Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

לא מבין מה היא רוצה להגיד שאם יש תפאורה יש אבוקות, כמה מטומטמת אפשר להיות? את רוצה יציע בלי תפאורה?

מצד שני ההתממות שיש כאן בפורום מצחיקה נורא, מה חשבתם? שכל משחק יזרקו עשרות חפצים וישאירו הכל פתוח באהלן אהלן? מכבי כנראה לא מסוגלים להיכנס לתביעות אזרחיות או שזה תהליך שלוקח המון זמן (או גם וגם) ובנתיים אין שום פתרון אחר. מי שזורק דברים למגרש שיקח בחשבון שמעכשיו הוא יראה דרך רשת. נכון ש-99 אחוז לא זורקים, אבל לדעתי, רשת הייתה צריכה לקום כאן אחרי המשחק השני שזרקו השנה, כי זה ממש מוגזם. 

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני כבר לא עוקב, על מה קיבלנו את הרדיוס וה-5 משחקים?

בנתיים חיפה מקבלת הקלות "על זה שהיא פועלת לאיתור המתפרעים"

בש בגביע

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic

פה על טועמה מחבל נותנים רדיוס, מעניין אותי מה היו עושים על פריצה למגרש כמו של פרנקפורט (עם פירו כמובן) או על מופע הפירו העצום של פיינורד…

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

פה על טועמה מחבל נותנים רדיוס, מעניין אותי מה היו עושים על פריצה למגרש כמו של פרנקפורט (עם פירו כמובן) או על מופע הפירו העצום של פיינורד…

תלוי בשם הקבוצה

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

אם אתה סכנין אז כלום

ניתוק של רדיו חיפה מהעולם וכמה פנינים ב2 דקות שמיעה ומשם סגרתי את הזבל הזה: 

- "אולי נשים את אוהדי מכבי בצפוני ואז יהיה מקום להפרדה" כשאין מוח ואפשר לקבל על זה כסף אז למה לא 

- "לא היה דבר כזה בכדורגל הישראלי" 

*כל משחק נגד חיפה בבלומפילד כל הקהל של 7 ושער 2 עומד 2 מטר מהם ולא קורה כלום

**הם שיחקו מול הפועל כשהאולטראס ישבו בשער 8 וחיפה בכל 10 עד 13 - האולטראס של הפועל פשוט החליטו למחות נגד מחירי הכרטיסים 

"יש אופציה שהמשטרה לא תאשר קהל חוץ" 

אם זה קורה זה מחדל ענק ואסור לתת לזה לקרות 

רק במדינת ישראל 5 ימים לפני המשחק אין כרטיסים ולא ידוע כלום 

לפני3 שעות , turgi said:

רשת זה פתרון לא רע נראה לי

אני איתך, לפחות עד שיהיה שינוי תפיסה. ישראל בין המקומות היחידים והאחרונים בעולם שעדיין מיישמת ענישה קולקטיבית במקום אישית, ולאף אחד לא מפריע שזה רק מחריף את המצב.

לא צופה שינוי במצב כל זמן שהקבוצות ממשיכות להזין ולממן את ההתאחדות והקהלים לא מתאחדים. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפועל קיבלו משחק ללא קהל בדרבי…

מנסים להפעיל את העונש על המשחק הקרוב מול ב"ש שיהיה עוד יומיים 

לא רוצה לדמיין תסריט שאנחנו לא נהיה בדרבי במגרש

בית דין הזוי ומנותק, לא הבנתי למה מחכים ארגוני אוהדים כדי שתהיה פה מחאה כוללת? עד שיתחילו להתייחס פה לאוהדים כמו לשבחים במזרח ירושלים? איך רדיוס בלי קהל עוד נחשב לעונש נורמטיבי אחרי שנה וחצי בלי קהל, קיבינימט.

הזוי….

רוצים דרבי זה מה שנשאר לנו.. למה במקום לתפוס מתפרעים נותנים עונשים הזויים שפוגעים בכולם?!!

די הגיע הזמן לשים לזה סוף.

כל הקבוצות צריכות להחרים את העונה הבאה עד שהתקנון לא משתנה ולא יאפשר רדיוסים וסגירת יציעים.

5 דקות לפני, Krishi said:

מנסים להפעיל את העונש על המשחק הקרוב מול ב"ש שיהיה עוד יומיים 

לא רוצה לדמיין תסריט שאנחנו לא נהיה בדרבי במגרש

לא יקרה. ההתאחדות הודיעה שהדרבי יתקיים ללא קהל. 

מבחינתם זה הכי פשוט כי ככה על הדרך אפשר להעניש אותנו ויש פחות כאב ראש מבחינת התפרעויות. 

מבחינתנו זה רע מאוד מעבר לזה שלא נהיה שם כי להפועל יש סיכוי יותר טוב לנצח אותנו בלי קהל שילחיץ אותם. 

נראה מה המשטרה תעשה כשתבין שאוהדי שתי הקבוצות מתכוונים להגיע לבלומפילד מה שעשוי להוביל לקטטה רצינית.

אין פה מישהו עם גישה לדף פייסבוק עם הרבה עוקבים מהכדורגל הישראלי?הפתרון הכי טוב 

לעונשים האלו זה איחוד של כל האוהדים בישראל ומחאה בדרך שהיא לא לשלוח טפסי ווינר על משחקים

בליגה הישראלית שיש בהם עונש קולקטיבי כמו רדיוס\בלי קהל\סגירת יציע

רק בכיס נגרום לשינוי אצל הבני זונות האלו 

וואו איזו החלטה מטומטמת. כמה מנותקים אפשר להיות אני פשוט לא מבין.

הם ניסו לחשוב מה ההחלטה שתוריד לגמרי את החשק מהכדורגל פה, והלכו אפילו עוד כמה צעדים קדימה.

אחרי פאקינג שנה שלמה בלי קהל במגרשים כשהיה ברור שזה החמצן היחיד לענף הזה - מחליטים שלא יהיה קהל בדרבי הכי גדול בישראל.

חבורת אפסים.