Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

אז מה היה בימים האחרונים?

חיפה מקבלת סגירת יציע - מחאת אוהדים מחוץ לבית הדין, העברת האוהדים במחיר מוזל ליציע אחר, צמצום הקהל חוץ שלנו.

הפועל מקבלת עונש מקל (בהתחשב בעונשים על תנאי שיש לה ובסיבות עליהם עמדו לדין) עם רדיוס בדרבי - בעלים שמאיים לא לשחק ובית דין שמוכן לשקול פשרות.

ב״ש מתערבת בעונש של קבוצות אחרות - מקבלת משחק ביתי בבלומפילד.

ואצלנו? צרצרים.

בלי ערעורים, בלי מחאות, בלי איומים, בלי בלאגן.

אני לא עורך דין אבל מרגיש לי שאצליח לייצג מול הבתי דין המושחתים יותר טוב מאשר הנציגים ההזויים של מכבי.

זה מתחיל להרגיש שלמכבי זה נוח ה5 משחקים בלי 11 ככה אולי יהיה פחות בלאגן מבחינתם, אחרת לא ברור למה הם לא עושים רעש חוץ מהערעור הטיפשי הזה שלא יוביל לכלום... 

23 דקות לפני, osfeee said:

חיפה מקבלת סגירת יציע - מחאת אוהדים מחוץ לבית הדין, העברת האוהדים במחיר מוזל ליציע אחר, צמצום הקהל חוץ שלנו.

הפועל מקבלת עונש מקל (בהתחשב בעונשים על תנאי שיש לה ובסיבות עליהם עמדו לדין) עם רדיוס בדרבי - בעלים שמאיים לא לשחק ובית דין שמוכן לשקול פשרות.

ואצלנו? צרצרים.

אני לא עורך דין אבל מרגיש לי שאצליח לייצג מול הבתי דין המושחתים יותר טוב מאשר הנציגים ההזויים של מכבי.

אני רק חייב לדייק כמה דברים. 

לגבי חיפה קודם כל עצם זה שאוהדים שלהם שהם בעלי מנוי למשחקי הבית יצטרכו לשלם סכום כלשהו ולא משנה מה הסכום כדי להיכנס ליציע אחר זה ביזיון. המחאה שלהם לא הצליחה והצפוני נשאר סגור. לא צמצמו לנו את הקהל חוץ, קיבלנו 10% כמו תמיד. 

הפועל בהחלט קיבלה עונש מקל, ומדובר במשחק ללא קהל ולא משחק רדיוס. יאמר לזכותם שאם כבר קיבלו עונש כזה היו צריכים לקבל אותו כבר בדיונים ביום רביעי ואז לא היה בעיה שהוא יושת על המשחק נגד ב"ש אבל עקב החגים זה נדחה להיום. גם בזה בית הדין התחשב. בסופו של דבר לא באמת הייתה פשרה מבחינת הפועל כי הם כן מרצים את העונש שהם קיבלו. הבעלים יכול לאיים עד מחר שהם לא יופיעו כולם יודעים שזה איומי סרק, אם הם לא מופיעים הם יורדים ליגה. 

ב"ש לא התערבה בעונש של קבוצה אחרת, ב"ש נתבקשה להגיב לבקשה של הפועל להפעיל את עונש המשחק ללא קהל באופן חריג כבר נגדם (למרות שחייבים לעבור איזה 5 ימים בין מתן העונש לריצוי שלו), והם מבחינתם ענו שאין להם בעיה כל עוד יתנו לקהל שלהם להיכנס. שזה לגיטימי לגמרי. מה שלא לגיטימי זה שבית הדין יקבל את ההצעה הזאת שזה כבר באמת ביזיון.

אצלנו דווקא קצת פחות צרצרים, הצטרפנו לערעור של חיפה נגד קבלת הצעת הפשרה בנוגע למשחק של הפועל נגד ב"ש (אגב בידיעה שאם הערעור יתקבל הדרבי ישוחק ללא קהל). 

וגם הוגש ערעור על העונש של סגירת 10-11 ל-5 משחקים (שמכל ההחלטות שהתקבלו בבתי הדין בשבוע האחרון זאת בהחלט החלטה הכי בזיונית). 

