Jump to content

רשמים מההפסד לסכנין בדוחא | פתיחה מזעזעת לעונה, הפסד מביש.

Sawyer

Recommended Posts

לפני7 שעות , zion8 said:

בעקבות האמירה המנותקת של פטריק על עומס אחרי המשחק אני תוהה אם הוא שמר כוחות היום או שזה מבחינתו היה ההרכב החזק ביותר שאפשר להעמיד. יוצאים לפגרה ואין לנו שחקני נבחרת על איזה עומס אפשר לדבר בכלל.

איזה עומס? תירוצים.

לפני1 שעה , קמאנן said:

פטריק לא באמת יודע לאמן בוגרים. ניהול הסגל שלו בעייתי, בחירת השחקנים שלו בעייתית, והקבוצה כלל לא מאומנת למרות ששיחקנו פי 6 משחקים מסכנין שנראתה לפחות כמו קבוצת כדורגל. הוא גם מתחיל לאבד את חדר ההלבשה בגלל החילוף המוקדם של חוזז.

הסגל שלנו נחלש משמעותית, אבל בכל זאת מאמן אמיתי מוציא הרבה יותר ממנו. בטח שלא מקבל מסכנין 3 מה שלא קרה אף פעם בהיסטוריה.

כרגע, כל קבוצה בליגה יכולה לנצח אותנו. אנחנו נראים כמו קבוצות הבטן האלה שתלוי באיזה יום תופסים אותן. מחריד.

יש לי הרבה טענות גם להנהלה, אבל נחסוך כי אמרו פה כבר הכל.

הולכים לעונה קשה.

בצער רב כל מילה נכונה.

גם בבוקר שאחרי, תחושות קשות מאוד. יוצאים לפגרה פסימיים מאוד ולא נראה שלפטריק את יצחקי אכפת בכלל. תכף הם יביאו את גבי ואיזה זר ויצפו שנריע להם. כוסעמק.

1 דקה לפני, Sawyer said:

גם בבוקר שאחרי, תחושות קשות מאוד. יוצאים לפגרה פסימיים מאוד ולא נראה שלפטריק את יצחקי אכפת בכלל. תכף הם יביאו את גבי ואיזה זר ויצפו שנריע להם. כוסעמק.

לא יתפלא שלא יגיע זר בכלל גם

2 דקות לפני, Sawyer said:

לגמרי, צריך למחות ככה או אחרת. זה פשוט לא הגיוני מה שראינו אתמול. ההרכב, הגישה , הטקטיקה. הכל.

1 hour ago, itanar said:

הביקורת על גולדהאר מגוחכת. שם כסף להעברות ושכר הכי גבוה בליגה.

שמע הוא בסוף זה שממנה את הצוות המקצועי,

יכל להחליט שלמדנו כבר ממקרה של מאמן מחליף ולהביא מאמן חדש, נכון שהסיטואציה היתה בעייתית כי פטריק ממש הצליח אבל בשביל זה הוא שם לקבל החלטות קשות.

3 דקות לפני, liron981s said:

לא יתפלא שלא יגיע זר בכלל גם

כתבתי 3000 פעם, יגיע זר. בהתחלה השאלה הייתה מה תיהיה האיכות שלו שגם לגביה אני די סקפטי כי הזמן נגמר ולא החתימו כלום וזה העטינים שאחראי על הנושא אז אין תקווה אמיתית להצלחה. אבל היום זה כבר לא משנה מה איכות הזר כי ברגע שיצחקי ופטריק לא רוצים להביא את מאוויס כי טבח/חוזז זה מספיק טוב להרכב, אתה מבין לאן העונה הזאת הולכת. פשוט בושה וחרפה, ציפיתי מהקהל של מכבי (שידוע שהוא הגרוע בעולם) לפחות ללכת ליצחקי הביתה כל יום ולהגיד לו שהוא בן זונה ואנחנו לא נשכח לו את זה ושהוא סיים את הקריירה שלו בכדורגל, אבל אפילו את הגועל נפש לא יודעים לעשות אצלנו.

12 דקות לפני, Sawyer said:

כתבתי 3000 פעם, יגיע זר. בהתחלה השאלה הייתה מה תיהיה האיכות שלו שגם לגביה אני די סקפטי כי הזמן נגמר ולא החתימו כלום וזה העטינים שאחראי על הנושא אז אין תקווה אמיתית להצלחה. אבל היום זה כבר לא משנה מה איכות הזר כי ברגע שיצחקי ופטריק לא רוצים להביא את מאוויס כי טבח/חוזז זה מספיק טוב להרכב, אתה מבין לאן העונה הזאת הולכת. פשוט בושה וחרפה, ציפיתי מהקהל של מכבי (שידוע שהוא הגרוע בעולם) לפחות ללכת ליצחקי הביתה כל יום ולהגיד לו שהוא בן זונה ואנחנו לא נשכח לו את זה ושהוא סיים את הקריירה שלו בכדורגל, אבל אפילו את הגועל נפש לא יודעים לעשות אצלנו.

