Jump to content

נושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22

Krishi

Recommended Posts

1 דקה לפני, BRoi said:

אי אפשר לעבור לשחק בליגה אחרת באזור שלנו?לא ריאלי?

שישארו פה עם שאר הקבוצות הלא מעניינות נראה כמה כסף הליגה המזדיינת הזאת תכניס

הזוי הפער בין הכח שנמצא בידיים של המועדון לרמת הרפיסות שהוא מגלה, לא נתפס. אנחנו וחיפה מחזיקים את מעט העניין שעוד יש בליגה זין הזאת, איך זה הגיוני שמורידים את הראש פעם אחר פעם?

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זה בעצם אומר שארבעה משחקים משנה הבאה יהיו ללא שער 11, לא אתפלא אם יגרילו דרך פלא את חיפה והפועל בית בדיוק על ההתחלה

חחחחח הכי קל בעולם,

באמת אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

אגב אדון פשכצקי הקוקסינל שדאג לציין כל פעם שלא הופעל התנאי קיבל תשובה למה: בשביל לדאוג לנו לסיפתח יפה מאוד לעונה הבאה.

6 דקות לפני, Krishi said:

מכבי לא יגלו רפיסות, הם ילחמו מלחמת חורמה, ירדפו אותם עד האחרון. אני מדבר כמובן על האוהדים שלנו, לא את ההתאחדות. 

יהיה בתחילת עונה הבאה. והעונש לא יהיה תקף לגביו. רק על המשחקים שיתחילו בליגה (כי יישארו לנו עוד 3 משחקים עם 11 סגור)

לא יהיה, יהיה לנו משחק נגד האירופאית ואז חצי גמר ישירות, אמור להיות נייטרלי שניהם

1. היה צפוי שנקבל עונש מוגזם, אבל ארבעה משחקים מעבר להפעלת התנאי? זה מוגזם אפילו יותר ממה שכולנו ציפינו, אני רוצה להזכיר שלטענת התובע כיסא פגע בשוער וזו הסיבה לאחת ההפסקות במשחק.
2. הביזיון הבאמת גדול הוא לא הענוש המוגזם אלא ההדגשה שהעונש יחול דווקא במשחקי ליגה, ואני גם מוכן לשים את הבית שלי שלפחות שניים מארבעת משחקי הבית הראשונים שנה הבאה יהיו דרבי וחיפה.
3. הקהל של חיפה מחר הולך להפגין בההתאחדות על סגירת היציע הצפוני למשחק אחד, אני חושב שאנחנו בתור קהל בשיתוף עם הקבוצה צריכים לעשות משהו רציני, הרבה מעבר להפגנה ברמת גן שבמקרה שלנו לא תקבל אפילו כותרת
4. כל אחד מוזמן להוסיף כאן לכאורה המון קללות ואיחולים לתובע ההתאחדות ניר רשף, וגם לשלושת הדיינים שהחליטו לחנך את הקהל "ולהציל את הכדורגל"

Just now, car.garsia said:

לא יהיה, יהיה לנו משחק נגד האירופאית ואז חצי גמר ישירות, אמור להיות נייטרלי שניהם

כמו שזה היה השנה? חח 

אני תמיד אומר שאנחנו מחזיקים פה את הליגה, עד שלא נעלה לשחק ונתחיל לאיים לא יקרה פה כלום ותאמינו לי שהם צריכים אותנו, את חיפה את ביתר ואת הפועל הרבה יותר ממה שאנחנו צריכים את החרא הזה.

1 דקה לפני, Krishi said:

כמו שזה היה השנה? חח 

לא נראה לי שינו את זה והאלופה יותר לא מארחת, השנה זה היה נורא, אשכרה כל האצטדיון שלהם במשחק נייטרלי, בושה וחרפה ועוד החלטה הזויה

בושה, מתביישת לגור במדינה המסריחה הזאת, על האפלייה על השתיקה של המועדון האירופאי עלק הזה, על כלום אנחנו מקבלים עונשים על כלופ ימח שמכם שישרף לכם העלק בית הדין אמן

מה אתם דואגים? מכבי החליטה לערער על סגירת היציעים מה אתם חושבים הם פראיירים? הם ילחמו ויהפכו עולמות בשבילנו. ממש כמו שהשחקנים נלחמו אתמול בשבילנו. 