מוזר הקטע שהצטרפנו לעתירה של חיפה. מה אנחנו קשורים? זה מגיע בקטע שלא רוצים קהל בדרבי? או יותר בכיוון של שיתוף פעולה עם חיפה נגד הקומבינות של אלונה ובית הדין?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מוזר הקטע שהצטרפנו לעתירה של חיפה. מה אנחנו קשורים? זה מגיע בקטע שלא רוצים קהל בדרבי? או יותר בכיוון של שיתוף פעולה עם חיפה נגד הקומבינות של אלונה ובית הדין?

היריבה שלנו על המקום השני נהנית ממשחק חוץ שהפך לבית במקום שמשחק חוץ שלנו יהפוך לנטרלי. יש לנו אינטרס ברור.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כנראה גם הקבוצה לא רוצה שנהיה בדרבי, הזוי

29 דקות לפני, ravid said:

היריבה שלנו על המקום השני נהנית ממשחק חוץ שהפך לבית במקום שמשחק חוץ שלנו יהפוך לנטרלי. יש לנו אינטרס ברור.

בדיוק גם ברור שחיפה לקחה כבר את האליפות
אבל מרגיש שההנהלה מעדיפה דרבי ללא קהל יותר מתחושת הצדק על מקום שני

ממש אכפת להנהלה שלנו מהקהל… 13 אלף מנויים לפחות ישבו בבית בגלל הרדיוס שקיבלנו וההנהלה לא ירקה לכיוון שלנו, אנחנו סף הכל מסחטת כסף עבורם.

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

הדבר הכי נכון שעשו במחלקה המשפטית של מכבי מתחילת העונה פחות או יותר, אסור לשתוק לחוסר ספורטיביות. היום זה "מאבק" על מקום שני, שנה הבאה זה מאבק על אליפות.

יש לנו הנהלה של סמרטוטים לא פלא שהקבוצה נראית ככה מסריח

לעתירה של חיפה על אם יהיה קהל של בש או לא הם מצטרפים אבל ערעור או בלאגן 

על העונש שקיבלנו זה לא

לפני10 שעות , Krishi said:

בסופו של דבר לא באמת הייתה פשרה מבחינת הפועל כי הם כן מרצים את העונש שהם קיבלו.

לא מדוייק.
המשמעות של עונש של משחק ללא קהל הוא אובדן הכנסה עצום כשמדובר ביריבה עם קהל גדול.
הפועל את המנויים שלה כבר מכרה, אבל אובדן הכנסות של דרבי זה כמה מיליונים לדעתי.

עכשיו לא רק שהם לא יפסידו את ההכנסות מהדרבי, עוד יהיו להם בנוסף הכנסות רגילות מהקהל של ב"ש ואולי אפילו יותר כי יהיו אוהדים שלהם שינסו לקנות לשם גם

13 דקות לפני, Arthur Read said:

לא מדוייק.
המשמעות של עונש של משחק ללא קהל הוא אובדן הכנסה עצום כשמדובר ביריבה עם קהל גדול.

עכשיו לא רק שהם לא יפסידו את ההכנסות מהדרבי, עוד יהיו להם בנוסף הכנסות רגילות מהקהל של ב"ש ואולי אפילו יותר כי יהיו אוהדים שלהם שינסו לקנות לשם גם

אובדן ההכנסה זה רק תופעת לוואי של העונש. המשמעות האמיתית של העונש היא שלא יהיו אוהדים (לפחות לא של הקבוצה שלך). 

8 דקות לפני, Krishi said:

אובדן ההכנסה זה רק תופעת לוואי של העונש. המשמעות האמיתית של העונש היא שלא יהיו אוהדים (לפחות לא של הקבוצה שלך). 

מבחינת האוהדים כן. את הבעלים זה לא מעניין, להפך, זה שלא יהיו אוהדים של הפועל נגד באר שבע חוסך לו כאב ראש. הוא הרוויח, גם קהל חוץ של באר שבע שיישלם על כרטיסים וגם אצטדיון מלא בדרבי עם אוהדי הפועל שאין להם מנוי שייקנו כרטיס ואנחנו אם הוא יפתח לנו את 13 גם זה קרוב ל8000 כרטיסים, מטורף בשבילם, הניסנובים בטח חוגגים.