אתה חושב שזה תלוי ביצחקי? לדעתי הוא שעיר לעזאזל

15 דקות לפני, snufkin said:

שעיר לעזאזל עם המיליונים בבנק..

נראה לי שבחיים לא קמתי שבור בבוקר אחרי משחק חוץ

סכנין אתמול היה מתיש רצח.

4 דקות לפני, snufkin said:

מה זה שעיר לעזאזל, הבן אדם מתפקד בתפקיד שהכי קרוב למנהל מקצועי שעשה ג'ורדי בזמנו. הוא לא מדבר, הוא לא מסביר, הוא לא לוקח אחריות. הוא פשוט מתחבא. 

ומה קורה בפועל? קיץ בזיוני, איבדת בשנתיים האחרונות את הטופ5 שחקנים החשובים במועדון שלך (רובם ככולם, בחינם) ואתה כמעט ולא מגיב מבחינת רכש, אתה לא יוצא לתקשורת להגיד שאתה מאמין בטבח ובחוזז כי אתה יודע שאם תגיד את זה יסקלו אותך, אתה מאבד את עלי מוחמד לחיפה אחרי שהיה סגור כי אתה לא מסוגל להגיד לחוגג שיש לך מילה ומיטש יחתום ומה שסוכם סוכם, אתה 48 שעות מסגירת חלון אירופי בלי הזר שלך, אתה מאחר חודשים בהחתמה של קניקובסקי ואני אעצור פה כי לא יצא כלום מלשרוף עוד יותר את מכבי. 

וכל זה, עם הפרצוף הזחוח והחיוך המתנשא שלו. לא סוד שאנחנו "לא חברים" עוד מהתקופה שלו כשחקן היו לנו כמה תאקלים אבל שעיר לעזאזל הוא לא. הוא נכנס מרצון לתפקיד הכי חשוב במכבי וככה אנחנו נראים, אז כמובן שהוא נושא לפחות בחלק מהאחריות.

מה שמעציב אותי מכל הסיפור שכל חברי ומכרי שאוהדי מכבי לא הופתעו מההפסד,

כולם חתמו על 1-0 קטן מגעיל ואופיני לתקופה האחרונה,

לאן הגענו?

אנחנו נראים חרא. ממש ממש חרא.

אז איזה הפסד יש בלהריץ את הצעירים? תן לחנציס שחר ושות' לשחק. אין לנו ציפיות. גרוע יותר לא יהיה. אולי נרוויח שחקנים קדימה. 

5 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אנחנו נראים חרא. ממש ממש חרא.

אז איזה הפסד יש בלהריץ את הצעירים? תן לחנציס שחר ושות' לשחק. אין לנו ציפיות. גרוע יותר לא יהיה. אולי נרוויח שחקנים קדימה. 

למרות התחושות הקשות מאוד העונה עדיין לא התחילה באמת ולא מאוחר לתקן, להתחיל להריץ ילדים במחזור השני כדי שאולי נרוויח אותם להמשך זה מוגזם מדי ותבוסתני מאוד, אסור להתפשר על פחות מתיקון רוב המגרעות, או חיזוק משמעותי של הסגל עד תום החלון או לפטר את פטריק, חייב לזעזע.

להחליט לשלם שכר לימוד של צעירים אחריי מחזור אחד זה לא רציני, טוב לא יצא מזה והסיכוי שניכנס לרצף רע שבטוח לא יתרום לביטחון של שחקן בן 20 גבוה מהסיכוי שזה פתאום יצליח ונדפוק ריצה על הגב של עידו שחר.

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

למרות התחושות הקשות מאוד העונה עדיין לא התחילה באמת ולא מאוחר לתקן, להתחיל להריץ ילדים במחזור השני כדי שאולי נרוויח אותם להמשך זה מוגזם מדי ותבוסתני מאוד, אסור להתפשר על פחות מתיקון רוב המגרעות, או חיזוק משמעותי של הסגל עד תום החלון או לפטר את פטריק, חייב לזעזע.

להחליט לשלם שכר לימוד של צעירים אחריי מחזור אחד זה לא רציני, טוב לא יצא מזה והסיכוי שניכנס לרצף רע שבטוח לא יתרום לביטחון של שחקן בן 20 גבוה מהסיכוי שזה פתאום יצליח ונדפוק ריצה על הגב של עידו שחר.

לא יודע אפילו מאיפה להתחיל

1. העונה כן התחילה, אתמול, נראינו כמו צל של קבוצת כדורגל

2. החלון נסגר עוד 5 דק' בערך, מאוד מאוחר לתקן (בכל מקרה, מי שלא יבוא, זה יהיה לכל היותר פלסטר על פצע מדמם באגרסיביות)

3. אני לא יודע באיזה עולם אתה חושב שיתקנו את רוב המגרעות. באמת. אבל שתף אותי, אני רוצה להגיע לשם גם

4. להחליט לשלם שכר לימוד של צעירים זה לא מה שעשינו לפני שלוש שנים ואז דרסנו את אמא של הליגה?

