Jump to content

רשמים מההפסד לסכנין בדוחא | פתיחה מזעזעת לעונה, הפסד מביש.

Sawyer

Recommended Posts

16 דקות לפני, Wade said:

טל בן חיים זו ועדת חקירה גדולה מריקן

טבח זה זוועה שלא נראתה מאז מלחמת העולם השניה. אני עוצר את עצמי כאן. אני לא רוצה לפספס את חנצ'יס עליו. אני מתפלל שיכנס כאן היגיון מהאיש שכל כך רצה אותו פה. 

16 דקות לפני, ת"א שלנו said:

יואב, אצלי זה לא התוצאות. אצלי זה ביקורת על הדרך שאני לא מצליח לראות. אולי אני לא יורד לסוף דעת המומחים? בלי ציניות, לא מבין מה הם מנסים לעשות פה. קיבלנו נס ומזל גדול עם הגרלות אדירות (בתכלס אני לא מאמין במזל, זו עבודה קשה של מכבי מהשנים האחרונות). אם היינו מקבלים הגרלה אחרת יש סיכוי סביר שלא היינו עוברים וחלום הבתים היה רחוק + הפסד ראשון העונה במחזור הראשון + הפסד בגביע הטוטו + הפסד באלוף האלופים. אבל עזוב תוצאות, תראה דרך. אתה אוהב את זה? מה זה בכלל?

כמוך. זה נראה נורא. אבל אם האמנת במישהו בצדק וחתמת איתו, לפטר עכשיו זאת לא פארסה? לא תסמוך עליו ותראה אם הוא פותר את זה? 

7 דקות לפני, turgi said:

לא כולם 

מה אתה מזהה כרגע? רואה קבוצה טובה יותר ממה שראית כאן בעשור האחרון? רואה מנהל מקצועי בקליבר גבוה ביחס לעשור האחרון? מה אני מפספס אחי?

3 דקות לפני, המכבייה said:

טבח זה זוועה שלא נראתה מאז מלחמת העולם השניה. אני עוצר את עצמי כאן. אני לא רוצה לפספס את חנצ'יס עליו. אני מתפלל שיכנס כאן היגיון מהאיש שכל כך רצה אותו פה. 

ומה עם עידו שחר שהיום פשוט היה חייב להיכנס לאין קישור שלנו. גלזר ועידו שחר ביחד זה כבר יראה יותר טוב.

עונה שהלכה לפח עוד לפני שהיא החלה. 

שרון תמם, יצחקי וכל מי שעוד אחראי על ההתנהלות הבזיונית לאורך הקיץ צריך לתת את הדין. 

וואן לובן שעומד לרשותו סגל מאוד אפור ועדיין הוא מצליח להתעלות ולהעלות את ה11 הכי אנמיים שהוא יכל לבחור. 

מבאס מבאס מאוד כי הכל פה היה ידוע מראש ואף אחד לא טרח לעשות כלום , אם לא יקרה משהו קיצוני עונה מאוד משעממת ומסריחה לפנינו. 

20 דקות לפני, אלק נילאש said:

יואב, זוכר מה אמרתי לך אחרי ההפסד הכל כך לא מעניין לקטמון בגביע הטוטו? זה לא התוצאה. משהו בכל העונה הזו, או יותר נכון הקיץ הזה, פשוט מריח מסריח. אם הייתי היום במצב של חיפה, ומפסיד, לא הייתי בוכה. זה רחוק משם.

זה מרגיש שכל העניין הוא שוב פרסונלי, כמו עניין דוניס. וזה היה נכון אז וזה אולי נכון אז. אנחנו טובים יותר מזה. אני רק מנסה להבין את הדיסונאננס בין אדם שהביא למחלקה שחקנים מסויימים או האמין בקיימים, ואז שהפך להיות ראש ממשלה(ונגיד שהיה אופוזיציה בעבר), הכל בטל. ככה זה עובד בכל שדרות החיים שלנו? מה זה החרא הזה? פיתחת, קידמת, רצית... עידו שחר לא מספיק טוב מול סכנין? הוא דרגה לפחות מעל אבו פאני בפוטינציאל. מה זה החרא הזה? מה זה? שיקרת קודם או עכשיו?

4 דקות לפני, המכבייה said:

כמוך. זה נראה נורא. אבל אם האמנת במישהו בצדק וחתמת איתו, לפטר עכשיו זאת לא פארסה? לא תסמוך עליו ותראה אם הוא פותר את זה? 

