Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

11 דקות לפני, Elirandani said:

ראיתי את השידור החוזר.

לפי השדרת קווים השופט ציין בדוח השיפוט נהמות כלפי קוואס.

מעניין אם התובע יפספס את זה...

הם כבר נהמו לו לפני כמה משחקים, לדעתי הם טענו שהם קופים והם עושים את זה לכל שחקן. לא זוכר אם הם קיבלו עונש על זה.

יש להם היסטוריה ארוכה עם נהמות כלפי שחומי עור, לא זוכר שהם נענשו על זה.

תמיד שחר מסדר.

Just now, זיפו said:

הם כבר נהמו לו לפני כמה משחקים, לדעתי הם טענו שהם קופים והם עושים את זה לכל שחקן. לא זוכר אם הם קיבלו עונש על זה.

קטע שגררו,בלקמן וקוואס הם חסרי המזל שנפלו לסיטואציה המקרית הזו. אולי זה זן של קופים שנוהמים לשחורים.

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הם לא זרקו מוט, הם עשו תנועה של זריקת מוט ובמקרה היה מוט בסיפור.

איט ווז לום סאונד

לפני2 שעות , Krishi said:

אתה מבין? ואיך אתה מגלה על זה, מכתבה של 2 שורות יומיים אחרי. 

כל בעלים אחר היה עושה פה רעש מטורף, ורק אצלנו צרצרים. זה הכל על מיץ' אגב. אני בטוח שזאת רוח המפקד שהוא מצווה על עובדיו. 

מתלבט בזה ובגלל זה הדרתי את עצמי מהפורום.

מצד אחד עצבני בטירוף אחרי הצרצרים שיש בתקשורת במקום לפתוח מהדורי חדשות עם הניסיון פיגוע שעשו לנו

בל מצד שני אם המידע היה מועבר אליו במדויק נראה לך שהוא היה ככה מפקיר את השחקנים והאוהדים?

לפני2 שעות , זיפו said:

יש להם היסטוריה ארוכה עם נהמות כלפי שחומי עור, לא זוכר שהם נענשו על זה.

תמיד שחר מסדר.

אז אם הם קופים שיעשו להם רדיוס בספארי

לפני2 שעות , Dr. Caligari said:

מתלבט בזה ובגלל זה הדרתי את עצמי מהפורום.

מצד אחד עצבני בטירוף אחרי הצרצרים שיש בתקשורת במקום לפתוח מהדורי חדשות עם הניסיון פיגוע שעשו לנו

בל מצד שני אם המידע היה מועבר אליו במדויק נראה לך שהוא היה ככה מפקיר את השחקנים והאוהדים?

אני חושב שהוא בעיקר עובד מאחורי הקלעים. רק שבמדינת ישראל לעבוד מאחורי הקלעים לא תמיד עובד. אתה צריך ליצור רעש, להתראיין, להשתלח, להתלונן, להתחיל קמפיין דעת קהל כלשהו, זאת הבעיה העיקרית. 

1 דקה לפני, Krishi said:

אני חושב שהוא בעיקר עובד מאחורי הקלעים. רק שבמדינת ישראל לעבוד מאחורי הקלעים לא תמיד עובד. אתה צריך ליצור רעש, להתראיין, להשתלח, להתלונן, להתחיל קמפיין דעת קהל כלשהו, זאת הבעיה העיקרית. 

אני לא יודע כמה הוא בכלל מודע לזה 

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אני לא יודע כמה הוא בכלל מודע לזה 

אם אתה מתכוון שהוא לא מודע לאירועים אז הוא מודע להכל. מודע ומעודכן בלי הפסקה.

אם התכוונת למודעות לזה שצריך לעשות פה רעש ובלגן כדי שמשהו יזוז ורק מאחורי הקלעים לא מספיק אז זה נראה לי קצת מוזר מאחר והוא כבר מעל עשור איתנו ובספק אם לא הבין את זה בעצמו עד עכשיו מה גם שבטוח שאמרו לו את זה יותר מפעם אחת. 

1 דקה לפני, Krishi said:

אם אתה מתכוון שהוא לא מודע לאירועים אז הוא מודע להכל. מודע ומעודכן בלי הפסקה.

אם התכוונת למודעות לזה שצריך לעשות פה רעש ובלגן כדי שמשהו יזוז ורק מאחורי הקלעים לא מספיק אז זה נראה לי קצת מוזר מאחר והוא כבר מעל עשור איתנו ובספק אם לא הבין את זה בעצמו עד עכשיו מה גם שבטוח שאמרו לו את זה יותר מפעם אחת. 

התכוונתי לראשון

מניין הביטחון שלך?

38 דקות לפני, Dr. Caligari said:

התכוונתי לראשון

מניין הביטחון שלך?

