Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

לא יודע מה הולך ב-8 אבל ב11 בשיא הטירוף בפתיחה או לאחר שער ילדודס לא מפסידים לצלם.

במקום לחוות את ההרגשה של העידוד אחרי גול או שיש אבוקות. מוציאים פלאפון ומצלמים לסטורי.

38 דקות לפני, זיפו said:

לא יודע מה הולך ב-8 אבל ב11 בשיא הטירוף בפתיחה או לאחר שער ילדודס לא מפסידים לצלם.

במקום לחוות את ההרגשה של העידוד אחרי גול או שיש אבוקות. מוציאים פלאפון ומצלמים לסטורי.

הכי מעצבן זה הטמבלים שמצלמים את האבוקות של הפועל. היו סרטונים ממש מביכים מהדרבי האחרון שחצי משערים 2 ו7 צילמו אותם.

לפני7 שעות , זיפו said:

עזוב את זה, בתקופה האחרונה אני רואה הרבה שפתאום באמצע המשחק ב11 מתיישבים ונצאים בפלאפון/אינסטגרם ושטויות כאלה בלי קשר למכבי. ראבק, איך הם מסוגלים באמצע משחק להיות בפלאפון? בקושי במחצית אני פותח אותו.

אני אתחיל ככה על הזין שלי מקום 2 לא מעניין מבחינתי אין הבדל, והלוואי שמכבי הייתה נלחמת כמו שהיא נלחמת שלא יהיו אוהדים בדרבי בעתירה שמכבי החליטה משום מה להיות צד בה.

משהו מאוד רע עובר על מכבי גם במישור המשפטי.

44 דקות לפני, liron1006 said:

אני אתחיל ככה על הזין שלי מקום 2 לא מעניין מבחינתי אין הבדל, והלוואי שמכבי הייתה נלחמת כמו שהיא נלחמת שלא יהיו אוהדים בדרבי בעתירה שמכבי החליטה משום מה להיות צד בה.

משהו מאוד רע עובר על מכבי גם במישור המשפטי.

מכבי לא ביקשה את דחיית העונש של הפועל לדרבי אלא רק למנוע את הקומבינה שקהל של ב"ש יוכל להכנס למשחק ללא קהל מול הפועל תל אביב.

12 דקות לפני, ravid said:

מכבי לא ביקשה את דחיית העונש של הפועל לדרבי אלא רק למנוע את הקומבינה שקהל של ב"ש יוכל להכנס למשחק ללא קהל מול הפועל תל אביב.

ההנהלה של מכבי זו חבורה של סמרטוטים שבראשם עומדת מישהי שכל קשר בינה לבין כדורגל מיקרי בהחלט

בהליך משפטי שלא קשור אלינו(ואפילו עוזר לנו להכנס לדרבי) הם מתערבים אבל להגיש ערעור על עונש סגירת שער 11 ל5 משחקים הם לא רוצים

49 דקות לפני, BRoi said:

ההנהלה של מכבי זו חבורה של סמרטוטים שבראשם עומדת מישהי שכל קשר בינה לבין כדורגל מיקרי בהחלט

בהליך משפטי שלא קשור אלינו(ואפילו עוזר לנו להכנס לדרבי) הם מתערבים אבל להגיש ערעור על עונש סגירת שער 11 ל5 משחקים הם לא רוצים

ערערנו על סגירת 10-11 ל5 משחקים

בסוף אצילי יקבל תקדים של הרחקה על תנאי או משהו, על משהו שאליאס וז'וסואה הורחקו לכמה משחקים.

אגב איך יתכן שאצילי משחק היום? לוקחים את הזמן.

לא מבין מה אתם רוצים. אם אדם כמו אצילי אומר שהוא לא ירק, אז הוא לא ירק. זה לא שמדובר באדם שבגד באשתו בזמן שהיא בהריון או בן אדם שעשה אורגיה עם קטינות למשל. הוא אפילו לא קילל קהל יריב בכל הקריירה שלו.

לכל המפגרים שמתכננים או חושבים לזרוק דברים לדשא, תראו את הסרטון בכתבה כאן - https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=401664

כל מטר בבלומפילד מצולם באיכות מטורפת.

מקרה אצילי שערורייה, גררו על פאקינג תנועת נשתקה קיבל הרחקה לשני משחקים ודיון חירום יום אחרי המשחק. אפילו הם לא מתאמצים להסתיר.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

בסוף אצילי יקבל תקדים של הרחקה על תנאי או משהו, על משהו שאליאס וז'וסואה הורחקו לכמה משחקים.