צריך שיהיה דד ליין. עוד 3 משחקים ודי. אם אין דרך ושינוי בהתנהלות צריך להגיד לו תודה ולהיפרד יפה. זה בסדר. לצערי אני לא מבין את ההחלטות שלו אבל הוא לקח גביע מדינה ואני לא, לכן נותן לו קרדיט. אבל הקבוצה בדאון. קשה לפספס. מנהל צריך לאפשר דרגות חופש לצמיחה של פרויקט ואם הפרויקט לא מתרומם צריך לעשות שינוי. לא נעים אבל זה מה שנכון בעיניי

לא מבין את התנהלות המשטרה באזור האצטדיון, כמעט ולא היה משטרה באזור, כמעט דרסתי חבורה של נערים שניסו לעשות פוזות שאני נוסע.

הרגשתי כאילו אני נמצא במדינת אוייב, הוויז הזבל הזה לוקח דרך רחובות בסכנין במקום שהמשטרה תקצה לנו נתיב רק שלנו.

לא מובן איך האצטדיון הזה מאושר, צריך להחנות בשכונות שלהם? באזור של המוסכים?  וואלה פעם ראשונה שאני בא לשם עם רכב שלי ופחדתי שיגנבו אותו.

לגבי המשחק - זוועה של משחק, מקווה שנשתפר אכשהוא!

לגבי האוהדים - לצערי ישבתי בצד והיו המון אנשים שלא הפסיקו לקלל את המאמן ואת השחקנים, אז הפסדנו משחק אחד, משחק ראשון העונה, הכל טוב. תרגיעו באמת...

Just now, ת"א שלנו said:

צריך שיהיה דד ליין. עוד 3 משחקים ודי. אם אין דרך ושינוי בהתנהלות צריך להגיד לו תודה ולהיפרד יפה. זה בסדר. לצערי אני לא מבין את ההחלטות שלו אבל הוא לקח גביע מדינה ואני לא, לכן נותן לו קרדיט. אבל הקבוצה בדאון. קשה לפספס. מנהל צריך לאפשר דרגות חופש לצמיחה של פרויקט ואם הפרויקט לא מתרומם צריך לעשות שינוי. לא נעים אבל זה מה שנכון בעיניי

לא מצליח להבין למה השיטת משחק שלו מתבססת על שני שחקנים בקישור שהם כביכול 6 ואחד לפניהם סוג של בין 8 ל10. גלזר אמור לשחק את ה6 ושניים מקדימה יותר שאיד הוא ה8 ואחד 10. איך אפשר לחלץ כדור בחצי היריבה כששנים משלושת הקשרים שלך לא בחצי של היריבה בכלל. המצב מורכב מאוד.

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה מרגיש שכל העניין הוא שוב פרסונלי, כמו עניין דוניס. וזה היה נכון אז וזה אולי נכון אז. אנחנו טובים יותר מזה. אני רק מנסה להבין את הדיסונאננס בין אדם שהביא למחלקה שחקנים מסויימים או האמין בקיימים, ואז שהפך להיות ראש ממשלה(ונגיד שהיה אופוזיציה בעבר), הכל בטל. ככה זה עובד בכל שדרות החיים שלנו? מה זה החרא הזה? פיתחת, קידמת, רצית... עידו שחר לא מספיק טוב מול סכנין? הוא דרגה לפחות מעל אבו פאני בפוטינציאל. מה זה החרא הזה? מה זה? שיקרת קודם או עכשיו?

הזייה הקרדיט שריקן ובן חיים מקבלים. 

תעלה עם שלישית קישור של גלזר שחר ושמיר , תוריד את שרן להיות בלם ליד הרננדס, תן לביטון וגררו לשחק למעלה עם פריצה ואולי יקרה פה איזה משהו.

בחירת ההרכב היום הייתה מתחת לכל ביקורת.

8 דקות לפני, המכבייה said:

הצעירים זה באמת הזיה אבל זה רק אספקט אחד של הבעיה. הוא אולי חשוב מאוד לעתיד אבל זה לא משפיע כל כך על ההווה. מכבי לא הפסידה היום כי עידו שחר או חנצ'יס לא עלו בהרכב. זה גדול מזה. יש בעיות הרבה יותר גדולות בקיץ הזה במועדון.

יש לי עוד דברים לכתוב, אבל אעצור כאן. עוד לא הגענו לשלב ששוברים את הכלים. מקווה שגם לא נגיע.