אפילו סבתא שלי יכולה להיות עורכת דין יותר טובה ממרגלית.

איך משלשלים עלינו כל פעם בבתי דין והמועדון שותק.

דיברו כאן הרבה בפורום על תפקידו של הארגון אוהדים, זה הזמן להראות את הכוח של הארגון - מחאות איפה שצריך, הפגנות, צפייה משותפת בכל המשחקים שנאשרו מתחת לבית רשף הבן זונה.

Just now, osfeee said:

אפילו סבתא שלי יכולה להיות עורכת דין יותר טובה ממרגלית.

איך משלשלים עלינו כל פעם בבתי דין והמועדון שותק.

דיברו כאן הרבה בפורום על תפקידו של הארגון אוהדים, זה הזמן להראות את הכוח של הארגון - מחאות איפה שצריך, הפגנות, צפייה משותפת בכל המשחקים שנאשרו מתחת לבית רשף הבן זונה.

איפה מורן מאירי? הבן אדם עשה בית ספר להתאחדות ולבית הדין, למה לא שולחים אותו לדיונים?

8 דקות לפני, שמש צהובה said:

למי שפספס את הקריאות של סכנין שאף אחד מצוות השיפוט במגרש "לא שמע"

https://vt.tiktok.com/ZSdPuLWdX/

https://vt.tiktok.com/ZSdPue2fM/

הדבר הזה צריך לזעזע מדינה שלמה ולפתוח את הדיון בכנסת, לא רק להיות כותרת באתר חדשות ספורט

מסריחים יפי נפש צבועים נוכלים ומושחתים.

אינטרסנטים כלבים חזירים יימח שמכם.

צבועים שקרנים בהמות וחובבנים, אתם כלום ושום דבר, פסולת אנושית מהלכת. 

מיועד לכל אלה שמביעים החלטות על בסיס אהדה כזאת או אחרת, מיועד לכל אלה שנמצאים בכדורגל ומנהלים ומתנהלים מטעמי אינטרסים ושחיתות טהורה.

אתם הורסים את הענף הזה עם החלטות שלא קיימות בעולם יותר כי אתם שקועים בטמטום ובחרא שלכם. מי שעבר על החוק מענישים אותו ומרחיקים אותו, זה שאתם מענישים כל הקבוצה זו החלטה חשוכת אנושיות וספורטיביות ורק ערפדים צמאי דם וחשוכי מרפא כמוכם שמונעים ופועלים מטעמי שנאה קנאה וחוסר אמונה בספורט ובאלוהים יכולים לקבל כאלה החלטות.

נמאס מההתאחדות, בתי הדין, התקשורת, הכל נגוע והכל מכוער ושפל בענף הזה במדינת רפובליקת הבננות הזאת, טפי על הפרצוף של כל נבלה מושחת, תמותו כבר.

רוצים באמת לעורר משהו? מחאה במחשקי חוץ, שכל הקטנות יפסיקו לקבל מאיתנו כרטיסים וכסף שיהיה לחץ 

קללות כנגד השופט והתובע כל משחק 

הפגנות בלי סוף 

כמה עוד נשתוק לחלאות האלה 

תובע שיש לו אינטרס ברור וחוקים ישנים שאין להם מקום בעידן של היום, לא פלא שזאת התוצאה.

מכבי מבחינתה עושה כל מה שהיא יכולה, אבל לחובבי הבורקסים זה לא מעניין. שמישהו יוריד את השאלטר להתאחדות הרקובה הזאת.

הכל כאן נגד האוהדים. שונאים אותנו.

מבחינתם עוד סגר ושלא נבוא בכלל.