אגב איך יתכן שאצילי משחק היום? לוקחים את הזמן.

לוקחים את הזמן שיצא בול שינוח ויחזור לגביע

1 hour ago, שמש צהובה said:

לכל המפגרים שמתכננים או חושבים לזרוק דברים לדשא, תראו את הסרטון בכתבה כאן - https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=401664

כל מטר בבלומפילד מצולם באיכות מטורפת.

אז למה מענישים את שאר האוהדים ולא תובעים פרטנית? לא נראה לי שהדפרים שזורקים דברים למגרש קוראים בפורום.

4 דקות לפני, הנדון said:

אז למה מענישים את שאר האוהדים ולא תובעים פרטנית? לא נראה לי שהדפרים שזורקים דברים למגרש קוראים בפורום.

בגדול הטיעון של בית הדין הוא שעד עכשיו אף קבוצה לא באמת תבעה אוהד ולכן הם מרשים לעצמם להעניש קולקטיבית. היום מכבי הודיעו שתובעים שני אוהדים על המשחק נגד PSV ועכשיו נראה אם דברים מתחילים להשתנות, וואלה אם לא יוותרו להם והתביעה תישאר על האיזור שצויין אני לא מקנא באוהדים האלה ואז נראה אם יש חוכמולוג שיזרוק דברים למגרש. 

15 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בגדול הטיעון של בית הדין הוא שעד עכשיו אף קבוצה לא באמת תבעה אוהד ולכן הם מרשים לעצמם להעניש קולקטיבית. היום מכבי הודיעו שתובעים שני אוהדים על המשחק נגד PSV ועכשיו נראה אם דברים מתחילים להשתנות, וואלה אם לא יוותרו להם והתביעה תישאר על האיזור שצויין אני לא מקנא באוהדים האלה ואז נראה אם יש חוכמולוג שיזרוק דברים למגרש. 

זה לא היה כבר? 

כל מה שקשור לבית הדין לא מפתיע אותי.

הקטע הדפוק שהם אפילו לא מנסים להסתיר את העדפות שלהם. 

אבל כרגיל הכל מתנהל כמו שהם רוצים במקום שמכבי יעשו רעש על כל עונש שאנחנו מקבלים או אמורים לקבל יש צרצרים ברקע וכשמדובר בחיפה הם ישר מתחילים לעבוד על הקשרים שלהם שם וזה גם עובד להם כל פעם מחדש. גם העונש שהם קיבלו על סגירת יציע נראה שלא הייתה ברירה כי אחרת באמת יצטרכו לפתוח בחקירה נגד המקום הזה. 

חיפה השליכו אבוקות לדשא, אחלה אין לי בעיה עם זה.

אבל לזרוק רימון לעבר אוהדים אחרים?

לזרוק זיקוק?

לנסות לפגוע באוהדים עם זיקוקים?

הזוי שאין כתבה אחת על זה, עלק תקשורת צהובה.

הפקירו אותנו ביציע, ההנהלה, המשטרה.

בושה וחרפה.

מזל שלא הבאתי את אחיין שלי למשחק.

העיקר 10000000 שוטרים.

אם אנחנו קיבלנו 5 משחקים ש11 סגור הם כל העונה הבאה צריך לסגור להם.

להוריד נקודות? במדינה מתוקנת אולי..

היה פה היום מעבר לאבוקות, זרקו לעבר אוהדי מכבי במטרה לפגוע.

2 דקות לפני, זיפו said:

חיפה השליכו אבוקות לדשא, אחלה אין לי בעיה עם זה.

אבל לזרוק רימון לעבר אוהדים אחרים?

לזרוק זיקוק?

לנסות לפגוע באוהדים עם זיקוקים?

הזוי שאין כתבה אחת על זה, עלק תקשורת צהובה.

הפקירו אותנו ביציע, ההנהלה, המשטרה.

בושה וחרפה.

מזל שלא הבאתי את אחיין שלי למשחק.

העיקר 10000000 שוטרים.

אם אנחנו קיבלנו 5 משחקים ש11 סגור הם כל העונה הבאה צריך לסגור להם.

להוריד נקודות? במדינה מתוקנת אולי..

היה פה היום מעבר לאבוקות, זרקו לעבר אוהדי מכבי במטרה לפגוע.

אתה באמת חושב שזה מעניין מישהו? 

הם שמים עלינו זין אחד גדול.

מבחינתם ברגע שאף אחד לא נפגע אפשר להעביר הלאה, במקרה ומישהו היה נפגע אם היו מקבלים עונשים על תנאי אחרי עסקת טיעון של הנשיא.