הביטחון שלי מזה שהבן אדם קונטרול פריק. שום דבר לא עובר במועדון הזה בלי ידיעה ואישור שלו. כל אדם שאי פעם עבד איתו במועדון חזר  על זה אלף פעם.

6 דקות לפני, Krishi said:

הביטחון שלי מזה שהבן אדם קונטרול פריק. שום דבר לא עובר במועדון הזה בלי ידיעה ואישור שלו. כל אדם שאי פעם עבד איתו במועדון חזר  על זה אלף פעם.

ומי באמת יעדכן אותו נגיד בכל השחיתות בין יענקל'ה לבתי הדין- נראה לך שהוא יודע על המקרה של אצילי? ועל העונש שסכנין וחיפה זכו ביחד בלוטו?

מאיפה לו לדעת שבאמת אוהדי מכבי לא גזענים אפילו במאית ביחס לאוהדי סכנין, חיפה והפועל! הרי יש אפילו כאן אנשים שלא מבינים את זה

גם אם הוא יודע שהשיפוט נגדנו הוא מודע לכך שזה גם בכל השריקות הקטנות? מאיפה לו לדעת כמה כל שופט כאן מפחד לשרוק החלטה נכונה לטובת מכבי? ונראה לך שהוא מודע לכך שהטעויות נגדנו היא מגמה? הוא מודע לפסטיבל התקשורתי עלינו ועל איך שאפילו החלטה נכונה נגד אבוחצירא מוזכרת שנים אחרי בפרישה של השופט?

אולי אולי הגורמים בהנהלה הואילו בטובם לעדכן אותו לגבי הזיקוק שנזרק עלינו אבל לגבי הג'נטלמניות שיש לנו ממנה סלידה לא נראה שיידעו אותו על כלום

איך יכול להיות, שהיום יום ראשון, חמישה ימים אחרי המשחק בחיפה ועדיין אין מועד העמדה לדין של חיפה על הכמעט פוגרום שקרה שם? הפסקת משחק עם אבוקות, אבוקות ורימוני עשן ליציע יריבה במטרה לפגוע? (אני גם לא זוכר שקראתי שזה הופיע בדוח השופט, די השתיקו את זה)

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איך יכול להיות, שהיום יום ראשון, חמישה ימים אחרי המשחק בחיפה ועדיין אין מועד העמדה לדין של חיפה על הכמעט פוגרום שקרה שם? הפסקת משחק עם אבוקות, אבוקות ורימוני עשן ליציע יריבה במטרה לפגוע? (אני גם לא זוכר שקראתי שזה הופיע בדוח השופט, די השתיקו את זה)

כי יודעים שעוד יומיים זה יתאדה ואף אחד לא יזכור.

כמו שאף אחד לא זוכר שאצילי קיבל 2 משחקים על תנאי וקנס אלף שקל, ועל מקרה דומה אליאס קיבל אדום והרחקה בפועל ממשחק ו-2 על תנאי. וז'וסואה קיבל 3 משחקים בפועל ו-4 על תנאי.

מעטפות מתחת לשולחן לכאורה? הכל יכול להיות.

לפני9 שעות , אליהו_הנביא said:

סכנין ''מארחת'' פעמיים בעונה את חיפה לאות הוקרה. התזמון של בית הדין מדהים. 

הם קיבלו העונה את כל המתנות האפשריות ועדיין אם היינו סבירים פלוס זה היה שלנו. 

רק שתבינו, בעוד 20 שעות המשחק ו-״עדיין לא יודעים אם/היכן יתקיים המשחק בין סכנין לחיפה״... 

השערה שלי - כבר יודעים מלפני 3-4 ימים, הכל סגור שהמשחק יועתק לסמי עופר, חיפה תשתתף עם סכנין בהכנסות מכרטיסים + ואדון יעקקלה יפגין מחווה וקרש הצלה ואדיבות יתרה

- והוא זה שיישלם לסכנין את חשבון האבטחה... ויצטייר כמובן בתקשורת כ״מושיע מהכאוס״. + ליקוקי -קרדיט. 

השערה שלי- אם לא יקרה באמת משהו חריג,

-99% שהמשחק בסמי והכרטיסים יצאו למכירה

כבר ב-10:00 .  

אגב לא יודע אם כתבו פה אבל אשכרה אוהדי חיפה החזיקו את האבוקות, לא זוכר דבר כזה בשנים האחרונות מלבד אוהדי סכנין

Screenshot_20220516-150143_YouTube.jpg

5 דקות לפני, דקסטר said:

אגב לא יודע אם כתבו פה אבל אשכרה אוהדי חיפה החזיקו את האבוקות, לא זוכר דבר כזה בשנים האחרונות מלבד אוהדי סכנין

Screenshot_20220516-150143_YouTube.jpg

חלום שלי שנגיע למצב כזה בכל אצטדיון באופן קבוע כל משחק.