12 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה אתה מזהה כרגע? רואה קבוצה טובה יותר ממה שראית כאן בעשור האחרון? רואה מנהל מקצועי בקליבר גבוה ביחס לעשור האחרון? מה אני מפספס אחי?

הוא התכוון שגם לפני חודש משום מה היו עדיין הרבה שטענו שהמצב לא רע

16 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הפוך גוטה.

אנשים כתבו פה שהמצב רע וקיבלו חרא בפנים מכל מיני שומרי האימפריה בעיני עצמם.

אז כנראה לא כולם ראו שזה הולך להתרסק.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

הצעירים זה באמת הזיה אבל זה אספקט אחד של הבעיה. הוא אולי חשוב מאוד לעתיד אבל זה לא משפיע כל כך על ההווה. מכבי לא הפסידה היום כי עידו שחר או חנצ'יס לא עלו בהרכב. זה גדול מזה. יש בעיות הרבה יותר גדולות בקיץ הזה במועדון.

יש לי עוד דברים לכתוב, אבל אעצור כאן. עוד לא הגענו לשלב ששוברים את הכלים. מקווה שגם לא נגיע.

לא, הבעיות של הקיץ הזה הם הבחירות שלו. אתה טועה. ילדים שלך, לא נותן להם דקה. לא מעניין אותי כרגע ברק, כתבתי על זה בנושא אחר. אתה המאמן שמקבל צאנס חייך לממש את החזון שעליו הוחתמת מראש למחלקת הנוער? יש קפקאי מזה או שובר לב יותר מזה? מה זה? עזוב אותך רכש והתנהלות, תממש. נפסיד עם עידו שחר? נאכל את זה. זה לא לאכול ולא להקיא. מה זה זה? 

20 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שזה עניין פרסונלי.

זה לא היה דוניס וזה לא ואן לוין.

הבעיות במכבי עמוקות מזה ואמר את זה איביץ׳ בעצמו. פשוט יש כאלה שהיה נוח להם להתעלם.

7 דקות לפני, המכבייה said:

לא, הבעיות של הקיץ הזה הם הבחירות שלו. אתה טועה. ילדים שלך, לא נותן להם דקה. לא מעניין אותי כרגע ברק, כתבתי על זה בנושא אחר. אתה המאמן שמקבל צאנס חייך לממש את החזון שעליו הוחתמת מראש למחלקת הנוער? יש קפקאי מזה או שובר לב יותר מזה? מה זה? עזוב אותך רכש והתנהלות, תממש. נפסיד עם עידו שחר? נאכל את זה. זה לא לאכול ולא להקיא. מה זה זה? 

חלום של כל מאמן נוער להגיע לבוגרים ולהשתמש בכל אלה שחינך בדרכו שלו וזה? בובל

מייאש ברגע זה, למזלנו מוקדם מאד אבל הביקורת חייבת להישמע למדנו מעונה שעברה

8 דקות לפני, turgi said:

אני לא חושב שזה עניין פרסונלי.

זה לא היה דוניס וזה לא ואן לוין.

הבעיות במכבי עמוקות מזה ואמר את זה איביץ׳ בעצמו. פשוט יש כאלה שלא היה נוח להם להתעלם.

במקרו אולי כן. במיקרו? איך ניתן להסביר קרדיט כזה לשחקנים גמורים על חשבון ילדים שלך? לדוניס שהיה בושה, לא היתה את האינפורמציה שיש לך. זה שובר לב תורג'י. הניהול לא חייב להיות טיפ טופ עם הפאואר שיש לך. בסך הכל, יש למכבי זרים טובים, היא מצליחה בתשתיות, היא כן מתקדמת באיזורים אחרים. שחר לא לקח אליפות כי הניהול הפך לטוב יותר. מה זה זה? זה לגמרי במיקרו. במאמן על הקווים שמסרס את מה שהוא אמור לבנות. זאת נוכלות? אני לא מבין מה קורה פה. קיבלת פאואר חסר תקדים וצאנס ענק, מה זה זה? 

13 דקות לפני, המכבייה said:

אולי אני טועה. אני חושב שהקיץ הזה לא היה רגיל במונחים של מכבי. 

זה שפטריק לא סופר את הצעירים שהוא עצמו גידל זה חרא, אבל הגענו להישגים גם בלי לספור אותם. ג'ורדי היה פה כמה שנים ושלח את כולם להשאלות אינסופיות שלא נגמרו לעולם. זה לא מנע ממנו להחזיק מועדון מנוהל לעילא ולעילא שדרס פה את הליגה.

