כולם (לאן, מכבי, מנהלת, התאחדות, משטרה) ובית המשפט ידון ויחליט מי הגורם (או גורמים) הפוגע ביותר.

חד משמעית, להעניש 4,900 אוהדים בסכום כספי לא מבוטל (כמעט רבע ממחיר המנוי) על פעולות של 100 איש (לכאורה) שפגעו בתקנון - אין בזה שום צדק משפטי.

בקולנוע לא מוציאים את כולם וסוגרים את שורות 6-8 כי בשורה 7 היה טיפש שצעק וזרק פופקורן.

רשמתי את זה כמה תגובות קודם, מתייחסים לאהודי כדורגל כעבריינים, מספיק לראות בדרבי בהמתנה לפתיחת שערים עומד אדם דיי מבוגר ושואל מתי הפתיחת שערים ולראות שוטר פשוט שואג עליו ללכת אחורה בלי לחשוב פעמיים ואולי לענות שטות כלשהי, שלא נדבר על לא מעט מקרי אלימות כנגד אוהדי כדורגל, כמו שרשמת זה לא קורה במקרים האחרים שלא קשורים לכדורגל/ספורט. 

מישהו יכול לרכז רגע את כל המשחקים שהיו בהם אבוקות שנזרקו והפסיקו בהם את המשחק של קבוצות ליגת העל מאז שחזרנו מהקורונה והעונשים שקיבלו בעקבות זה? לדעתי המשחק הראשון שזה קרה היה נגד חיפה בבלומפילד 2-2, לדעתי היה גם בגמר גביע של חיפה ובאר שבע ואני לא זוכר שהם קיבלו עונש חמור כמו שלנו

26 דקות לפני, osfeee said:

לסגור חניון בגלל דקירה הגיוני יותר מאשר לסגור יציע בגלל אבוקה.

מתיחסים לדרבי האחרון כאילו מדובר באירוע רב נפגעים.

אוהדי חיפה זורקים פירו לדשא ויורים זיקוקים בכינון ישיר אל עבר אוהדי מכבי - צרצרים

אוהדי מכבי זורקים פירו לדשא שלא מסכן אף אחד - סגירת יציעים 3 משחקים

מועדון מכבי תל אביב יכול לבוא בטענות רק לגוף אחד - מועדון מכבי תל אביב.

שנים שאתם נותנים לאפס המאופס הכלב האדום ניר רשף להשתין עלינו בקשת.

זו הדייסה שבישלתם ושכולנו צריכים לאכול.

26 דקות לפני, MTA For Ever said:

מועדון מכבי תל אביב יכול לבוא בטענות רק לגוף אחד - מועדון מכבי תל אביב.

שנים שאתם נותנים לאפס המאופס הכלב האדום ניר רשף להשתין עלינו בקשת.

זו הדייסה שבישלתם ושכולנו צריכים לאכול.

הפעם הבן זונה ביקש פחות (!!!) ממה שקיבלנו. התערבות ברורה במאבק האליפות לטובת הקבוצה של אל ראיס 

לפני1 שעה , ravid said:

הלוואי שיהיו לנו ביצים לא להופיע ולרדת ליגה כמו אולימפיאקוס

חלום. אמרתי גם, אמן שנמצא דרך לשחק בליגה של קפריסין. נשמע לי בן זונה, בלי הגבלת זרים ועם יתרון במפעלים אירופאים גם. נראה לי שהקפריסאים יעופו על הרעיון.

שיתקעו פה בליגה עם חדרה וסכנין במשחק המרכזי.

לפני7 שעות , ravid said:

הלוואי שיהיו לנו ביצים לא להופיע ולרדת ליגה כמו אולימפיאקוס

אם כבר צעדים דרסטיים אז אני הייתי שמח להודעה של מכבי שהיא לא מכירה יותר בסמכות של רשף להיות תובע ההתאחדות בגלל ניגוד עניינים.
כתוצאה מזה להודיע שהיא לא מכירה בסמכות של בית הדין ובעונשים שלו.
ופשוט לפתוח את היציעים ולמכור כרטיסים.

לפני5 שעות , Omer said:

כי לשחק בליגה השנייה עזר לאולימפיאקוס?

מהרגע שהם עלו חזרה- דאבל ופיינל פור ביורוליג ועושה רושם שהם ישחזרו את זה גם השנה, אז נראה שזה לא כל כך פגע בהם.

לפני7 שעות , Omer said:

כי לשחק בליגה השנייה עזר לאולימפיאקוס?

מעניין באמת אם מישהו חקר את זה, יכול להיות שהיחס אליהם השתנה ולקחו אותם ברצינות יותר, לא השתינו עליהם בקשת כמו שעושים לנו כבר שנים

לפני2 שעות , ravid said:

מהרגע שהם עלו חזרה- דאבל ופיינל פור ביורוליג ועושה רושם שהם ישחזרו את זה גם השנה, אז נראה שזה לא כל כך פגע בהם.

הם משחקים ביורוליג אז שחקנים חותמים בשביל היורוליג, לא בשביל הליגה. בהצלחה עם זה בכדורגל.

חוץ מזה, אני לא מבין באיזה עולם לרדת ליגה זאת לא פגיעה.

45 דקות לפני, ebibo said:

מעניין באמת אם מישהו חקר את זה, יכול להיות שהיחס אליהם השתנה ולקחו אותם ברצינות יותר, לא השתינו עליהם בקשת כמו שעושים לנו כבר שנים

אין שום דרך לחקור את זה כי אצל מועדוני ספורט זה לרוב בכי סובייקטיבי לחלוטין של קבוצות שמפסידות.

אבל יאללה, בואו נשחק שנה בלאומית. התחרפנתם לגמרי.

44 דקות לפני, ebibo said:

אין לי מושג מה השתנה באמת, אבל משנה שעברה פנאתינייקוס ירדה כמעט לחלוטין מנכסיה ואין לאולימפיאקוס ממש תחרות בליגה היוונית.

עדיין- האם זה פגע בהם? להוציא את השנה שהם שיחקו עם 2 קבוצות, לא נראה שזה מזיז להם יותר מדי