15 דקות לפני, Krishi said:

במקרה של הפועל אובדן של הכנסות זה העונש העיקרי, וכל דבר אחר הוא תופעת לוואי

צטט

"לא נעלה לשחק בלי קהל בדרבי", שרון ניסנוב אומר לערוץ הספורט, "מדובר בפרס שנותנים למספר חולגינים שמגיעים לפגוע בנו כלכלית. זו מכת מוות כלכלית להפועל ת"א שלא נצליח להתאושש ממנה".

"מדובר בפגיעה של מיליון וחצי שקלים של הכנסה מתוכננת בדרבי. בושה וחרפה גם מבחינת ההתאחדות לדחות את הדיון, כשהם יודעים שהעונש נקבע מראש עם כל התקנון".

לפני11 שעות , osfeee said:

ואצלנו? צרצרים.

איבדו את זה לגמריי שם יש איזה בחירות בהתאחדות שלא יודעים עליהם?

33 דקות לפני, Arthur Read said:

לא מדוייק.

הם בטח תכננו לדפוק לך כרטיס ב125 שקל

9 דקות לפני, car.garsia said:

מבחינת האוהדים כן. את הבעלים זה לא מעניין, להפך, זה שלא יהיו אוהדים של הפועל נגד באר שבע חוסך לו כאב ראש. הוא הרוויח, גם קהל חוץ של באר שבע שיישלם על כרטיסים וגם אצטדיון מלא בדרבי עם אוהדי הפועל שאין להם מנוי שייקנו כרטיס ואנחנו אם הוא יפתח לנו את 13 גם זה קרוב ל8000 כרטיסים, מטורף בשבילם, הניסנובים בטח חוגגים.

ועוד מציגים את זה כאילו אלונה עושה טובה למישהו

3 דקות לפני, הנדון said:

ועוד מציגים את זה כאילו אלונה עושה טובה למישהו

זה הכי גמר אותי, צריך הסכמה שלה להפוך משחק חוץ של הקבוצה שלה בבלומפילד למשחק בית של הקבוצה שלה בבלומפילד, טוב שלא שאלו אותה אם היא מסכימה לזה שהיא תתחיל את המשחק ביתרון 2-0, אבל רק אם היא מסכימה כמובן.

יעמידו לדין את אצילי או לא יעמידו?

הם עושים הכל שלא, מפמפמים שלא ירק ו"צפי לעונש קל".. כבר התחילו רחשים מההתאחדות "אם יואב זיו הועמד לדין יהיה קשה לוותר לעומר אצילי" 

את המשך הכתבה מספורט 5 אני לא רוצה לעלות אפילו, ברגיל הנדסת תודעה ברמה הכי עלובה ומביכה שיש. ערוץ של החיזבאללה. 

אני מהמר על הרחקה על תנאי או הרחקה ממשחק אחד מקסימום. 

לא אתפלא גם אם יצא בלי כלום. 

1 דקה לפני, Barksdale said:

הם עושים הכל שלא, מפמפמים שלא ירק ו"צפי לעונש קל".. כבר התחילו רחשים מההתאחדות "אם יואב זיו הועמד לדין יהיה קשה לוותר לעומר אצילי" 

את המשך הכתבה מספורט 5 אני לא רוצה לעלות אפילו, ברגיל הנדסת תודעה ברמה הכי עלובה ומביכה שיש. ערוץ של החיזבאללה. 

קנס כספי עצוב.. 2k-3k

1 hour ago, Barksdale said:

לא אופתע אם תיסגר ״עסקת טיעון״ אצילי מורחק למשחק נגדנו והיציע הצפוני ייפתח.

לפני6 שעות , BRoi said:

יש לנו הנהלה של סמרטוטים לא פלא שהקבוצה נראית ככה מסריח

לעתירה של חיפה על אם יהיה קהל של בש או לא הם מצטרפים אבל ערעור או בלאגן 

על העונש שקיבלנו זה לא

זה כ״כ נכון ועצוב. לא פלא שככה אנחנו נראים