11 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא חושב שמישהו כאן בא בגישת "תעלו עם הנוער". הרצון לראות את הילדים הוא לא בשביל העתיד, אלא בשביל ההווה. לנסות להכניס קצת עניין ומרץ במשחק השבלוני של מכבי.

כרגע בעמדות של שחר וחנצ'יס יש את ריקן וטב"ח. עם כל הכבוד לשניהם, כמה כבר זה יכול להיות גרוע יותר?

האגפים של מכבי עד כה עם 0 תרומה, איפה הסיכון בלנסות משהו חדש וכמה חרא חנצ'יס צריך להיות בשביל לא להצדיק אפילו ניסיון לשלב אותו במצבת שחקני האגף הנוכחית?

העונה הזאת גמורה, הדבר היחיד שיכול להציל אותה זה רכש של 3-4 שחקנים טובים ומאמן חדש, זה לא יקרה אז חבל על כל הדיבורים.

לא המכבייה אבל ראיתי מספיק עונות כדי להבין שאין שום סיכוי שאנחנו לוקחים אליפות השנה, ואם הייתי צריך להמר גם מקום שני לא נראה בכיוון.

אין שום סיבה להאמין שמה שלא קרה בשנה האחרונה בסגל טוב יותר יקרה בשבועיים הקרובים עם ברירות המחדל.

צריך מאמן דחוף, אם לא יעשה כלום העונה גמורה עד אוקטובר.

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

עכשיו ראיתי את הסטטיסטיקה של המשחק, מכבי עם מסירת מפתח אחת (!) בכל המשחק. ניחוש אחד מי נתן אותה.

ביטון?

אין דבר מעצבן מלשחק בהרכב מביש כשאשכרה יש שחקנים טובים יותר על הספסל. יש לנו שחקני קישור, יש. יש את חנציס שהוא בוודאות טוב מטבח כרגע, הגיוני שגם חלאילה באגף יהיה טוב יותר. די כבר עם החרא הזה.

לפני1 שעה , הילד משער 8 said:

לא יודע אפילו מאיפה להתחיל

1. העונה כן התחילה, אתמול, נראינו כמו צל של קבוצת כדורגל

2. החלון נסגר עוד 5 דק' בערך, מאוד מאוחר לתקן (בכל מקרה, מי שלא יבוא, זה יהיה לכל היותר פלסטר על פצע מדמם באגרסיביות)

3. אני לא יודע באיזה עולם אתה חושב שיתקנו את רוב המגרעות. באמת. אבל שתף אותי, אני רוצה להגיע לשם גם

4. להחליט לשלם שכר לימוד של צעירים זה לא מה שעשינו לפני שלוש שנים ואז דרסנו את אמא של הליגה?

בעולם שבו מיץ׳ מפטר את דוניס אחריי שהכניס לקופת המועדון עשרות מיליוני שקלים הוא יכול לפטר גם את פטריק כשברור לכולם שהפרויקט הזה לא יכול כבר להתרומם, עם מאמן אחר לפחות נהיה במשחק.

לגבי השכר לימוד, כשיש לך שלד איכותי מאוד ומאמן כדורגל אתה יכול לשלב שחקנים צעירים שעשו עונות יפות בליגת העל וחזרו למכבי מהדלת הראשית, להשוות את גלזר וכהן לחנציס ושחר זה לא רציני.

התבוסה הזאת זה קודם כל על המאמן שמתחילת עונה לא זז במילימטר מההרכב החסר כדורגל הזה שהוא מעלה, ומאפס תבניות התקפה.

השחקנים מטיילים על המגרש ולא יודעים מה לעשות והוא ממשיך בעקשנות שלו לאורך 90 דק' משחק אחר משחק.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

בעולם שבו מיץ׳ מפטר את דוניס אחריי שהכניס לקופת המועדון עשרות מיליוני שקלים הוא יכול לפטר גם את פטריק כשברור לכולם שהפרויקט הזה לא יכול כבר להתרומם, עם מאמן אחר לפחות נהיה במשחק.

לגבי השכר לימוד, כשיש לך שלד איכותי מאוד ומאמן כדורגל אתה יכול לשלב שחקנים צעירים שעשו עונות יפות בליגת העל וחזרו למכבי מהדלת הראשית, להשוות את גלזר וכהן לחנציס ושחר זה לא רציני.

נקודות המוצא שלך מאוד מקשות על קיום שיח ענייני ולכן אני מוותר מראש :) 

בלתי נתפס שבן חיים ממשיך לפתוח אחרי ששני משחקים רצוף הוא היה על תקן קונוס על המגרש.
כל שחקן בעל דופק היה עדיף עליו, כולל דוידזאדה.

אין לזה הסבר הגיוני.