4 דקות לפני, המכבייה said:

במקרו אולי כן. במיקרו? איך ניתן להסביר קרדיט כזה לשחקנים גמורים על חשבון ילדים שלך? לדוניס שהיה בושה, לא היתה את האינפורמציה שיש לך. זה שובר לב תורג'י. הניהול לא חייב להיות טיפ טופ עם הפאואר שיש לך. בסך הכל, יש למכבי זרים טובים, היא מצליחה בתשתיות, היא כן מתקדמת באיזורים אחרים. שחר לא לקח אליפות כי הניהול הפך לטוב יותר. מה זה זה? זה לגמרי במיקרו. במאמן על הקווים שמסרס את מה שהוא אמור לבנות. זאת נוכלות? אני לא מבין מה קורה פה. קיבלת פאואר חסר תקדים וצאנס ענק, מה זה זה? 

הכי מעניין אותי מה מיץ' חושב על זה. 

קיוויתי שיעברו כמה שעות, אני ארגע ואחשוב שזה עוד הפסד ליגה בעונה ארוכה, אבל לא כך אני רואה את הדברים.

זה לא שאני מופתע, כי את ההתנהלות הרשלנית אנחנו רואים כבר חלון שלישי ברציפות ואני חושב שכמעט בכל הודעה שלי כאן אמרתי את דעתי על הסגל, אבל כמה שהכנתי את עצמי מנטלית לעונה פתאום הבנתי כמה זה הולך להיות כואב.

זה לא שאני חושב שאנחנו הולכים לרדת ליגה וברור שגם לא פלייאוף תחתון או משהו כזה, אבל אחרי עשור שאנחנו מתעללים בליגה אין קבוצה שלא מחכה לנקום, שרוצה להחזיר על הפעם ההיא שהשפלנו אותם. ועכשיו כשיש סדק בשריון כולם ינצלו את ההזדמנות לנסות ולהכניס את הסכין.

לא אכנס אפילו לבעיות הספציפיות בסגל, אני מודאג מדבר אחד והוא הספקולציה שלגולדהאר נמאס, שהוא מתכנן למכור או סתם להשקיע פחות.

אני יודע שעפתי רחוק, אבל בהינתן טיב הרכש, המינויים בהנהלה והעובדה שמיטש סגור לתקשורת, אני פשוט מקווה שהסיטואציה הנוכחית היא תולדה של רצף מינויים לא טוב שיתוקן ולא סימן לבאות.

12 דקות לפני, המכבייה said:

דווקא בעיניי להסתכל על זה במיקרו זה לעשות הנחות להתנהלות של המועדון. איך שזה נראה לי, עכשיו אנחנו רואים בצורה הכי מגעילה את ההשלכות של התנהלות המועדון בשלוש העונות האחרונות.

בעקבות האמירה המנותקת של פטריק על עומס אחרי המשחק אני תוהה אם הוא שמר כוחות היום או שזה מבחינתו היה ההרכב החזק ביותר שאפשר להעמיד. יוצאים לפגרה ואין לנו שחקני נבחרת על איזה עומס אפשר לדבר בכלל.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

אולי אני טועה. אני חושב שהקיץ הזה לא היה רגיל במונחים של מכבי. 

זה שפטריק לא סופר את הצעירים שהוא עצמו גידל זה חרא, אבל הגענו להישגים גם בלי לספור אותם. ג'ורדי היה פה כמה שנים ושלח את כולם להשאלות אינסופיות שלא נגמרו לעולם. זה לא מנע ממנו להחזיק מועדון מנוהל לעילא ולעילא שדרס פה את הליגה.

סיטואציות אחרות לגמרי שאז יכולת לפתור הכל בכסף. הבאת את בן בסט ועוד רשימה ארןכה, כי היה מי שישלם על זה, בחייאת. פטריק הגיע על הטיקט הזה. והגעת לפייר פליי כי ג'ורדי. הוא לא תיקתק מועדון אם לא היו לו המשאבים. זאת אופרה אחרת היום. איביץ נתן צאנסים(בלית בריירה אולי) שאתה לא רואה קרוב לזה היום עם פטריק. עולם הפוך. איביץ עבד עם מה שיש ופטריק מפחד ומסתמך על פנסיונרים. זה נראה לי כמו נוכלות פתאום.